Νέα

Αξέχαστες ατάκες ή φράσεις που σας είπαν την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.288
Πόντοι
11.956
Δίνω πίπα μέσα σε τουαλέτες ενός club σε ένα έκφυλο καριολάκι .

Λιάρδα και οι 2 από τα ποτά πάνω στο τσιμπούκι χωρίς προειδοποίηση τη χύνω στο στόμα αρχίζει φτύνει και εγώ συνεχίζω και τη χύνω στο πρόσωπο.
Η αντίδραση της επική:
-Σου έχω δώσει το δικαίωμα ότι με χύνουν στο στόμα?? Για ποια με πέρασες ? Φέρε μου χαρτί γρήγορα να καθαριστώ.
Κλασική τουαλέτα του μπαρ που δεν έχει χαρτί....

Εγώ ζαλισμένος από τα ποτά και μόλις έχω κάνει ένα από τα καλύτερα χυσίματα της ζωής μου βγάζω από τη κωλότσεπη ε΄να χαρτομάντηλο και της το δίνω να "σκουπίσει" τα πολλά καθώς την είχανε πάρει τα σκάγια και στο πρόσωπο.

Τότε αρχίζει να βρίζει μου δίνει χαστούκι και σκουπίζει τα χύσια με τα χέρι της μου πετάει το χαρτομάντηλο στο πρόσωπο και φεύγει.



Μύστες ,αντί για χαρτομάντηλο της είχα δώσει καταλάθος 10ευρω .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αξέχαστο σκηνικό....
Ναι αυτή είναι καλή φάση !!!!!
 

Nikl80

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
5
Πόντοι
0
Αν και δεν είναι ατάκα - παρά περισσότερο ορολογία - με την ευρεία έννοια, τέσπα για να μην ανοίγω θέμα, η αναζήτηση με έφερε εδώ LOL...

Πώς λέγεται η απόσταση της μουνότρυπας από την κωλοτρυπίδα;
Απάντηση: αρχιδοαπλώστρα!
Διότι όταν καβαλάς τη γυναίκα τα παπάρια απλώνονται (ακουμπούν) εκεί, τώρα αν σου κρέμονται και περισσότερο (ειδικά όταν γερνάς) τότε το πλατς πλουτς είναι εντονότερο!
Χαχαχα καλό!!
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Κατά την διάρκεια μαραθωνιας πιπας "μισό να πιω λίγο νερό γιατί το στόμα μου έγινε τσαρουχι" πρώτη φορά άκουσα τέτοια έκφραση
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
968
Like
10.890
Πόντοι
2.246
Χθεσινη ατακα απο τη 50+ που πηδαω αυτη τη περιοδο , τη πηδουσα απο το μεσημερι μεχρι αργα το απογευμα

" Ο άντρας μου ήπιε ζεστό γάλα και κοιμάται, εγώ πινω ζεστά χύσια και γαμιέμαι"

Ο συζυγος 72 , αυτη πρεπει να ειναι μαξ 55
 

arseniko apolito

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
179
Πόντοι
280
Σε αρπαχτη με 35αρα συνάδελφο, που γνώρισα σε επαγγελματικό ταξίδι, όταν κόντευε να χύσει ,άρχισε να φωνάζει," μη με γαμας,γιατί με γαμας,δεν με λυπάσαι, ΤΟΝ άλλον δεν τον λυπάσαι;"

Μάλλον παντρεμένη
 
OP
OP
S

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.188
Like
1.854
Πόντοι
216
Κατά την διάρκεια μαραθωνιας πιπας "μισό να πιω λίγο νερό γιατί το στόμα μου έγινε τσαρουχι" πρώτη φορά άκουσα τέτοια έκφραση
Σημαίνει εν ολίγοις "στέγνωσε" ή "άλλαξε υφή, σκλήρυνε".
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.377
Κριτικές
5
Like
5.471
Πόντοι
1.056
Πριν από αρκετά χρόνια, φιλοξένησα διαζευγμένη φίλη στο εξοχικό μου το καλοκαίρι. Καταλήξαμε να σκυλογαμιόμαστε.
Δε δεχόταν να το κάνουμε χωρίς προφυλακτικό.
Ενέδωσε κατόπιν πιέσεως μου, μια και μοναδική φορά, για λίγα λεπτά.
Κατά τη διάρκεια εκείνης της φοράς, τη θυμάμαι χαρακτηριστικά να μου λέει:
"James, αν με αφήσεις έγκυο, θα σου κόψω τ' αρχίδια".
:cheesy::cheesy::cheesy:
 
OP
OP
S

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.188
Like
1.854
Πόντοι
216

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
"Τι ειναι αυτό που έπαθα,δεν το χω ξαναπάθει...ειναι φυσιολογικό ξέρεις εσύ???" Το είπε οταν την έκανα να χύνει δυνατά και απανωτά μετα απο τρελό γλυφομούνι...φώναζε σαν τρελή,τρεμόπαιζε η κοιλιά της και σπαρτάραγε ολόκληρη σαν το ψάρι...απιστευτο μουνί,θηλυκό οπως το θέλω,με βυζάρες και...το πρώτο μου μιλφάκι!!!30 εγω,37 αυτή...έρως...σφοδρός!!!!!Να εισαι πάντα καλα και πρώτη δύναμη...Κρυσταλλία!!!
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Και για να παινευτουμε και λίγο, μου έχει πει γκόμενά σταματα γιατί πονάω είναι χοντρό
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
562
Πόντοι
81
Ανεβαινει η γκομενα απο πανω μου και καθεται στη πουτσα καπως αγαρμπα ξεφωνιζω εγω ενα ''ω ρε πουστη" στα πλαισια καυλας αλλα και λιγο παραπόνου και κοιταζοντας με το πονηρο της βλεμμα μου λεει ''ποιος ειναι ο πουστης? εμενα εχεις τωρα '':2funny:
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.377
Κριτικές
5
Like
5.471
Πόντοι
1.056
Κατά τη διάρκεια της τελευταίας καραντίνας λόγω κορονοϊού, είχα οργανώσει ρομαντικό Σαββατοκύριακο με νεαρά που είχε γκόμενο στο εξωτερικό.
Όσο γαμιόμασταν, έλεγε "θα ρίξει φωτιά ο θεός να με κάψει".
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Κατά τη διάρκεια της τελευταίας καραντίνας λόγω κορονοϊού, είχα οργανώσει ρομαντικό Σαββατοκύριακο με νεαρά που είχε γκόμενο στο εξωτερικό.
Όσο γαμιόμασταν, έλεγε "θα ρίξει φωτιά ο θεός να με κάψει".
Ήταν της Εκκλησίας το κορίτσι…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom