Νέα

Επιλογή Πολεμικής Τέχνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poly omorfos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Τζιμακο/Βαγγελαρε πραγματικά έχεις τρομερό θέμα αντίληψης του κόσμου.

Τα έχεις βάλει όλα σε κουτάκια και ζεις μέσα σε στερεότυπα και προκατάληψεις.
Δε ειναι προκαταληψεις σε μερικα εχω συγουρα δικιο αν οχι σε ολα.Σε αυτο με τις πολεμικες τεχνες εχω συγουρα δικιο.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.788
Like
1.666
Πόντοι
216
Δε ειναι προκαταληψεις σε μερικα εχω συγουρα δικιο αν οχι σε ολα.Σε αυτο με τις πολεμικες τεχνες εχω συγουρα δικιο.
Τζιμακο/Βαγγελαρε αφενός είσαι ανορθόγραφος,αφετέρου είσαι τόσο ξεροκεφαλος που νομίζεις ότι ανακάλυψες τον τροχό.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
θα του ζητήσει καμιά γκόμενα χαστούκι στη κωλαρα και αυτός θα τις πει είμαι κατά τις βιας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με τη προϋπόθεση ότι θα βρει γκόμενα βέβαια....ας φτάσει στα βασικα
Μπα αν μου ζητησει χαστουκι στη κωλαρα και το ηθελε θα της το εκανα αλλα η αληθεια ειναι ειμαι του πιο gfe σεξ.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.788
Like
1.666
Πόντοι
216
Μπα αν μου ζητησει χαστουκι στη κωλαρα και το ηθελε θα της το εκανα αλλα η αληθεια ειναι ειμαι του πιο gfe σεξ.

By the way,έχεις καμιά σχέση με αυτό εδώ το account?
Ακριβώς ίδια σχόλια,ύψος κλπ.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Εσύ Τζιμακο θες έναν κόσμο που όλοι είναι με κοιλιές και περιττό λίπος για να νιώθεις καλά με τον εαυτό σου.
Επειδή έχεις σωρεία κόμπλεξ (και guess what,δεν έχει να κάνει μόνο με την εξωτερική εμφάνιση) έχεις τσουβαλιάσει άπαντες επειδή έτυχε να ακούσεις μια ή δύο κακές περιπτώσεις σε κάθε θέμα (οι δάσκαλοι πολεμικών τεχνών στο παρόν νήμα)

Θα σου δώσω ένα παράδειγμα να το καταλάβεις (βέβαια έχω αμφιβολίες ακόμα και για αυτό!!!!!!!) :
Ας πούμε ότι έχεις μια πορτοκαλιά και αυτή βγάζει 100 πορτοκάλια.Αν βγει το 1 πορτοκάλι σάπιο,εσύ θα βγάλεις ντε και καλά και τα υπόλοιπα 99 σάπια επειδή βγήκε το 1!

Παίρνεις ένα παράδειγμα και από αυτό βγάζεις δικούς σου αυθαίρετους κανόνες.

Συνελθε Τζιμακο/Βαγγέλαρε
Μπα δε βγαζω κανονες οι δασκαλοι πολεμικων τεχνων ειναι οντως σκατα ως ανθρωποι.Ειναι ανθρωποι που διδασκουν την βια και αυτο τα λεει ολα.Η βια δε βοηθαει τη κοινωνια να παει μπροστα αλλα μονο πισω την παει και ανθρωποι που διδασκουν κατι που παει πισω την κοινωνια μονο καλοι δε ειναι.Δε τσουβαλιαζω τιποτα βαλε και δες ο ενας δασκαλος εκλεινε ραντεβου με τις μαθητριες του στο σπιτι του και τις βιαζε και ενας αλλος εριχνε γρωθιες στη γυναικα του και αυτη εμεινε αναπηρη και μετα πεθανε,τετοια λαμογια ειναι ολοι αυτοι γυναικοκτονοι και βιαστες,δε θα παω εγω να πληρωσω να με μαθουν πολεμικες τεχνες τετοιοι απαισιοι.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506

By the way,έχεις καμιά σχέση με αυτό εδώ το account?
Ακριβώς ίδια σχόλια,ύψος κλπ.
οχι ουτε που τον ξερω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τζιμακο/Βαγγελαρε αφενός είσαι ανορθόγραφος,αφετέρου είσαι τόσο ξεροκεφαλος που νομίζεις ότι ανακάλυψες τον τροχό.
σε μερικα εχω οντως δικιο κακα τα ψεματα.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.788
Like
1.666
Πόντοι
216
οχι ουτε που τον ξερω.
Ναι μωρέ,απλά λέτε τα ίδια και έχετε ακριβώς τις ίδιες πεποιθήσεις περί κιλών,γυναικών,ζωής,ακριβώς ίδιο ύψος κλπ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπα δε βγαζω κανονες οι δασκαλοι πολεμικων τεχνων ειναι οντως σκατα ως ανθρωποι.Ειναι ανθρωποι που διδασκουν την βια και αυτο τα λεει ολα.Η βια δε βοηθαει τη κοινωνια να παει μπροστα αλλα μονο πισω την παει και ανθρωποι που διδασκουν κατι που παει πισω την κοινωνια μονο καλοι δε ειναι.Δε τσουβαλιαζω τιποτα βαλε και δες ο ενας δασκαλος εκλεινε ραντεβου με τις μαθητριες του στο σπιτι του και τις βιαζε και ενας αλλος εριχνε γρωθιες στη γυναικα του και αυτη εμεινε αναπηρη και μετα πεθανε,τετοια λαμογια ειναι ολοι αυτοι γυναικοκτονοι και βιαστες,δε θα παω εγω να πληρωσω να με μαθουν πολεμικες τεχνες τετοιοι απαισιοι.
Με όλα αυτά που γράφεις,πολύ φοβάμαι ότι σήμερα πήγες και ψήφισες....
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ναι μωρέ,απλά λέτε τα ίδια και έχετε ακριβώς τις ίδιες πεποιθήσεις περί κιλών,γυναικών,ζωής,ακριβώς ίδιο ύψος κλπ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Με όλα αυτά που γράφεις,πολύ φοβάμαι ότι σήμερα πήγες και ψήφισες....
μπορει να εχει παρομοιες ιδεες με μενα αυτο δε σημαινει πως ειμαι εγω
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Με όλα αυτά που γράφεις,πολύ φοβάμαι ότι σήμερα πήγες και ψήφισες....
Παντως απο πολλους εδω μεσα ψηφιζω πολυ καλυτερα.Εγω τουλαχιστον στις εκλογες δε ψηφισα κουλη ενω εσεις εδω οι περισσοτεροι τον κουλη ψηφισατε και πολυ φοβαμαι οτι μεχρι και εσυ αυτον ψηφισες.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.788
Like
1.666
Πόντοι
216
Παντως απο πολλους εδω μεσα ψηφιζω πολυ καλυτερα.Εγω τουλαχιστον στις εκλογες δε ψηφισα κουλη ενω εσεις εδω οι περισσοτεροι τον κουλη ψηφισατε και πολυ φοβαμαι οτι μεχρι και εσυ αυτον ψηφισες.
Τζιμακο/Βαγγελαρε,
Όχι απλώς τα έχεις μπερδεμένα όλα στο στενό μυαλουδάκι σου,αλλά νομίζεις ότι κατέχεις την μια και μοναδική αλήθεια
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Τζιμακο/Βαγγελαρε,
Όχι απλώς τα έχεις μπερδεμένα όλα στο στενό μυαλουδάκι σου,αλλά νομίζεις ότι κατέχεις την μια και μοναδική αλήθεια
Ενταξει ρε φιλε δε συμφωνουμε δε πειραζει ο καθενας πιστευει αυτα που πιστευει.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Παιδιά πρέπει να μην τα τσουβαλιαζουμε όλα. Πχ μπορεί να είσαι πρωταθλητής και να γίνει η μαλάκια .
Άλλο μια τέχνη άλλο το άθλημα άλλο η τύχη της στιγμής .
Για να επιβιώσεις από ένα σκηνικό καλό είναι να το αποφύγουμε ή ακόμα καλύτερα να το προβάλλουμε και να την κάνουμε γρήγορα!
Είναι πολυπαραγοντικό το όλο σκηνικό
Το όπλο υπερνικαει τις πολεμικές τέχνες ξεκαθαριστε το αυτό.Απαξ και ο άλλος επιτεθεί με όπλο αυτός που ξέρει πολεμικές τέχνες του κλάνει μια μάντρα αρχιδια,δε προλαβαίνει να αντιδράσει ακόμα και να προσπαθήσει,το όπλο είναι μπαμ και κάτω δε προλαβαίνει.
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
144
Πόντοι
0
Εχουν ακουστεί 2 περιστατικά με δασκάλους πολεμικών τεχνών ο ένας δάσκαλος βίαζε τις μαθήτριες του και ο άλλος σκότωσε τη γυναίκα του τι νομίζεις ?οι δάσκαλοι πολεμικών τεχνών τέτοιοι είναι βιαστές και γυναικοκτονοι.Να μου λείπει λοιπόν να πάω σε σχολή πολεμικής τέχνης και να μου την μαθαίνει ένα τέτοιο λαμόγιο.Εγω έχω ηθική δε πρόκειται να πάω και να πληρώνω να με μαθαίνουν πολεμικές τέχνες τέτοια ρεμαλια.Και μόνο που άκουσα 2 περιστατικά με τέτοιους δασκάλους δε πρόκειται να γραφτώ πολεμική τέχνη γιατί θα είναι σα να υποστηρίζω τετοια σιχαμενα κατακάθια.
Φίλε μου με την ίδια λογική ούτε σχολείο πρέπει να πηγαίνουμε, ούτε μαθήματα οδήγησης να μην κάνουμε, ούτε εκκλησία (οποίος πηγαίνει) να πηγαίνουμε, ούτε τους γιατρούς να επισκεπτόμαστε γιατί τα κρούσματα σε αυτούς τους τομείς είναι πολλαπλάσια.
Μαλακες υπάρχουν παντού.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το όπλο υπερνικαει τις πολεμικές τέχνες ξεκαθαριστε το αυτό.Απαξ και ο άλλος επιτεθεί με όπλο αυτός που ξέρει πολεμικές τέχνες του κλάνει μια μάντρα αρχιδια,δε προλαβαίνει να αντιδράσει ακόμα και να προσπαθήσει,το όπλο είναι μπαμ και κάτω δε προλαβαίνει.
Εφόσον αυτός που κρατάει το όπλο ξέρει να το χειρίζεται.
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
144
Πόντοι
0
Εγώ που είμαι 186 ύψος και 120 κιλά βάρος τι επιλογές έχω;
Εξαρτάται από τον δείκτη μάζας λίπους. Αν έχεις υψηλό ξεκίνα περπάτημα και στη συνέχεια κάνε λίγο μποξ για να δουλέψεις και cardio. Αν έχεις κανονικό θα σου έλεγα είτε μποξ είτε Krav Maga
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.202
Κριτικές
8
Like
25.091
Πόντοι
6.336
Μπα δε βγαζω κανονες οι δασκαλοι πολεμικων τεχνων ειναι οντως σκατα ως ανθρωποι.Ειναι ανθρωποι που διδασκουν την βια και αυτο τα λεει ολα.Η βια δε βοηθαει τη κοινωνια να παει μπροστα αλλα μονο πισω την παει και ανθρωποι που διδασκουν κατι που παει πισω την κοινωνια μονο καλοι δε ειναι.Δε τσουβαλιαζω τιποτα βαλε και δες ο ενας δασκαλος εκλεινε ραντεβου με τις μαθητριες του στο σπιτι του και τις βιαζε και ενας αλλος εριχνε γρωθιες στη γυναικα του και αυτη εμεινε αναπηρη και μετα πεθανε,τετοια λαμογια ειναι ολοι αυτοι γυναικοκτονοι και βιαστες,δε θα παω εγω να πληρωσω να με μαθουν πολεμικες τεχνες τετοιοι απαισιοι.
Σκάσε πουσταριό.
Οι δάσκαλοι μια χαρά άνθρωποι είναι.

Για εδώ είσαι εσύ ξεκάθαρα πρώην κρός,νύν μπούστη.

white-gay-gay.gif
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.202
Κριτικές
8
Like
25.091
Πόντοι
6.336
Το όπλο υπερνικαει τις πολεμικές τέχνες ξεκαθαριστε το αυτό.Απαξ και ο άλλος επιτεθεί με όπλο αυτός που ξέρει πολεμικές τέχνες του κλάνει μια μάντρα αρχιδια,δε προλαβαίνει να αντιδράσει ακόμα και να προσπαθήσει,το όπλο είναι μπαμ και κάτω δε προλαβαίνει.
Ειδικά το ρόπαλο...
Μπαίνει και στον πάτο σου μετά μπουστράκο.

twd rick GIF
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.219
Κριτικές
9
Like
7.946
Πόντοι
2.036
Το όπλο υπερνικαει τις πολεμικές τέχνες ξεκαθαριστε το αυτό.Απαξ και ο άλλος επιτεθεί με όπλο αυτός που ξέρει πολεμικές τέχνες του κλάνει μια μάντρα αρχιδια,δε προλαβαίνει να αντιδράσει ακόμα και να προσπαθήσει,το όπλο είναι μπαμ και κάτω δε προλαβαίνει.
Να ήξερες πόσο μεγάλο λάθος κάνεις...
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.219
Κριτικές
9
Like
7.946
Πόντοι
2.036
Ρε φίλε μη συγκρίνουμε όταν ο άλλος είναι δάσκαλος πολεμικών τεχνών είναι άνθρωπος της βίας τέλος και απορώ γιατί μια γυναίκα να κάνει σχέση με έναν τέτοιον δε ξέρει ότι αργά η γρήγορα θα την δειρει?αφού πρόκειται για ανθρώπους που διδάσκουν τη βία είναι αδύνατον να είναι σωστοί.Το να θεωρείτε ότι υπάρχει δάσκαλος πολεμικών τεχνών που είναι καλός άνθρωπος είναι σα να θεωρείτε ότι υπάρχουν σεξεργατριες που είναι παρθένες.
Πόσων χρονών είσαι; Τα έχεις πατήσει τα 15;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Φίλε μου με την ίδια λογική ούτε σχολείο πρέπει να πηγαίνουμε, ούτε μαθήματα οδήγησης να μην κάνουμε, ούτε εκκλησία (οποίος πηγαίνει) να πηγαίνουμε, ούτε τους γιατρούς να επισκεπτόμαστε γιατί τα κρούσματα σε αυτούς τους τομείς είναι πολλαπλάσια.
Μαλακες υπάρχουν παντού.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εφόσον αυτός που κρατάει το όπλο ξέρει να το χειρίζεται.
Που κολλάει η εκκλησία το σχολείο τα μαθήματα οδήγησης και οι γιατροί?Όλα αυτά δε έχουν καμία σχεση που λες.Συγκρινεις τις πολεμικές τέχνες που τις διδάσκουν κάτι αλήτες που προάγουν την βία και πληρώνονται με το σχολείο το μαθήματα οδήγησης τους γιατρούς?Παραμυθιαζεστε ορισμένοι τρομερά πολύ αυτό έχω να πω εγώ.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Σκάσε πουσταριό.
Οι δάσκαλοι μια χαρά άνθρωποι είναι.

Για εδώ είσαι εσύ ξεκάθαρα πρώην κρός,νύν μπούστη.

white-gay-gay.gif
Επειδή δλδ είμαι κατά της βίας είμαι μπουστης ?τι να σου πω όλο μαλακίες λες.Ναι έχεις δίκιο μια χαρά είναι οι δάσκαλοι γι'αυτό ο ένας βίαζε μαθήτριες του και ο άλλος άφησε ανάπηρη τη γυναίκα του και υπέφερε 2 χρόνια μέχρι που πεθανε.Ντροπη σου να λες πως είναι μια χαρά οι δάσκαλοι πολεμικών τεχνών είναι σα να υποστηρίζεις τον έναν που βίαζε τις μαθήτριες του και τον άλλον που σκότωσε τη γυναίκα του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ειδικά το ρόπαλο...
Μπαίνει και στον πάτο σου μετά μπουστράκο.

twd rick GIF
Πουστης επειδή είμαι κατά της βίας το ακούσαμε και αυτο,δλδ άντρας για σένα είναι όποιος δέρνει?μπράβο ωραία προτυπα έχεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom