Νέα

Επιμήκυνση πέους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Σαββαςfirsttime
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.975
Κριτικές
30
Like
20.461
Πόντοι
8.746
με πολυ φαϊ το μονο που επιμηκυνεις, ειναι η κοιλουμπα σου και ψαχνεις να βρεις που κρυφτηκε το πουλακι σου παντως.:confused:
ισχύει.
επιπλέον με την αύξηση του λιπώδους ιστού στη βουβωνική περιοχή "κρύβεται¨ ένα επιπλέον μέρος του πέους με αποτέλεσμα μείωση του ωφέλιμου μήκους.
μικροτσουτσουνεύεις δλδ :confused:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
ισχύει.
επιπλέον με την αύξηση του λιπώδους ιστού στη βουβωνική περιοχή "κρύβεται¨ ένα επιπλέον μέρος του πέους με αποτέλεσμα μείωση του ωφέλιμου μήκους.
μικροτσουτσουνεύεις δλδ :confused:
μα πως τα ξερετε τοσο αναλυτικα κυρ γιαννη μας, πως???
θαυμαζω τις γνωσεις και την εμπειρια σας ωρες ωρες :angel:
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
347
Πόντοι
21
Γνωμη μου ειναι να μαθετε να γαματε καλυτερα. Οσο μεγαλο εργαλειο και να εχεις αν δεν μπορεις να κανεις την αλλη πλευρα να χυσει απλα στη σκεψη πως θα φαει κατι δικο σου, τοτε ολα ειναι ανουσια. Για να σας προλαβω τον εχω αρκετα μεγαλο και ικανοποιητικο ωστε να μην χρειαζομαι επιπλεον εκατοστα.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
φιλε γιατι να μεγαλωσεις το πουλι σου εφοσον ειναι θεμα στις γυναικες , εγω ψαχνω να το μικρυνω γιατι δεν μπορω να γαμαω κολαρακια.Ειμαι κωλακιας ο Κουλουρας!
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.975
Κριτικές
30
Like
20.461
Πόντοι
8.746
μα πως τα ξερετε τοσο αναλυτικα κυρ γιαννη μας, πως???
θαυμαζω τις γνωσεις και την εμπειρια σας ωρες ωρες :angel:
τίποτα...
(100 € στην έξοδο)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

φιλε γιατι να μεγαλωσεις το πουλι σου εφοσον ειναι θεμα στις γυναικες , εγω ψαχνω να το μικρυνω γιατι δεν μπορω να γαμαω κολαρακια.Ειμαι κωλακιας ο Κουλουρας!
τύπε είσαι σε λάθος σάη :confused:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.570
Like
2.882
Πόντοι
506
ισχύει.
επιπλέον με την αύξηση του λιπώδους ιστού στη βουβωνική περιοχή "κρύβεται¨ ένα επιπλέον μέρος του πέους με αποτέλεσμα μείωση του ωφέλιμου μήκους.
μικροτσουτσουνεύεις δλδ :confused:
Σωστα. Το σωματικο λιπος ειναι o εχθρος μας.

Προκαλει αυξημενα επιπεδα οιστρογονων στο αντρικο σωμα και πυροδοτει την αρωματαση (διαδικασια μετατροπης της τεστοστερονης σε οιστρογονα).

Ως συνεπεια μικραινει το πεος, συρρικνωνονται οι ορχεις και μειωνεται η ποσοτητα και η ποιοτητα του σπερματος.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
ομοίως ποταπό. δεν πιάνει...
(το 100αρι μην ξεχάσεις)
κυρ γιαννη μας το 100αρι δεν το ξεχασατε βλεπω παντως, απο το προηγουμενο προφιλ (john100) και σας κυνηγαει παντου.
αυτοκαρφωνεστε κυρ γιαννη μας...
αυ το καρ φω νε στε.
με συγχωρειτε τωρα ομως, γιατι ηρθε το προσωπικο μου τρολεϊ, με το οποιο παω στο προσωρινο μου σπιτι.
τοκ λεϊτερ μεϊμπι :angel:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.975
Κριτικές
30
Like
20.461
Πόντοι
8.746
κυρ γιαννη μας το 100αρι δεν το ξεχασατε βλεπω παντως, απο το προηγουμενο προφιλ (john100) και σας κυνηγαει παντου.
αυτοκαρφωνεστε κυρ γιαννη μας...
αυ το καρ φω νε στε.
με συγχωρειτε τωρα ομως, γιατι ηρθε το προσωπικο μου τρολεϊ, με το οποιο παω στο προσωρινο μου σπιτι.
τοκ λεϊτερ μεϊμπι :angel:
οι συνειρμοί σου εγχειρίδιο ψυχιατρικής :dunno::sopase:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.019
Like
3.880
Πόντοι
456
με πολυ φαϊ το μονο που επιμηκυνεις, ειναι η κοιλουμπα σου και ψαχνεις να βρεις που κρυφτηκε το πουλακι σου παντως.:confused:
Δυστυχώς δεν ισχύει...

Φάε φουλ τα καλύτερα και θα δεις αν λέω μαλακίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom