Νέα

Εμφύτευση μαλλιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Σαββαςfirsttime
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 132
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
50 λεπτά η τρίχα, περίπου.

Αντί να τα τρώτε στις πουτανες, 20ρικο 20ρικο θα γίνει δουλίτσα!!! Και δεν θα μπλέκονται κιόλας!!
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
29
Like
1.944
Πόντοι
1.416
Παίκτες εγώ θεωρώ πως επειδή μέχρι τώρα όλες οι πρακτικές είναι ημίμετρα, δεν θα προχωρήσω σε κάτι.

Απλά τα κόβω buzzcut και βάζω regaine.

Χάζεψα λίγο την κλίμακα που δείχνετε και είμαι μεταξύ 3V και 4.

Αν στο μέλλον βγει μια μέθοδος που θα ναι μία κι έξω και χωρίς συντήρηση/επαναληπτικές, με πολλή χαρά να την πληρώσω.
 
OP
OP
Σ
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
169
Like
234
Πόντοι
21
Παίκτες εγώ θεωρώ πως επειδή μέχρι τώρα όλες οι πρακτικές είναι ημίμετρα, δεν θα προχωρήσω σε κάτι.

Απλά τα κόβω buzzcut και βάζω regaine.

Χάζεψα λίγο την κλίμακα που δείχνετε και είμαι μεταξύ 3V και 4.

Αν στο μέλλον βγει μια μέθοδος που θα ναι μία κι έξω και χωρίς συντήρηση/επαναληπτικές, με πολλή χαρά να την πληρώσω.
Εσενα σου είπαν ότι θα χρειαστεί και δεύτερη φορά να κάνεις μεταμόσχευση κτλ κτλ ;;;;

Δύσκολα στο άμεσο μέλλον να βγει κάτι τέτοιο
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.568
Like
2.881
Πόντοι
506
Σε καθε πτηση από Κωνσταντινούπολη βλεπεις 5-10 άτομα με κουκίδες στο ξυρισμένο κεφάλι..
συνήθως είναι παρεες 2-3 ατόμων..

Γερμανος αναβολακιας πηγε στην Elithairtransplant (κοστος 2150 Euro) και λεει οτι ειναι ευχαριστημενος

 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Για να κλείσω την συνεισφορά μου στο νήμα, θα πω ότι οι φωτογραφίες και τα βίντεο που παρουσιάζονται στο Ίντερνετ είναι πάντα μετά από συμφωνία για προμοσιον. Δηλαδή, πρέπει το αποτέλεσμα να είναι επιτυχημένο, την ημέρα του βίντεο ο τύπος θα βγει περιποιημένος, πέφτει κόμμωση για καλό illusion, η Φιναστεριδη πάει σύννεφο, και επιλέγονται άτομα μελαχρινά με καλή παχιά τρίχα. Παίζει πολύ σημαντικό ρόλο στην διαμόρφωση του illusion (ουσιαστικά αυτό είναι η μεταφύτευση), όπως και η αντίθεση χρώματος τρίχας και δέρματος κεφαλής.

Για να μην τα πολυλογούμε: ή κάνετε ευ όρου ζωής θεραπεία με αντιανδρογονα και βγάζετε μαλλί αλλά χαιρετάτε το πουλί σας... ή... παίρνετε μια ωραια τετράδα Bic, τα μπλε με τις τέσσερις λεπίδες, αφήνετε λίγη σκιά γένια για να μην σας ζητάνε ταυτότητα στο σούπερ μάρκετ, τα πατάτε ένα ξύρισμα και ξενοιαζετε. Το καλοκαίρι θέλει καπελάκι στυλάτο για να μην γίνει η κασιδα σαν ξεροψημενο μπέικον αλλά καλύτερα έτσι παρά να φυσάει απόγευμα παραλία και η πισινή σου να μη σταματάει να φτύνει τις «τρίχες» που σκορπισες στο ήδη αραιωμένο κεφάλι σου. Το «buzz cut» είναι της μόδας πλέον. Έτσι τα έχω και γω χρόνια. Αλητεία!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.780
Like
20.676
Πόντοι
5.006
Είναι γνωστό ότι οποιος χρησιμοποιεί αντιανδρογονα σε συνδυασμό με οιστρογόνα, βγάζει μαλλιά (όπως και βυζια). Η επιστήμη έχει πολύ δρόμο ακόμα.

δηλαδη τυπε μαζι με την κοτσιδα, θα γινεις απαιχτος και στα ισπανικα????
:think: :confused:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
δηλαδη τυπε μαζι με την κοτσιδα, θα γινεις απαιχτος και στα ισπανικα????
:think: :confused:

Ακριβώς. Θυληκοποιειται το στήθος, αλλάζει όλη η μορφολογία του, λίπος, αδένας, οι αρεολες μεγαλώνουν, γίνεσαι σκατα. Τα έχω δει με γνωστούς μου, εγώ την τελευταία στιγμή το απέφυγα το κωλόχαπο. Επίσης είναι ύπουλο γιατί αν το πάρεις Χειμώνα, λόγω κρύου, δεν καταλαβαίνεις και πολύ ότι αλλάζεις στο στήθος. Όταν όμως πιάσουν οι ζεστες και χαλαρώσουν οι αρεολες λόγω θερμοκρασίας, εκεί θα καταλάβεις τι μαλακια έκανες.

Μακριά από μας. Μηχανή σε πρώτη σκάλα, όμορφα παιδιά είμαστε, γλυτώνεις και τα ζελέ.
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
Screenshot_2022-04-29-18-31-46-53_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
Φιλε μου παρε μια μηχανη και ξυρισε τα και πηγαινε και ενα γυμναστηριο να γινεις τουμπανο και τελος.
Ντυσιματακι σενιο
Καπαλεκι ντιζαινατο και ολα καλα..
Μια ζωη θα παιδευεσαι με τις μεταμοσχευσεις κ.τ.λ
Θα βαζεις απο τη μια θα πεχτουν απο την αλλη και ουτο κσθ' εξης.
Εκτος εαν εχεις τοοοσα πολλα φραγκα να βσλεις σε ολο το κεφαλη.
Συμβηβασου με τη φυση σου.
Διωξε κομπλεξ διοτι δεν εισαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος.
Περθοιιησου τον εαυτο σου και μπροχωρα .....
Αυτα.....φιλικα...
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Φιλε μου παρε μια μηχανη και ξυρισε τα και πηγαινε και ενα γυμναστηριο να γινεις τουμπανο και τελος.
Ντυσιματακι σενιο
Καπαλεκι ντιζαινατο και ολα καλα..
Μια ζωη θα παιδευεσαι με τις μεταμοσχευσεις κ.τ.λ
Θα βαζεις απο τη μια θα πεχτουν απο την αλλη και ουτο κσθ' εξης.
Εκτος εαν εχεις τοοοσα πολλα φραγκα να βσλεις σε ολο το κεφαλη.
Συμβηβασου με τη φυση σου.
Διωξε κομπλεξ διοτι δεν εισαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος.
Περθοιιησου τον εαυτο σου και μπροχωρα .....
Αυτα.....φιλικα...

Μα δεν θα μπορεί να βάλει σε όλο το κεφάλι έτσι κι αλλιώς. Δυστυχώς η δοτριες περιοχές δεν φτάνουν. Επίσης δεν μπορείς να τα βάλεις όλα σε μια επέμβαση γιατί το αγγειακό δίκτυο θα τα παίξει και θα σου φυτρώσουν ούτε τα μισά. Αν μπορούσε δηλαδή κάποιος να βάλει 10000 τριχοθυλακια, θα έπρεπε να κάνει τρεις μεταμοσχεύσεις, με ένα χρόνο διάλειμμα στην κάθε μια τουλάχιστον. Ακόμα και να γίνει πραγματικότητα η κλωνοποίηση τριχοθυλακιων (που για όποιον έχει διαβάσει λίγο αυτό απλά δεν παίζει να γίνει ΠΟΤΕ με επιτυχία) θα πρέπει να κάνεις επεμβάσεις για μια πενταετία τουλάχιστον.

Μηχανή, πρώτη σκάλα, καπελάκι και το βράδυ σινιαριστος πουκαμισάκι, εσπαντρίγια και ένα χαμόγελο ως τ’ αυτιά με ωραίο κατράν μαύρισμα. Στο Σύνταγμα τουλάχιστον θα κάψεις καρδιές.

Πας και ένα γυμναστήριο, γίνεσαι ένα ωραιότατο μουσκουλο πρησμένο, θα την βρεις την άκρη.
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
Μα δεν θα μπορεί να βάλει σε όλο το κεφάλι έτσι κι αλλιώς. Δυστυχώς η δοτριες περιοχές δεν φτάνουν. Επίσης δεν μπορείς να τα βάλεις όλα σε μια επέμβαση γιατί το αγγειακό δίκτυο θα τα παίξει και θα σου φυτρώσουν ούτε τα μισά. Αν μπορούσε δηλαδή κάποιος να βάλει 10000 τριχοθυλακια, θα έπρεπε να κάνει τρεις μεταμοσχεύσεις, με ένα χρόνο διάλειμμα στην κάθε μια τουλάχιστον. Ακόμα και να γίνει πραγματικότητα η κλωνοποίηση τριχοθυλακιων (που για όποιον έχει διαβάσει λίγο αυτό απλά δεν παίζει να γίνει ΠΟΤΕ με επιτυχία) θα πρέπει να κάνεις επεμβάσεις για μια πενταετία τουλάχιστον.

Μηχανή, πρώτη σκάλα, καπελάκι και το βράδυ σινιαριστος πουκαμισάκι, εσπαντρίγια και ένα χαμόγελο ως τ’ αυτιά με ωραίο κατράν μαύρισμα. Στο Σύνταγμα τουλάχιστον θα κάψεις καρδιές.

Πας και ένα γυμναστήριο, γίνεσαι ένα ωραιότατο μουσκουλο πρησμένο, θα την βρεις την άκρη.
Συμφωνο μαζι σου.....
Ειπα ολο το κεφαλι.λογου χαρη....
Το look που αναφερουμε ειναι της μοδας ουτος η αλλως...
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.144
Πόντοι
366
Ειπώθηκε το αντίστοιχο φόρουμ για το θέμα, πολύ καλό αλλά θες διάβασμα τύπου πανελληνίων για να καταλάβεις. Πολύ σωστά τα εξήγησε το παιδί εδώ σχετικά με την θεραπεία ΈΠΕΙΤΑ. Με λίγα λόγια για να διατηρηθεί το αποτέλεσμα της επέμβασης βάζεις γυναίκα μέσα σου και αυτό φαίνεται με μείωση λίμπιντο,γυναικομαστια, μαλακό δέρμα. Ειδικά για όσους ήμαστε του γυμναστηρίου χωρίς ΑΑΣ είναι καταστροφή! Οπότε χαλαρά, καλύτερα να έχουμε ωραίο γυμνασμενο σώμα και καυλι όρθιο παρά μαλλιά κ γαριδάκι ψοφιο.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Ειπώθηκε το αντίστοιχο φόρουμ για το θέμα, πολύ καλό αλλά θες διάβασμα τύπου πανελληνίων για να καταλάβεις. Πολύ σωστά τα εξήγησε το παιδί εδώ σχετικά με την θεραπεία ΈΠΕΙΤΑ. Με λίγα λόγια για να διατηρηθεί το αποτέλεσμα της επέμβασης βάζεις γυναίκα μέσα σου και αυτό φαίνεται με μείωση λίμπιντο,γυναικομαστια, μαλακό δέρμα. Ειδικά για όσους ήμαστε του γυμναστηρίου χωρίς ΑΑΣ είναι καταστροφή! Οπότε χαλαρά, καλύτερα να έχουμε ωραίο γυμνασμενο σώμα και καυλι όρθιο παρά μαλλιά κ γαριδάκι ψοφιο.

Να υποθέσω κουμπωσες 0,25mg και συ μπας και το σώσεις με τις παρενέργειες αλλά σε διέλυσε και το παρατησες;
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.327
Like
2.414
Πόντοι
456
Πάρτε χαρτί και σημειώστε.
Τυρκάλας (starks) Θεσσαλονίκη.
Μ΄άρας - Βρυωνίδου (HDC) Κύπρος.
Lorenzo (InjertoCapilar) Ισπανία (αν σας περισσεύουν λεφτά και χρόνος)
Η σειρά είναι φθίνουσα σύμφωνα με το κόστος. Κλείστε συμβουλευτική και κάντε ό,τι σας πούνε. Πουθενά αλλού στην Ελλάδα και τίποτα μόνοι σας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vitsos

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.144
Πόντοι
366
Να υποθέσω κουμπωσες 0,25mg και συ μπας και το σώσεις με τις παρενέργειες αλλά σε διέλυσε και το παρατησες;
Δεν καταλαβαίνω τι λες, αλλά όχι δεν έχω πάρει κάτι.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Δεν καταλαβαίνω τι λες, αλλά όχι δεν έχω πάρει κάτι.

Στο hairloss gr όταν ένα φεγγάρι ήμουν και γω, είχε πολλά παιδιά που επειδή η δόση 1mg Φιναστεριδης τους τσακιζε, έσπαγαν το χάπι στα τέσσερα και έπαιρναν 0,25mg την ημέρα, μπας και το σώσουν. Φυσικά όλο αυτό ήταν μια μεγάλη πατάτα, αφού το φάρμακο σιγά σιγά «χτίζει» στο αίμα άρα είχαν και πάλι τις γνωστές παρενέργειες. Έλεγα μήπως ήσουν και συ μέσα σε αυτούς. Στο τέλος όλοι λέγανε «δε γαμιεστε, και σεις και η Φίνα σας».
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom