Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Πάω έρικα το καλύτερο pegging και στο λεκτικό γαμεί
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
67
Like
136
Πόντοι
0
Στο dungeon της δίνω 100 αλλά στην σουίτα της έδωσα 150 ευρώ συν την σουίτα 40,κάτσαμε 2 ώρες μαζί, χαλάλι της τα αξίζει πήγα και αλλού με 50 ευρώ και έφαγα τα μούτρα μου
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
67
Like
136
Πόντοι
0
έχει ωραίο κορμί δεν χρειάζεται να παχύνει ,μία κατηγορία μόνη της είναι

Πάω έρικα το καλύτερο pegging και στο λεκτικό γαμεί
Σε όλα είναι καλή αλλά κάτω από 100 ευρώ δεν σε δέχεται, αξίζει καθε ευρώ που της δίνω γιατί είναι εγκεφαλική και μου κάνει τα πάντα αλλά δύσκολες εποχές θα συνεχίσω να πηγαίνω αλλά θα δοκιμάσω και σε άλλες
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Από το 2018 πάω μόνο στην έρικα με απελευθέρωσε από τις ενοχές μου ,έχει εξετάσεις από δημόσιο νοσοκομείο και γεύομαι χωρίς φόβο τα ούρα της,η βασίλισσα των sissy
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Είναι φαινόμενο η γυναίκα,Αυτό που γουστάρω στην έρικα είναι ότι είναι σκληρή Αφέντρα αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, δεν πάει ποτέ βάση σεναρίου, όπως της βγει, πρόσφατα μου έκανε fisting και cbt ταυτόχρονα, και στο ballbusting στον Σταυρό που με έβαλε πάλι ταυτόχρονα μου έκανε και έλενχο οργασμού μετά στο πάτωμα κατούρημα και μετά καθάρισμα στο μουνί ανάποδα γιατί μου έφτυνε τον πούτσο,το είχα γράψει και παλαιότερα χτες που ξαναπήγα το γαμήσι της ανεπανάληπτο
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.063
Like
3.995
Πόντοι
456
Με όλα αυτά που έχω διαβάσει εδώ μέσα για αυτή την κυρία, θα ήθελα να πάω μόνο και μόνο για να την ξευτιλίσω, να γίνει η πουτάνα μου μου.- Φαντασίωση.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.211
Κριτικές
3
Like
2.784
Πόντοι
736
Με όλα αυτά που έχω διαβάσει εδώ μέσα για αυτή την κυρία, θα ήθελα να πάω μόνο και μόνο για να την ξευτιλίσω, να γίνει η πουτάνα μου μου.- Φαντασίωση.
προσεχε μονο αντι να την ξευτιλισεις μην σε κανει μπλε μαρε......οσοι τη γνωριζουμε χρονια ξερουμε καλυτερα (και οχι δεν αναφερομαι στο αυταρχικο να σε κανει μπλε μαρε αλλα στην κυριολεξια)
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Με όλα αυτά που έχω διαβάσει εδώ μέσα για αυτή την κυρία, θα ήθελα να πάω μόνο και μόνο για να την ξευτιλίσω, να γίνει η πουτάνα μου μου.- Φαντασίωση.
Θα μείνει φαντασίωση όμως, στην πραγματικότητα ο,τι λέει ο τρελός!!
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.063
Like
3.995
Πόντοι
456
Κάποια θέλω, μένουν απλά φαντασιώσεις.-
 

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αν και πρωτάρης με αυτά που έχω διαβάσει έχω φτιαχτεί πάρα πολύ για ένα session με την έρικα. Θα ήθελα πολύ χρήση strap on και από τι διαβάζω ίσως είναι η καλύτερη. Να κάνω το βήμα η είναι για πιο προχωρημένους?
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Με όλα αυτά που έχω διαβάσει εδώ μέσα για αυτή την κυρία, θα ήθελα να πάω μόνο και μόνο για να την ξευτιλίσω, να γίνει η πουτάνα μου μου.- Φαντασίωση.
φίλε η έρικα είναι η καλύτερη γαμεί καλύτερα και από άντρα θα φας το γαμήσι της ζωής σου
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Y13

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Ρε παιδιά αν και πρωτάρης με αυτά που έχω διαβάσει έχω φτιαχτεί πάρα πολύ για ένα session με την έρικα. Θα ήθελα πολύ χρήση strap on και από τι διαβάζω ίσως είναι η καλύτερη. Να κάνω το βήμα η είναι για πιο προχωρημένους

Ρε παιδιά αν και πρωτάρης με αυτά που έχω διαβάσει έχω φτιαχτεί πάρα πολύ για ένα session με την έρικα. Θα ήθελα πολύ χρήση strap on και από τι διαβάζω ίσως είναι η καλύτερη. Να κάνω το βήμα η είναι για πιο προχωρημένους?
όχι ίσως είναι η καλύτερη στο pegging
Ρε παιδιά αν και πρωτάρης με αυτά που έχω διαβάσει έχω φτιαχτεί πάρα πολύ για ένα session με την έρικα. Θα ήθελα πολύ χρήση strap on και από τι διαβάζω ίσως είναι η καλύτερη. Να κάνω το βήμα η είναι για πιο προχωρημένους?
Με κλειστά μάτια πήγαινε η καλύτερη και όχι μόνο στο pegging στο λεκτικό ,κάνει τα πάντα λέμε
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
162
Πόντοι
0
Ericca η δασκάλα μου η καλύτερη στα mind games και στο strap-on, εγκεφαλική αφέντρα, η συνήθεια που έγινε λατρεία
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
προσεχε μονο αντι να την ξευτιλισεις μην σε κανει μπλε μαρε......οσοι τη γνωριζουμε χρονια ξερουμε καλυτερα (και οχι δεν αναφερομαι στο αυταρχικο να σε κανει μπλε μαρε αλλα στην κυριολεξια)
Δεν κολώνει σε τίποτα αυτή Ναι είναι Αφέντρα
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Είναι φαινόμενο η γυναίκα,Αυτό που γουστάρω στην έρικα είναι ότι είναι σκληρή Αφέντρα αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, δεν πάει ποτέ βάση σεναρίου, όπως της βγει, πρόσφατα μου έκανε fisting και cbt ταυτόχρονα, και στο ballbusting στον Σταυρό που με έβαλε πάλι ταυτόχρονα μου έκανε και έλενχο οργασμού μετά στο πάτωμα κατούρημα και μετά καθάρισμα στο μουνί ανάποδα γιατί μου έφτυνε τον πούτσο,το είχα γράψει και παλαιότερα χτες που ξαναπήγα το γαμήσι της ανεπανάληπτο
Pegging,fisting και λεκτικό που το γουστάρω δεν παίζεται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ericca η δασκάλα μου η καλύτερη στα mind games και στο strap-on, εγκεφαλική αφέντρα, η συνήθεια που έγινε λατρεία
Αν σου αρέσει το γαμήσι πήγαινε και ντόρα τρανς
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Κάποια θέλω, μένουν απλά φαντασιώσεις.-
Μόνο φαντασιώσεις φίλε με γαμεί ,fisting πάντα μέχρι τον αγκώνα το χέρι της,μου κάνει και cbt, ballbusting ,breathplay και facesitting ταυτόχρονα , την ουρολαγνεία ass worship σκέτη καύλα
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
162
Πόντοι
0
Είναι φαινόμενο η γυναίκα,Αυτό που γουστάρω στην έρικα είναι ότι είναι σκληρή Αφέντρα αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, δεν πάει ποτέ βάση σεναρίου, όπως της βγει, πρόσφατα μου έκανε fisting και cbt ταυτόχρονα, και στο ballbusting στον Σταυρό που με έβαλε πάλι ταυτόχρονα μου έκανε και έλενχο οργασμού μετά στο πάτωμα κατούρημα και μετά καθάρισμα στο μουνί ανάποδα γιατί μου έφτυνε τον πούτσο,το είχα γράψει και παλαιότερα χτες που ξαναπήγα το γαμήσι της ανεπανάληπτο
Είναι η δασκάλα του bdsm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom