Νέα

Friends with benefits. Ελληνιστί: φίλοι, φίλοι, καριοφίλι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Foveros Drakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Σας έχει τύχει να έχετε μια φιλική σχέση με γυναίκα, που να έχει γυρίσει και στο ερωτικό; Δηλαδή φίλοι κι εραστές; Εμένα όχι απλά μου έχει τύχει, αλλά και πάντα το επεδίωκα. Όποτε είχα μια εμφανίσιμη φίλη και με έπαιρνε, το γυρνάγαμε και στο ερωτικό κι έτσι πάντα είχα σεξοκαβάτζες, με γυναίκες που μπορείς όμως να πεις και 2 κουβέντες και να μην είναι ξερό σεξ. Μάλιστα επειδή η βάση της σχέσης ήταν φιλική όποτε έπαιζε γκόμενος για την κοπέλα, ή γκόμενα για μένα, αυτό δεν μας πτοούσε και συνεχίζαμε να βγαίνουμε και να κάνουμε ότι κάναμε. Εννοείται ότι δεν πιστεύω σε καθαρόαιμη φιλία ανδρών-γυναικών και αυτόν τον κανόνα ακολουθούσα, αφού πάντα υποβόσκει το ερωτικό στοιχείο.
Απόψεις, εμπειρίες και καυλάντισμα ελεύθερα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Μας έχει τύχει
 
OP
OP
F

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
σούπερ δεν είναι αυτό; πίνετε τα καφεδάκια σας, λέτε τα μυστικά σας, υπάρχει αλληλοκατανόηση, καμία γκομενική δέσμευση και άμα λάχει πέφτει και κανένα πηδηματάκι
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2013
Μηνύματα
350
Like
14
Πόντοι
1
Σας έχει τύχει να έχετε μια φιλική σχέση με γυναίκα, που να έχει γυρίσει και στο ερωτικό; Δηλαδή φίλοι κι εραστές; Εμένα όχι απλά μου έχει τύχει, αλλά και πάντα το επεδίωκα. Όποτε είχα μια εμφανίσιμη φίλη και με έπαιρνε, το γυρνάγαμε και στο ερωτικό κι έτσι πάντα είχα σεξοκαβάτζες, με γυναίκες που μπορείς όμως να πεις και 2 κουβέντες και να μην είναι ξερό σεξ. Μάλιστα επειδή η βάση της σχέσης ήταν φιλική όποτε έπαιζε γκόμενος για την κοπέλα, ή γκόμενα για μένα, αυτό δεν μας πτοούσε και συνεχίζαμε να βγαίνουμε και να κάνουμε ότι κάναμε. Εννοείται ότι δεν πιστεύω σε καθαρόαιμη φιλία ανδρών-γυναικών και αυτόν τον κανόνα ακολουθούσα, αφού πάντα υποβόσκει το ερωτικό στοιχείο.
Απόψεις, εμπειρίες και καυλάντισμα ελεύθερα.
η φραση "τα καλυτερα γκολ μπαινουν στα φιλικα" δεν βγηκε τυχαια ;)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
:tooth: Εγώ το κάνω από υποχρέωση
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Σας έχει τύχει να έχετε μια φιλική σχέση με γυναίκα, που να έχει γυρίσει και στο ερωτικό; Δηλαδή φίλοι κι εραστές; Εμένα όχι απλά μου έχει τύχει, αλλά και πάντα το επεδίωκα. Όποτε είχα μια εμφανίσιμη φίλη και με έπαιρνε, το γυρνάγαμε και στο ερωτικό κι έτσι πάντα είχα σεξοκαβάτζες, με γυναίκες που μπορείς όμως να πεις και 2 κουβέντες και να μην είναι ξερό σεξ. Μάλιστα επειδή η βάση της σχέσης ήταν φιλική όποτε έπαιζε γκόμενος για την κοπέλα, ή γκόμενα για μένα, αυτό δεν μας πτοούσε και συνεχίζαμε να βγαίνουμε και να κάνουμε ότι κάναμε. Εννοείται ότι δεν πιστεύω σε καθαρόαιμη φιλία ανδρών-γυναικών και αυτόν τον κανόνα ακολουθούσα, αφού πάντα υποβόσκει το ερωτικό στοιχείο.
Απόψεις, εμπειρίες και καυλάντισμα ελεύθερα.

Αυτο προσπάθησα και εγω να πετύχω αλλα τελικα δεν μου έκατσε.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δεν μ αρεσει η πολυ αμεση προσεγγιση στις γκομενες αφενος γιατι ο κινδυνος της χυλοπιτας ειναι μεγάλος και αφετερου επειδη φοβουνται κάποιες και αυξάνουν την άμυνα.Ολα ειναι θέμα αναστολων ή κάποιου κολληματος στο κεφάλι. Το έμμεσο αρχικα φιλικο ειναι νομιζω πιο υπουλη στρατηγική και μαθαινεις περισσοτερα για τα κολληματα κάποιας εκτος αυτου παιζει παντα το σενάριο να σε φέρει σε επαφη με φιλες της ... και να γνωρισεις και άλλες απο αυτες στο τέλος οι μισες θα μεινουν πιστες (στανταρ παερουλα ενα σαββατο βραδυ) κάποιες θα βρουν γκομενο κάποιες θα σε χέσουν ή μπορει να τσακωθειτε.
 
OP
OP
F

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο προσπάθησα και εγω να πετύχω αλλα τελικα δεν μου έκατσε.

και μένα μου έχουν μείνει απωθημένο 3-4 φίλες που τις ξέρω χρόνια, αλλά δεν προχωρήσαμε παρακάτω. έχω όμως κι άλλες από απλή επιφανειακή φιλία, μέχρι και κολλητές που το πνίγουμε το κουνελάκι
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2013
Μηνύματα
350
Like
14
Πόντοι
1
Δεν μ αρεσει η πολυ αμεση προσεγγιση στις γκομενες αφενος γιατι ο κινδυνος της χυλοπιτας ειναι μεγάλος και αφετερου επειδη φοβουνται κάποιες και αυξάνουν την άμυνα.Ολα ειναι θέμα αναστολων ή κάποιου κολληματος στο κεφάλι. Το έμμεσο αρχικα φιλικο ειναι νομιζω πιο υπουλη στρατηγική και μαθαινεις περισσοτερα για τα κολληματα κάποιας εκτος αυτου παιζει παντα το σενάριο να σε φέρει σε επαφη με φιλες της ... και να γνωρισεις και άλλες
για να φυγουν αναστολες κ κολληματα σε τετοιες περιπτωσεις, βοηθαει κ λιγο το αλκοολ :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Θα σου κάτσει μπολ
Την επόμενη :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
OP
OP
F

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μ αρεσει η πολυ αμεση προσεγγιση στις γκομενες αφενος γιατι ο κινδυνος της χυλοπιτας ειναι μεγάλος και αφετερου επειδη φοβουνται κάποιες και αυξάνουν την άμυνα.Ολα ειναι θέμα αναστολων ή κάποιου κολληματος στο κεφάλι. Το έμμεσο αρχικα φιλικο ειναι νομιζω πιο υπουλη στρατηγική και μαθαινεις περισσοτερα για τα κολληματα κάποιας εκτος αυτου παιζει παντα το σενάριο να σε φέρει σε επαφη με φιλες της ... και να γνωρισεις και άλλες

συμφωνώ με αυτό που λες, όταν όμως μιλάμε για την περίπτωση όπου η πρώτη προσέγγιση είναι καθαρά γκομενική. εγώ μιλάω για φίλες που εξελίχθηκαν σε sex buddies.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Εγώ πρώτα σεξ κ μετά φίλοι :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom