Νέα

Άρτεμις από Sirina

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nothorny

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.318
Κριτικές
13
Like
10.969
Πόντοι
4.554
Έχεις δίκιο!!!!! Παραφέρθηκα λίγο..!!!
Αν και γενικά δεν μαρεσει αυτό το κράξιμο που πέφτει κσι από τις δυο πλευρές κάθε φορά για τα λεφτά που ζηταει ένα κορίτσι... θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο @Drunk Sinatra ,μια πολιτισμένη στάση μόνο κέρδος φέρνει...
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.884
Πόντοι
726
Αν και γενικά δεν μαρεσει αυτό το κράξιμο που πέφτει κσι από τις δυο πλευρές κάθε φορά για τα λεφτά που ζηταει ένα κορίτσι... θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο @Drunk Sinatra ,μια πολιτισμένη στάση μόνο κέρδος φέρνει...
Η άποψη μου πάνω στο θέμα της αμοιβής είναι εδώ κ πολλά χρόνια παγιωμένη.
Από τη στιγμή που έχουμε σύστημα ελεύθερης οικονομίας και οι υπηρεσίες σεξ δεν είναι σε διατίμηση, η κάθε κοπέλα είναι ελεύθερη να ζητήσει όσα θέλει.
Οποίος δεν συμφωνεί με το ζητούμενο πόσο, είναι ελεύθερος να επιλέξει κάποια άλλη κοπέλα, πιο φθηνή.
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
Παρακαλω πολύ τους διαχειριστές να σημειώσουν το μήνυμα, την ημέρα και την ώρα.
Γυναίκα παραδέχτηκε ότι δεν έχει δικιο
Μιράκολο, μιράκολο!!!
Και όμως είμαι σε αυτό το μικρό ποσοστό γυναικών που αντιλαμβάνομαι και όπου είμαι λάθος το λέω ,είσαι για αυτό παράλληλα είμαι πολύ οξύθυμη όταν βλέπω να γράφουν άσχημα πράγματα για μένα Ώστε να μου κατεβάσουν την ψυχολογία μου!!! Τόσο καιρό εμπειρίας , εχω μάθει να τους βάζω στη θέση τους είτε με καλό τρόπο είτε με κακό!!!!! ☝:headbang::*:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
Βέβαια σε κάποιους αρέσει και σε άλλους όχι, όπως αντιδράνε οξύθυμά ενεργό Το ίδιο Έτσι είναι το Κάρμα!!!!!:thumbsup::angel::angel::angel:
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.884
Πόντοι
726
Και όμως είμαι σε αυτό το μικρό ποσοστό γυναικών που αντιλαμβάνομαι και όπου είμαι λάθος το λέω ,είσαι για αυτό παράλληλα είμαι πολύ οξύθυμη όταν βλέπω να γράφουν άσχημα πράγματα για μένα Ώστε να μου κατεβάσουν την ψυχολογία μου!!! Τόσο καιρό εμπειρίας , εχω μάθει να τους βάζω στη θέση τους είτε με καλό τρόπο είτε με κακό!!!!! ☝:headbang::*:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Μπέμπα, όπως έγραψε κάποτε και ο Μακιαβέλι στον Ηγεμόνα : "Ποτέ μην παίρνεις με την βία αυτό που μπορείς να πάρεις με την πονηριά"
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
Μπέμπα, όπως έγραψε κάποτε και ο Μακιαβέλι στον Ηγεμόνα : "Ποτέ μην παίρνεις με την βία αυτό που μπορείς να πάρεις με την πονηριά"
Δεν μου αρέσει να σκέφτομαι πονηρά και να ενεργό πονηρά και να λέω ψέματα στους άνθρωπος, Η πονηριά στον Άνθρωπο δεν έχει καλό αντίκτυπο!!! Μέγας όρος!!!!:eyebrows::eyebrows::eyebrows:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.893
Like
5.658
Πόντοι
1.056
Σιγα το μουνι..

Και ειδικα με τετοια συμπεριφορα δεν προκειται να την γαμησω!

Κλασσικη Ελλεηνιδα! Και πανακριβη!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.884
Πόντοι
726
Η άποψη μου πάνω στο θέμα της αμοιβής είναι εδώ κ πολλά χρόνια παγιωμένη.
Από τη στιγμή που έχουμε σύστημα ελεύθερης οικονομίας και οι υπηρεσίες σεξ δεν είναι σε διατίμηση, η κάθε κοπέλα είναι ελεύθερη να ζητήσει όσα θέλει.
Οποίος δεν συμφωνεί με το ζητούμενο πόσο, είναι ελεύθερος να επιλέξει κάποια άλλη κοπέλα, πιο φθηνή.
Και για να ολοκληρώσω την σκέψη μου, είναι άλλο θέμα αν κάποιος έχει συναντηθεί με μια (οποιαδήποτε) κοπέλα και κρίνει ότι η κοπέλα, είτε λόγω εμφάνισης είτε λόγω υπηρεσιών, είτε για άλλους λόγους, δεν ανταποκρίνεται στο αντίτιμο που ζητά για τις υπηρεσίες της.
Σε αυτή την περίπτωση δικαίως μπορεί να κρίνει και να εκφέρει γνώμη.
 

nothorny

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.318
Κριτικές
13
Like
10.969
Πόντοι
4.554
Βέβαια σε κάποιους αρέσει και σε άλλους όχι, όπως αντιδράνε οξύθυμά ενεργό Το ίδιο Έτσι είναι το Κάρμα!!!!!:thumbsup::angel::angel::angel:
Η ζωή είναι πολύ μικρή για να χαλιέμαι για τέτοιες χαζομάρες.. αν πιστεύω ότι το κορίτσι δεν μου κάνει και 20 ευρώ να το βάλει, δεν θα πάω... αν μου κάνει και δεν έχω τα χρήματα, θα κάνω υπομονή μέχρι να τα μαζέψω.. αν μου κάνει και μου κάνει και η τιμή, ΜΠΟΥΜ!!! Volcano!!! Αν είναι να κακομοιριαζω για τις καυλες μου, ας τον κόψω καλύτερα.. αυτά από εμένα.. πάντα η ευγένεια κερδίζει...
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.884
Πόντοι
726
Δεν μου αρέσει να σκέφτομαι πονηρά και να ενεργό πονηρά και να λέω ψέματα στους άνθρωπος, Η πονηριά στον Άνθρωπο δεν έχει καλό αντίκτυπο!!! Μέγας όρος!!!!:eyebrows::eyebrows::eyebrows:
Δεν ισχυρίσθηκα ότι πρέπει να πεις ψέμματα
Απλά να το χειριστείς πιο διπλωματικά
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
Και για να ολοκληρώσω την σκέψη μου, είναι άλλο θέμα αν κάποιος έχει συναντηθεί με μια (οποιαδήποτε) κοπέλα και κρίνει ότι η κοπέλα, είτε λόγω εμφάνισης είτε λόγω υπηρεσιών, είτε για άλλους λόγους, δεν ανταποκρίνεται στο αντίτιμο που ζητά για τις υπηρεσίες της.
Σε αυτή την περίπτωση δικαίως μπορεί να κρίνει και να εκφέρει γνώμη.
Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός!!!
Επίσης δεν μπορούν όλοι άνθρωποι να έχουν χημεία με όλους και ας είναι επαγγελματίες!!!!! Αυτό μην το ξεχνάμε!!!!!!
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.884
Πόντοι
726
Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός!!!
Επίσης δεν μπορούν όλοι άνθρωποι να έχουν χημεία με όλους και ας είναι επαγγελματίες!!!!! Αυτό μην το ξεχνάμε!!!!!!
Δεν διαφωνώ, αλλά δεν αντελήφθης τι εννοούσα.
Κάποιος μπορεί να κρίνει το αν μια κοπέλα αξίζει αυτά που ζητάει μόνο αφότου την συναντήσει.
 

nothorny

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.318
Κριτικές
13
Like
10.969
Πόντοι
4.554
Δεν διαφωνώ, αλλά δεν αντελήφθης τι εννοούσα.
Κάποιος μπορεί να κρίνει το αν μια κοπέλα αξίζει αυτά που ζητάει μόνο αφότου την συναντήσει.
Ισχύει... εκτίμηση μονο μπορούμε να κάνουμε πριν την συναντήσουμε... αλλά... το γούστο είναι υποκειμενικό.... μπορεί εμένα να μ'αρεσει ενώ εσένα όχι..
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.884
Πόντοι
726
Ισχύει... εκτίμηση μονο μπορούμε να κάνουμε πριν την συναντήσουμε... αλλά... το γούστο είναι υποκειμενικό.... μπορεί εμένα να μ'αρεσει ενώ εσένα όχι..
Εννοείται
Οτιδήποτε απευθύνεται στις αισθήσεις, άρα στο θυμικό και όχι στο λογικό είναι εξ αντικειμένου υποκειμενικό και δεν μπορεί να κριθεί με αντικειμενικά μέτρα.
Αν όμως, πχ, μια κοπέλα διαφημίζει ότι προσφέρει κάποιες υπηρεσίες, και εν τέλει, στο δωμάτιο, αρνηθεί να τις προσφέρει, αυτό δεν έχει να κάνει με χημεία κλπ, αλλά είναι αντικειμενικό
Όπως επίσης και αν μια κοπέλα λέει πχ πως είναι 1.75 και διαπιστώσεις πως είναι μετα βίας 1.60, ή αν λέει πως έχει στήθος 3αρι και αποδειχθεί καβλόσπυρο
 

nothorny

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.318
Κριτικές
13
Like
10.969
Πόντοι
4.554
Εννοείται
Οτιδήποτε απευθύνεται στις αισθήσεις, άρα στο θυμικό και όχι στο λογικό είναι εξ αντικειμένου υποκειμενικό και δεν μπορεί να κριθεί με αντικειμενικά μέτρα.
Αν όμως, πχ, μια κοπέλα διαφημίζει ότι προσφέρει κάποιες υπηρεσίες, και εν τέλει, στο δωμάτιο, αρνηθεί να τις προσφέρει, αυτό δεν έχει να κάνει με χημεία κλπ, αλλά είναι αντικειμενικό
Όπως επίσης και αν μια κοπέλα λέει πχ πως είναι 1.75 και διαπιστώσεις πως είναι μετα βίας 1.60, ή αν λέει πως έχει στήθος 3αρι και αποδειχθεί καβλόσπυρο
Ναι σίγουρα, μίλησα για την χημεία στο σεξ... ακόμα όμως και στην επικοινωνία.. γιατί για εμένα μετράει και αυτό.. δεν βλέπω τα κορίτσια σαν "τρύπες"..
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.884
Πόντοι
726
Ναι σίγουρα, μίλησα για την χημεία στο σεξ... ακόμα όμως και στην επικοινωνία.. γιατί για εμένα μετράει και αυτό.. δεν βλέπω τα κορίτσια σαν "τρύπες"..
Όπως μου είχε πει (προ εικοσαετίας) ένα πολύ γνωστό - τότε - κορίτσι της δουλειάς "οι γυναίκες είμαστε μια τρύπα και οι άντρες είστε ένα πορτοφόλι"
 

nothorny

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.318
Κριτικές
13
Like
10.969
Πόντοι
4.554
Όπως μου είχε πει (προ εικοσαετίας) ένα πολύ γνωστό - τότε - κορίτσι της δουλειάς "οι γυναίκες είμαστε μια τρύπα και οι άντρες είστε ένα πορτοφόλι"
Δεν θέλω να σκέφτομαι έτσι (ισχυει ισχύει όμως)...
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.884
Πόντοι
726

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
το εχει παρει κανεις ρε μαγγες ,τουτο το μωρο?για υπηρεσιες και συμμετοχη ρωταω.με ψηνει να το γαμισω μια σταλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom