Νέα

Ελληνικός Στρατός: ιστορίες σεξουαλικής τρέλας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι ειναι αυτο που κανατε περισοτερο οταν εισαστε φανταροι?

  • αλλο?

    Ψήφοι: 6 4,8%
  • ξεδινατε στα μπουρδελα?

    Ψήφοι: 19 15,1%
  • κανατε κτηνοβασια?

    Ψήφοι: 7 5,6%
  • περνατε αδεια συχνα και πηδαγατε την γκομενα σας?

    Ψήφοι: 22 17,5%
  • πηδαγατε την γυναικα του λοχαγου?

    Ψήφοι: 6 4,8%
  • τραβαγατε μαλακια?

    Ψήφοι: 66 52,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Eγω ημουνα το 85 οδηγος ενος στρατηγου στο ΓΕΕΘΑ και τα καλοκαιρια πηγαιναμε Σαβατοκυριακο στο Αγ.Αντρεα που εχει ενα στρατοπεδο με εξοχικες κατοικιες για τους αξιωματικους οπου εγω σαν οδηγος του ειχα δικια μου γκαρσωνιερα μεσα στο στρατοπεδο.Τοτε τα ειχα με μια γκομενα πολυ καβλιαρα πριν παω να τον παρω απο το σπιτι η το πενταγωνο αυτη ερχοταν και την εβαζα στο πορτ παγκζ του αυτοκινητου και την εβαζα μεσα στο στρατοπεδο και περναγα  ζαχαρη!!!!!!!
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
στο Λαγό που ήμουν είχαμε ένα μπουρδελάκη και περνούσαμε καλά
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
ʼσε που τα κρεατικά στην Ελλάδα καλό θα είναι να ελέγχονται εξονυχιστικότερα όταν ακούμε για τέτοια περιστατικά. Μη πάθουμε και κανένα AIDS απο μπριζόλα!     :2funny:
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
Μη πάθουμε και κανένα AIDS απο μπριζόλα!   εγραψε η ατακα σου.. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
περα απο το οτι ειχαμε δυο πουστηδες στον λοχο αλλα την εποχη που υπηρετουσα στην λημνο και οσοι εχουν υπηρετησει εκει θα το ξερουν η θα το εχουν ακουσει ημεγαλυτερη ατραξιον στο νησι ειτανε ενας κουρεας που την εβρισκε με τους φανταρους αλλα και δυο αδελφες που δουλευανε ρεσεψιονιστ σε ενα ξενοδοχειο και οταν δεν δουλευανε κυκλοφορουσανε αγκαζε δρομο με φανταρους και φψναζανε στο πληθος παμε να κουνησουμε την αχλαδια
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
στην λημνο ειχαμε ενα φανταρο ο οποιος μια μερα παει στο γραφειο του επιλοχια και του λεει θελω να φυλαω στην ταδε σκοπια καθε βραδυ γερμανικο νουμερο ενταξει του λεει ο επιλοχιας και καθε βραδυ τον εβαζε στην ιδια σκοπια γερμανικο νουμερο μια φορα του κανει εφοδο ενας δοκιμος ο οποιος ειτανε και πολυ καθικι και εξαχνε ευκαιρεια να σεντραρει φανταρους και βρισκει την σκοπια αδεια εκει οι σκοπιες ειτανε χυμα δεν υπηρχε στρατοπεδο ειτανε σε διαφορα χωραφια και στις ακρες του χωριου συνηθως κατι αμπρια ( υμιηπογειες κατασκευες απο τους γερμανους παρατημενες ) την αραζει ο δοκιμος στην σκοπια και μετα απο αρκετη ωρα νατος ο φανταρος βγαινει απο ενα διπλανο σπιτι που εμενα μια χηρα την αλλη μερα στην αναφορα του λεει ο λοχαγος τι εγινε και παρατησες την σκοπια και εισουνα στην χηρα και του απανταει ο φανταρος την αγαπαω κυριε λοχαγε και τελικα ο λοχαγος δεν του εκανε τιποτα ειτανε λιγο μουρλο αυτο ειτανε και καλο ατομο ο λοχαγος στο τελος ο φανταρος απολυθηκε και εμεινε στην λημνο και παντρευτηκε και την χηρα


cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Δεν ξερω γιατι αλλα εχω την εντυπωση οτι την καλυτερη θητεια με πουτανες την κανεις στην Κυπρο.ΕΛΔΥΚ ειμουν και ομολογω οτι μεν τοτε ακριβες(40 λιρες)γυρω στα 25χιλ.αλλα οι πιο πολλες ηταν μοντελα.Ειχα χαλασει γυρω στο μισο εκατομ τοτε για 4 μηνες μονο για πουτανες.Μολις επερνα μισθο καταθεση!Το γελιο ειναι οτι εμας τα φανταρια μας μαζευαν 11 και τα καραβανια σκαγαν μετα τις 12 :2funny: εκει.Οι πουτανες ειχαν πληρη ενημερωση για ποτε πληρωνομασταν και γιαυτο εκει ειχα κανει το πρωτο ακαποτο,ομολογω οτι την ωρα που ειμουν ορθιος και επεζε πιπα τα γονατα παραλυσαν!και επεσε σουπα,τρελο γελιο :grin:!Οποια σειρα ηταν απο κει αποκλειεται να μη κατεθεσε miami(chinese),και στο διπλα ακριβως(ροξι) με ρωσιδες.Το καθε μαγαζι ειχε καμια 15-20 γκομενες.Αυτο ηταν το μονο καλο τοτε,οι εξοδοι,οσο για τη θητεια εκει γαματα.. :birdman:

ρε τους αλητες  :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
αλλο ενα ωραιο θρεντ ανοιγμενο απο τον arion1955
:rockon: :rockon: :rockon:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
εχω ακουσει καποιους αστικους μυθους για νυμφομανεις γκομενες που τις εβαζαν τη νυχτα σε στρατοπεδα και τις επαιρναν νουμεραδα οι φανταροι. δεν ξερω αν ειναι αληθεια αλλα ειχε ακουστει καποτε και για τη λυσσαρα την eva6969
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
οσοι εχουμε παει στον ελληνικο στρατο ας θυμηθουμε τα βιωματα μας απο την θητεια μας σε αυτον γεγονοτα που θυμομαστε ειδικα σεξουαλικης φυσεως.

Κατά τη διάρκεια της θητείας μου γνώρισα την κοπέλα που είμαστε μαζί σήμερα.Προς τα τελειώματα ευτυχώς,τελευταίους 3-4 μήνες.Η μαλακία και το τηελφωνικό πήγαιναν σύννεφο παντού.Στο μπάνιο,στις εξόδους,στις σκοπιές,παντού.Ωραίες εποχές,το μόνο που σκεφτόμουν ήταν πως θα πάρω άδεια και πως θα καβλώσω...
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
εχω ακουσει καποιους αστικους μυθους για νυμφομανεις γκομενες που τις εβαζαν τη νυχτα σε στρατοπεδα και τις επαιρναν νουμεραδα οι φανταροι. δεν ξερω αν ειναι αληθεια αλλα ειχε ακουστει καποτε και για τη λυσσαρα την eva6969
Τέτοιες ιστορίες υπήρχαν σχεδόν σε κάθε στρατόπεδο και πάντα τις θεωρούσα καθαρούς αστικούς μύθους.
Λίγο πριν απολυθώ όμως στο ΚΕΒΟΠ η  ιστορία είχε πραγματική βάση και δεν ήταν μια αλλά δύο κοπέλες που πήγαιναν μαζί!
Κάναν γνωριμίες με φαντάρους και κανόνιζαν παρτουζα.
Είχα ακούσει ότι μια φορά είχε γίνει και μέσα αλλά δεν ξέρω αν αληθευει, συνήθως έξω ήταν η φάση.
Και δεν ήταν μπάτε σκύλοι αλέστε, σε τσεκάριζαν.

Στην Ρόδο φυσικά σε κάθε στρατόπεδο υπήρχαν ιστορίες για μεθυσμένες τουρίστριες που τις πήρε όλο το στρατόπεδο αλλά ήταν όνειρα καβλωμένων μυθομανών φαντάρων.  :S
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
στη Ροδο υπαρχει ανωμαλος ρασοφορος που εμπνεεται με το χακι για οσους ξερουν
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
στη Ροδο υπαρχει ανωμαλος ρασοφορος που εμπνεεται με το χακι για οσους ξερουν
Μόνο ένας ?  :grin:
Παλιά μαζευονταν στις δημόσιες  τουαλέτες απέναντι από το Μαντρακι.
Είχα  δει έναν Κρητικό από την μονάδα μου να πάει και όταν του είπα ότι είναι πούστης θίχτηκε!
- Γιατί με λες πούστη ρε ?
Μου λέει
- Αφού εγώ μόνο γαμάω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κρητικοί  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
στη Ροδο υπαρχει ανωμαλος ρασοφορος που εμπνεεται με το χακι για οσους ξερουν

Ισχυει!!
Εκανα την θητεια μου στο τηλεφωνικο κεντρο και μου τηλεφωνουσε αργα τη νυχτα!
Με ρωτουσε αν καυλωνω με τα ρασα!
Μιλουσε χαμηλοφωνα και εβαζε την καυλιαρικη φωνη του...!
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
Το 2002 στο 295 στην ΚΩ εκανα υπηρεσια στο κεπικ και τηλεφωνουσε καθε βράδυ μία ντόπια 15χρονη για να περνάει η ώρα..Δέχτηκε μετά απο πολύ ψήσιμο να συναντηθούμε κοντά στο σπίτι της οπου και την γαμούσα μέχρι που απολύθηκα :zfuck:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Ισχυει!!
Εκανα την θητεια μου στο τηλεφωνικο κεντρο και μου τηλεφωνουσε αργα τη νυχτα!
Με ρωτουσε αν καυλωνω με τα ρασα!
Μιλουσε χαμηλοφωνα και εβαζε την καυλιαρικη φωνη του...!

:thumbsup: :priest:

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Εμεις στην θητεια πολυ μαλακια παιδια

Ενας γαμησε εναν πουστη

Σκυλια ειχαμε για τα περιπολα αλλα αυτα δεν τα γαμουσε κανεις

Μπουρδελα γιοκ
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.733
Πόντοι
3.656
εχω ακουσει καποιους αστικους μυθους για νυμφομανεις γκομενες που τις εβαζαν τη νυχτα σε στρατοπεδα και τις επαιρναν νουμεραδα οι φανταροι. δεν ξερω αν ειναι αληθεια αλλα ειχε ακουστει καποτε και για τη λυσσαρα την eva6969


τυπε ο ιπποτης θα εχει να πει πολλες ιστοριες απο τον στρατο  :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.733
Πόντοι
3.656
Εμεις στην θητεια πολυ μαλακια παιδια

Ενας γαμησε εναν πουστη

Σκυλια ειχαμε για τα περιπολα αλλα αυτα δεν τα γαμουσε κανεις

Μπουρδελα γιοκ


τυπε ηταν κανενας ιδια σειρα με τον λεγκολα;  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom