Νέα

Ειρήνη Παπαδοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 827
  • Εμφανίσεις 223K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι γνώμη έχετε για την Ειρήνη Παπαδοπούλου;

  • Από φωνή κορμάρα

    Ψήφοι: 56 10,6%
  • Υπερβολικά γυμνασμένη

    Ψήφοι: 81 15,4%
  • Αδιάφορη

    Ψήφοι: 47 8,9%
  • Γαμήσιμη

    Ψήφοι: 126 24,0%
  • Μουνάρα

    Ψήφοι: 216 41,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    526

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.714
Like
6.603
Πόντοι
1.056
irinipapadopoulu1.jpg
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Τις κατάρες μου στον αλήτη που της έδωσε μικρόφωνο και βήμα σε μαγαζί και δεν μπορούμε να πληρώσουμε για να γευτούμε. Την θέλω σαν τρελός.
και γω ρε γαμωτο.σε ποι μαγαζι εχει μικροφωνο?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
94
Like
46.398
Πόντοι
17.311
δεν τόχεις φίλε. Δεν τόχεις καθόλου.
οκ μαστορα :tooth:
ελα ενα λινκακι με ενα απλο search, μπας και σε πεισει λιγουλακι
σορρυ που σου χαλαω την οαση παντως.
εμενα μου αρεσε πολυ πριν τις πλαστικες :wink:
https://www.iapopsi.gr/το-πριν-και-το-μετά-των-επεμβάσεων-δείτ/
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
η φωτογραφία που έβαλες δείχνει τα χαρακτηριστικά που έχει μια καζακστανή γυναίκα. Με το make up φυσικά απαλύνουν τα χαρακτηριστικά της συνοριακής μογγολικής και κινεζικής στέπας
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.714
Like
6.603
Πόντοι
1.056
νταξει εμενα παντως μαρεσει κ τσι
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Ετυχε να παω Χαλκιδικη με ενα γκομενακι που γαμουσα...
διπλα μετρα πιο περα ηταν αυτη με τον Πασχαλακη...
Παιδια η γυναικα ειναι οτι καλυτερο εχω δει σχεδον...απο καυλα, ομορφια, προστυχια, σωμα τα παντα...
αφου αν ειμασταν 50 αντρες και οι 50 την κοιτουσαμε, καθως και μεταξυ μας και καναμε νευματα του στυλ, ρε φιλε τι μουνι ειναι αυτο ?
Μεχρι και το γκομενακι που ηταν μαζι μου της αρεσε το ολο στυλ της...τρομερη γκομενα μου λεει μακαρι να την πηδουσες...
Ο Πασχαλακης δεν ειναι χαζος.,...ηξερε πολυ καλα τι γινοταν, και ο καριολης ειχε το υφακι του "εσεις βλεπετε, εγω την γαμαω"...
Μαλακισμενο αν δεν επαιζες στον Παοκ θα σου λεγα τι θα γαμουσες, καμια σερβιτορα απο καναν Ευοσμο η Κορδελιο...
 

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
Ετυχε να παω Χαλκιδικη με ενα γκομενακι που γαμουσα...
διπλα μετρα πιο περα ηταν αυτη με τον Πασχαλακη...
Παιδια η γυναικα ειναι οτι καλυτερο εχω δει σχεδον...απο καυλα, ομορφια, προστυχια, σωμα τα παντα...
αφου αν ειμασταν 50 αντρες και οι 50 την κοιτουσαμε, καθως και μεταξυ μας και καναμε νευματα του στυλ, ρε φιλε τι μουνι ειναι αυτο ?
Μεχρι και το γκομενακι που ηταν μαζι μου της αρεσε το ολο στυλ της...τρομερη γκομενα μου λεει μακαρι να την πηδουσες...
Ο Πασχαλακης δεν ειναι χαζος.,...ηξερε πολυ καλα τι γινοταν, και ο καριολης ειχε το υφακι του "εσεις βλεπετε, εγω την γαμαω"...
Μαλακισμενο αν δεν επαιζες στον Παοκ θα σου λεγα τι θα γαμουσες, καμια σερβιτορα απο καναν Ευοσμο η Κορδελιο...
ετσι ειναι αλλα Π.Α.Ο.Κ ειναι δεν ειναι μια απλη λεξουλα!
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Η γκόμενα καύλα είναι.Αλλά είναι και συγχρόνως κλασικη Ελληνίδα της showbiz- ψωνάρα...Ξέρεις και καλά ότι και αν κάνεις με ενοχλεί και έτσι κάπως η φάση πάει λέγοντας...
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
ετσι ειναι αλλα Π.Α.Ο.Κ ειναι δεν ειναι μια απλη λεξουλα!
Μπρα
Ετυχε να παω Χαλκιδικη με ενα γκομενακι που γαμουσα...
διπλα μετρα πιο περα ηταν αυτη με τον Πασχαλακη...
Παιδια η γυναικα ειναι οτι καλυτερο εχω δει σχεδον...απο καυλα, ομορφια, προστυχια, σωμα τα παντα...
αφου αν ειμασταν 50 αντρες και οι 50 την κοιτουσαμε, καθως και μεταξυ μας και καναμε νευματα του στυλ, ρε φιλε τι μουνι ειναι αυτο ?
Μεχρι και το γκομενακι που ηταν μαζι μου της αρεσε το ολο στυλ της...τρομερη γκομενα μου λεει μακαρι να την πηδουσες...
Ο Πασχαλακης δεν ειναι χαζος.,...ηξερε πολυ καλα τι γινοταν, και ο καριολης ειχε το υφακι του "εσεις βλεπετε, εγω την γαμαω"...
Μαλακισμενο αν δεν επαιζες στον Παοκ θα σου λεγα τι θα γαμουσες, καμια σερβιτορα απο καναν Ευοσμο η Κορδελιο...
Μπραβο ειπες την @@$$@ της ημερας..προφανως και τον ζηλευεις και εγραψες οτι βλακεια σου ηρθε στο κεφαλι..Θα ειχε αναγκη αυτος που ειναι 2 μετρα γυμνασμενος με γαλανα μαυια γκομενα στυλ Παπαδοπουλου που ειναι απο Καζασταν και εμφανισιακα ειναι σαν απο Σαντα Μπαρμπαρα..Το αντιθετο ακριβως ισχυει αυτη αν δεν ηταν τραγουδιστρια δεν θα γυρνουσε να την κοιταξει..αλλα εχουμε γεμισει λιγουρια που ολες τις βλεπουνε γκομεναρες και ολους τους αντρες παλτα...ασχετως βεβαια οτι αγωνιστικα σερνεται..αλλο θεμα αυτο μιλαμε για δικαιοσυνη εμφανισιακη αναμεσα σε ζευγαρια..
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
η παπαδοπουλου μετραγε παντως στο σουρβαϊβορ απο οσο ειχαμε δει.
να τα λεμε και αυτα...
Μια χαρα ειναι ..αλλα ο αλλος εβγαλε τον Αλεξανδρο κουασιμοδο ..απο την ζηλεια τους μερικοι γινονται ρομπα για να πουν μια.βλακεια δημοσιως
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Ο Πασχαλακης παντως απο τοτε που ξεκινησε να γαμει αυτο το τεμαχιο τα αλλα τα τεμαχια,τα στρογγυλα,τα τρωει ορθιος!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
94
Like
46.398
Πόντοι
17.311
Μια χαρα ειναι ..αλλα ο αλλος εβγαλε τον Αλεξανδρο κουασιμοδο ..απο την ζηλεια τους μερικοι γινονται ρομπα για να πουν μια.βλακεια δημοσιως
σορρυ αλλα δεν ασχολουμαι με ποδοσφαιρο, γι'αυτο και σου εσβησα το υπολοιπο ποστ.
δε ξερω αν λεει η' οχι ο παιχτης δηλαδη.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Κουασιμοδος φυσικα και δεν ειναι,ειναι ωραιος αντρας,ψηλος,γυμνασμενος αλλα με τις ανταυγειες ,τα κοτσιδακια και το ενδυματικο του στυλ καποιες φορες μου θυμιζει γκει πορνοσταρ.Η Παπαδοπουλου ομορφη δεν θεωρω οτι ειναι αλλα ειναι ΠΟΛΥ καβλιαρα και εχει τρομερο κορμι.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Κουασιμοδος φυσικα και δεν ειναι,ειναι ωραιος αντρας,ψηλος,γυμνασμενος αλλα με τις ανταυγειες ,τα κοτσιδακια και το ενδυματικο του στυλ καποιες φορες μου θυμιζει γκει πορνοσταρ.Η Παπαδοπουλου ομορφη δεν θεωρω οτι ειναι αλλα ειναι ΠΟΛΥ καβλιαρα και εχει τρομερο κορμι.
Συμφωνω σε ολα εκτος το γκευ ..πιο πολυ μπορεις να πεις φλωρακος ισως οχι τοσο αντρουα τ βαρβατιλα αλλα οχι γκευ με τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom