Νέα

Επέστρεψε η σύφιλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippokratis22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
1
Like
775
Πόντοι
96
Καλησπερα ,,θα ήθελα να πω 3 πράγματα ,
1 .επιβήτορας και σεξεργατρια που παίζει ελεύθερα στον αγοραίο ερωτα και γενικοτερα στην ανταλλαγή υγρόν( φιλακια γλυφομουνακια τσισακια φτυσιματακια και ενα κατεβατο απο ολα ! ) και ειδικα οταν ειναι αρχάριοι δυσκολο να μην εχει κολησει ποτε τιποτα η ειναι κατι που απο αγνοια και έλλειψη γνωσης δεν εχει παρει τα χαμπαρια του η θα πει την ατακα ελα μωρε επαγγελματιας ειναι προσεχει και η επαγγελματιας θα πει ελα μωρε παντρεμενος ειναι ....η γνωστη σουρεαλ κατασταση.. απο δικαιολογιες μεχρι το πρωι.. το θεμα ειναι οτι ολα αυτα θελουν γνωση και ενημερωση ...
2.πριν μερικούς μήνες καποιοι πειράξανε την σκλαβα μου χωρις να το ξερουν ..επρόκειτο για μασαζ με εκτόνωση εκει δούλευε...εγω εκείνη την εποχη ξεκουραζομουν και ημουν με εναν ανθρωπο που δεν ηθελα να εχοχλησω οποτε ερχομουν μια φορα την εβδομαδα αθηνα για να διασταυρώσω πληροφοριες εντέλει επειδη ειναι σοβαρο μπηκα η ιδια για να μπορεσω να εχω αυτα τα στοιχεια και τα εχω ,,,,

3. για την κατασταση που επικρατεί με τα ελευθερα η ευθηνη ειναι 50 /50 δεν ειστε ανήλικα ..και μην τα ρίχνουμε μονο στις πορνες υπαρχουν και οι πατρωνες που εκπαιδεύουν ..οταν το κοριτσι ανοητη τσατσα σου πει οχι γιατι ειναι θεμα υγείας και εσυ το πείσεις με εγαλεια οπως να παραπλανεις τους πελατες και να μην βγαζει τα ραντεβου της εισαι επικίνδυνη για ολους...
Ενα αρχαιο κολπο μην επιλεγουμε καυλομενοι για σοβαρα θεματα ..πρωτα να χυνουμε!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.368
Like
16.021
Πόντοι
3.656
Το καλύτερο θα ήταν να έκανε η πολιτεία νόμιμες τις βίζιτες και τα γαμήσια σε μασάζ και στριπ .
Και να πέρναγαν απλά από ιατρούς οι εργαζόμενες .
Οι όσες νοσούν να τίθονται εκτός δουλειάς .

Αλλά σε χώρα μπουρδέλο , μόνο μπουρδέλα αναγνωρίζουν .
Προσβλητική η χρήση του όρου μπουρδέλο , για τα μπουρδέλα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.218
Like
15.833
Πόντοι
3.656
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: 968

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
ΕΟΔΥ: Ανησυχητική άνοδος κρουσμάτων σύφιλης και γονόρροιας στην Ελλάδα
Ουσιαστικά αν είσαι τακτικός στα μπουρδελάκια...ξέρεις ότι οκ...κάποια στιγμή θα κολλήσω κάτι.Κι αν 10-15 χρόνια γαμούσες πουτάνες οκ...χαλάλι ...θα πεις οκ γάμησα 50-100 επιπλέον γυναίκες έστω και πουτάνες στη ζωή μου ,κάποιες ήταν και μουνάρες και αρκετά απ αυτά ήταν γαμησάρες ...Χαλάλι!!! Το ζόρι ειναι...να μην το έχεις κάνει για χρόνια...να το σκέφτεσαι για κάποια άλλα χρόνια και κάποια στιγμή...παντρεμένος....με παιδιά στο σπίτι...να αρχίσεις τα μπουρδελάκια ...και κλακ !!! 1-0 ....να κολλήσεις μια σύφιλη...κανα παράσημο οτιδήποτε...και να μπεις στο ίδιο κλαμπ έχουν χρόνια ηπατίτιδα...(δύσκολα να μην κολλήσεις τι στιγμή που την κολλάνε ψυχάκηδες με την υγεία τους...εύκολα κολλάει η ηπατίτιδα οκ το ξέρουμε) και τα λοιπά νοσήματα.
Προφανως βέβαια ο πουτανιάρης που θα γαμήσει μια απο Μεξικό ή Βραζιλία με το νόσημα κάποια στιγμή θα το κολλήσει και στη σχέση του πχ μια συνηθισμένη Ελληνίδα της διπλανής πόρτας και παει λέγοντας....Η διασπορά γίνεται ποτήρι καφέ που πίνουμε όλοι απ το ίδιο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom