Νέα

Έλλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
το τηλεφωνο δεν απανταει βραδυ μονο ωρες της ημερας.μονο κατα τη διαρκεια της ημερας.μετα τις 11 δεν απαντω.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
καλη χρονια σε ολους.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους!απο 3 και μετα!!!!!!!!!!!!!!εως 11 αλλα βραδυ σε χοτελ αρεσκειας μου
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
1) ποτε ειχες εσυ συναντηση μαζι μου και μαλιστα ημουν αγρια κιολας; σοβαρεψου σε παρακαλω και μην ενοχλεις αλλο ασκοπα. Spam Spam

2) Το μέλος 'ellh.' έχει απαγορεύσει τη λήψη προσωπικών μηνυμάτων από εσάς.

3) Δεν κάνω λάθος και δεν σε κατηγορώ άδικα.
Δεν ξεχνιέσαι γιατί ενώ σ' εμπιστεύτηκα για πρώτη αυστηρή εμπειρία, με πόνεσες για μέρες ίσως επειδή ήμουν άμαθος και απροετοίμαστος.
Αν δε με πιστεύεις ας κανονίσουμε να βρεθούμε κάπου έξω διακριτικά να θυμηθείς ποιος είμαι.
Να εκτιμήσεις ότι το έγραψα σε προσωπικό μήνυμα και δεν σε εκθέσεσα δημόσια εδώ και μη με προσβάλλεις σε παρακαλώ και σταμάτα να ενοχλείς ανήξερες κοπέλες άσκοπα.
Αν συνεχίσεις την συνομιλία μεταξύ μας θα σε διαβάλω στους συναγωνιστές για το άγαρμπο φέρσιμό σου. ΤΕΛΟς ΕΚΠΟΜΠΗΣ.
δε ξερω που αποσκοπεις με ολο αυτο που λες και σταματα να με ενοχλεις με πμ,προφανως εχεις το λογο σου που το κανεις,πιο ηπια και συζυτησιμη απο μενα δεν υπαρχει,ουτε καν σε ξερω αμφιβαλλω εαν με εχεις δει.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
ποτε δε με εξεθεσες δημοσια; δε τα γραφεις ολα αυτα δημοσια; δε θαμου επιβαλλεις εσυ σε ποιους θα μιλαω η οχι.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
Αν δεν είχες απαγορεύσει τη λήψη προσωπικών μηνυμάτων δε θα έγραφα σε κανένα νήμα.

Επαναλαμβάνω ότι είμαι Αθήνα και όσα ισχυρίστηκα για σένα και αν δε με πιστεύεις ας κανονίσουμε να βρεθούμε κάπου έξω διακριτικά να θυμηθείς ποιος είμαι.
Είναι πολύ εύκολο και απλό, αλλά τότε δε θάχεις κανένα δικαίωμα να ξανά απαγορεύσεις να γράψω τη γνώμη μου δημόσια.

Και αν νομίζεις ότι αποσκοπώ στην συκοφάντησή σου, δημοσίευσε μια μόνο καλή κριτική από έμπιστο μέλος κι όχι κλώνο. Και μην επικαλεστείς προσωπικά δεδομένα κι εχεμύθεια, καθώς τα ψευδώνυμα προστατεύουν την αληθινή ταυτότητα.
Όσους ρώτησα πριν γράψω τη γνώμη μου, απάντησαν αρνητικά για σένα.
δε με ενδιαφερει συνεχισε να γραφεις,τα προσωπικα δεδομενα τα σεβομαι παντα και δε ρωτησα ποιους ρωτησες ρωτησα ποιος εισαι και ποτε βρεθηκαμε.συνεχισε να γραφεις οτι θες δε δινω σημασια,και στο ξαναεγραψα δε θα μου επιβαλλεις εσυ σε ποιο μελος θα μιλαω και σε ποιο οχι.και προσωπικα εξω,δε βρισκομαι με κανενα και ουτε μιλαω για αλλα προσωπα οταν δεν ειναι ενωπιον μου.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
καλησπερα το τηλ ανοικτο.
 

fosteros

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Είχα πάρει τηλέφωνο, κανονίσαμε ραντεβού με την Έλλη και είπαμε θα το επιβεβαιώσουμε τηλεφωνικά 2 ώρες πριν. Πήρα τηλέφωνο αρκετές φορές ακριβώς 2 ώρες πριν, έστειλα και μήνυμα αλλά καμία απάντηση. Το να τύχει κάτι είναι φυσιολογικό, το να μην ενημερώσεις τον άλλο όχι.
Παρόμοια συμπεριφορά έχει αναφέρει και ο συναγωνιστής fistikoulis στη σελίδα 6 του παρόντος νήματος.
Τελικά την έχει συναντήσει κάποιος; Εσύ aekprt μπορείς να μας πεις για ποιο λόγο έμεινες δυσαρεστημένος;
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
Είχα πάρει τηλέφωνο, κανονίσαμε ραντεβού με την Έλλη και είπαμε θα το επιβεβαιώσουμε τηλεφωνικά 2 ώρες πριν. Πήρα τηλέφωνο αρκετές φορές ακριβώς 2 ώρες πριν, έστειλα και μήνυμα αλλά καμία απάντηση. Το να τύχει κάτι είναι φυσιολογικό, το να μην ενημερώσεις τον άλλο όχι.
Παρόμοια συμπεριφορά έχει αναφέρει και ο συναγωνιστής fistikoulis στη σελίδα 6 του παρόντος νήματος.
Τελικά την έχει συναντήσει κάποιος; Εσύ aekprt μπορείς να μας πεις για ποιο λόγο έμεινες δυσαρεστημένος;
δεν επιβεβαιωνω ποτε με σμς πρωτον.ουτε 2 ωρες διοτι θελω πολυ περισσοτερο,το εχω πει απο την αρχη αυτο.δε ξερω ποιος εισαι και ποιος ο λογος που τα γραφεις αυτα η ειδοποιηση ειναι τουλαχιστον 4 ωρες πιο πριν.η απο τη προηγουμενη
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
και στη κορινθο δεν εχω πατησει ποτε το ποδι μου ουτε καν απ εξω ποσο μαλλον μεσα στη πολη.δε κινουμαι νοτια ελλαδα.μαλλον κανετε λαθος και ουτε ειμαι η ιδια που γραφει προφανως καποια αλλη.
 

fosteros

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
δεν επιβεβαιωνω ποτε με σμς πρωτον.ουτε 2 ωρες διοτι θελω πολυ περισσοτερο,το εχω πει απο την αρχη αυτο.δε ξερω ποιος εισαι και ποιος ο λογος που τα γραφεις αυτα η ειδοποιηση ειναι τουλαχιστον 4 ωρες πιο πριν.η απο τη προηγουμενη

Δεν κανονίστηκε 2 ώρες πριν το ραντεβού. Κανονίστηκε αρκετά πιο πριν. Συμφωνήσαμε συγκεκριμένη ώρα συνάντησης και είπαμε ότι 2 ώρες πριν θα έπαιρνα τηλέφωνο για επιβεβαίωση. Πήρα αλλά δεν το σήκωνε κανείς. Έστειλα και sms αφού είδα ότι το τηλέφωνο δεν απαντούσε, αλλά απάντηση δεν πήρα.
Ακόμα και αν έτυχε κάτι έκτακτο θα μπορούσε να υπάρξει έστω την επόμενη μέρα ένα sms του τύπου συγγνώμη για χθες, κάτι μου έτυχε. Άνθρωποι είμαστε θα καταλάβαινα. Αλλά το να μην υπάρξει ποτέ απάντηση για την ακύρωση δεν το καταλαβαίνω.
Αυτά είναι τα γεγονότα και δεν έχει νόημα να το ζαλίζουμε. Εγώ το κλείνω εδώ.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
Δεν κανονίστηκε 2 ώρες πριν το ραντεβού. Κανονίστηκε αρκετά πιο πριν. Συμφωνήσαμε συγκεκριμένη ώρα συνάντησης και είπαμε ότι 2 ώρες πριν θα έπαιρνα τηλέφωνο για επιβεβαίωση. Πήρα αλλά δεν το σήκωνε κανείς. Έστειλα και sms αφού είδα ότι το τηλέφωνο δεν απαντούσε, αλλά απάντηση δεν πήρα.
Ακόμα και αν έτυχε κάτι έκτακτο θα μπορούσε να υπάρξει έστω την επόμενη μέρα ένα sms του τύπου συγγνώμη για χθες, κάτι μου έτυχε. Άνθρωποι είμαστε θα καταλάβαινα. Αλλά το να μην υπάρξει ποτέ απάντηση για την ακύρωση δεν το καταλαβαίνω.
Αυτά είναι τα γεγονότα και δεν έχει νόημα να το ζαλίζουμε. Εγώ το κλείνω εδώ.
σου εξηγησα ομως οτι δεν εχω παει ποτε στη κορινθο και δε ξερω καν ποιος εισαι ουτε για ποτε ααφερεσαι.και εαν αναφερεσαι σε μενα η αλλη,διοτι υπαρχουν και πολλες.
 

fosteros

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
σου εξηγησα ομως οτι δεν εχω παει ποτε στη κορινθο και δε ξερω καν ποιος εισαι ουτε για ποτε ααφερεσαι.και εαν αναφερεσαι σε μενα η αλλη,διοτι υπαρχουν και πολλες.

Εγώ δεν έχω ποτέ αναφέρει τίποτα για Κόρινθο. Και ναι για εσένα λέω, το τηλέφωνο που είναι στην αγγελία σου πήρα.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
Εγώ δεν έχω ποτέ αναφέρει τίποτα για Κόρινθο. Και ναι για εσένα λέω, το τηλέφωνο που είναι στην αγγελία σου πήρα.
τοτε δε ξερω καν ποιος εισαι δε θυμαμαι καμια τετοια περιπτωση συγνωμη.και θελω ειδοποιηση 4 5 ωρες πριν η την προηγουμενη δε μπορω τελευταια στιγμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom