Νέα

Χάθηκαν οι χοντρούλες από τη Β.Ελλάδα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Πριν χρόνια ευδοκιμούσαν στα μαγαζιά της Β.Ελλάδας οι παχουλές (και πολύ παχουλές....).Τώρα έχει γεμίσει σε όλες τις πόλεις του βορρά νεαρούλες και αδυνατούλες οπότε εμείς οι φανς των έξτρα κιλών έχουμε μείνει χωρίς αντικείμενο.....Έχει πετύχει κανείς συνάδελφος τίποτα σε XXL τελευταία στα βόρεια?
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
:think: Μήπως να πας με Ελλεϊνίδες? όπως τις περιγράφεις είναι!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Πριν χρόνια ευδοκιμούσαν στα μαγαζιά της Β.Ελλάδας οι παχουλές (και πολύ παχουλές....).Τώρα έχει γεμίσει σε όλες τις πόλεις του βορρά νεαρούλες και αδυνατούλες οπότε εμείς οι φανς των έξτρα κιλών έχουμε μείνει χωρίς αντικείμενο.....Έχει πετύχει κανείς συνάδελφος τίποτα σε XXL τελευταία στα βόρεια?

Αρχιζουν και χανονται γενικως.

Οχι μονο απο πανω!
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.325
Κριτικές
2
Like
398
Πόντοι
36
Οτι χανονται ενταξει αλλα οχι δεν βρισκεις....
 

Επισκέπτης
Μπες στο zoo.gr και κάνε chat εκεί είναι ΟΛΕΣ χοντρές!
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
τωρα με την κριση ολες στυλακια θα γινουν
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Πριν χρόνια ευδοκιμούσαν στα μαγαζιά της Β.Ελλάδας οι παχουλές (και πολύ παχουλές....).Τώρα έχει γεμίσει σε όλες τις πόλεις του βορρά νεαρούλες και αδυνατούλες οπότε εμείς οι φανς των έξτρα κιλών έχουμε μείνει χωρίς αντικείμενο.....Έχει πετύχει κανείς συνάδελφος τίποτα σε XXL τελευταία στα βόρεια?
Έχω να σου γνωρίσω 2-3 αν ενδιαφέρεσαι... :grin: και πληρώνεις καλά. :sunglasses:
 

Carnivore

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Τώρα με την κρίση αναγκαστική δίαιτα
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Πριν χρόνια ευδοκιμούσαν στα μαγαζιά της Β.Ελλάδας οι παχουλές (και πολύ παχουλές....).Τώρα έχει γεμίσει σε όλες τις πόλεις του βορρά νεαρούλες και αδυνατούλες οπότε εμείς οι φανς των έξτρα κιλών έχουμε μείνει χωρίς αντικείμενο.....Έχει πετύχει κανείς συνάδελφος τίποτα σε XXL τελευταία στα βόρεια?

Ρε παιδιά εκεί πάνω πάντως σας ερχόντουσαν κάτι χοντρές καθαρίστριες! δεν σας κάνανε?
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Πάλι ξεφύγαμε........ποιες καθαρίστριες ρε συνάδελφοι?Ψάχνουμε για γυναίκες έξτρα large με πολλά κυβικά σε μπουρδέλα...Αυτές χάθηκαν..... Πήξαμε στις ανόρεχτες.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Η αλήθεια είναι ότι κοπέλες με κυβικά είχαν πάρα πολύ καιρό να εμφανιστούν στα μέρη μας.

Τώρα τελευταία όμως κάτι γίνεται.

Μια όμορφη χοντρούλα είναι η Αντζέλικα που την είχα πετύχει σε πρωινή βάρδια στο Ερημίτου. Είναι και πιτσιρίκα 21 ετών  με δεμένο σώμα, μεγάλες ωραίες φυσικές βυζάρες,  κανονική χοντρή, με έκφυλη φάτσα, δέχεται γλωσσόφιλα και χύσιμο στο στόμα με 40 ευρώ. Την έχω τιμήσει τρις, υπάρχουν σχετικές κριτικές, αλλά έχω να περάσω κάνα μήνα από το κατάστημα και δεν ξέρω αν είναι ακόμα εκεί.

Μία άλλη περίπτωση είναι η Εύα μια πιτσιρίκα από Ουγγαρία 19 ετών. Πιο πολύ την λες όμως BBW παρά χοντρή, έχει βέβαια τα κιλάκια της, είναι πολύ όμορφη και έχει καταπληκτική φυσική βυζάρα περίπου στο 4. Βέβαια έχει απαράδεκτη συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο, την πρώτη φορά που την επισκέφτηκα είχα μία άθλια εμπειρία, αλλά την δεύτερη ξέροντας τι θα αντιμετωπίσω και κάνοντας αρκετή υπομονή πέρασα καλύτερα, υπάρχουν και κριτικές, όσοι την επισκεφτούν καλό είναι να τις συμβουλευτούν για να ξέρουν τι θα αντιμετωπίσουν. Δουλεύει στο Ταντάλου 9, αλλά έχει κάνει και μεροκάματα στο Προμηθέως 5, το καινούργιο. Το απλό 30 αλλά κατεβαίνει εύκολα στα 25.

Την Μάγια την Ρουμάνα θα μπορούσες να την πεις και BBW μιας που τα έχει βάλει τα κιλάκια της και έχει κάνει μάλιστα και πολύ σφιχτό σώμα. Καυλιάρα και περιποιητική, η εμπειρία μαζί της σίγουρα σε αφήνει ικανοποιημένο. Δουλεύει πρωινή βάρδια στο Σαπφούς 8, 30 το απλό που κατεβαίνει στα 25, όταν το ζητήσεις.

Επίσης μία ακόμη BBW είναι και η Τζούλη η Βουλγάρα, αν και τελευταία έχει αδυνατίσει λιγάκι, δουλεύει τελευταία στο Ταντάλου 8Α. Καλή στο δωμάτιο, έμπειρη ιερόδουλη, υπέροχη πίπα, ευγενική και υπομονετική, γενικά πολύ καλό service, μεγάλη φυσική βυζάρα, και το απλό στα 25.

Αυτά λοιπόν, φίλε NOTNot θα είχε αξία μια δική σου κριτική, ως παλαιό και έμπειρο μέλος, αν επισκεπτόσουν κάποια από τις παραπάνω κοπέλες. :)
 

lefty1

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
παιδια  ειδα στο olx μια αγγελια και μου κοπηκαν τα ποδια σαν βυζολαγνος που ειμαι .  χοντρουλα βυζι νο 10 η 135 ggg  ετσι μου εγραψε στο μειλ που της εστειλα . ειχε φωτο απο τα βυζια της απιστευτα . λογω οικογενειακων υποχρεωσεων (εχω φαει παντοφλα)  δεν μπορω να την επισκεφτω αμεσα τουλαχοιστον.. αν καποιος συναγωνηστης θελει να κανει το κασκαντερ ευχαριστως να του δωσω το τηλεφωνο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom