Νέα

Ανδρική αποτρίχωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mr. White
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.079
Κριτικές
10
Like
5.382
Πόντοι
2.816
ξέρω από γυναικεία αποτρίχωση και λέω τη γνώμη μου η οποία τίθεται σε κρίση από τα μέλη του bou τα οποία τα ξέρουν ΟΛΑ μα ΟΛΑ !!!
Μα αν δεν τα ξέρεις όλα κ δεν είσαι πουτσαρας δεν μπορείς να γίνεις μέλος του Μπου..
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
984
Πόντοι
81
εμένα λες "φιλαράκι" ? εμένα ?
αντί να με αποκαλέσεις"ματάκια μου" ... τόσο ωραία ματάκια έχω ... δε βλέπεις στη φωτογραφία μου? ...
Δεν το πρόσεξα αστέρι μου συγνώμη....
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
984
Πόντοι
81
Θελω να κανω λειζερ οπωσδηποτε καποια στιγμη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ξερεις καμια καλη ?? :smiling-face-with-heart-eyes:
Λέιζερ για το υπόλοιπο σώμα ναι ανεπιφύλακτα για τα μπαλάκια και γύρω περιοχές όχι με τίποτα
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.945
Πόντοι
2.696
Καμία επιστημονική μελέτη υπάρχει;Το laser στο δέρμα είναι μικρού μήκους δεν επηρεάζει τους αδένες.Αλλιώς δε νομίζω να ρίσκαρε κάποιος να κάνει στο σώμα του και να επηρεαστούν νεφρά,ήπαρ,πάγκρεας κλπ,που είναι πιο επικίνδυνα για τη ζωή σου από το να μην μπορείς να κάνεις παιδιά.Άλλωστε και οι γυναίκες που κάνουν laser αποτρίχωση στο μπικίνι κλπ,από κάτω είναι οι ωοθήκες οι σάλπιγγες και άλλα σημαντικά όργανα για την αναπαραγωγή.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.478
Πόντοι
11.956
Όσοι είναι παντρεμένοι ξέρουν από την γυναίκα τους τι να κάνουν ....φτάνει να μην αφήνει θάμνο η γυναίκα..:grin::grin::grin::grin: από λέιζερ μέχρι ταινίες ξυραφάκι πολύ ακριβείας...κτλ...
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
76
Like
149
Πόντοι
0
Πάντως εγώ που κάνω λέιζερ όλο το σώμα στα γεννητικά όργανα μου είπαν όχι γιατί καταστρέφει το σπέρμα.
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.533
Κριτικές
43
Like
4.907
Πόντοι
5.646

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
Αντρική αποτρίχωση? μάλιστα πόσο ( αντρικό) μπορεί να ειναι αυτό ?γεμίσαμε λουλουδες !
 

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
60
Πόντοι
0
Πιστέψτε το ή όχι, η πρώην μου την πρώτη φορά που με είχε δει γυμνό, με ρώτησε πού είχα κάνει αποτρίχωση με λέιζερ! Δεν μπορούσε να πιστέψει ότι στήθος και πλάτη δεν είχα ούτε χνουδάκι! Έτσι είναι το σκαρί μου, τι να κάνουμε! Τρίχα εκεί δεν έβγαλα ποτέ! Έχω μόνο μετρημένες καμιά δεκαριά (δεν κάνω πλάκα, τόσες είναι) γύρω από τον αφαλό. Έχω στις μασχάλες και στα πόδια, αρκετές αλλά αραιές. Επίσης δεν έβγαλα ποτέ ούτε καν χνουδάκι στον κώλο. Το ξέρω ότι είναι σπάνιο για άνδρα, ειδικά εκεί, που έχουν ακόμα και οι γυναίκες, αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι! Γονίδια είναι αυτά.

Εφηβαίο, πούτσα και αρχίδια έχω τρίχα, αλλά κι εκεί αραιές τις λες. Αν τις άφηνα, θάμνος δεν θα γίνονταν. Θα ήταν τουφίτσες με κενά ανάμεσα. Επειδή δεν μου άρεσε ποτέ η εικόνα αυτή, να φαίνονται τουφίτσες στη μέση του πουθενά, τις ξύριζα κόντρα με ξυράφι από μικρός, εκτός από κάποιες περιόδους που με έπιανε βαρεμάρα (συνήθως όταν δεν είχα γκόμενα) και τις τρίμαρα απλώς με μηχανή. Ποτέ δεν ερεθίστηκα, ούτε με έπιανε φαγούρα. Είχα δοκιμάσει 1-2 φορές με κρέμα αποτρίχωσης για γεννητικά όργανα, αλλά δεν έκανε σπουδαία δουλεία. Πολύς χρόνος και το αποτέλεσμα ήταν μέτριο. Μου είναι πιο γρήγορο απλά να τραβήξω 4-5 ξυραφιές στα πολύ γρήγορα εφηβαίο και αρχίδια και να τα κάνω γλόμπο στο λεπτό. Άλλες μεθόδους αποτρίχωσης δεν έχω δοκιμάσει.

Η τωρινή κοπέλα μου έτσι με γνώρισε, άτριχο από τη μέση και πάνω και ξυρισμένο πούτσα κι αρχίδια και δεν την χαλάει καθόλου, όπως μου λέει. Άλλωστε κι εγώ την θέλω άτριχη παντού (εννοείται και στο μουνί της) και την τελευταία περίοδο το ψάχνει για λέιζερ.

Το έχω σκεφτεί και για μένα, να έκανα λέιζερ, στις δέκα τρίχες στον αφαλό που έχω, αλλά και σε εφηβαίο, πούτσα κι αρχίδια, για να απαλλαγώ από το ξύρισμα οριστικά, αλλά δεν κρύβω ότι έχω αναστολές. Κι αν το μετανιώσω;

Σοβαρά τώρα, οι γυναίκες πώς το βλέπετε, αν ο άνδρας έχει κάνει ολική αποτρίχωση στα γεννητικά του όργανα με λέιζερ; Σας αρέσει, είστε οκ ή σας χαλάει σαν ιδέα ο γκόμενος / άνδρας σας να έχει κάνει κάτι τέτοιο στον εαυτό του; Το θεωρείτε πολύ metrosexual, παραπάνω απ' όσο μπορείτε να ανεχθείτε στον άνδρα που επιλέγετε για σχέση;
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.945
Πόντοι
2.696
Πάντως εγώ που κάνω λέιζερ όλο το σώμα στα γεννητικά όργανα μου είπαν όχι γιατί καταστρέφει το σπέρμα.
Πολλά κέντρα αποτρίχωσης κάνουν.Και ύστερα,όπως έγραψα σε άλλον,και οι γυναίκες που κάνουν laser πέριξ του μουνιού τους έχουν από κάτω γεννητικά όργανα,σάλπιγγες,ωοθήκες κλπ που θα καταστρέφονταν.Το laser της αποτρίχωσης έχει πολύ μικρό μήκος κύματος και δεν καταστρέφει όργανα κάτω από τη ρίζα της τρίχας.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.945
Πόντοι
2.696
Το έχω σκεφτεί και για μένα, να έκανα λέιζερ, στις δέκα τρίχες στον αφαλό που έχω, αλλά και σε εφηβαίο, πούτσα κι αρχίδια, για να απαλλαγώ από το ξύρισμα οριστικά, αλλά δεν κρύβω ότι έχω αναστολές. Κι αν το μετανιώσω;

Σοβαρά τώρα, οι γυναίκες πώς το βλέπετε, αν ο άνδρας έχει κάνει ολική αποτρίχωση στα γεννητικά του όργανα με λέιζερ; Σας αρέσει, είστε οκ ή σας χαλάει σαν ιδέα ο γκόμενος / άνδρας σας να έχει κάνει κάτι τέτοιο στον εαυτό του; Το θεωρείτε πολύ metrosexual, παραπάνω απ' όσο μπορείτε να ανεχθείτε στον άνδρα που επιλέγετε για σχέση;
Αγαπητέ αν ξυρίζεσαι και πάθεις καμία θυλακίτιδα θα καταλάβεις!Ακόμα δεν έχω πάθει αλλά θα κάνω laser να σταματήσω το ξύρισμα.Και ναι οι γυναίκες θέλουν καθαρή από τρίχες περιοχή.Όπως θέλουμε κι εμείς το μουνί τους να είναι άτριχο.Τα ξυρισμένα μουνιά με σπυράκια και με τις μικρές τρίχες να αγκυλώνουν σαν αγκάθια δεν αρέσουν σε κανέναν.Γιατί να αρέσουν στις γκόμενες;
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
560
Like
957
Πόντοι
86
Αγαπητέ αν ξυρίζεσαι και πάθεις καμία θυλακίτιδα θα καταλάβεις!Ακόμα δεν έχω πάθει αλλά θα κάνω laser να σταματήσω το ξύρισμα.Και ναι οι γυναίκες θέλουν καθαρή από τρίχες περιοχή.Όπως θέλουμε κι εμείς το μουνί τους να είναι άτριχο.Τα ξυρισμένα μουνιά με σπυράκια και με τις μικρές τρίχες να αγκυλώνουν σαν αγκάθια δεν αρέσουν σε κανέναν.Γιατί να αρέσουν στις γκόμενες;
Φίλε μου θυλακιτιδα δεν παθαίνεις απο το ξύρισμα. Μη γράφεις οτι σου κατεβαίνει στο κεφάλι. Εγω εχω πάθει θυλακίτιδα πανω απο το γόνατο, δεν την έπαθα επειδή ξυρίζω τα, πόδια μου. (που δεν το κάνω)
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.945
Πόντοι
2.696
Φίλε μου θυλακιτιδα δεν παθαίνεις απο το ξύρισμα. Μη γράφεις οτι σου κατεβαίνει στο κεφάλι. Εγω εχω πάθει θυλακίτιδα πανω απο το γόνατο, δεν την έπαθα επειδή ξυρίζω τα, πόδια μου. (που δεν το κάνω)
Πού έγραψα ότι παθαίνεις μόνο από το ξύρισμα;Και καλό είναι να προσέχουμε τις εκφράσεις μας ακόμα και αν διαφωνούμε.Μπορεί το site να λέγεται bourdela αλλά λίγη ευγένεια δε βλάπτει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Wolf21

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.651
Κριτικές
20
Like
23.296
Πόντοι
8.346
Εγω πάντως πηρα μια Philips με διαφορες κεφαλες και εχει μια για body grooming. Η οποία κανει εξαιρετική δουλειά. Σγρ θα χρειαστείς 2-3 περασματα αλλά αφήνει το δερμα λείο και χωρίς ερεθισμούς
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
36
Like
72
Πόντοι
0
Εγώ χρησιμοποιώ αυτή την κρέμα NO HAIR CREW Intimate Hair Removal Cream και έχω σωθεί.Κάνουν κάπου 2 μήνες να ξαναβγούν και δεν έχεις φαγούρα όταν βγαίνουν.Αλλά πρέπει να έχεις βοήθεια να τη βάλεις σωστά.Εμένα τη βάζει η φίλη μου και είμαι ok.
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
984
Πόντοι
81
Με ξυράφι τα παίρνεις πρωί και το βράδυ έχουν ξαναφυτρώσει. Δε παλεύεται αυτή η φάση αλλά τι να κάνεις.

Το χειρότερο είναι μη σκίσεις κανα αρχίδι. Θέλει προσοχή τύποι.
Άσε που με το ξυραφάκι έχεις και πολλές φαγουρες όταν βγαίνουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom