Νέα

Διάσημα / σημαίνοντα πρόσωπα (ή σωσίες τους) που έχουμε πηδήξει!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james tiberius kirk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.182
Like
16.002
Πόντοι
3.556
Μελαχροινή,τότε 18 πατημένα,κορμάρα.....
:wanker::wanker::wanker:
snake GIF by Nat Geo Wild








τύπε συγχωρα με δεν άντεξα το μπάχαλο με γοητεύει :undecided::undecided::undecided:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.668
Like
16.413
Πόντοι
3.656
Γιατί μπήκε μια μέρα νωρίτερα το θέμα ;
Κυριακή πρωί έπρεπε.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Εγώ κάποτε πήδηξα την Σακελλαροπούλου, και μια άλλη φορά την μαμά του Χάρυ Πότερ. Δηλαδη την ίδια. Δηλαδη τον σωσία. Πως είναι στο θηλυκό ο σωσίας; Έχει γένος θηλυκο ο σωσίας πάντως δεν ήταν ο Χάρυ Πότερ. Την σωσία λέμε;
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Προ κάποιων δεκαετιών, είμασταν για αρκετά χρόνια με μία Αμερικάνα, όταν ζούσα στο εξωτερικό και πηγαινοερχόμουν και στην πατρίδα της. Κουλτούρα, φαντασία, συγγραφικό μυαλό. Μετά από χρόνια αφού χωρίσαμε έγινε διάσημη με κάποια βιβλία που έβγαλε, θεωρείται ειδικός στον τομέας της, ομιλίες και παρουσιάσεις σε εθνικό δίκτυο, μέχρι και συνεντεύξεις στον Larry King τον συγχωρεμένο. Η πλάκα είναι οτι εγώ ξέρω οτι τα βγάζει από τη φαντασία της, αλλά όντως τα πιστεύει. Φαντασία που κάλπαζε. Στο κρεββάτι πάντως ήταν dead meat, οπότε δεν έχασα και τίποτα!
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Κριτικές
1
Like
1.784
Πόντοι
206
Το 1986 στη Μυτιληνη οπου ημουν φανταρος τη μαντονα ηταν μια μυτιλινια ψωναρα που ηξερε ολα τα τραγουδια της μαντονα , και για αυτο ολοι την ελεγαν μαν τονα ,εγω και καμμια πενηνταρια αλλοι βεβαιως βςεβαιως ,αφου σκοπος τς ηταν να φυγει απο το νησι να τη παντρευτει κανενας Αθηναιος ,,
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.518
Like
65.668
Πόντοι
11.956
Πριν μια 20ετία περίπου είχα σπιτώσει για 1 μήνα μια που έχει και νήμα εδώ.....
Επαρχιώτισα παντελώς άγνωστη τότε,ξάδερφη συμφοιτήτριας μου και φίλης μου που την φιλοξενούσε αρχικα...
Εντάξει άρρωστη με τον πούτσο(κωλαράκι,μουνάκι,πίπα οδοστρωτήρας),αλλά τόσο αγαθοβιόλα και βλήμα που ο 1 μήνας φάνηκε σαν 1 χρόνος....
Χτίκιασα....
Ευτυχώς την έκανα έξυπνα πάσα σε φίλο και ηρέμησα....

Μην ρωτάτε,δεν υπάρχει λόγος να εκθέσουμε κανέναν.



:coffee:
Έβαλες σοβαρό θέμα τώρα ποια είναι χαχαχα....η πρώτη που μου έρχεται στο μυαλό είναι αυτή που στο νήμα που έχει τους βρίζει όλους...ξανθιά τώρα Χάχαχα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.670
Like
14.792
Πόντοι
3.656

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.670
Like
14.792
Πόντοι
3.656
τυποι εγω οι πρεζουδες πισω απο το δημαρχειο που εχω πηδηξει και πληρωνω η με κουμπια η με καπακια μπυρας,αφου απο την νταγκλα δεν μπορουν να καταλαβουν την διαφορα,απο τα πολλα ραδιενεργα και τοξικα αποβλητα που σνιφαρουν,ειτε μοιαζουν με την regan απο τον εξορκιστη,ειτε με την carrie,και στην καλυτερη περιπτωση με την μουμια της κλεοπατρας :zombie::confused::confused::confused:
αλλα δεν μπορω να σας πω παραπανω για να μην εκθεσουμε καμια :dunno::confused::confused::confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.683
Like
1.945
Πόντοι
216
,ειτε μοιαζουν με την regan απο τον εξορκιστη,ειτε με την carrie,
Ξερνάνε και εκείνους τους πράσινους καταρράκτες που ξέρναγε αυτή, κατά τη διάρκεια της πράξης, εντούρο?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.670
Like
14.792
Πόντοι
3.656
Ξερνάνε και εκείνους τους πράσινους καταρράκτες που ξέρναγε αυτή, κατά τη διάρκεια της πράξης, εντούρο?

τυπε απο τα βερνικια τις κολλες και τις λαδομπογιες που σνιφαρουν τοσα χρονια εχουν γινει ολοκληρες πρασινες και δεν μπορω να καταλαβω αν ξερνανε κατι :dunno::confused::confused::confused:
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.683
Like
1.945
Πόντοι
216
τυπε απο τα βερνικια τις κολλες και τις λαδομπογιες που σνιφαρουν τοσα χρονια εχουν γινει ολοκληρες πρασινες και δεν μπορω να καταλαβω αν ξερνανε κατι :dunno::confused::confused::confused:
ωραία φάση
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.008
Κριτικές
9
Like
3.328
Πόντοι
456

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.356
Κριτικές
62
Like
41.068
Πόντοι
8.530
τυπε απο τα βερνικια τις κολλες και τις λαδομπογιες που σνιφαρουν τοσα χρονια εχουν γινει ολοκληρες πρασινες και δεν μπορω να καταλαβω αν ξερνανε κατι :dunno::confused::confused::confused:
Κλαιωωωρεεεεεεεε.....
:buck2::buck2::buck2::P:P:cheesy::cheesy::cheesy:
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.705
Κριτικές
5
Like
6.003
Πόντοι
2.306
Εγώ κάποτε πήδηξα την Σακελλαροπούλου, και μια άλλη φορά την μαμά του Χάρυ Πότερ. Δηλαδη την ίδια. Δηλαδη τον σωσία. Πως είναι στο θηλυκό ο σωσίας; Έχει γένος θηλυκο ο σωσίας πάντως δεν ήταν ο Χάρυ Πότερ. Την σωσία λέμε;
Τ' αρχίδια μου τα δυο.
ΜΠΑΧΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΓΤΧΣ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάγκες τον έχω παίξει βλέποντας το βασικό ένστικτο με την θεά την Σάρον Στόουν, πιάνετε αυτό;;;
Ό χ ι
 

NoBrain

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
37
Πόντοι
0
Μπράβο σου Φακίρη, καλύτερα όμως να μην αναφερόμαστε σε συγκεκριμένα στοιχεία διασήμων που είχαμε επαφή. Για ευνόητους λόγους...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

3. 2017, ONS με ιατρό, ειδικευόμενη ιατροδικαστή.
Πιθανότατα στο μέλλον να την πετύχω σε κάποιο δελτίο ειδήσεων...
Η να ξαπλώσεις ξανά στο κρεβάτι της, για άλλο λόγο όμως... Εύχομαι στα πολύ βαθιά γεράματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom