Νέα

Επέστρεψε η σύφιλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippokratis22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
5
Like
11.809
Πόντοι
3.786
Σπάει ναι εάν δεν το χεις βάλει σωστά - ανάποδα.

Αντε ρε τυπε κονδυλώματα και τερμινθο;;; δεν έχω παθει ποτε ως τώρα ίσως επειδή δεν ξυρίζω το δάσος κατω χαχα η είμαι πολυ τυχερός.
Τον ιό HPV τον έχει το 80% του ενεργού σεξουαλικά πληθυσμού.Είναι θέμα χρόνου και συγκυρίας δηλαδή να εμφανίσει κονδυλώματα.Ενεργοποιείται η εμφάνιση και από το άγχος.Δεν υπάρχει τύπος που πάει με ιερόδουλες που να μην έχει HPV.Το εμβόλιο δεν καλύπτει όλους τους τύπους
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.937
Κριτικές
18
Like
15.751
Πόντοι
4.546
Τον ιό HPV τον έχει το 80% του ενεργού σεξουαλικά πληθυσμού.Είναι θέμα χρόνου και συγκυρίας δηλαδή να εμφανίσει κονδυλώματα.Ενεργοποιείται η εμφάνιση και από το άγχος.Δεν υπάρχει τύπος που πάει με ιερόδουλες που να μην έχει HPV.Το εμβόλιο δεν καλύπτει όλους τους τύπους
Ποιο εμβόλιο φίλε μου; Εκτός από τους νεότερους, ποιος το έχει κάνει άνω των 30 ή 40;

Η συντριπτική πλειοψηφία του πληθυσμού είναι ανεμβολιαστη, είτε λειτουργεί το εμβόλιο είτε όχι.
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.458
Κριτικές
8
Like
4.285
Πόντοι
736
Δεν έφυγε και ποτε η συφιλη απλά είχε περιοριστεί.....
Τώρα αν ο κάθε ΤΡΟΜΠΑΣ παει κάνει ΑΚΑΠΟΤΑ και η κάθε Πουτανα(γιατί αφου δεν σέβονται την υγεία του ανθρώπου ΠΟΥΤΑΝΕΣ ειναι όχι Ιερόδουλες) το δέχεται ήρθε και η εξάπλωση.
Oι συγκεκριμενες κυριες(λεμε τωρα,γιατι ειναι οπως ειπες ΠΟΥΤΑΝΕΣ)το κανουν για να ανεβουν οι μετοχες στο BOU και σε καθε σελιδα με αγοραιο ερωτα.
Πιστευουν οτι ετσι θα εχουν δουλεια παραπανω!

Το μπερδεμα που γινεται με εμας τους αντρες,ειναι οτι εχουμε 2 κεφαλια και πολλες φορες χρησιμοποιουμαι μονο το κατω,
Ενω αυτες εχουν μονο ενα και το χρησιμοποιουν πληρως!

Εμεις ειμαστε το προβλημα,οχι αυτες!

Μιλαω για το ακαποτο σεξ!
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
855
Πόντοι
81
Η σύφιλη και πολλά άλλα ενδημούν για πάντα στις μουσουλμανικές χώρες. Επειδή ως γνωστόν οι μουσουλμάνοι δεν κάνουν ποτέ προγαμιαίο σεξ, γκέι σεξ, σεξ με τραβέλια κι άλλα τέτοια. Δηλαδή ο Αμπντάλα στο Ριάντ πάει και γαμάει κάποιον ladyboy εισαγόμενο και μετά το φέρνει σπίτι και το χαρίζει απλόχειρα σ'όλο το σόι και κάθονται και υποφέρουν σιωπηλά και το θεραπεύουν μόνοι τους με μοβ βουλγάρικη φάντα και αντιβιώσεις που παίρνουν ονλαίν όσο τους φεύγουν μύτες. Γιατί άμα πάνε σε κανονικό γιατρό θα'ρθει η θρησκευτική αστυνομία και θα σε σπάσει στο ξύλο από πάνω γιατί πας και κάνεις μοιχείες.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Δηλαδή ο Αμπντάλα στο Ριάντ πάει και γαμάει κάποιον ladyboy εισαγόμενο
Τα ίδια και εδώ κατεβαίνει ο Χαραλάμπης απο το Πουτσοχώρι και γαμάει την Ελεωνόρα πρώην το ladyboy πρώην Προκόπης. άντε βγάλε άκρη τι χλωρίδα και πανίδα έχει ο η "Ελεωνόρα" στον πρωκτικό δακτύλιο και πιο μέσα..... Πάει ο Χαραλάμπης γαμάει μετά την Μαγδάλω η Μαγδάλω γαμιέται με τον Κίτσο κλπ.....
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.602
Κριτικές
57
Like
16.338
Πόντοι
16.555
Επειδη ε4δω μεσα είστε γατακια και ουτε να ερευνα να κανετε δεν ξέρετε παρτε την ερευνα για την Ελλαδα


Διαβαστε και θα δείτε ποιοι εθυθνονται παλιομαλακες πλεμπαιοι.
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
311
Like
362
Πόντοι
21
Καλώς την και ας άργησε :cheesy:
Δύο ενεσούλες (πενικιλίνη) στο ποπουδάκι είναι....
Ακόμα και παντρεμένος να είσαι και έχεις υποψια ή φόβο ότι κόλλησες πας και κάνεις δύο ενεσούλες στο κωλαράκι και είσαι κομπλέ
:hi:

Δηλαδή αν κολλήσει κάποιος απλά θα του καρφώσουν και το κωλαράκι με άλλα λόγια :confused::2funny:
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.419
Κριτικές
73
Like
13.244
Πόντοι
25.036
ε ντάξει... έχεις και λίγο τον φόβο των Ιουδαίων οταν πάς με μια ιερόδουλη που μπορεί να τον έχει φάει και ακάποτα απο το κώλο το προηγούμενο βράδυ για λίγα ευρώ παραπάνω... οι γκόμενες αυτές μπροστά στα λέφτα ειναι αδίστακτες το ξέρουμε όλοι αυτό άλλωστε αν ρωτήσεις εναν μπουρδελιάρη να σου πεί πόσες απο τις 100-200-500 καταθέσεις του σε όλη του τη ζωή υπήρξαν κάποιες που δεν καίγονταν τοσο για το χρήμα και το χρόνο θα σου πει... 10 ;;;; και πολλές λέω.

οπότε αν αυτή η τύπισσα ειναι οροθετική και δεν το ξέρει.... και παει κάποιος και της γλείψει το μουνί και έρθουν σε επαφή τα υγρά της με τα ούλα κάποιου που έχει ουλίτιδα.... ε δεν βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά οτι δεν θα υπάρξει μετάδοση. Ακόμη και αν το σάλιο προστατεύει.

Δηλαδη μου κάνει εντύπωση που κάποιες αφηνουν να χύσει κάποιος στο στόμα τους. Τρομερό δεν εχω καταλαβει πως γινεται να θέλουν να είναι υγιείς και να αφήνουν πελάτες με άγνωστο status να τους το κάνουν.

Και... αυτο δεν ειναι οτι το ξέρω μονο εγώ... έχει δημοσιευθεί απο επιστημονες. Και στο σάιτ του CDC να μπείς λέει τους τρόπους μετάδοσης. Αν πχ κάποιο υγρό που έχει σε υψηλή συγκέντρωση τον ιό οπως ειναι τα σπερματικά και προ σπερματικά υγρά περάσουν στη κυκλοφορία του αίματος δεν σου εγγυάται κανένας και τίποτα απο εκει και πέρα. Μόνο θα πούν "δεν προσεχε..." "πηγαινε με πουτάνες ειχε βίτσια".

Και όλοι οι εμπλεκόμενοι θα τα ρίξουν ο ένας στον άλλον πχ η τσατσά θα πει δεν το ήξερα μου έλεγε εκανε εξετάσεις... η πουτάνα θα πεί δεν έβρισκα ραντεβού σε νοσοκομείο να κανω... εεεε το στοματικό μας ειχαν πεί οτι ειναι χαμηλού ρίσκου κτλ επομένως μολις το πράγμα στραβωσει θα ακουσεις ΟΤΙ ΑΝΕΥΘΥΝΗ ΜΑΛΑΚΙΑ υπάρχει.

Τωρα αν εσύ δεν φοβάσαι καν οκ ειναι επιλογή σου. Εγω φοβάμαι να πώ την αλήθεια περισσότερο.

Ευχομαι να είσαι πάντα υγιής και ντούρος λοιιπόν όπως γράφεις.
Το τραγικό φίλε μου είναι ότι το CIM το κάνουν για μόνο 20-30 ευρώ. Αμα ρισκάρουν τη ζωή τους για μόνο ένα 20ρικο, σίγουρα πολλές από αυτές το δίνουν και ακάποτα άμα η τιμή είναι καλή...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.419
Κριτικές
73
Like
13.244
Πόντοι
25.036
Τον ιό HPV τον έχει το 80% του ενεργού σεξουαλικά πληθυσμού.Είναι θέμα χρόνου και συγκυρίας δηλαδή να εμφανίσει κονδυλώματα.Ενεργοποιείται η εμφάνιση και από το άγχος.Δεν υπάρχει τύπος που πάει με ιερόδουλες που να μην έχει HPV.Το εμβόλιο δεν καλύπτει όλους τους τύπους
Σωστός και συμφωνώ σε όλα όσα λες, απλά να συμπληρώσω ότι υπάρχουν πάρα πολλοί διαφορετικοί τύποι HPV και οι περισσότεροι έχουν μόνο τα δερματικά συμπτώματα. Το εμβόλιο σχεδιάστηκε ώστε να καταπολεμά τους τύπους που αποδεδειγμένα ευθύνονται για την εμφάνιση καρκίνου της μήτρας, της στοματικής κοιλότητας και του οισοφάγου.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Ακαποτα τσιμπουκια,γλυφοκωλια σε πουτανες στο εμετουργειο:confused::confused::confused:
Ρε μαλακες τι περιμενετε μετα.....
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.937
Κριτικές
18
Like
15.751
Πόντοι
4.546
Σωστός και συμφωνώ σε όλα όσα λες, απλά να συμπληρώσω ότι υπάρχουν πάρα πολλοί διαφορετικοί τύποι HPV και οι περισσότεροι έχουν μόνο τα δερματικά συμπτώματα. Το εμβόλιο σχεδιάστηκε ώστε να καταπολεμά τους τύπους που αποδεδειγμένα ευθύνονται για την εμφάνιση καρκίνου της μήτρας, της στοματικής κοιλότητας και του οισοφάγου.
Δεν το θεωρούν απαραίτητο όμως για τους μεγαλύτερους, μεταξύ των οποίων και εγώ. Πήγα μια φορά να ρωτήσω, μπορούσα να το αγοράσω, αν και ο Π.Ο.Υ. δεν θεωρεί ότι θα με ωφελήσει(ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ; ) , ΑΛΛΑ, δεν θα μου το έκαναν στο φαρμακείο... Έπρεπε λέει να βρω εγώ γιατρό να μου το κάνει, τρέχα γύρευε, πότε να βρω χρόνο και γιατρό να κάνει, συν ότι είναι ακριβό για 2-3 δόσεις.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.419
Κριτικές
73
Like
13.244
Πόντοι
25.036
Δεν το θεωρούν απαραίτητο όμως για τους μεγαλύτερους, μεταξύ των οποίων και εγώ. Πήγα μια φορά να ρωτήσω, μπορούσα να το αγοράσω, αν και ο Π.Ο.Υ. δεν θεωρεί ότι θα με ωφελήσει(ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ; ) , ΑΛΛΑ, δεν θα μου το έκαναν στο φαρμακείο... Έπρεπε λέει να βρω εγώ γιατρό να μου το κάνει, τρέχα γύρευε, πότε να βρω χρόνο και γιατρό να κάνει, συν ότι είναι ακριβό για 2-3 δόσεις.
Από μια ηλικία και μετά δεν έχει νόημα γιατί ο καρκίνος από HPV κάνει (σύμφωνα με τις έρευνες) πολλά χρόνια για να εμφανιστεί.
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.495
Κριτικές
5
Like
5.656
Πόντοι
1.056
Η σύφιλη και πολλά άλλα ενδημούν για πάντα στις μουσουλμανικές χώρες. Επειδή ως γνωστόν οι μουσουλμάνοι δεν κάνουν ποτέ προγαμιαίο σεξ, γκέι σεξ, σεξ με τραβέλια κι άλλα τέτοια. Δηλαδή ο Αμπντάλα στο Ριάντ πάει και γαμάει κάποιον ladyboy εισαγόμενο και μετά το φέρνει σπίτι και το χαρίζει απλόχειρα σ'όλο το σόι και κάθονται και υποφέρουν σιωπηλά και το θεραπεύουν μόνοι τους με μοβ βουλγάρικη φάντα και αντιβιώσεις που παίρνουν ονλαίν όσο τους φεύγουν μύτες. Γιατί άμα πάνε σε κανονικό γιατρό θα'ρθει η θρησκευτική αστυνομία και θα σε σπάσει στο ξύλο από πάνω γιατί πας και κάνεις μοιχείες.
Φεύγουν και μύτες τύπε με τη σύφιλη; Όπως με τη λέπρα;;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
Η Μαρια φταιει που ειναι ρομαντικη ποιητρια και νομιζει οτι δεν κολλαει
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Η σύφιλη και πολλά άλλα ενδημούν για πάντα στις μουσουλμανικές χώρες. Επειδή ως γνωστόν οι μουσουλμάνοι δεν κάνουν ποτέ προγαμιαίο σεξ, γκέι σεξ, σεξ με τραβέλια κι άλλα τέτοια. Δηλαδή ο Αμπντάλα στο Ριάντ πάει και γαμάει κάποιον ladyboy εισαγόμενο και μετά το φέρνει σπίτι και το χαρίζει απλόχειρα σ'όλο το σόι και κάθονται και υποφέρουν σιωπηλά και το θεραπεύουν μόνοι τους με μοβ βουλγάρικη φάντα και αντιβιώσεις που παίρνουν ονλαίν όσο τους φεύγουν μύτες. Γιατί άμα πάνε σε κανονικό γιατρό θα'ρθει η θρησκευτική αστυνομία και θα σε σπάσει στο ξύλο από πάνω γιατί πας και κάνεις μοιχείες.
Mοβ Βουλγαρικη Φάντα σε κάνει περδίκι τύπε :confused::confused::confused:
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.514
Πόντοι
1.056
τύπε κάνε ανα 6μηνο εξετάσεις και για HIV.... μην στηρίζεσαι μόνο στο οτι το στοματικό ειναι χαμηλού ρίσκου γιατι σε βλέπω... εισαι φορτσάτος.

Κάνεις και ενεργητικό γλειφομούνι διαβάζω... τα δόντια σου ειναι σε καλή κατάσταση, τα ούλα αιμοραγούν ;;;

Καλή υγεία εύχομαι.
Όποιος δίνει ακαποτο τσιμπούκι σε εκδιδόμενη πως ακριβώς θα κολλήσει hiv ???
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.514
Πόντοι
1.056
Η σύφιλη και πολλά άλλα ενδημούν για πάντα στις μουσουλμανικές χώρες. Επειδή ως γνωστόν οι μουσουλμάνοι δεν κάνουν ποτέ προγαμιαίο σεξ, γκέι σεξ, σεξ με τραβέλια κι άλλα τέτοια. Δηλαδή ο Αμπντάλα στο Ριάντ πάει και γαμάει κάποιον ladyboy εισαγόμενο και μετά το φέρνει σπίτι και το χαρίζει απλόχειρα σ'όλο το σόι και κάθονται και υποφέρουν σιωπηλά και το θεραπεύουν μόνοι τους με μοβ βουλγάρικη φάντα και αντιβιώσεις που παίρνουν ονλαίν όσο τους φεύγουν μύτες. Γιατί άμα πάνε σε κανονικό γιατρό θα'ρθει η θρησκευτική αστυνομία και θα σε σπάσει στο ξύλο από πάνω γιατί πας και κάνεις μοιχείες.
Γιατί να πάει με ladyboy ο μουσουλμάνος όταν tourαρει στα μέρη του η μέση ελληνιδα που δηλώνει "μοντέλο" και "dj" ?????
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
855
Πόντοι
81
Γιατί να πάει με ladyboy ο μουσουλμάνος όταν tourαρει στα μέρη του η μέση ελληνιδα που δηλώνει "μοντέλο" και "dj" ?????
Έχουν πέραση εκεί. Γενικά γαμάνε ό,τι κινείται χωρίς διακρίσεις. Άνδρες, γυναίκες, κατσίκες, ελλεινίδες, δεν έχουν θέμα. Κώλος να'ναι κι ό,τι να'ναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom