Νέα

Αντιγόνη Ντρισμπιώτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα iakovos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.764
Κριτικές
6
Like
3.438
Πόντοι
736
Δηλαδή να μην ξαναπάρουμε χρυσό σε κάνενα άθλημα, μπας και αποδείξουμε ότι είμαστε αντοπάριστοι;
Τι λογική είναι αυτή;
Με τη λογική μερικών εδώ, ο Πετρούνιας έχει υποστεί μετάλλαξη σε διαστημική αποστολή και γίνεται Φαντάστικ 4.
Βασικά δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που ακούγεται πως στον πρωταθλητισμό όλοι παίρνουν απο κάτι.
Αν ισχύει , τότε στην ουσία δεν μπορείς να κατηγορήσεις κάποιον για ντοπέ αφού όλοι παίρνουν.
Απο την άλλη αν παίρνουν όλοι τι γίνεται με τους ελέγχους ;
Δεν ξέρω μήπως οτι είναι να πάρουν το παίρνουν μέχρι λίγο καιρό πριν τους αγώνες , ώστε να βγαίνουν καθαροί στον έλεγχο ;

Εκτός αν οι περισσότεροι είναι καθαροί και παίρνουν ελάχιστοι , τότε έχει νόημα να αποδείξει κάποιος οτι δεν πήρε τίποτα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Βασικά δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που ακούγεται πως στον πρωταθλητισμό όλοι παίρνουν απο κάτι.
Αν ισχύει , τότε στην ουσία δεν μπορείς να κατηγορήσεις κάποιον για ντοπέ αφού όλοι παίρνουν.
Απο την άλλη αν παίρνουν όλοι τι γίνεται με τους ελέγχους ;
Δεν ξέρω μήπως οτι είναι να πάρουν το παίρνουν μέχρι λίγο καιρό πριν τους αγώνες , ώστε να βγαίνουν καθαροί στον έλεγχο ;

Εκτός αν οι περισσότεροι είναι καθαροί και παίρνουν ελάχιστοι , τότε έχει νόημα να αποδείξει κάποιος οτι δεν πήρε τίποτα.
Σιγουρα παιζει βρωμια και λαδωμα στο θεμα των ελεγχων, αλλα και το οτι "ολοι παιρνουν κατι" δεν απεχει πολυ απτην αληθεια. Μπορει η επιστημη να εχει προχωρησει αρκετα στο θεμα της τοξικολογιας απο την αποψη οτι ο ελεγχος θα βρει τις ουσιες που πηρες, αλλα και απο την αλλη οψη του νομισματος η ιδια επιστημη εχει βρει, πρωτον εναλλακτικες ουσιες που ακομα δεν εχουν αποτελουν γνωστες ντοπες (ναι αυτο ειναι εικασια) και δευτερον, τροπους να "κρυψεις" τις ντοπες απο τον ελεγχο (αυτο δεν ειναι εικασια). Ειναι πολλα τα $$$$$$$$$$.

Οι δικοι μας παντως πλεον ειναι πιθανοτατα καθαροι. Εχουμε και το βρωμικο παρελθον μας με αρση βαρων και Κεντερη-Θανου, ειναι και ολοι σχεδον οι αθλητες μας αφραγκοι ή με δευτερες δουλειες, δυσκολο να ανταγωνιστουν (ειδικα σε ολυμπιακους) τις ντοπες των υπολοιπων
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.613
Πόντοι
39.662
2 χρυσα η Αντιγόνη και αμεσως 11 ευρω τα 200ml Μπαμπατζιμ στο τσιπουραδικο.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.026
Κριτικές
1
Like
5.550
Πόντοι
2.356
Το να παίρνει μια ελληνίδα 2 χρυσά σε 2 πολύ δύσκολα αθλήματα και να συζητούν όλοι για έλεγχο ντοπαρίσματος, σημαίνει πόσο κάψιμο υπάρχει στον ελληνικό εγκέφαλο. Ούτε με ρεκτιφιέ δε διορθώνεστε μερικοί εδώ μέσα.
Ρε τύπε, εδώ λένε ότι δεν γίνεται μόνο στον πρωταθλητισμό, αλλά και πιο χαμηλά. :confused:

Λόγω ηλικίας και κινήτρων, προσωπικά δε θεωρώ ότι η Ντρισμπιώτη παίρνει, αλλά έχουν γίνουν πολλά τραγεφαλικά - δε συμφωνείς;

Το 2004 ξεφτιλιστήκαμε σε όλον τον πλανήτη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.127
Πόντοι
8.530
Το να παίρνει μια ελληνίδα 2 χρυσά σε 2 πολύ δύσκολα αθλήματα και να συζητούν όλοι για έλεγχο ντοπαρίσματος, σημαίνει πόσο κάψιμο υπάρχει στον ελληνικό εγκέφαλο. Ούτε με ρεκτιφιέ δε διορθώνεστε μερικοί εδώ μέσα.
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕΕΕΕ....έπρεπε να γυρνούσε με άδεια χέρια για να μην μιλάει κανείς με λογική "Η πτωχη πλην τίμια Ελλάς"....:uglystupid::zombie::vomit::shit:
Άσε που τώρα την είδα και σε πλάνα ως διοπτροφορο και τώρα με έπιασε " μια φουντωση,μια φλόγα...".... :smitten: :lheel:
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.266
Πόντοι
446
Μολις την ειδα καλα σε πλανα δελτιου ειδησεων τωρα που επεστρεψε στα πατρια εδαφη της...ωραιο μιλφάκι με καβλοφατσα και καλο κορμι με θυληκοτητα...ευτυχως οχι πολυ γυμνασμενη οπως πολλες του κλασσικου αθλητισμου που γινονται ντουκια με κοιλιακους φέτες...οτι πρεπει...για μεγαλες επιδοσεις!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.127
Πόντοι
8.530
Μολις την ειδα καλα σε πλανα δελτιου ειδησεων τωρα που επεστρεψε στα πατρια εδαφη της...ωραιο μιλφάκι με καβλοφατσα και καλο κορμι με θυληκοτητα...ευτυχως οχι πολυ γυμνασμενη οπως πολλες του κλασσικου αθλητισμου που γινονται ντουκια με κοιλιακους φέτες...οτι πρεπει...για μεγαλες επιδοσεις!!!!
Αυτή η φάτσα της είναι τόσο εκφυλη που υπόσχεται χοντρά γούστα....σε συνδυασμό με το γυαλί έχουμε ένα σύνολο για απογείωση εντός και εκτός εισαγωγικων.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.127
Πόντοι
8.530
Αυτά τα δραματικά δεν αντέχω. Σιγά την ξεφτίλα, μέχρι και η μάνα μου που είναι 80 χρονών ξέρει ότι όλοι ντοπάρονται.
Και μη μου αρχίσεις τα σπαραξικάρδια ότι εμείς ως κοιτίδα του ολυμπισμού έπρεπε να ακολουθούμε τους κανόνες, κλπ.
Αυτά ούτε τα παιδάκια δεν τα πιστεύουν πλέον.
Για την Στεφανίδη δεν μίλησε κανείς που λόγω εγκατάστασης στην Αμερική είναι πιο κοντά σε μια εκ των πηγών της ντόπιας.Προς Θεού δεν λέω ότι κάνει κάτι επιλήψιμο....απλώς λέω ότι είναι πιο κοντά στην πηγή.Και μιλάνε κάποιοι :jerking::uglystupid::zombie::uglykiss:για την Ντρισμπιωτη;ΑΙΣΧΟΣ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

...εκ των πηγών της ντόπας εννοούσα.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Εαν δε σε πιασουν δεν εχεις ντοπαριστει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.127
Πόντοι
8.530
Μολις την ειδα καλα σε πλανα δελτιου ειδησεων τωρα που επεστρεψε στα πατρια εδαφη της...ωραιο μιλφάκι με καβλοφατσα και καλο κορμι με θυληκοτητα...ευτυχως οχι πολυ γυμνασμενη οπως πολλες του κλασσικου αθλητισμου που γινονται ντουκια με κοιλιακους φέτες...οτι πρεπει...για μεγαλες επιδοσεις!!!!
Ρε συναγωνιστή έχουμε μέλος έναν Σταλόνε Βόρειο με την ίδια ακριβώς εικόνα άβαταρ και με μπερδεύετε....
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.266
Πόντοι
446
Αυτή η φάτσα της είναι τόσο εκφυλη που υπόσχεται χοντρά γούστα....σε συνδυασμό με το γυαλί έχουμε ένα σύνολο για απογείωση εντός και εκτός εισαγωγικων.
Nαι το ομολογω γουσταρω κι εγω καβλοφατσες με γυαλια...να τα αδειαζω ολα στα πατομπουκαλα και να ανγκαζεται να αγοραζει μοντελα με υαλοκαθαριστήρες!!!!:headbang2::headbang2::headbang2:
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.266
Πόντοι
446
Ρε συναγωνιστή έχουμε μέλος έναν Σταλόνε Βόρειο με την ίδια ακριβώς εικόνα άβαταρ και με μπερδεύετε....
Δεν ειμαι εγω σιγουρα...ειμαι ενας Αθηναιος χαμουτζης...αλλα τον συμπαθω ηδη τον καρνταση με τον Σταλονε των φτωχων στην φωτο!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.127
Πόντοι
8.530
Εαν δε σε πιασουν δεν εχεις ντοπαριστει.
Όπως στον Στρατό..." Κάνε ο,τι μσλακια θέλεις αρκεί να μην σε πιάσουν"...μόνο που δεν πάει έτσι γιατί όταν σαπίσουν νεφρά και συκωτια θα φτάσει ποιος;Τα πλαστικά στο νερό η το εμβόλιο κατά της κινεζικής πανούκλας;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Nαι το ομολογω γουσταρω κι εγω καβλοφατσες με γυαλια...να τα αδειαζω ολα στα πατομπουκαλα και να ανγκαζεται να αγοραζει μοντελα με υαλοκαθαριστήρες!!!!:headbang2::headbang2::headbang2:
Το έχω κάνει...δεν έχω τέτοιο απωθημένο!:angel:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.127
Πόντοι
8.530
Δεν ειμαι εγω σιγουρα...ειμαι ενας Αθηναιος χαμουτζης...αλλα τον συμπαθω ηδη τον καρνταση με τον Σταλονε των φτωχων στην φωτο!!!!
Ελπίζω να τα πάτε καλά και να μην σφαχτειτε στον αέρα του bou..... :grin:
"Σταλόνε των φτωχών";;;Δεν σε πιάνω...:think:
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.266
Πόντοι
446
Ελπίζω να τα πάτε καλά και να μην σφαχτειτε στον αέρα του bou..... :grin:
"Σταλόνε των φτωχών";;;Δεν σε πιάνω...:think:
Οχι αδερφε απο μενα δεν θα υπαρξει διένεξη...ειμαι συνενοήσιμος και ελεγχομενος παίχτης...Σταλονε των φτωχων σημαίνει απλά "οχι ο κανονικός...ενα κλώνος του πιο κοντινος στον μέσο άνθρωπο"!!!!Πως ηταν ο Ψάλτης οταν επαιζε τον μποξερ στο "Ρακος ν.14"???Αυτο...!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.127
Πόντοι
8.530
Aν μιλάς για το ότι έχει η φτωχομανα Σαλονίκη τον δικό της Σταλονε και η Αθήνα τον δικό της τότε βεβαίως και θα συμφωνήσω....
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.266
Πόντοι
446
Aν μιλάς για το ότι έχει η φτωχομανα Σαλονίκη τον δικό της Σταλονε και η Αθήνα τον δικό της τότε βεβαίως και θα συμφωνήσω....
Πεστο κι ετσι....το ρινγκ της ζωης χωράει ολον τον αξιο και εκλεκτο κόσμο!!!!Σταλονε εχουν...Μετρό δεν εχουν ακομα και δεν ξερω αν θα εχουν πριν το 2030 αλλα τεσπα...μην προκαλώ!!!Ειπαμε...ειμαι ηρεμος και φιλικος προς τον (βόρειο) χρήστη!!!!:globeos-haha:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.127
Πόντοι
8.530
Πεστο κι ετσι....το ρινγκ της ζωης χωράει ολον τον αξιο και εκλεκτο κόσμο!!!!Σταλονε εχουν...Μετρό δεν εχουν ακομα και δεν ξερω αν θα εχουν πριν το 2030 αλλα τεσπα...μην προκαλώ!!!Ειπαμε...ειμαι ηρεμος και φιλικος προς τον (βόρειο) χρήστη!!!!:globeos-haha:
Μήπως ξέχασες ένα μηδενικό μετά το 2030;
Παντως ακόμα και χωρίς μέτρο εύκολα φτάνουμε στα υπερπολυτελή Στουδιο μας με το αστικό....και με ολιγολεπτο περπάτημα.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.266
Πόντοι
446
Μήπως ξέχασες ένα μηδενικό μετά το 2030;
Παντως ακόμα και χωρίς μέτρο εύκολα φτάνουμε στα υπερπολυτελή Στουδιο μας με το αστικό....και με ολιγολεπτο περπάτημα.
Σαλονικιος εισαι και του λόγου σου???Ελα ρε φιλε...χαιρετιζω τον Πυργο τον Λευκο!!!Κριμα ομως...δεν μπορουμε να κανονισουμε απο κοινου μπορντελοτσαρκα!!!Δεν πειράζει...δεν ξέρεις ποτε πως τα φέρνει η ζωή!!!!
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.570
Like
2.882
Πόντοι
506
Αυτή η φάτσα της είναι τόσο εκφυλη που υπόσχεται χοντρά γούστα....σε συνδυασμό με το γυαλί έχουμε ένα σύνολο για απογείωση εντός και εκτός εισαγωγικων.

Ωραιο μιλφ και τρομερη αθλητρια

medium_2022-08-20-2a8350a965.jpg



adigoni.drisbioti_275479482_365378058778085_8219112281702489239_n.jpg


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom