Νέα

Επιμήκυνση πέους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Σαββαςfirsttime
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Σ
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
170
Like
234
Πόντοι
21
Ξανά λέω πως ανήκω στους φυσιολογικούς. Παρόλα αυτά θα ήθελα να ήταν πάνω από τον μέσο όρο. Για αυτό και ρωτάω
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
Προσωπικά αν θέλεις κ τη δική μου γνώμη, μην το πειράξεις...

Στο εξωτερικό, να σου συμπληρώσω δηλ με όσα είπαν και τα παιδιά προηγουμένως, αν την έχεις κάτω από 8εκ (μπορεί να λέω κ πολύ), αν έχεις φίμωση, να φαίνεται μόνο πέτσα (σαν κάτι τρανσάκια), κ.α ΤΟΤΕ εγκρίνουν να προχωρήσετε σε επέμβαση. Δηλ με συγκεκριμένα κριτήρια οι σοβαροί γιατροί αναλαμβάνουν να δείς άσπρη μέρα. Και μη φανταστείς μετά ''τρίτο πόδι''.. θα σου τη κάνουν φυσιολογική.

Η τελική απόφαση πάντα είναι δική σου. Αν πάντως σου έχει κάτσει να το μεγαλώσεις, καλύτερα να το ψάξεις πάρα πολύ καλά... Γιατί φαντάσου να πας για κάτι καλύτερο κ τελικά να χάσεις κ ότι ήδη έχεις.. πχ. σκληρότητα.
 
OP
OP
Σ
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
170
Like
234
Πόντοι
21
Δεν είναι επέμβαση όπως πχ οι γυναίκες βάζουν στήθος;;;;; Αισθητική;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Μεγάλη μαλακία να κάνεις επέμβαση στον πούτσο σου.
Είναι ζωτικής σημασίας σημείο με πολλά νεύρα και εύκολα μπορεί να γίνει μαλακία.
Άσε που μετά μπορεί να μην καυλώνει τόσο καλά.
Αν την έχεις φυσιολογική, δηλαδή γύρω στα 25 - 35 δε χρειάζονται τέτοιες μαλακίες.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Και μη φανταστείς μετά ''τρίτο πόδι''.. θα σου τη κάνουν φυσιολογική.
Αν την έχεις 8 cm και μετά σου την κάνουν φυσιολογική (14-16 cm, λέμε τώρα) δεν είναι και λίγο πράγμα !!!!
Σχεδόν διπλάσια
(τα νούμερα πάντα σε στύση εννοείται)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.570
Like
13.664
Πόντοι
3.656
Το ιδιο λέμε.... Θα του πέφτει λίγο η πίεση αλλά η τσαπου θα είναι πέτρα
Μα δεν το γνωρίζω τύπε. Γι αυτό και έγραψα να ρωτήσει κάποιον ανδρολόγο αν θα του επηρεάσει τη στύση
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
Αν την έχεις 8 cm και μετά σου την κάνουν φυσιολογική (14-16 cm, λέμε τώρα) δεν είναι και λίγο πράγμα !!!!
Σχεδόν διπλάσια
(τα νούμερα πάντα σε στύση
Αν την έχεις 8 cm και μετά σου την κάνουν φυσιολογική (14-16 cm, λέμε τώρα) δεν είναι και λίγο πράγμα !!!!
Σχεδόν διπλάσια
(τα νούμερα πάντα σε στύση εννοείτ
Αν την έχεις 8 cm και μετά σου την κάνουν φυσιολογική (14-16 cm, λέμε τώρα) δεν είναι και λίγο πράγμα !!!!
Σχεδόν διπλάσια
(τα νούμερα πάντα σε στύση εννοείται)
Σωστά! Τα 8εκ που ανέφερα ήταν κ τυχαία. Υπάρχουν κάτι περιπτώσεις (είχα συμμαθητή που ο καημενούλης είχε γίνει "ρόμπα") είναι κ πιο κάτω από 8.. συνεπώς μία χαρά για κάποιον.. μεγάλη λύση.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Σωστά! Τα 8εκ που ανέφερα ήταν κ τυχαία. Υπάρχουν κάτι περιπτώσεις (είχα συμμαθητή που ο καημενούλης είχε γίνει "ρόμπα") είναι κ πιο κάτω από 8.. συνεπώς μία χαρά για κάποιον.. μεγάλη λύση.
Πάντως αν διαβάσει κάποιος τα sites των ανδρολόγων, πάνω από 4-5 εκατοστά το πολύ, δεν παίρνει κανένας. Παράλληλα κάνουν και πάχυνση του πέους το οποίο στην πορεία χάνει το 30% του πάχους.
 

astakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
136
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
281
Size matters τελικά :cool2:
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.239
Κριτικές
1
Like
4.875
Πόντοι
1.756
Μεγάλη μαλακία να κάνεις επέμβαση στον πούτσο σου.
Είναι ζωτικής σημασίας σημείο με πολλά νεύρα και εύκολα μπορεί να γίνει μαλακία.
Άσε που μετά μπορεί να μην καυλώνει τόσο καλά.
Αν την έχεις φυσιολογική, δηλαδή γύρω στα 25 - 35 δε χρειάζονται τέτοιες μαλακίες.
ετσι ειναι. εχω κανει επεμβαση αποκλειστικα στο πετσακι το εσωτερικο χωρις να πειραξω κατι αλλο ουτε το γυρω και ενω ειχα πριν στυση ΠΕΤΡΑ (απο το τεντωμα που δεν εφτανε αλλα και φυσικα μπολικο πονο) μετα η στυση εγινε ενα τσικ πιο χαλαρη (μιας και το εργαλειο τεντωνε κανονικα χωρις κατι να το κρατα, οπως και η αισθηση αρκετα πιο χαλαρη μιας και το πετσακι εχει τα περισσοτερα νευρα εκει) οποτε οντως τελικα ο χαλινος ειναι ενα χαλιναρι κανονικο για το εργαλειο αλλα δυστυχως επρεπε να τον εξαυλωσω.

νομιζω αυτα θα στα πουνε και οσοι εχουν κανει περιτομη οτι χανουν σε αισθηση και ευαισθησια γενικα.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Πάντως αν διαβάσει κάποιος τα sites των ανδρολόγων, πάνω από 4-5 εκατοστά το πολύ, δεν παίρνει κανένας.
τυπε κοιτας το ποτηρι μισοαδειο.
εγω που απο την φυση μου ειμαι αισιοδοξος μπορω να σου πω οτι με τοσους ποντους θα το διπλασιασω
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
νομιζω αυτα θα στα πουνε και οσοι εχουν κανει περιτομη οτι χανουν σε αισθηση και ευαισθησια γενικα.
χανει πολυ σε αισθηση. ουσιαστικα μετα δεν καταλαβαινει τιποτα απολυτως.
το θεμα ειναι οτι σε μικρη ηλικια αυτο δεν εχει καμμια σημασια. αλλα σε μεγαλυτερη εχει τεραστια για την επιτευξη και διατηρηση της στυσεως
 

jumbo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
8
Like
409
Πόντοι
301
τυπε κοιτας το ποτηρι μισοαδειο.
εγω που απο την φυση μου ειμαι αισιοδοξος μπορω να σου πω οτι με τοσους ποντους θα το διπλασιασω
Όταν μιλάμε για πούτσες και κομμώσεις είναι πολύ σχετικό πόσο είναι ένας πόντος.
 

rosos88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
33
Πόντοι
0
Πραγματικά δεν θα πρότεινα επέμβαση στην πούτσα παρά μόνο αν ήταν εντελώς απαραίτητη. Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να πάει στραβά
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.019
Like
3.880
Πόντοι
456
Φαί τύποι. Πολύ φαί.

Μόνο έτσι μεγαλώνει και δεν είναι ψέμα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Φαί τύποι. Πολύ φαί.

Μόνο έτσι μεγαλώνει και δεν είναι ψέμα
με πολυ φαϊ το μονο που επιμηκυνεις, ειναι η κοιλουμπα σου και ψαχνεις να βρεις που κρυφτηκε το πουλακι σου παντως.:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom