Νέα

Φοβαμαι να παω στον οδοντίατρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
αλλη αισθηση δικε μου λεμε :rockon:
αλλα προσοχη
αν απλα της λειπουν δοντια να την εξετασετε ωστε να μην εχει κανενα απο οσα εχουν μεινει σπασμενο
γδερνει ασχημα
Δεν μπορουμε να το ξερουμε αυτο προκαταβολικα..Και κεινη την ωρα με τα παντελονια κατω  ειναι δυσκολεs οι ερωτησειs
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Δεν μπορουμε να το ξερουμε αυτο προκαταβολικα..Και κεινη την ωρα με τα παντελονια κατω  ειναι δυσκολεs οι ερωτησειs
τυπε θα εξεταζεις το γκρανι πριν πας να γαμησεις
πως εκαναν οι σπαρτιατες στα μωρα?
αλλιως καιαδα
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16

 Δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα από μία γυναίκα με λευκή οδοντοστοιχία και δροσερή αναπνοή... πεντακάθαρο ξυρισμένο μουνάκι και κωλί... μαυρισμένη από τον ήλιο... με ξανθό πλατινέ μαλλί... μεγάλα βυζιά... περιποιημένα βαμμένα νύχια χέρια και πόδια, πεταχτό κωλαράκι και μακριά πόδια...


 Επίσης στις πίπες να μη βάζει δόντι... Μεγάλη τέχνη η πίπα δίχως χέρια και δίχως δόντια ή αν βάζει να είναι "ξυστό στο δόντι"...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 Την ώρα που σου ρχεται να εκσπερματώσεις να βγάζει τη γλωσσίτσα της έξω και να πλησιάζει κοντά ώστε να πάρει στο στοματάκι της το υλικό.... όλο... και να σε κοιτάει στα μάτια με προσμονή σαν να κρέμεται η ζωή όλου του πλανήτη από αυτήν την εκσπερμάτωση...

 Να σπάει καλά τη μέση της στο πισωκολλητό... να γαμείς κι εσύ σαν άνθρωπος...


 Και να φοράει μαύρη γόβα στιλέτο στο ένα πόδι... το άλλο χωρίς για να της γλείφω το πατουσάκι...  :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:



  ΑΥτά είναι τα ωραία... Πίπα και γαμήσι με χαμόγελο και λευκά δόντια...


  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
αμα φιλας μια που εχει ουλητιδα παθαινεις και εσυ;;;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
 Δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα από μία γυναίκα με λευκή οδοντοστοιχία και δροσερή αναπνοή... πεντακάθαρο ξυρισμένο μουνάκι και κωλί... μαυρισμένη από τον ήλιο... με ξανθό πλατινέ μαλλί... μεγάλα βυζιά... περιποιημένα βαμμένα νύχια χέρια και πόδια, πεταχτό κωλαράκι και μακριά πόδια...


 Επίσης στις πίπες να μη βάζει δόντι... Μεγάλη τέχνη η πίπα δίχως χέρια και δίχως δόντια ή αν βάζει να είναι "ξυστό στο δόντι"...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 Την ώρα που σου ρχεται να εκσπερματώσεις να βγάζει τη γλωσσίτσα της έξω και να πλησιάζει κοντά ώστε να πάρει στο στοματάκι της το υλικό.... όλο... και να σε κοιτάει στα μάτια με προσμονή σαν να κρέμεται η ζωή όλου του πλανήτη από αυτήν την εκσπερμάτωση...

 Να σπάει καλά τη μέση της στο πισωκολλητό... να γαμείς κι εσύ σαν άνθρωπος...


 Και να φοράει μαύρη γόβα στιλέτο στο ένα πόδι... το άλλο χωρίς για να της γλείφω το πατουσάκι...  :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:



  ΑΥτά είναι τα ωραία... Πίπα και γαμήσι με χαμόγελο και λευκά δόντια...


  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
πόδολαγνε με ξενερωνει να εχει η γκομενα εκεινα τα ψευτικα τα νυχια που ειναι και γαμψερα,τρελενομαι με γαλλικο και μαυρο,τα υπολοιπα ξενερωνω ασχημα στα υπολοιπα που ειπες συμφωνω
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
πόδολαγνε με ξενερωνει να εχει η γκομενα εκεινα τα ψευτικα τα νυχια που ειναι και γαμψερα,τρελενομαι με γαλλικο και μαυρο,τα υπολοιπα ξενερωνω ασχημα στα υπολοιπα που ειπες συμφωνω

 Κι εμενα δεν μου αρέσουν τα μακριά νυχια στη γυναίκα.


Χρώματα προτιμώ διάφανο στα χέρια και κόκκινο στα πόδια.
 

Επισκέπτης
γιαυτο σκανε 100αρια σε πουτανες τυπε
η ανωμαλια κοστιζει

τύπε πιάσε πρότυπα που έχουνε οι τύποι:

kalomoirajloopeningpart.jpg


:S :S :S :'( :'( :'( :headbang: :headbang: :headbang:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
τυπε πες μας τωρα οτι δεν γουσταρεις να εχει και καμια παραμορφωση ή εστω δυσμορφια? :S


 Δεν γουσταρω καθόλου το κότσι στα πόδια της γυναίκας. Θέλω ίσια και κοντά δάχτυλα στα πόδια, και μικρό πόδι νούμερο 37 - 38 το πολύ.


Ναι... Δεν μου αρέσουν οι δυσμορφίες.


  Μήπως έχω ανωμαλέψει πολύ;


  :cheesy:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
 Δεν γουσταρω καθόλου το κότσι στα πόδια της γυναίκας. Θέλω ίσια και κοντά δάχτυλα στα πόδια, και μικρό πόδι νούμερο 37 - 38 το πολύ.


Ναι... Δεν μου αρέσουν οι δυσμορφίες.


  Μήπως έχω ανωμαλέψει πολύ;


  :cheesy:
:S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom