Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 634
  • Εμφανίσεις 174K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
101
Like
108
Πόντοι
1
Ανάγκη έχουνε αυτές οι κυρίες φίλε. Εσταξε η ουρά του γάιδαρου. Θα πάει η άλλη σε μπατσελορ με 5 άτομα και κλάψαμε, ενώ στα strip club και ιδιαίτερα στο b. I. αν θέλει κάποιος να τις κάνει κακό στο χώρο του prive θα τις σώσει ο θείος. Γυναίκα που πάει και ξεβρακωνετε φίλε δεν έχει ενδοιασμούς. Η πλειοψηφία των κοριτσιών αυτών έτσι και αλλιώς καμμένα χαρτιά είναι.
Δεν θα διαφωνήσω ή θα συμφωνησω με αυτά που λες για τις στρίπερ για πολλούς λόγους. Θα εστιάσω πάντως στην παρακάτω διάσταση. Κάθεσαι συνέχεια και γράφεις και ασχολείσαι με αυτές ενώ είναι "καμμένα χαρτιά" .... φαντάσου να άξιζαν κιόλας τι θα έκανες. Ο άνθρωπος ψαχνει για στριπερ για private party και για πολλοστή φορά άλλαξες το θέμα και το οδήγησες στην κατευθυνση του τι γυναικες και (υπ)ανθρωποι ειναι οι κοπέλες αυτές.
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
Αφου ηταν κλειστο το καραμελα λεω να περασω απο μπλου. 5 κοπελες μεσα. Το μαγαζι αν δεν παει για κλεισιμο πραγματικα δεν κατακαβαινω συμπεριφορα. Πηγα με σκοπο να αφησω σιγουρα 200 ευρωπουλα. Ερχετε πεωτη μια μπελλα μεταφραφη απο λε καμπαρετ λεει μελαχρινο καυλιαρικο μιλφ ωραια για τα γουστα μου την παιρνω 2 συνεχομενους χορους. Μετα περιμενα καποια κοπελα να ερθει να κερασω κανα ποτο και να παω για χορο και ρε παιδια δεν ηρθε ουτε μια για 30 λεπτα βαρεθηκα σηκωθηκα εφυγα. Ολες στο κινητο αδιαφορες δεν ξερω τι γινεται με το μαγαζι
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
211
Like
368
Πόντοι
21
Αφου ηταν κλειστο το καραμελα λεω να περασω απο μπλου. 5 κοπελες μεσα. Το μαγαζι αν δεν παει για κλεισιμο πραγματικα δεν κατακαβαινω συμπεριφορα. Πηγα με σκοπο να αφησω σιγουρα 200 ευρωπουλα. Ερχετε πεωτη μια μπελλα μεταφραφη απο λε καμπαρετ λεει μελαχρινο καυλιαρικο μιλφ ωραια για τα γουστα μου την παιρνω 2 συνεχομενους χορους. Μετα περιμενα καποια κοπελα να ερθει να κερασω κανα ποτο και να παω για χορο και ρε παιδια δεν ηρθε ουτε μια για 30 λεπτα βαρεθηκα σηκωθηκα εφυγα. Ολες στο κινητο αδιαφορες δεν ξερω τι γινεται με το μαγαζι
Θα άφηνες 200 ευρώ για τις θείες του blue iguana? Πόσες φορές την ημέρα καρντασακο μου? Πλήρωνε εσύ να παίρνουν την άσπρη του γκόμενου τους. Η άλλη η θεία του Blue iguana πέρσι ήταν Χαλκιδική και την είχαν πηδηξει όλα τα Βαλκάνια. Και εσυ θα έδινες 200 ευρώ για να πιάσεις τα μπούτια της?
 
  • Like
Αντιδράσεις: kostid

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
Θα άφηνες 200 ευρώ για τις θείες του blue iguana? Πόσες φορές την ημέρα καρντασακο μου? Πλήρωνε εσύ να παίρνουν την άσπρη του γκόμενου τους. Η άλλη η θεία του Blue iguana πέρσι ήταν Χαλκιδική και την είχαν πηδηξει όλα τα Βαλκάνια. Και εσυ θα έδινες 200 ευρώ για να πιάσεις τα μπούτια της?
για αλλου ξεκινησα να παω και αλλου κατεληξα απλα ειχα τοσα για ξοδεμα, γνωριζω οτι θα πηγαιναν ολα κλαμμενα. τουλαχισοτν εφυγα και εδωσα μονο 20 ευρω για μενα μεγαλο μαυρο το μαγαζι
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
101
Like
108
Πόντοι
1
για αλλου ξεκινησα να παω και αλλου κατεληξα απλα ειχα τοσα για ξοδεμα, γνωριζω οτι θα πηγαιναν ολα κλαμμενα. τουλαχισοτν εφυγα και εδωσα μονο 20 ευρω για μενα μεγαλο μαυρο το μαγαζι
20 δεν πάει ο χωρός ? και διαβάζω ότι πήρες 2 ....
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
211
Like
368
Πόντοι
21
σορρυ φιλε ταχυτητα 20+20 ηταν με το κουπονι
Ούτε ένα σουβλάκι με πίτα δεν πρέπει να τις δίνουμε φίλε μου. Ούτε καν. Χίλιες φορές να την πέσεις σε μία τέτοια έξω πάρα να πληρώσεις στο μαγαζί. Έχω δει κυρία που δουλεύει τώρα στο μαγαζί με τύπο που ήταν σαν να βγήκε από τα Διαβατά...
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: kostid

kwstakis14

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά .νέος στο club τζιραρα την Πέμπτη στο ιγκουανα .2 μπίρες 20€ μου είπαν εκεί πέρα υπάρχουν 3 ποτά τα οποία μπορείς να κεράσεις 20 40 60 .κερασα ένα ποτό τον 20 σε μια θεία από Γαλλία δεν θυμάμαι πωσ τν λέγανε ξανθιά πάντως.και 2 ποτά των 20 στη μπελά.η αλήθεια είναι ότι με κάβλωσε αρκετά.γνωριζουμε κάτι παραπάνω για την 2η?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
211
Like
368
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά .νέος στο club τζιραρα την Πέμπτη στο ιγκουανα .2 μπίρες 20€ μου είπαν εκεί πέρα υπάρχουν 3 ποτά τα οποία μπορείς να κεράσεις 20 40 60 .κερασα ένα ποτό τον 20 σε μια θεία από Γαλλία δεν θυμάμαι πωσ τν λέγανε ξανθιά πάντως.και 2 ποτά των 20 στη μπελά.η αλήθεια είναι ότι με κάβλωσε αρκετά.γνωριζουμε κάτι παραπάνω για την 2η?
Αρχικά, ποια είναι η Μπέλα? Αν ήτανε η Ιωάννα Μπέλλα θα σου έλεγα προχώρα. Θέλεις την γνώμη μου? Μακριά και αλάργα... Και λεφτά θα χάσεις, δεν θα πηδηξεις και το πιο σημαντικό είναι ότι τα λεφτά τα δικά σου που τα βγάζεις με το αίμα σου και τον ιδρώτα σου θα γίνουν στην καλύτερη περίπτωση είτε οι τσάντες της κάθε κυρίας, είτε το αμάξι τους είτε στην χειρότερη περίπτωση η άσπρη του γκόμενου της. Στο λέω γιατί διέλυσα με σχέση που πήγαινε σοβαρά για μία τέτοια κυρία και βαράω το κεφάλι μου στο τοίχο. Έχω δει κυρία που δουλεύει σε αυτό το ίδρυμα που λες εσύ τώρα να οδηγεί αμάξι που δεν βλέπω στον ύπνο μου. Και μέσα άτομο που ήταν σαν να βγήκε από τα Διαβατά...
 

Lonewolf97

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, λοιπόν επειδή έχουν γραφτεί διάφορα εδώ μέσα για κάποια κοπέλα(Lara), ότι οδηγεί αμάξι που πρέπει να δουλέψουμε εμείς ένα χρόνο μόνο για τις ζάντες, ότι είναι 45 ετών, ότι πέρυσι τη πήραν παρτούζα στη Χαλκιδική, ότι το σώμα της είναι χάλια....
Δίνω χίλια ευρώ λοιπόν κασέρι εαν αποδείξει κάποιος ότι το αυτοκίνητο της κοστίζει πάνω απο 9 το πολύ δέκα χιλιάρικα...
Εάν μπορεί να αποδείξει ότι είναι πάνω από 40-41...
Εαν μπορεί να το αποδείξει με στοιχεία και όχι ενδείξεις (είδα, άκουσα,μου είπαν)ότι πέρυσι τη πήραν παρτούζα στη Χαλκιδική όπως έχει γραφτεί και τέλος εαν υπάρχει καλύτερο και πιο σμιλευμένο καλογυμνασμένο κορμί σε strip club στη Θεσσαλονίκη, γνώμη που θα την εκφράσει κάποιος απόφοιτος γυμναστικής Ακαδημίας και όχι ο παχύσαρκος μεσήλικας που δε βλέπει το πουλάκι του όταν πάει να κατουρήσει και εαν τον πλησιάσει ένα τέτοιο κορμί επειδή είναι πιο γυμνασμενο από αυτόν που είναι άντρας του γαμαει την αυτοπεποίθηση και γεμίζει ανασφάλεια...
Και τέλος εαν υπάρχει κάποια άλλη που εργάζεται σε strip club πανελλαδικά με την ανάλογη μόρφωση (έχει τελειώσει δύο πανεπιστήμια) πράγμα που σημαίνει ξέρει και πως να μιλήσει,πως να φερθεί, φτάνει να μην είσαι ουγκανος...
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
40
Πόντοι
6
Καλησπέρα σε όλους, λοιπόν επειδή έχουν γραφτεί διάφορα εδώ μέσα για κάποια κοπέλα(Lara), ότι οδηγεί αμάξι που πρέπει να δουλέψουμε εμείς ένα χρόνο μόνο για τις ζάντες, ότι είναι 45 ετών, ότι πέρυσι τη πήραν παρτούζα στη Χαλκιδική, ότι το σώμα της είναι χάλια....
Δίνω χίλια ευρώ λοιπόν κασέρι εαν αποδείξει κάποιος ότι το αυτοκίνητο της κοστίζει πάνω απο 9 το πολύ δέκα χιλιάρικα...
Εάν μπορεί να αποδείξει ότι είναι πάνω από 40-41...
Εαν μπορεί να το αποδείξει με στοιχεία και όχι ενδείξεις (είδα, άκουσα,μου είπαν)ότι πέρυσι τη πήραν παρτούζα στη Χαλκιδική όπως έχει γραφτεί και τέλος εαν υπάρχει καλύτερο και πιο σμιλευμένο καλογυμνασμένο κορμί σε strip club στη Θεσσαλονίκη, γνώμη που θα την εκφράσει κάποιος απόφοιτος γυμναστικής Ακαδημίας και όχι ο παχύσαρκος μεσήλικας που δε βλέπει το πουλάκι του όταν πάει να κατουρήσει και εαν τον πλησιάσει ένα τέτοιο κορμί επειδή είναι πιο γυμνασμενο από αυτόν που είναι άντρας του γαμαει την αυτοπεποίθηση και γεμίζει ανασφάλεια...
Και τέλος εαν υπάρχει κάποια άλλη που εργάζεται σε strip club πανελλαδικά με την ανάλογη μόρφωση (έχει τελειώσει δύο πανεπιστήμια) πράγμα που σημαίνει ξέρει και πως να μιλήσει,πως να φερθεί, φτάνει να μην είσαι ουγκανος...
καλησπερα
Φιλε θα συμφωνησω ,μαζι σου στα περισοτερα ,
Το αυτοκινητο ειναι λιγοτερης αξιας ,απο οτι αναφερεις και το εχει παρει μεταχειρισμενο και αν δεν κανω λαθος ειναι

Renault

ο φιλος που λεει οτι εχει αυτοκινητο μεγαλης αξιας ,μαλλον χρειαζεται οφθαλμιατρο
εχω καθισει μια φορα μαζι της και οντως ειναι αξιολογο ατομο
Οντως το Blue εχει μια θεια ,αλλα εχει και πιτσιρικια αστερακια, ο φιλος παραπανω χρειαζεται παλι οφθαλμιατρο
Η Λαρα οντως εχει το καλυτερο γυμνασμενο σωμα που εχω δει σε κοπελα που δουλευει σε στριπ
 

Lonewolf97

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, λοιπόν επειδή έχουν γραφτεί διάφορα εδώ μέσα για κάποια κοπέλα(Lara), ότι οδηγεί αμάξι που πρέπει να δουλέψουμε εμείς ένα χρόνο μόνο για τις ζάντες, ότι είναι 45 ετών, ότι πέρυσι τη πήραν παρτούζα στη Χαλκιδική, ότι το σώμα της είναι χάλια....
Δίνω χίλια ευρώ λοιπόν κασέρι εαν αποδείξει κάποιος ότι το αυτοκίνητο της κοστίζει πάνω απο 9 το πολύ δέκα χιλιάρικα...
Εάν μπορεί να αποδείξει ότι είναι πάνω από 40-41...
Εαν μπορεί να το αποδείξει με στοιχεία και όχι ενδείξεις (είδα, άκουσα,μου είπαν)ότι πέρυσι τη πήραν παρτούζα στη Χαλκιδική όπως έχει γραφτεί και τέλος εαν υπάρχει καλύτερο και πιο σμιλευμένο καλογυμνασμένο κορμί σε strip club στη Θεσσαλονίκη, γνώμη που θα την εκφράσει κάποιος απόφοιτος γυμναστικής Ακαδημίας και όχι ο παχύσαρκος μεσήλικας που δε βλέπει το πουλάκι του όταν πάει να κατουρήσει και εαν τον πλησιάσει ένα τέτοιο κορμί επειδή είναι πιο γυμνασμενο από αυτόν που είναι άντρας του γαμαει την αυτοπεποίθηση και γεμίζει ανασφάλεια...
Και τέλος εαν υπάρχει κάποια άλλη που εργάζεται σε strip club πανελλαδικά με την ανάλογη μόρφωση (έχει τελειώσει δύο πανεπιστήμια) πράγμα που σ

καλησπερα
Φιλε θα συμφωνησω ,μαζι σου στα περισοτερα ,
Το αυτοκινητο ειναι λιγοτερης αξιας ,απο οτι αναφερεις και το εχει παρει μεταχειρισμενο και αν δεν κανω λαθος ειναι

Renault

ο φιλος που λεει οτι εχει αυτοκινητο μεγαλης αξιας ,μαλλον χρειαζεται οφθαλμιατρο
εχω καθισει μια φορα μαζι της και οντως ειναι αξιολογο ατομο
Οντως το Blue εχει μια θεια ,αλλα εχει και πιτσιρικια αστερακια, ο φιλος παραπανω χρειαζεται παλι οφθαλμιατρο
Η Λαρα οντως εχει το καλυτερο γυμνασμενο σωμα που εχω δει σε κοπελα που δουλευει σε στριπ
Όπως πολύ καλά διαβάσατε,δεν υποτιμώ καμία άλλη κοπέλα, ούτε λέω ότι είναι άσχημη ή δε κάνει ούτε για λατζα κτλ...
Σίγουρα δε μπορεί να αρέσει στο καθένα,σε άλλους αρέσουν οι αδύνατες και μικροκαμωμένες,σε άλλους οι νταρντανες,σε άλλους οι γυμνασμενες, ξανθιές, μελαχρινές και πάει λέγοντας, έγραψα απλά το καλύτερο και πιο σμιλευμένο και καλογυμνασμένο κορμί, το αν αρέσει η δεν αρέσει, είναι άλλο θέμα...
Και σαν απόφοιτος γυμναστικής Ακαδημίας και ενεργός αθλητής ακόμη, σίγουρα έχω πιο τεκμηριωμένη άποψη όσων αφορά ενα κορμί εαν είναι γυμνασμενο ή όχι....
Τώρα εαν σε κάποιον άλλο αρέσει άλλος σωματότυπος, αυτό δεν είναι μεμπτό ούτε κατακριτέο, όπως είπαμε γούστα είναι αυτά και από εμένα απολύτως σεβαστά!!
 

Lonewolf97

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Για τη φάση αξίζει το μαγαζί? Απο stip μόνο καμπαρετ έχω πάει
Έχει κοπέλες για κάθε γούστο, αδύνατες, νταρντανες,γυμνασμενες, πιτσιρίκια και milf....
Πήγαινε κάποια στιγμή να πιείς ένα ποτό,εαν σου αρέσει κάνε παιχνίδι,εαν όχι, πίνεις το ποτό σου όπως θα έκανες σε κάποιο άλλο μαγαζί και φεύγεις!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom