Νέα

Eirini gr...Το πιο γλυκό πουτανάκι στο ίντερνετ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα porcupine
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 654
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.611
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.274
Πόντοι
14.565
Κάποια προσωπικά στοιχεία σβήστηκαν.
 

tigerdick78

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2016
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Τι απεγιναν αραγεε?Παρολο το κραξιμο που τους εριξαν αρκετοι απο εσας ,τους θεωρω ιδιαιτερα τολμηρους για τα ελληνικα δεδομενα.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Μουνόχειλα για ατελείωτο γλείψιμο...(και όχι μόνο...) :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
τι καψουρα εχω με την γκομενα αυτη?και ας περασαν τα χρονια...θελω πολυ παιξω μαζι της ασχημα!γουσταρει σκηνικα που γουσταρω!αλλα δεν καταφερα ποτε να μπω στο κυκλο της...τι swing εχω παει τπτ...δεν την πετυχα πουθενα!
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
τι καψουρα εχω με την γκομενα αυτη?και ας περασαν τα χρονια...θελω πολυ παιξω μαζι της ασχημα!γουσταρει σκηνικα που γουσταρω!αλλα δεν καταφερα ποτε να μπω στο κυκλο της...τι swing εχω παει τπτ...δεν την πετυχα πουθενα!


αμα την πετυχεις καλου κακου παρε μαζι σου και καμια 24αδα φαντα τυπε    :S :S :S
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
αμα την πετυχεις καλου κακου παρε μαζι σου και καμια 24αδα φαντα τυπε    :S :S :S
τυπε ανηκω στα σκληροπυρινικα μελη του bou επιβαλλεται οτι θα εχω μαζι μου φαντα με ανθρακικο που κανει δουλεια ετσι? :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
τυπε ανηκω στα σκληροπυρινικα μελη του bou επιβαλλεται οτι θα εχω μαζι μου φαντα με ανθρακικο που κανει δουλεια ετσι? :heavymetalbig: :heavymetalbig:


μονο με ανθρακικο τυπε    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
η χωρις ανθρακικο ειναι ηπιο αντισηπτικο μονο για να πλενεις τα χερια σου αμα ακουμπησεις τον καδο στη γωνια φυλης και φωκαιας    :S :S :S
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
μονο με ανθρακινο τυπε    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
η χωρις ανθρακικο ειναι ηπιο αντισηπτικο μονο για να πλενεις τα χερια σου αμα ακουμπησεις τον καδο στη γωνια φυλης και φωκαιας    :S :S :S
εχει δικιο χυστη!Μονο με ανθρακικο δουλευει...η μπλε δεν δουλεψε ποτε δοκιμασμενα απο ολα τα σκληρο πυρηνικα  μελη του μπου  :S :S :S :headbaning1: :headbaning1:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
εχει δικιο χυστη!Μονο με ανθρακικο δουλευει...η μπλε δεν δουλεψε ποτε δοκιμασμενα απο ολα τα σκληρο πυρηνικα  μελη του μπου  :S :S :S :headbaning1: :headbaning1:


τυπε καποιοι χυστες την ηπιαν για δοκιμη αλλα δεν ξαναμαθαμε τιποτα για αυτους    :S :S :S
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
τυπε καποιοι χυστες την ηπιαν για δοκιμη αλλα δεν ξαναμαθαμε τιποτα για αυτους    :S :S :S
γιαυτο σου λέω δοκιμασμένη τύπε!όσοι ήπιαν με ανθρακικό γαμάνε και ξερό χύνουν αβέρτα :S :S :S
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
γιαυτο σου λέω δοκιμασμένη τύπε!όσοι ήπιαν με ανθρακικό γαμάνε και ξερό χύνουν αβέρτα :S :S :S


το ξερω τυπε,κι αμα εχεις μαζι και καλαμακι ελεγχεις τη δοση της φαντα που πινεις καθε φορα για καλυτερη θεραπεια    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
το ξερω τυπε,κι αμα εχεις μαζι και καλαμακι ελεγχεις τη δοση της φαντα που πινεις καθε φορα για καλυτερη θεραπεια    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
τυπε το εχεις κανει επιστημη :S :S
εγω για ενα κουτακι ηξερα σε καθε ακαποτο  :rockon: :rockon:
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Ισχύει και για τα αντίστοιχα γενόσημα? (Lux, ΕΨΑ, ΗΒΗ κλπ) 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom