Νέα

Δόμνα Μιχαηλίδου

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Εριξα ενα γρηγορο ψαξιμο στο φορουμ και ειδα οτι δεν υπαρχει thread αφιερωμα γι αυτην...Δεν ξερω αλλα το αλαθητο ρανταρ μου μου βγαζει κατι εκφυλο και δυνατο...Την εχω λοκαρει σαν ελληνικο f16 πανω απο τα παραλια της Τουρκιας...πληροφοριες ,φωτογραφιες κλπ ευπροσδεκτα...
 

Συνημμένα

  • 3264108.jpg
    3264108.jpg
    111 KB · Εμφανίσεις: 317

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
18
Like
15.474
Πόντοι
4.546
Τυπε μου, την είδα από κοντά και μιλήσαμε (δεν έχει σημασία που , πότε,τι) .
ένα έχω να πω: είναι ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ απίστευτη!!! οι φωτογραφίες ΔΕΝ αποτυπώνουν καλά την ομορφιά, τη λάμψη και τις ματαρες της.

Υ.γ.: το ντύσιμο της επίσης είναι και πολύ όμορφο, και κομψό, θηλυκό, χωρίς ταυτόχρονα να είναι καθόλου προκλητικό.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Τυπε μου, την είδα από κοντά και μιλήσαμε (δεν έχει σημασία που , πότε,τι) .
ένα έχω να πω: είναι ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ απίστευτη!!! οι φωτογραφίες ΔΕΝ αποτυπώνουν καλά την ομορφιά, τη λάμψη και τις ματαρες της.

Υ.γ.: το ντύσιμο της επίσης είναι και πολύ όμορφο, και κομψό, θηλυκό, χωρίς ταυτόχρονα να είναι καθόλου προκλητικό.
σε πιστευω και σ ευχαριστω για την απαντηση.. ακομη κ στις φωτογραφιες εχει εναν αερα αγριας ομορφιας...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
94
Like
46.396
Πόντοι
17.311
για πολλα πουτσοσκαμπιλα η μανδαμ.
τη φανταζομαι με λευκα σουπερ σ6 εσωρουχα και ζαρτιερες, σε ενα σκοτεινο δωματιο πορνοξενοδοχειου νοτειων προαστειων.
με φουλ μιξη νταρκιλα απο σκοτεινους κοκκινους, μωβ φωτισμους και λιγο μπλακλαϊτ υποψια, για να κανει αντιθεση το λευκο.
να την πηδαω ανελεητα μεχρι πεθαμου και να εχω δεμενο τον πιμπο στην ακρη του δωματιου, διπλα απο το βεσε.
να τον εχω δεσει πισθαγκωνα και να του εχω μπηξει ενα κοκκινο μπαλακι στο στομα για να μην τον ακουω να λεει τις κουλομαλακιες του. ΚΟΚΚΙΝΟ οχι γαλαζιο ξαναλεω :cool2:
στα διαλλειματα, μεταξυ 1ου-2ου και 3ου μπαλακιου, θα του ριχνω και κανα σκαμπιλι με το λευκο στριγκακι της δομνας, αν εχει μεινει σωο ακομα, για να ευχαριστηθει και λιγο η γαλαζομαπα του.
Η
ΚΑ
ΒΛΑ
!!!!!!
:bigdick::wanker:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.099
Like
15.682
Πόντοι
3.656
OP
OP
Δ
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
για πολλα πουτσοσκαμπιλα η μανδαμ.
τη φανταζομαι με λευκα σουπερ σ6 εσωρουχα και ζαρτιερες, σε ενα σκοτεινο δωματιο πορνοξενοδοχειου νοτειων προαστειων.
με φουλ μιξη νταρκιλα απο σκοτεινους κοκκινους, μωβ φωτισμους και λιγο μπλακλαϊτ υποψια, για να κανει αντιθεση το λευκο.
να την πηδαω ανελεητα μεχρι πεθαμου και να εχω δεμενο τον πιμπο στην ακρη του δωματιου, διπλα απο το βεσε.
να τον εχω δεσει πισθαγκωνα και να του εχω μπηξει ενα κοκκινο μπαλακι στο στομα για να μην τον ακουω να λεει τις κουλομαλακιες του. ΚΟΚΚΙΝΟ οχι γαλαζιο ξαναλεω :cool2:
στα διαλλειματα, μεταξυ 1ου-2ου και 3ου μπαλακιου, θα του ριχνω και κανα σκαμπιλι με το λευκο στριγκακι της δομνας, αν εχει μεινει σωο ακομα, για να ευχαριστηθει και λιγο η γαλαζομαπα του.
Η
ΚΑ
ΒΛΑ
!!!!!!
:bigdick::wanker:
Αυτο δεν ειναι φαντασιωση είναι ψυχεδελικο ταξιδι...κατι τετοιες "αλλόκοτες σκηνές" βλεπω κι εγω...γυναικα αλλων επιπεδων...
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Μ'αρέσει πολύ αυτό το ψεύδισμα που κάνει όταν μιλά.Κατά τα άλλα κουκλάρα,δυνατό μυαλό,μόλις 36 χρονών είπε στην αρχή κανα δυό κοτσανούλες αλλά μετά δούλεψε και έγινε γερό asset για τη ΝΔ.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.411
Like
13.649
Πόντοι
3.506

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.835
Κριτικές
62
Like
40.232
Πόντοι
8.530
Μ'αρέσει πολύ αυτό το ψεύδισμα που κάνει όταν μιλά.Κατά τα άλλα κουκλάρα,δυνατό μυαλό,μόλις 36 χρονών είπε στην αρχή κανα δυό κοτσανούλες αλλά μετά δούλεψε και έγινε γερό asset για τη ΝΔ.
Καθόλου asset δεν είναι...απλώς είναι άλλη μια εμφανίσιμη της Νομικής και ψιλοδικαιωματιστρια.Σε άλλες εποχές ,όχι μακρινές,ούτε από έξω από τα γραφεία δεν θα περνούσε....
Έχει να δώσει πολλά ως θηλυκό...είναι με κάποιον η έχει βγάλει νυχτερίδες και αραχνες;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Τυπε μου, την είδα από κοντά και μιλήσαμε (δεν έχει σημασία που , πότε,τι) .
ένα έχω να πω: είναι ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ απίστευτη!!! οι φωτογραφίες ΔΕΝ αποτυπώνουν καλά την ομορφιά, τη λάμψη και τις ματαρες της.

Υ.γ.: το ντύσιμο της επίσης είναι και πολύ όμορφο, και κομψό, θηλυκό, χωρίς ταυτόχρονα να είναι καθόλου προκλητικό.
Εριξα ενα γρηγορο ψαξιμο στο φορουμ και ειδα οτι δεν υπαρχει thread αφιερωμα γι αυτην...Δεν ξερω αλλα το αλαθητο ρανταρ μου μου βγαζει κατι εκφυλο και δυνατο...Την εχω λοκαρει σαν ελληνικο f16 πανω απο τα παραλια της Τουρκιας...πληροφοριες ,φωτογραφιες κλπ ευπροσδεκτα...


Οκ.

Άνοιξε το κυριακάτικο.


Για περάστε, για περάστε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.835
Κριτικές
62
Like
40.232
Πόντοι
8.530
Τα είχε με τον Κεφαλογιάννη, νομίζω; :confused:

Ο οποίος αν δεν είχε τέτοιο όνομα, δεν θα σταύρωνε ούτε γίδα σε στάνη.
Eδω πέρα ζμπρωχνει την Έλενα Ράπτη ο άλλος ο ηλιοκαμενος Σμηγκολ από τον "Άρχοντα των Δαχτυλιδιών"....:vomit::uglykiss::zombie:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Τα είχε με τον Κεφαλογιάννη, νομίζω; :confused:

Ο οποίος αν δεν είχε τέτοιο όνομα, δεν θα σταύρωνε ούτε γίδα σε στάνη.
Eδω πέρα ζμπρωχνει την Έλενα Ράπτη ο άλλος ο ηλιοκαμενος Σμηγκολ από τον "Άρχοντα των Δαχτυλιδιών"....:vomit::uglykiss::zombie:
Χειραφετημένες, ανεξάρτητες & δυναμικές γυναίκες, που σαν τις μαϊμούδες πηδάνε από φτασμένο κλαδί σε φτασμένο κλαδί, μη και τυχόν δεν βοηθηθούν και χάσουν την δημόσια κουτάλα. Μια από τα ίδια σιχάματα με περιτύλιγμα ταγέρ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.835
Κριτικές
62
Like
40.232
Πόντοι
8.530
Χειραφετημένες, ανεξάρτητες & δυναμικές γυναίκες, που σαν τις μαϊμούδες πηδάνε από φτασμένο κλαδί σε φτασμένο κλαδί, μη και τυχόν δεν βοηθηθούν και χάσουν την δημόσια κουτάλα. Μια από τα ίδια σιχάματα με περιτύλιγμα ταγέρ
Για την Δόμνα μας,ξέρουμε αν πηδαει κλαδιά με "ζμπρωξιμο" κάποιου η επικρατεί σκοτάδι στις γνώσεις μας για το θέμα;
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Για την Δόμνα μας,ξέρουμε αν πηδαει κλαδιά με "ζμπρωξιμο" κάποιου η επικρατεί σκοτάδι στις γνώσεις μας για το θέμα;
Κεφαλογιάννης, Δήμαρχος Χανίων, Χατζηγιάννης τραγουδιστής :confused:
Ξεχειλίζει από δυναμικότητα αυτό το κορι΄τσι, κατα τ άλλα κουμαντάρει τα εργασιακά κι αυτή σαν τον Χατζηδάκη που του λείπουν κάτι ένσημα
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Χειραφετημένες, ανεξάρτητες & δυναμικές γυναίκες, που σαν τις μαϊμούδες πηδάνε από φτασμένο κλαδί σε φτασμένο κλαδί, μη και τυχόν δεν βοηθηθούν και χάσουν την δημόσια κουτάλα. Μια από τα ίδια σιχάματα με περιτύλιγμα ταγέρ
στο δικο μας το ..κλαδι να κατσει ειναι το θεμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom