Νέα

Αναζήτηση βυζαρούδων στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s_kan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
Axa... thanks man καταλαβα. Η Μαιρούλα ειναι μια που οταν βγαινει απο το δωματιο κανει σβουρες γυρω απο τον άξονα της(ομως δεν ειναι πιο μεγαλα απο της Καρμεν), η Νικολ αυτη με την silicone valley, και η Μαρινα οπως το μια ξανθια μιλφ που βγαινει ξωβυζη.
Wow,thanks και παλι chief!
Αλλα το γεγονος ειναι ενα, δεν υπαρχει ουτε ποικιλια ουτε ανανεωση...

Και δεν εχουμε και βυζαρες πολες.......... >:( >:( >:(
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Το καλύτερο στήθος το έχει κατά τη γνώμη μου η ρωσίδα Νατάσα που ήταν Α. Γεωργίου 16, πραγματικά έργο τέχνης.

Καλό στήθος έχουν επίσης η Τζέσυ, όπως και η Αφρούλα.

Από φυσικό στήθος μου αρέσει πολύ της ξανθιάς Τζίνας, όχι τεράστιο, αλλά καλοσχηματισμένο και στητό. Εύφημος μνεία και σε Κάρμεν και Μαιρούλα.

Η milf Μαρίνα έχει εντυπωσιακότατο φυσικό στήθος, αλλά δεν την έχω δοκιμάσει...
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Απορω μερικούς συναδέλφους....Πως ειναι δυνατον να εχουν φετιχ στα βυζια,να γραφουν εδω και να μην μπορουν να ξεχωρισουν το φυσικο με τη σιλικόνη???
Η Μαρινα η μιλφ,εχει ΣΙΛΙΚΟΝΗ!!!!!!!!Αν ειναι δυνατον.....Επισης,η Μαρινα ειναι μεν φιλοτιμη,αλλα δελ λεει....
Ολες εχουν σιλικόνη,εκτος Μαιρουλα και Κάρμεν.....
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ναι!!!! Επιτελους κατι νεο και πολυ καλο!!!! Ειναι η Daisy και ειναι στην Ταντάλου & Σαπφώς. 20χρονο με DD βυζους, επιτελους, υπαρχει Θεος!!!! Μεσα η κοπελα ειναι πολυ καλη και με χαλαρη, ενω εκεινη την μερα ειχε φαει τα ΑΠΕΙΡΑ μαμησια, ουρα ειχε! Μακαρι να ερχονται ολο τετοιες!!!!
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
gl  θελουμε ενημερωσει :tits: :tits: :tits:.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Εγω γουσταρω πολυ τις σιλικονουχες βυζαρες της Βικης της Ουκρανεζας και της Χριστινας της Ρουμανας! Αλλα θελει αναεωση σε αυτον τον τομεα η πολη! Φερτε και αλλες βυζαρουδες!
 

lefty1

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα φιλε gl  μηπως ξερει τι παιζει με τις  αγγελιες στο ολχ  εχω δει αγγελια με βυζι 9 αρι απο οτι λεει  .εχει δοκιμασει κανεις?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλημερα φιλε gl  μηπως ξερει τι παιζει με τις  αγγελιες στο ολχ  εχω δει αγγελια με βυζι 9 αρι απο οτι λεει  .εχει δοκιμασει κανεις?
oxi δεν ξερω αλλα 9αρι θεωρω υπερβολικο εκτος αν μιλαμε για καμια υπερβαρη...
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
και η τιμη μου φανηκε καλη 100 συν ξενοδοχειο για 3 ωρες οσες φορες αντεχεις ολες τις τρυπες

Μάλλον ξέρει ότι θα ασχοληθείς με τα βυζιά της κάνα μισάωρο και θα τη διώξεις και εύχεται να βρεθεί κανένας τόσο σαβουρογάμης που θα πληρώσει και θα της ικανοποιήσει τις κάβλες της αφού αλλιώς ίσως να μην έχει καμιά ελπίδα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
καλημερα φιλε gl  μηπως ξερει τι παιζει με τις  αγγελιες στο ολχ  εχω δει αγγελια με βυζι 9 αρι απο οτι λεει  .εχει δοκιμασει κανεις?

και τι να ευχαρηστηθεις απο 9αρι.??? Θες 2 παλαμες για να αγγαλιασεις μονο το ενα...χωρια οτι δεν μπορεις να το βαλεις στο στομα σου.!  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom