Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων της Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouklakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Το θέμα είναι  για αυτούς που ψάχνουν να βρουν τις  "παλιές "   κοπέλες    που έχουν δουλέψει στα  γνωστά μπουρδελα η στούντιο  της επαρχίας .
Όσοι γνωρίζουν οτιδήποτε μπορούν να απαντούν  εδώ .


Το θεμα ειναι για τις πολεις των   Σερρων / Δραμας / Καβαλας και της Θρακης.
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Πολη Σερρων

αγνοούνται οι εξής σύμφωνα με τα  του θρεντ  οικοι ανοχης επαρχια/Σερρες και κριτικες και σχολια  !

Η Αννα Μαρια
Η Εμανουελλα
Η Νταιαννα
ΜΙΑ  Ξανθια που εβγαζε γαλα από τα βυζια  συμφωνα με τον  συναγωνιστη  Γιπας78 ονομα ?
ΜΙΑ Μεξικανα μελαχρινη ονομα ?
Η Εμυ μελαχρινη
Η Σβετλάνα ξανθια
Η ΜΙΝΑ Τραβελι.
Οι Μαρθες  μελαχρινη ισπανιδα  και η ξανθια ρωσιδα .
Η Χριστινα  η γιαγια
Αγνουνται οι μαυρες  από το 2ο
Η ΤΖΕΝΗ εγινε τσατσα και νταβας συμφωνα με τα τελευταια νεα του ακανε .


 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Πολη Δραμας  αγνοούνται συμφωνα με τις κριτικες !  

Η Γιαννα
Η Κριστιν
Η Σαρα
Η Σισσυ  ρωσιδα
Η Αλεξανδρα ρωσιδα
Η Στελλα από Μολδαβια
Η Αντζελλα
Η Ερικα
Η Μπιρκιτ
Η Χριστινα
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Δεν βγάζεις άκρη φίλε μου μόνο με τα ονόματα εκτός αν βάλεις και περιγραφές.
Να σου πω ότι οι περισσότερες που περνάν απο Δράμα συνεχίζουν Ξάνθη-Κομοτηνή και Εβρο. Συνήθως όταν αλλάζουν πόλη ή όταν ξαναγυρίζουν αλλάζουν όνομα.
πχ1. μια κοντούλα μελαχρινή απο Σλοβακία με ωραίο σωματάκι και μπαλκονάκια ετων 25 την δοκίμασα πριν 2 χρόνια με όνομα Βανέσα και μου είχε πει ότι δούλεψε και Δοξάτο και μετά από 1 χρόνο επανεμφανίστηκε με όνομα Αλεξάνδρα. 
πχ2. πρόσφατα στην Κομοτηνή βρήκα την Μπάρμπι γυφτο-ουγγαρέζα ξανθιά με σιλικονάτο βυζί και μου είπε ότι δούλεψε και Δράμα και Εβρο και έψαξα τις κριτικές και τα ποστ για Δράμα και δεν μπόρεσα να βρώ αυτό το όνομα και με τα γραφόμενα δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη.

καλές γιορτές και καλό βόλι
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
θα συμφωνησω με τον vicepresident .
παντρευτηκαν ολες kouklakis . :2funny:
καλες γιορτες
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Δεν βγάζεις άκρη φίλε μου μόνο με τα ονόματα εκτός αν βάλεις και περιγραφές.
Να σου πω ότι οι περισσότερες που περνάν απο Δράμα συνεχίζουν Ξάνθη-Κομοτηνή και Εβρο. Συνήθως όταν αλλάζουν πόλη ή όταν ξαναγυρίζουν αλλάζουν όνομα.
πχ1. μια κοντούλα μελαχρινή απο Σλοβακία με ωραίο σωματάκι και μπαλκονάκια ετων 25 την δοκίμασα πριν 2 χρόνια με όνομα Βανέσα και μου είχε πει ότι δούλεψε και Δοξάτο και μετά από 1 χρόνο επανεμφανίστηκε με όνομα Αλεξάνδρα. 
πχ2. πρόσφατα στην Κομοτηνή βρήκα την Μπάρμπι γυφτο-ουγγαρέζα ξανθιά με σιλικονάτο βυζί και μου είπε ότι δούλεψε και Δράμα και Εβρο και έψαξα τις κριτικές και τα ποστ για Δράμα και δεν μπόρεσα να βρώ αυτό το όνομα και με τα γραφόμενα δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη.

καλές γιορτές και καλό βόλι
Δεν εχεις αδικο φιλε , η Δραμα εχει τα κονε της με Ξανθη-Κομοτινη και Εβρο. Τα γνωριζω απο πρωτο χερι  ;)

απλα ανοιξα το θεμα οπως γινετε στην Σαλονικη και Αθηνα που ψαχνουν τις κοπελιες , μηπως κανεναν συναδελφο τον ελειψε καμια και θελει να την ξαναβρει  ;) ή αμα την ψαχνει ας ρωταει εδω καλυτερα  :) μπορει να δωσει και περιγραφη της κοπελας .

Θεωρησα σκοπιμο να μην περιγραψω αναλυτικα την καθεμια γιατι τις γνωριζουμε εμφανισιακα πανω κατω ολοι .Στο μελλον θα χουμε και φωτος για αυτες που δουλευουν οποτε κι αλλου να πανε ισως βρουμε την ακρη ,  αλλα αμα αλλαζουν παλι το μαλλι τους και ονομα ?  :think: ειναι και αυτο  :huh:

Τωρα για την πολη των Σερρων οποιος  ενδιαφερετε , εγω συμφωνα με τα γραφομενα τους τους εκανα μια αρχη απο κει περα θα δειξη ο χρονος...

Για Καβαλα και πιο περα δεν εγραψα δεν πηγα ουτε γνωριζω τις κοπελες οποτε αμα λειπη καμια κοπελα για πολυ χρονικο διαστημα ας γραφουν οι ενδιαφερομενοι οτι αγνοητε ....

Ευχαριστω και σε σενα σου ευχομαι Καλες γιορτες και καλα  :knockinb:


Υ.Γ. Σε εχω και ενα χριστουγεννιατικο  δωρακι  :smitten: απο Δραμα τσεκαρε  Π.Μ.

 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
θα συμφωνησω με τον vicepresident .
παντρευτηκαν ολες kouklakis . :2funny:
καλες γιορτες
εε αφου συμφωνης με τον φιλο μας  vicepresident .Σεβαστη η αποψη σου φιλε not-kos .

Λες να παντρευτηκαν και δεν μας καλεσαν στον γαμο  :2funny:

Σου ευχομαι και σενα καλες γιορτες και καλα βολια  :knockinb:


Υ.Γ. Εσυ φιλε πηρες το Χριστουγεννιατικο δωρακι  :grin:  :smitten:
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μας λειπει το εκφυλο μιλφ που ηταν στο παπαργυρη 16 ως Σισσυ.  :rockon: Η εμφανιση της ειναι γνωστη αλλα οπως λεει και ο kouklakis οι ιεροδουλες αλλαζουν συχνα ονομα και εμφανιση.Σημα κατετεθεν της ειναι το παθιαρικο σεξ,οι αγκαλιες και η προσφωνηση ψυχη μου.Αν καποιος συναδελφος την πετυχει σε ευαγεσ ιδρυμα στα περιξ ας ενημερωσει.
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Μας λειπει το εκφυλο μιλφ που ηταν στο παπαργυρη 16 ως Σισσυ.  :rockon: Η εμφανιση της ειναι γνωστη αλλα οπως λεει και ο kouklakis οι ιεροδουλες αλλαζουν συχνα ονομα και εμφανιση.Σημα κατετεθεν της ειναι το παθιαρικο σεξ,οι αγκαλιες και η προσφωνηση ψυχη μου.Αν καποιος συναδελφος την πετυχει σε ευαγεσ ιδρυμα στα περιξ ας ενημερωσει.
ναι και μενα μου λειψε η Σισσυ :smitten:  :rockon: :rockon: :rockon:
που μολις σε βλεπε απο την εισοδο σε αγγαλιαζε και σε δινε τα παθιαρικα φιλια της.
ασε στο κρεβατι νομιζες γαμουσες την γκομενα σου , πολυ GFE μωρο ,  αγαπησιαρα σεξουλιαρα ναζιαρα τσαχπινιαρα  :smitten: :smitten: :smitten:


και η Αλεξανδρα και η Στελλα μου λειψαν πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ  :smitten:
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Είσαστε πολύ νέοι στο χώρο οπότε οι αναζητήσεις σας αφορούν κορίτσια του τελευταίου καιρού.Δεν το λέω υποτιμητικά έτσι?Άλλωστε ο κουκλάκης φαίνεται πολύ ζωηρός ως ρεπόρτερ!!!Όταν είδα το θέμα το μυαλό μου γύρισε αρκετά χρόνια πίσω.....Την περίοδο 1996-1999 τις εποχές του πεντοχίλιαρου.....Τότε στην Παπαργύρη υπήρχαν 3 μαγαζιά.Το πρώτο στη σειρά ακόμα και σήμερα διακρίνεται αλλά ως ερείπιο πια.Εγώ τότε είχα βρει τη χαρά μου γιατί έπαιζαν τουλάχιστον 2 με 3 χοντρές και μεγάλες σε ηλικία που είναι το κόλλημά μου.Αξέχαστη για μένα μια Μαριάννα στο τελευταίο στην Παπαργύρη ψηλή με μακριά σπαστά μαλλιά με πελώρια βυζιά και μοσχοβολούσε!!!Έχω περάσει απίθανα τελειώματα νύχτας μ αυτήν! Α!Ξεκινούσα να πίνω από νωρίς οπότε ως τις 12 που έκλεινε την προλάβαινα!Χαχαχαχαχαχα....Τώρα λοιπόν τι να αναζητήσω ?Μετά από τόσα χρόνια μόνο μια ανασκόπηση κάνω.....Επίσης πολλά κιλά και μεγάλες έπαιζαν και στην Καβάλα σ εκείνα τα απίθανα παραδοσιακά μπουρδελάκια κάτω απ΄τις καμάρες αλλά και στην Ξάνθη σε μια περιοχή που σήμερα δεν υπάρχει τίποτα παρα μόνο τα σπίτια της μειονότητας.Εκεί θυμάμαι πήγαινα ειδικά για μια κυρία που πρέπει να ήταν πάνω από 120 κιλά αλλά ήταν ίσως οι πιο καλές μου επισκέψεις σε bourdels!!!Ωραία ήταν επίσης και στα μπουρδελόνια της Αλεξ/πολης που βρίσκονταν μέσα στην πόλη δίπλα σε σπίτια νοικοκυραίων στην αρχή της ευθείας για Άβαντα.Θυμάμαι ένα σπίτι που είχε βάλει πινακίδα:"Μην ενοχλείτε-Μένει οικογένεια" ακριβώς δίπλα στο ένα από τα μπουρδέλα....Απίθανες εποχές!
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Απο Δραμα θα τους ελειψαν πολλους οι παρακατω κοπελες  

Μας ελειψε σιγουρα απο πολλους η Νατασσα ru.  :smitten: απο το Στερεας Ελλαδος 4 !
Πληροφοριες με λενε οτι εφυγε και Η Ραφαελλα η Ρουμανα απο το Κηφησιας 14 !
Καλη ηταν στο γλειψιμο , της αρεσε και της Ραφαελλας ,  ηταν μια εναλακτικη λυση με λειψε κι αυτη !

Με αλλα λογια η Βιλλα Γιωτα θα φερε ή θα φερει καινουργιες κοπελες !

Η Τατιανα η Ρωσιδα  :smitten: με ελειψε απο το Παπαργυρη 14 !

Εφυγε και η Σονια η Ιταλιδα απο το Παπαργυρη 16 !
Χτες ηρθε μια Μολαδαβεζα 28 χρονων με μεγαλα τιτς  :tits2: στην θεση της Σονιας !



 

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Απο Δραμα θα τους ελειψαν πολλους οι παρακατω κοπελες  

Μας ελειψε σιγουρα απο πολλους η Νατασσα ru.  :smitten: απο το Στερεας Ελλαδος 4 !
Πληροφοριες με λενε οτι εφυγε και Η Ραφαελλα η Ρουμανα απο το Κηφησιας 14 !
Καλη ηταν στο γλειψιμο , της αρεσε και της Ραφαελλας ,  ηταν μια εναλακτικη λυση με λειψε κι αυτη !

Με αλλα λογια η Βιλλα Γιωτα θα φερε ή θα φερει καινουργιες κοπελες !

Η Τατιανα η Ρωσιδα  :smitten: με ελειψε απο το Παπαργυρη 14 !

Εφυγε και η Σονια η Ιταλιδα απο το Παπαργυρη 16 !
Χτες ηρθε μια Μολαδαβεζα 28 χρονων με μεγαλα τιτς  :tits2: στην θεση της Σονιας !



Φίλε και συμπολεμιστή kouklakis, για την Σόνια δεν θα συμφωνήσω μαζί σου.2 φορές πήγα, η μία χειρότερη από την άλλη  :S
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Φίλε και συμπολεμιστή kouklakis, για την Σόνια δεν θα συμφωνήσω μαζί σου.2 φορές πήγα, η μία χειρότερη από την άλλη  :S
εγω ομως θα συμφωνησω με σενα φιλε kostas_x  ,  την  εβαλα στην λιστα την Σονια για μερικους που ισως θα την ψαχνουν  :grin: , απλα εγραψα οτι εφυγε και πηγε στην θεση της μια καινουργια Μολαδαβεζα .  :)
το με λειψε ισχυει για τις Νατασσα , Ραφαελλα , Τατιαννα  :)
 

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
:)
το με λειψε ισχυει για τις Νατασσα , Ραφαελλα , Τατιαννα  :)
[/quote]


Respect!  :rockon:
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Η Ξενια απο Studio Rose  Καβαλα , εφυγε οριστικως ισως τους λειψη μερικους , που γραψαν καλα λογια στις κριτικες τους !
Εμενα προσωπικα δεν θα με λειψη γιατι ουτε καν την γνωρισα γκαντεμια  :headbang:
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Η Ξενια απο Studio Rose  Καβαλα , εφυγε οριστικως ισως τους λειψη μερικους , που γραψαν καλα λογια στις κριτικες τους !
Εμενα προσωπικα δεν θα με λειψη γιατι ουτε καν την γνωρισα γκαντεμια  :headbang:
Η Ξενια πηγε στο Παπαργυρη 14 (Δραμα) τελικα οπως μας ενημερωσε ο συναδελφος Νοτ-κος ακυρο το παραπανω μηνυμα μου .
Η τσατσα απο το Στουντιο Ροσε  με ειπε τελικα ψεμματα ντροπη της  :tickedoff: Σαν και η αλλη η τσατσα απο το Παπαργυρη 14 δεν μας τα λει καλα  :tickedoff:
Τζαμπα τα χιλιομετρα  για Καβαλα και βρηκα και την Σαρα  :S
 

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Η Ξενια πηγε στο Παπαργυρη 14 (Δραμα) τελικα οπως μας ενημερωσε ο συναδελφος Νοτ-κος ακυρο το παραπανω μηνυμα μου .
Η τσατσα απο το Στουντιο Ροσε  με ειπε τελικα ψεμματα ντροπη της  :tickedoff: Σαν και η αλλη η τσατσα απο το Παπαργυρη 14 δεν μας τα λει καλα  :tickedoff:
Τζαμπα τα χιλιομετρα  για Καβαλα και βρηκα και την Σαρα  :S


Άμα η γυναίκα είναι πουτάνα, δεν σημαίνει ότι πρέπει και να γαμιέται επί χρήμαση (you know!  :tickedoff: )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom