Νέα

Δόμνα Μιχαηλίδου

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
168
Like
224
Πόντοι
21
Δεν την πάω καθόλου! Μου βγάζει κάτι το κρύο!
Ειδικά μετά την δήλωση της οτι οι αναπληρωτριες καθηγήτριες δεν δικαιούνται 9μηνη άδεια , άδεια επαπειλούμενης εγκυμοσύνης κτλ και δεν τρέχει κάτι γιατί είναι μικρό ποσοστό ( 50.000 αναπληρωτές έχουμε , πόσες είναι γυναίκες δεν ξέρω ) , ενώ την δικαιούται η Σούλα η νυχου ( δεν έχω κάτι με την νυχου) . Το παίζει και σπουδασμενη ενώ την παιδεία και αυτούς που μας την προσφέρουν τους έχουν γραμμένους!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.658
Like
6.940
Πόντοι
1.056
Δεν την πάω καθόλου! Μου βγάζει κάτι το κρύο!
Ειδικά μετά την δήλωση της οτι οι αναπληρωτριες καθηγήτριες δεν δικαιούνται 9μηνη άδεια , άδεια επαπειλούμενης εγκυμοσύνης κτλ και δεν τρέχει κάτι γιατί είναι μικρό ποσοστό ( 50.000 αναπληρωτές έχουμε , πόσες είναι γυναίκες δεν ξέρω ) , ενώ την δικαιούται η Σούλα η νυχου ( δεν έχω κάτι με την νυχου) . Το παίζει και σπουδασμενη ενώ την παιδεία και αυτούς που μας την προσφέρουν τους έχουν γραμμένους!
Ρε τυπε, αμα την εξεταζαμε απο πολιτικής αποψης θα την ειχαμε απορριψει με συνοπτικες διαδικασιες. Σαν μουνι την εξεταζουμε. Η γυναικα ειναι καυλιαρα. Φαινεται οτι ψοφαει για ψωλη και οτι γαμιεται ασυστολα. Γουσταρουμε να βλεπουμε και να ακουμε την καυλοφωνή της. Οχι σαν τις μπουρούχες Κεραμεως, Βουλτεψη κλπ που ξερναμε και που τις ακουμε τις σαυρες
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
168
Like
224
Πόντοι
21
Ρε τυπε, αμα την εξεταζαμε απο πολιτικής αποψης θα την ειχαμε απορριψει με συνοπτικες διαδικασιες. Σαν μουνι την εξεταζουμε. Η γυναικα ειναι καυλιαρα. Φαινεται οτι ψοφαει για ψωλη και οτι γαμιεται ασυστολα. Γουσταρουμε να βλεπουμε και να ακουμε την καυλοφωνή της. Οχι σαν τις μπουρούχες Κεραμεως, Βουλτεψη κλπ που ξερναμε και που τις ακουμε
Αν έκρινα μόνο εικόνα τότε ναι . Αυτό θα είχε συμβεί αν ήταν άγνωστη και απλά έβλεπα μια φωτογραφία της .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom