Νέα

Cuckold, τρίο ή gangbang;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loveman24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 56 44,4%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 72 57,1%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 31 24,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.192
Like
1.857
Πόντοι
216
Αυτό σχετικά με τη πίπα έχω ακούσει ότι ισχύει απλα δε μου έχει τύχει και έχω πάει από το 2015-2022 με 4 ζευγάρια+αδελφέ δε θα με χαλαγε να γίνει τέτοια φάση αρκεί να ήταν συμφωνημένο εξ αρχής.Θα γράψω ιστορία τις προσεχείς μέρες με ένα ζευγάρι που γνώρισα το 2018(ψάχνουν παρτενέρ σε συχνα χρονικά διαστήματα αλλά προς γνώση και πληροφόρηση η σύζυγος ήταν ήδη γεματουλα με βυζάρες και κωλαρα,αλλά μετά το κόβιντ έχει γίνει από το πολύ φαγητό και τη κατάθλιψη πολύ υπέρβαρη,σαν τη Φρόσω από τη ταινία the kopanoi(ταινία του 1987 με τον Κωνσταντίνου αν θυμάμαι καλά)
Υπάρχουν περιπτώσεις που ορθώς γίνεται και έχω δει και περιπτώσεις που ο σύζυγος δεν είχε στύση πλέον, για ιατρικούς λόγους για παράδειγμα, αλλά αποδεχόταν το γεγονός ότι η γυναίκα έχει δικαίωμα στη σεξουαλική ευχαρίστηση. Και της επέτρεπε να πηγαίνει με άλλους άντρες και δεν έπαιρναν διαζύγιο. Είχαν ξεμπλέξει στο μυαλό τους με λίγα λόγια, την αγάπη από την ευχαρίστηση, ακόμα και τη σεξουαλική.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.192
Like
1.857
Πόντοι
216
Αυτό που εκφράζουν άποψη άτομα που

αυτό που εκφράζουν μερικοί αποψη για το τι, πως και γιατι γουστάρουν να κάνουν κάποιοι αλλοι σε κάτι που οι ίδιοι καταφανώς ούτε εμπειρία εχουν ούτε ενδιαφέρονται να αποκτήσουν ποτέ δεν το κατάλαβα.
Τι είπες τώρα...Δηλαδή για να μιλήσω για τον πλανήτη Άρη, πρέπει να είμαι αστρονόμος ή αστροναύτης;
Κάνε μας τη χάρη...
Άλλωστε το όλο κλίμα και η όλη συμπεριφορά του συζύγου που διαλέγει το γαμιά, παίρνει μάτι, τον παίζει κατά τη διάρκεια του σεξ ή και συμμετέχει με πίπα, δείχνει ότι γουστάρει σεξουαλικά και αυτός.
Και καμία σχέση δεν έχει με την "ευχαρίστηση της γυναίκας του".
 
OP
OP
L

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Τι είπες τώρα...Δηλαδή για να μιλήσω για τον πλανήτη Άρη, πρέπει να είμαι αστρονόμος ή αστροναύτης;
Κάνε μας τη χάρη...
Άλλωστε το όλο κλίμα και η όλη συμπεριφορά του συζύγου που διαλέγει το γαμιά, παίρνει μάτι, τον παίζει κατά τη διάρκεια του σεξ ή και συμμετέχει με πίπα, δείχνει ότι γουστάρει σεξουαλικά και αυτός.
Και καμία σχέση δεν έχει με την "ευχαρίστηση της γυναίκας του".
Ο,τι να ναι.
 

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
319
Like
1.675
Πόντοι
201
Μάλλον εσύ δεν κατάλαβες καλά τι είπα.
Είπα ότι δεν είναι απλά ευχαρίστηση που κάποιος πηδάει τη γυναίκα σου.
Αυτός είναι και ο λόγος που πολλοί σύζυγοι στο τέλος παίρνουν και μία πίπα στο γαμιά της γυναίκας τους.
Λες να είναι τυχαίο; Και να μην πουλάνε φούμαρα ότι νοιάζονται δήθεν και καλά για τη γυναίκα τους.
Έγινα κατανοητό

Μάλλον εσύ δεν κατάλαβες καλά τι είπα.
Είπα ότι δεν είναι απλά ευχαρίστηση που κάποιος πηδάει τη γυναίκα σου.
Αυτός είναι και ο λόγος που πολλοί σύζυγοι στο τέλος παίρνουν και μία πίπα στο γαμιά της γυναίκας τους.
Λες να είναι τυχαίο; Και να μην πουλάνε φούμαρα ότι νοιάζονται δήθεν και καλά για τη γυναίκα τους.
Έγινα κατανοητός;
Η βλακεία είναι ανίκητη...
 

jelly1312

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2014
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Ο,τι θέλει η κοπέλα του κι αυτός θεατής
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.616
Πόντοι
4.656
Αν δεν υπάρχει αντίρρηση θα γράψω άλλη μια ιστορία για να πάει καλά το νήμα(και επειδή βαριέμαι σε ένα βαθμό).

Ιούλιος 2018.Μεσω του kanesex και μετά διαβεβαίωση με προφίλ και για λίγο λαηβ βίντεο επικοινωνία με ένα ζευγάρι από Πειραιά.
Ο Κώστας 43 ετών η Άννα 41 ,γεματουλα όχι πολύ χοντρή με κωλαρα και βυζάρες σκληρές στητες μεγάλες για θηλασμό και βυζοσκαμπιλα.
Η συνάντηση γίνεται κατόπιν τηλεφωνήματος και ραντεβού στον ηλεκτρικό σταθμό τού Πειραιά.
Πάμε στο Πρίαμο στο Μοσχάτο όπου παίρνει στον άντρα της πίπα και μετά σε μένα.Με το που βλέπω ότι είναι μεν χοντρούλα αλλά με βυζομπαλο πορνοστάρ και κώλο στρογγυλό και στητο μου γίνεται αμέσως κάγκελο ,για να καταλάβετε το σωματότυπο σκεφτείτε τη πορνοστάρ Natasha Nice.

Στα του έργου Ο άντρας της να τον παίζει και να μας τραβάει βίντεο (η όλη συνενόηση εξυπακούεται είχε γίνει από πριν και χωρίς πρόσωπα, επίσης γουσταρε να ήταν σε ρόλο υποτακτικού η τύπισσα και να της λέω όχι έτσι θα τον φας για ξεμουνιασμα ήρθες κλπ κλπ,αλλά δεν με χαλαγε,δεν είχα εκεί το νου μου).

Στην αρχή ήταν αυτή από πάνω σε στάση cowgirl, reverse, cowgirl να συνεχίζει να παίρνει περιστασιακά πίπα στο δικό της να είναι σηκωμενος,μετά στα 4 αλλά η όλη σκηνή του παιχνιδιού ήταν αυτή από πάνω.

Μετά από μια ώρα και κάτι ψιλά (που τα πιο πολλά εγώ τα έκανα,άλλη μια φορά μου έκατσε τέτοια ψιλοτεμπελα αλλά ήταν λεπτή με μπουταρες,άλλη φορά η ιστορία , αν θέλετε) αφού με καβαλουσε και το εσφιγγε για να χύσω δεν άντεξα και στο τέλος τη πήρα ξανά στα 4 όπου τα έριξα στη κωλαρα της.
Αυτή ήταν η πρώτη από τις 5 φορές που βρέθηκα με εκείνο το ζευγάρι.

Με το καιρό ο Κωστής μου έλεγε ότι έχει φίλες θά τις γνωρίσω κλπ κλπ και εννοείται δεν γνώρισα τπτ,εγώ για να περάσω καλά πήγα ούτε που του το ζήτησα άλλωστε+είχε απαιτήσεις λέγοντας πως θα μας τραβάει βίντεο που εκεί από ένα σημείο και ύστερα χαλαστηκα γιατί κατάλαβα από ένα σημείο και μετά που πήγαινε το πράγμα,αυτός ήταν και ένας από τους λόγους που ξεκοψα μαζί τους.

Ένας άλλος είναι ότι επί κόβιντ η Άννα από τη κατάθλιψη (ωπος μου είχε πει ο δικός της, άσχετο)από 80φεύγα κιλά με βυζάρες και κωλαρα έφτασε τα 120 σίγουρα.
Το ανακάλυψα όταν βρέθηκα Μάρτιο μέσα,στο 22 μαζί τους αλλά είχα τέτοια Καβλα που είδα τη βυζαρα ακόμα πιο μεγάλη και εννοείται ήμουν από κάτω και θήλαζα όση ώρα με καλαβαγε.

Από μια άποψη ,οι γεματουλες παντρεμένες με κωλαρα η βυζάρες(ηβκαιβτα δύο)θα τα δώσουν όλα από Καβλα εκτός αν είναι τεμπέλες οπού και πάλι θα περάσετε καλά,θα ευχαριστηθειτε σεξ.

Τέλος να σημειώσω ότι όσα ζευγάρια το διαβάσετε αυτό αν θέλετε στείλτε μου για οποια απορία έχετε,αν θέλετε πάντα

Για περισσότερες πληροφορίες - λεπτομέρειες στείλτε πριβέ.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.192
Like
1.857
Πόντοι
216
Η βλακεία είναι ανίκητη...
Τίνος βλακεία όμως, για πες...
Αν είσαι ο γαμιάς, είσαι μια χαρά.
Αν είσαι ο σύζυγος όμως, είσαι για κλάματα...
Συντηρείς ένα ξεφτιλόμουνο στο σπίτι, για να τη βλέπεις να γαμιέται και εσύ να "ευχαριστιέσαι".
Δεν πειράζει μωρέ, όλα καλά...Η ανικανότητα στο μεγαλείο της.
Over and out.
 
Τελευταία τροποποίηση:

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
319
Like
1.675
Πόντοι
201
Τίνος βλακεία όμως, για πες...
Αν είσαι ο γαμιάς, είσαι μια χαρά.
Αν είσαι ο σύζυγος όμως, είσαι για κλάματα...
Συντηρείς ένα ξεφτιλόμουνο στο σπίτι, για να τη βλέπεις να γαμιέται και εσύ να "ευχαριστιέσαι".
Δεν πειράζει μωρέ, όλα καλά...Η ανικανότητα στο μεγαλείο της.
Over and out.
Μίλησέ μου για εσενα ...
Ας ξεκινήσουμε με το πως ένιωσες την ανάγκη να απαντήσεις στο "η βλακεία είναι ανίκητη"...
 
  • Like
Αντιδράσεις: HIERRO

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.192
Like
1.857
Πόντοι
216
Μίλησέ μου για εσενα ...
Ας ξεκινήσουμε με το πως ένιωσες την ανάγκη να απαντήσεις στο "η βλακεία είναι ανίκητη"...
Είσαι πιτσιρίκος ακόμα, θα μάθεις...
Και για να σου αποδείξω το στρεβλό της όλης φάσης, θα σου πω ότι ένα ποσοστό "ζευγαριών", χωρίζουν μετά γιατί ο άντρας δε μπορεί να το διαχειριστεί. Η όλη ένστασή μου είναι ότι αν μπει και τρίτος στο ζευγάρι, το ζευγάρι δεν υπάρχει πλέον. Μπορείς να το πεις μόνο σεξουαλική ευχαρίστηση μεταξύ ενηλίκων με συναίνεση.
 

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
319
Like
1.675
Πόντοι
201
Είσαι πιτσιρίκος ακόμα, θα μάθεις...
Και για να σου αποδείξω το στρεβλό της όλης φάσης, θα σου πω ότι ένα ποσοστό "ζευγαριών", χωρίζουν μετά γιατί ο άντρας δε μπορεί να το διαχειριστεί. Η όλη ένστασή μου είναι ότι αν μπει και τρίτος στο ζευγάρι, το ζευγάρι δεν υπάρχει πλέον. Μπορείς να το πεις μόνο σεξουαλική ευχαρίστηση μεταξύ ενηλίκων με συναίνεση.
Έδωσες την απάντηση που περίμενα να διαβάσω.
 
OP
OP
L

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Είσαι πιτσιρίκος ακόμα, θα μάθεις...
Και για να σου αποδείξω το στρεβλό της όλης φάσης, θα σου πω ότι ένα ποσοστό "ζευγαριών", χωρίζουν μετά γιατί ο άντρας δε μπορεί να το διαχειριστεί. Η όλη ένστασή μου είναι ότι αν μπει και τρίτος στο ζευγάρι, το ζευγάρι δεν υπάρχει πλέον. Μπορείς να το πεις μόνο σεξουαλική ευχαρίστηση μεταξύ ενηλίκων με συναίνεση.
Τίποτα δεν αποδεικνύεις. Διαζύγια υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν. Ίσα ίσα ζευγάρια που ανοίγουν τους ερωτικούς τους ορίζοντες με γουστα όπως MFM, FMF, cuckold κλπ πολλες φορές βγαίνουν απο το τέλμα, σώζουν τη σχέση και της δίνουν νέο ενδιαφέρον.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.192
Like
1.857
Πόντοι
216
Τίποτα δεν αποδεικνύεις. Διαζύγια υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν. Ίσα ίσα ζευγάρια που ανοίγουν τους ερωτικούς τους ορίζοντες με γουστα όπως MFM, FMF, cuckold κλπ πολλες φορές βγαίνουν απο το τέλμα, σώζουν τη σχέση και της δίνουν νέο ενδιαφέρον.
Αδερφέ, κατάλαβε βασικές έννοιες που προσπαθώ να σου εξηγήσω.
Σε ένα ζευγάρι, υπάρχει η έννοια της αποκλειστικότητας. Από τη στιγμή που θα μπει τρίτος, εν γνώσει και των δύο,αυτό παύει να υφίσταται. Μπορείς να τους πεις όπως θες, αλλά όχι ζευγάρι.
 
OP
OP
L

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Αδερφέ, κατάλαβε βασικές έννοιες που προσπαθώ να σου εξηγήσω.
Σε ένα ζευγάρι, υπάρχει η έννοια της αποκλειστικότητας. Από τη στιγμή που θα μπει τρίτος, εν γνώσει και των δύο,αυτό παύει να υφίσταται. Μπορείς να τους πεις όπως θες, αλλά όχι ζευγάρι.
Μάλιστα… πες μου λοιπόν πως τους λες εσυ όταν υπάρχει τρίτο πρόσωπο εν αγνοία του ενός εκ των δυο.

ΥΣ. Απορώ τι κανεις εσυ εδώ. Και δεν εννοώ προφανώς το παρον νήμα.
 

sakis_to

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
5
Like
11
Πόντοι
0
Διάβασα με προσοχή όλα τα post και θέλω να πω τι πιστεύω γιατί συγκεκριμένο θέμα.Ειμαι με τη γυναίκα μου 18 χρόνια μαζί.Η ερωτική μας ζωή τώρα είναι στα καλύτερά της από ποτέ.Την ικανοποιώ σε κάθε συνεύρεση.Εχει σημασια αυτό.Παντα λέγαμε τις φαντασιώσεις μας ο ένας στον άλλο.Οχι ακραία πράγματα.Πισυευω πως μέσα τους όλες οι γυναίκες έχουν σκεφτεί να τις περιποιούνται 2 άντρες.οι περισσότερες δε θα το πουν ποτέ σε κανένα.Το τελευταίο διάστημα άρχισα να σκέφτομαι διάφορα όπως συμμετοχή και ενός τρίτου άντρα.Της είπα όλα τα σενάρια και προτιμάει τουλάχιστον στη θεωρία άλλον ένα άντρα.Δεν μπορεί στην εικόνα μιας άλλης γυναίκας.Καυα τις επαφές μας άρχισα να της μιλάω και να της λέω διάφορα σκηνικά με τρίτο πρόσωπο .όσο πιο ανώμαλα της μιλουσα τόσο πιο υγρή γινόταν και τελείωνε αμέσως.Παραδεχτηκε πως την καυλώνει η ιδέα αυτή γιατί με φτιάχνει και εμένα πολύ.Δεν έχουμε κάνει κάτι προς το παρών γιατί δεν είναι εύκολο να εμπιστευτείς άγνωστους.Σε πρώτη φάση έχουμε συμφωνήσει οι δυο μας στο αμάξι και περνώντας κάποιος που της αρέσει να του πάρει μόνο πίπα και να τελειώσει όπου θέλει .Εμένα με φτιάχνει η ιδέα αυτή πολύ και το αντίστροφο να είμαι το τρίτο πρόσωπο .Για αυτους που θα σχολιάσουν αρνητικά να τονισω πως είμαι straight καθαρά και μόνο.Μονο και μόνο στην ιδέα ρίχνουμε τρέλα χυσιματα.Φανταζομαι και στην πράξη.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
662
Πόντοι
81
Διάβασα με προσοχή όλα τα post και θέλω να πω τι πιστεύω γιατί συγκεκριμένο θέμα.Ειμαι με τη γυναίκα μου 18 χρόνια μαζί.Η ερωτική μας ζωή τώρα είναι στα καλύτερά της από ποτέ.Την ικανοποιώ σε κάθε συνεύρεση.Εχει σημασια αυτό.Παντα λέγαμε τις φαντασιώσεις μας ο ένας στον άλλο.Οχι ακραία πράγματα.Πισυευω πως μέσα τους όλες οι γυναίκες έχουν σκεφτεί να τις περιποιούνται 2 άντρες.οι περισσότερες δε θα το πουν ποτέ σε κανένα.Το τελευταίο διάστημα άρχισα να σκέφτομαι διάφορα όπως συμμετοχή και ενός τρίτου άντρα.Της είπα όλα τα σενάρια και προτιμάει τουλάχιστον στη θεωρία άλλον ένα άντρα.Δεν μπορεί στην εικόνα μιας άλλης γυναίκας.Καυα τις επαφές μας άρχισα να της μιλάω και να της λέω διάφορα σκηνικά με τρίτο πρόσωπο .όσο πιο ανώμαλα της μιλουσα τόσο πιο υγρή γινόταν και τελείωνε αμέσως.Παραδεχτηκε πως την καυλώνει η ιδέα αυτή γιατί με φτιάχνει και εμένα πολύ.Δεν έχουμε κάνει κάτι προς το παρών γιατί δεν είναι εύκολο να εμπιστευτείς άγνωστους.Σε πρώτη φάση έχουμε συμφωνήσει οι δυο μας στο αμάξι και περνώντας κάποιος που της αρέσει να του πάρει μόνο πίπα και να τελειώσει όπου θέλει .Εμένα με φτιάχνει η ιδέα αυτή πολύ και το αντίστροφο να είμαι το τρίτο πρόσωπο .Για αυτους που θα σχολιάσουν αρνητικά να τονισω πως είμαι straight καθαρά και μόνο.Μονο και μόνο στην ιδέα ρίχνουμε τρέλα χυσιματα.Φανταζομαι και στην πράξη.
Και γιατί υποχωρησες εσύ και όχι αυτή;Γιατί να πάρετε άντρα κ όχι γυναίκα;Τι θα γινόταν αν επεμενες;
 
OP
OP
L

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Διάβασα με προσοχή όλα τα post και θέλω να πω τι πιστεύω γιατί συγκεκριμένο θέμα.Ειμαι με τη γυναίκα μου 18 χρόνια μαζί.Η ερωτική μας ζωή τώρα είναι στα καλύτερά της από ποτέ.Την ικανοποιώ σε κάθε συνεύρεση.Εχει σημασια αυτό.Παντα λέγαμε τις φαντασιώσεις μας ο ένας στον άλλο.Οχι ακραία πράγματα.Πισυευω πως μέσα τους όλες οι γυναίκες έχουν σκεφτεί να τις περιποιούνται 2 άντρες.οι περισσότερες δε θα το πουν ποτέ σε κανένα.Το τελευταίο διάστημα άρχισα να σκέφτομαι διάφορα όπως συμμετοχή και ενός τρίτου άντρα.Της είπα όλα τα σενάρια και προτιμάει τουλάχιστον στη θεωρία άλλον ένα άντρα.Δεν μπορεί στην εικόνα μιας άλλης γυναίκας.Καυα τις επαφές μας άρχισα να της μιλάω και να της λέω διάφορα σκηνικά με τρίτο πρόσωπο .όσο πιο ανώμαλα της μιλουσα τόσο πιο υγρή γινόταν και τελείωνε αμέσως.Παραδεχτηκε πως την καυλώνει η ιδέα αυτή γιατί με φτιάχνει και εμένα πολύ.Δεν έχουμε κάνει κάτι προς το παρών γιατί δεν είναι εύκολο να εμπιστευτείς άγνωστους.Σε πρώτη φάση έχουμε συμφωνήσει οι δυο μας στο αμάξι και περνώντας κάποιος που της αρέσει να του πάρει μόνο πίπα και να τελειώσει όπου θέλει .Εμένα με φτιάχνει η ιδέα αυτή πολύ και το αντίστροφο να είμαι το τρίτο πρόσωπο .Για αυτους που θα σχολιάσουν αρνητικά να τονισω πως είμαι straight καθαρά και μόνο.Μονο και μόνο στην ιδέα ρίχνουμε τρέλα χυσιματα.Φανταζομαι και στην πράξη.
Όλα καλά τα λες φίλε, ενα μόνο μου δημιουργεί απορία. Είστε επιφυλακτικοί να γνωρίσετε κάποιον κανονικά αλλά θα εμπιστευτείτε τον πρώτο τυχόντα περαστικό που θα της γυαλίσει απ το αμάξι…
 

sakis_to

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
5
Like
11
Πόντοι
0
Όλα καλά τα λες φίλε, ενα μόνο μου δημιουργεί απορία. Είστε επιφυλακτικοί να γνωρίσετε κάποιον κανονικά αλλά θα εμπιστευτείτε τον πρώτο τυχόντα περαστικό που θα της γυαλίσει απ το αμάξι…
Εννοείται.Αλλο να είσαι σε δημόσιο χώρο στο αμάξι σου και άλλο σε ένα ξενοδοχείο εντελώς άγνωστοι.καθαρα όπως το σκέφτομαι εγω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kraken

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom