Νέα

Elena Sunrise

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα a!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 302K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
έτσι ακριβώς, μου το έχουν επιβεβαιώσει αρκετοί συναγωνιστές. Προσωπικά αρνούμαι να κάψω χρήμα σε μια πανέμορφη μεν, όμως άκρως διεκπεραιωτική παρουσία. Το ματς δεν είναι ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε και το μόνο που με νοιάζει είναι τα φράγκα. Όταν παρέχεις τέτοιες υπηρεσίες, μην γκρινιάζεις μετά για τις κακές κριτικές.  Τα ίδια και η Κάρμεν στην Καλιθέα, κι αυτή κουκλάρα, αλλά ...........  Απορώ με τον γίγαντα Βατραχόφατσα που την υπερασπίζεται λες κι είναι η ......... αρραβωνιαστικία του (για να κάνουμε και λίγο χιούμορ). Καλή χρονιά σε όλους παιδιά και ειδικά σε εσένα φίλε Γλυκομούτσουνε που μας φυλάς από κακοτοπιές.
εγω μουτρο οπως ξερεις και στ εχω αποδιξει δεν λεω ψεματα ..την ελενα την εχω παρει 3 φωρες
την καρμεν αλλες 3 γιαν εχω παει λυπων κατι βλεπω δεν παω ετσι .Ναι οκ εχω περασει κ καλητερα τ παει ν πει αυτο οτυ αυτες δεν ειναι καλες .....μην ξεχνας οτυ αναφερομαστε σ επαγκελματιες και αυτα τ σπορ ειναι κ ακριβα κ περιεργα .....Να σου πω και κατυ αλλο και της δυο οπως και κανα δυο αλλες απο αθηνα που ειναι γαμω τ παιδια ξερουν αυτες θελω ν ξανα παω αλλα ειναι πολλα τ 50αρικα τ να κανω κ γω στερεψα ποια ..
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
για την Ελενα τα εχω γραψει πριν καιρό.

επίσης - εχω γραψει - μην μου πειράζετε τον βατραχο. ΘΑ ΣΑΣ ΣΚΙΣΩ.
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
293
Πόντοι
21
Πάλι στο ρεθυμνο η κούκλα..... σκέφτομαι να πάω αλλά φοβάμαι μην πάθω ότι και την άλλη φορά.... είναι όμορφη ρε γμτ και έχω τις καυλες μου και εγω. Το σκέφτομαι να την ξαναδω
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Πάλι στο ρεθυμνο η κούκλα..... σκέφτομαι να πάω αλλά φοβάμαι μην πάθω ότι και την άλλη φορά.... είναι όμορφη ρε γμτ και έχω τις καυλες μου και εγω. Το σκέφτομαι να την ξαναδω

τ να παθεις 50 ε τ 30λεπτα χρεωνει
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
293
Πόντοι
21
αν θες γουστα σκαστα κ μ μιλας;αλλιος πεταξου μεχρι τ χανια εχεις επιλογες και ντουρες μάλιστα .απο τ καταλαβα
Δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις, μιλαμε χωρίς ουσια, ας μιλήσει κάποιος που την έχει δει πρόσφατα. Μπορεί η Έλενα να άλλαξε προς το καλύτερο, μπορεί προς το χειρότερο, ας μας πει κάποιος που την έχει δει πρόσφατα ομως
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις, μιλαμε χωρίς ουσια, ας μιλήσει κάποιος που την έχει δει πρόσφατα. Μπορεί η Έλενα να άλλαξε προς το καλύτερο, μπορεί προς το χειρότερο, ας μας πει κάποιος που την έχει δει πρόσφατα ομως
η ουσια μουτρο ειναι η  χρέωση αυτο τόνισα....απο κυ και περα εχεις κ αλλες επιλογές αν θες αυτη την παιδάριο
 

billcowboy

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2013
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
η ουσια μουτρο ειναι η  χρέωση αυτο τόνισα....απο κυ και περα εχεις κ αλλες επιλογές αν θες αυτη την παιδάριο

Ναι αλλά για πες μας ποιές είναι οι καλύτερες επιλογές που έχουμε για χανια και ρεθυμνο?
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
293
Πόντοι
21
Ναι αλλά για πες μας ποιές είναι οι καλύτερες επιλογές που έχουμε για χανια και ρεθυμνο?
Φίλε χανια και ρεθυμνο είναι μηδέν....μηδέν σχεδόν, πριν μερες είχε έρθει χανια μια Βραζιλιάνα.... ρομπερτα, όμορφη αλλά σαν να έκανε αγγαρεία. Ηρακλειο που και που κάτι έρχεται αλλά όχι συχνά και εκεί. Όποτε η Έλενα ναι είναι καλύτερη από το τίποτα
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
293
Πόντοι
21
Και να την στα χανια....... ετοιμάζω έφοδο ❤️❤️
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
784
Like
268
Πόντοι
26

antony84

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
77
Like
646
Πόντοι
80
για πρωταρη??τι λετε??να δοκιμασω?
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Τελευταία έχει πάει κανείς στην Έλενα; Και αν ναι πως είναι η όλη φάση. Στειλτε πμ αν δεν θελετε εδω να γράψετε
 

noName69

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
2
Like
181
Πόντοι
0
Πήγα εγώ πριν δύο βδομάδες. Είναι πολύ όμορφη για τα δικά μου δεδομένα με τα ροζ τα μαλλιά μου έβγαλε κάτι πρόστυχο. Το καυλι της χοντρό και λίγο στραβό. Πολύ καθαρή. Στα του αγώνα πήγα να με γαμησει. Με γάμησε και λίγο αλλά δεν είχε καλή στήσει δεν της στηνομουν λέει καλά. Πήγα να τη φιλήσω όμως δεν φιλάει λίγο κρύα θα έλεγα αλλά πολύ ευγενική. Μετά που είδα ότι δεν θα με γαμησει της είπα να στηθεί στα τέσσερα να την γαμησω εγώ στο παθητικό ήταν τέλεια έχυσa και σχετικά γρήγορα. Τώρα στο ενεργητικό για εμένα δεν αξίζει τα 70€ για την μισή ώρα που χρεώνει. Αν την θέλεις να ειναι παθητική πάντως αξίζει σίγουρα. Εύχομαι να βοήθησα. Αν θέλεις πες μας πως πέρασες αν τύχει να πας .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom