Νέα

Big Brother 2-Τα ναυάγια δεν τελειώνουν ποτέ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hellraiser4Ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 865K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
31
Like
2.308
Πόντοι
4.655
Πόσο βαρετός τύπος εισαι ρε Νικόλα?
Οταν του φαει τα 100 η αλλη θα φυγει τρεχοντας..
 

SofosTheGreat

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι late στο game αλλά μόλις μάθαμε και οι υπόλοιποι για την Ανχελιτα και τα βιντεάκια. Τι κωλαρα είναι αυτή!!!! Παναγία μου!!!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
ω να σου γαμησω τι μας εκανες !!!
και προσπαθουσαμε να το κανουμε ντιλιτ απο τον εγκεφαλο μας το παιχνιδι

:coffee:

 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.685
Like
23.164
Πόντοι
6.256
Στα μηνύματα με ρωτούν αν ντρέπομαι εγώ και η οικογένειά μου για όλα όσα έγιναν μέσα στο παιχνίδι και διέρρευσαν όσο και για την ηθική και την αξία μου ως άνθρωπος. Θέλω να απαντήσω σε όλους εκείνους που αναρωτιούνται αν ντρέπομαι, ντρέπομαι ακριβώς όσο θα ντρέπονταν και εκείνοι εάν κάποιος άρρωστος, ανώμαλος, ψυχάκιας εισέβαλε στον προσωπικό τους χώρο, τους κατέγραφε και κατόπιν δημοσίευε τις προσωπικές τους στιγμές».


Ποιο προσωπικο χωρο μωρη πουτανα;Ησουν σε ενα ριαλιτι που ειχε καμερες παντου και εσυ εγαμιοσουν και τσιμπουκωνες τον γαριδακια σαν να μην υπαρχει αυριο!!! :tooth:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Τα λεφτα τυποι απο τα reality τα παιρνουνε μετα απο μερικους μηνες. ο Νικολακης εχει χρονο να βρει μια δικαιολογια μια αφορμη για να μαλωσουνε και να μην της δωσει μια , απο την αλλη πιστευω ο μπαμπης θα ανεχτει τα παντα μεχρι να καβατζωσει ενα μεριδιο, ο Νικολακης ακομη και να την κατουρησει ή να την χεσει στη μαπα η Ευδοκια θα το δει ρομαντικο και αγαπησιαρικο :confused: :confused: :confused:

Απο την σταση του σωματος του Νικολα ειναι φανερο οτι δεν την γουσταρει.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Τα λεφτα τυποι απο τα reality τα παιρνουνε μετα απο μερικους μηνες. ο Νικολακης εχει χρονο να βρει μια δικαιολογια μια αφορμη για να μαλωσουνε και να μην της δωσει μια , απο την αλλη πιστευω ο μπαμπης θα ανεχτει τα παντα μεχρι να καβατζωσει ενα μεριδιο, ο Νικολακης ακομη και να την κατουρησει ή να την χεσει στη μαπα η Ευδοκια θα το δει ρομαντικο και αγαπησιαρικο :confused: :confused: :confused:
Βάλε άλλη μία την τσόντα της Ανχελίτας την απαγορευμένη...
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.685
Like
23.164
Πόντοι
6.256
Τα λεφτα τυποι απο τα reality τα παιρνουνε μετα απο μερικους μηνες. ο Νικολακης εχει χρονο να βρει μια δικαιολογια μια αφορμη για να μαλωσουνε και να μην της δωσει μια , απο την αλλη πιστευω ο μπαμπης θα ανεχτει τα παντα μεχρι να καβατζωσει ενα μεριδιο, ο Νικολακης ακομη και να την κατουρησει ή να την χεσει στη μαπα η Ευδοκια θα το δει ρομαντικο και αγαπησιαρικο :confused: :confused: :confused:

Απο την σταση του σωματος του Νικολα ειναι φανερο οτι δεν την γουσταρει.
Ο Νικολακης τυπε να πεσει σε χειμερια ναρκη θελει...ειναι η εποχη του τωρα.Και εχει την αυτιστικη καριολα και δεν τον αφηνει σε ησυχια!

Πολυ φοβαμαι οτι αναμεσα στον υπνο και στα λεφτα ειναι ικανος να κανει καμμια τρελα και να της τα δωσει ολα για να τον αφησει να συρθει μεχρι τη σπηλια στο κωλοχωρι να ξεχειμωνιασει.... :confused: :confused: :confused:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
ααααααααααααααααααααααα:zombie::zombie::zombie:

:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:


 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.685
Like
23.164
Πόντοι
6.256
Δεν θα σε γαμησουνε ποτέεεεε
Ευλογητεεεεεε
 

Nikaiotis3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2018
Μηνύματα
26
Like
19
Πόντοι
0
Αδέρφια παιζει βιντεακι και από εδώ; μόνο εγώ δεν το έχω δει ?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.911
Like
29.755
Πόντοι
6.056
Μου κανει εντυπώσει ενο κυκλοφόρησαν φωτο απο το βιντεο, το βιντεο δεν κυκλοφόρησε πουθενά.
Είτε βρήκε οι παραγωγοι αυτούς που το τράβηξαν και τους ανάγκασε να το σβήσουν, ειτε φοβούνται να το μοιράσουν λογω τον πιθανόν ποινικών διώξεων.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Μου κανει εντυπώσει ενο κυκλοφόρησαν φωτο απο το βιντεο, το βιντεο δεν κυκλοφόρησε πουθενά.
Είτε βρήκε οι παραγωγοι αυτούς που το τράβηξαν και τους ανάγκασε να το σβήσουν, ειτε φοβούνται να το μοιράσουν λογω τον πιθανόν ποινικών διώξεων.

Επόμενο είναι ύστερα από το σκάνδαλο που έχει ξεσπάσει με τον Στάθη!
Ποιός νορμάλ άνθρωπος θέλει να χάσει την δουλειά του.. την ζωή του.. την οικογένειά του για μια τσόντα....
:confused: :confused::confused::confused::confused:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.237
Κριτικές
4
Like
7.226
Πόντοι
2.586
Ρε τύποι αυτός εδώ ο μπούλης στο προηγούμενο Big Brother δεν ήταν;
Και μετά λέτε για τα αρσενικά του σάϊ που έβλεπαν GNTM..

1642279737178.png



Αυτούς θέλετε να βλέπετε να γαργαλιέται η σούφρα σας :effemine::effemine:

Καλά ο @Νίπλης είναι σίγουρος πως θα έχει κατεβάσει την ταινία και θα έχει μάθει απέξω μέχρι και τους διαλόγους.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.028
Like
68.474
Πόντοι
12.756
Ρε τύποι αυτός εδώ ο μπούλης στο προηγούμενο Big Brother δεν ήταν;
Και μετά λέτε για τα αρσενικά του σάϊ που έβλεπαν GNTM..

1642279737178.png



Αυτούς θέλετε να βλέπετε να γαργαλιέται η σούφρα σας :effemine::effemine:

Καλά ο @Νίπλης είναι σίγουρος πως θα έχει κατεβάσει την ταινία και θα έχει μάθει απέξω μέχρι και τους διαλόγους.
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

πόσο σας ποναει βρε μοδιστρες ολες που φαγατε κατουρημα στο gntm
μου γινατε ολες ειδικες στα ρεβερ και στην βάτα
μαθατε ολες να ραβετε και περπατε με μπαστουνι στο κωλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom