Νέα

Έχετε κάνει ποτέ τηλεφωνικό sex;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prostuxo_79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Εχει τυχει να γνωρισω κοπελες απο το ιντερνετ, και μετα απο καποιο διαστημα γνωριμιας, να καταληξουμε να κανουμε τηλεφωνικο sex.
Στην αρχη ομορφα κ με προσεκτικες διατυπωσεις για να μην δειξουμε κ ασχημη εικονα ο ενας στον αλλον.
Αλλα οσο προχωρουσε αυτο, μερα με την μερα, κατεληγε στο στυλ, "στησε με στα 4 κ σκισε με",  "θελω να σου σκισω την κωλαρα.....", και διαφορα αλλα τετοια. Βεβαια με καποιες απο αυτες δεν εχω βρεθει ποτε και καποιες τις εχω δει live....
Πρεπει να τονισω, οτι δεν ειναι κ κατι που μου αρεσει να το κανω κ συνεχως. Και γιαυτο το λογο, αν μετα απο ενα ευλογο διαστημα, δεν γινοταν το ραντεβου, εκοβα καθε επαφη τηλεφωνικη.
Ενταξει, καλο το τηλεφωνικο sex, αλλα δεν ειναι αυτος ο κυριος στοχος.
 

tsokos

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
103
Like
13
Πόντοι
1
Εχει τυχει να γνωρισω κοπελες απο το ιντερνετ, και μετα απο καποιο διαστημα γνωριμιας, να καταληξουμε να κανουμε τηλεφωνικο sex.
Στην αρχη ομορφα κ με προσεκτικες διατυπωσεις για να μην δειξουμε κ ασχημη εικονα ο ενας στον αλλον.
Αλλα οσο προχωρουσε αυτο, μερα με την μερα, κατεληγε στο στυλ, "στησε με στα 4 κ σκισε με",  "θελω να σου σκισω την κωλαρα.....", και διαφορα αλλα τετοια. Βεβαια με καποιες απο αυτες δεν εχω βρεθει ποτε και καποιες τις εχω δει live....
Πρεπει να τονισω, οτι δεν ειναι κ κατι που μου αρεσει να το κανω κ συνεχως. Και γιαυτο το λογο, αν μετα απο ενα ευλογο διαστημα, δεν γινοταν το ραντεβου, εκοβα καθε επαφη τηλεφωνικη.
Ενταξει, καλο το τηλεφωνικο sex, αλλα δεν ειναι αυτος ο κυριος στοχος.

Νομίζω αμυδρά ότι είχα κάνει κάτι τέτοιο κάποτε, και σίγουρα είχα δοκιμάσει και το cyber sex, αλλά και τα δύο τα θεωρώ απίστευτο ξενέρωμα.
 

alex zanon

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω έκανες λάθος ερώτηση, η σωστή θα ήταν "είναι κανείς να μην έχει ποτέ απ'αυτό;"  :boobies:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ναι οταν ειμουν 16-20 (+ φανταρος ενδιαμεσα) το ειχα κανει.....

πλεον ουτε που μου κανει αισθηση....με τπτ
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
μια φορά! την πρώην γυναίκα μου.
δεν μου έχει κάτσει με άλλη, δε νομίζω να ξανακάτσει
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
η κουβεντα παντα ξεκιναει με το κλασσικομου λειψες πολυ!!!χαχαχαχ
 

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Συνηθως ξεκιναει, με το " θελω να με παρεις αγκαλια σου", και συνεχιζει με το "θελω να σε νιωσω μεσα μου".
Υπαρχουν φυσικα οι ερασιτεχνες αλλα κ οι επαγγελματιες παικτριες του σπορ........
Αν πεσεις στην καταλληλη, χανεις την μπαλα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Casual_Style_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιζει να το εχω κανει και με 20 διαφορετικες γκομενες απο τις οποιες τις μισες να τις εσπρωξα μετεπειτα και live. βεβαια απο την στιγμη που γαμας reality δε σου κανει αισθηση παλι τηλεφωνικα και της λες αντιο. τωρα που το σκεφτομαι εχω πολυ καιρο να το κανω αλλα δεν το κυνηγαω πλεον αυτο τον τροπο. παντως ηταν 2-3 περιπτωσεις πολυ εντονες και ρεαλιστικες -κοινως και γαμω τις μαλακιες :grin: αλλα πρεπει να εχεις και την αναλογη παρτενερ,να χωνεται και να  παιρνει πρωτοβουλιες. το να της λες συνεχεια μαλακιες εσυ, να παιζεις και το πουλι σου χωρις να σε εχει καυλωσει και να την ρωτας 'τι κυλοτακι φορας σημερα', 'το περιποιησε το νιμου σου' και να σου απανταει μονολεκτικα και να λεει οτι ντρεπεται, καλυτερα κλεισε το τηλεφωνο στην μουρη της, τραβα μια μαλακια στα γρηγορα και πεσε για υπνο. αλλιως μεγαλε θα τις μιλας 2 ωρες εξηγωντας της τι κανεις και  τι πρεπει να κανει, ο,τι και να τη ρωτας εσυ θα απαντας για αυτην(αυτη θα σου λεει ναι,οχι,το πρωτο,το δευτερο κτλ) και θα χρεωνεσαι και θα περνα το βραδακι
..και αυριο ξυπνας νωρις!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
:cool2:και το τηλεφωνικο και το cyber  ειναι κυριολεκτικα μαλακια  :dancing: αφου αυτο κανεις με μερικα πικαντικα λογακια :grin:
 

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Εισαι μαλλον μια απο τις καθηγητριες που εχω αναφερει.........
Σε μερικους μπορει να φαινεται περιεργο κ δυσκολο. Αλλα μια "καθηγητρια" μπορει να σε απογειωσει πραγματικα......
Θελω ομως να τονισω οτι ειναι καλη φαση, αλλα για 2-3 φορες, και οχι παραπανω.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ευα δω και τωρα δωσε ενα μικρο δειγμα στο λαο......... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
μια φορα που εδωσα ενα παρα πολυ μικρο δειγμα που προσωπικα δεν περιμενα να εχει απήχηση  μαζευτηκαν 50 ατομα στο θρεντ και το διαβαζαν :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ασε μην κλαταρει το σαιτ
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Εισαι μαλλον μια απο τις καθηγητριες που εχω αναφερει.........
Σε μερικους μπορει να φαινεται περιεργο κ δυσκολο. Αλλα μια "καθηγητρια" μπορει να σε απογειωσει πραγματικα......
Θελω ομως να τονισω οτι ειναι καλη φαση, αλλα για 2-3 φορες, και οχι παραπανω.

καθηγητρια; ναι κανω μαθηματα μαθηματικων και φυσικης :2funny: :2funny: :2funny:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
μια φορα που εδωσα ενα παρα πολυ μικρο δειγμα που προσωπικα δεν περιμενα να εχει απήχηση  μαζευτηκαν 50 ατομα στο θρεντ και το διαβαζαν :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ασε μην κλαταρει το σαιτ

αντε να κανεις και νεο ρεκορ αποψε .................. :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom