Νέα

Aιμα στο σπερμα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα francesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Ειχα μια σεξουαλικη επαφη με την κοπελα μου χθες το βραδυ
και παρατηρησα στο προφυλκατικο μαζι με το σπερμα να υπαρχει και
αιμα.Μετα μου τρεχε λιγο για κανα 10λεπτο και μετα σταματησε.
Ειναι κατι το ανυσηχητικο΄, μηπωε πρεπει να παω σε κανα ουρολογο;

Μου έχει τύχει και μένα (πάνε περί τα 5 χρόνια), λιγο διαφορετικά από όπως τα λες εσυ πάντως:

Είδα κόκκινο στην καπότα
(στα ΑΚΑ δε το βλέπεις).

Χαλάρωσα, πέρασε κανα εξάωρο και τράβηξα μια μαλακία στον άσπρο νιπτήρα. Πάλι είχε κόκκινο, λιγότερο όμως.

Την άλλη μέρα πάλι μαλακία. Σχεδόν καθαρό.

Είχα όμως πρόγραμμα να πάω σε γιατρό ουρολόγο (για άλλο λόγο), και μια που πήγα τον ρώτησα και γι' αυτό.
Έμαθα τα εξής:
Στο 50% των περιπτώσεων "αίμα στο σπέρμα" το γεγονός είναι τυχαίο, δεν επαναλαμβάνεται (η περίπτωσή μου), δεν αξιολογείται ιατρικώς, και δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα.
Προφανώς σπάει κάποιο αγγείο στη διαδρομή του σπέρματος από τ' αρχίδια μέχρι την έξοδο, και χύνεται λίγο αίμα στη σωλήνωση. Δε με έστειλε να κάνω καμία εξέταση, ούτε μου είπε να προσέχω κάτι.

Άρα δες αν σταμάτησε σε 1-2 μέρες, κι αν σταμάτησε γράψε την περίπτωση στ' αρχίδια σου.
Αν το ξαναδεις όμως, πήγαινε και ρώτα.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Μου έχει τύχει και μένα (πάνε περί τα 5 χρόνια), λιγο διαφορετικά από όπως τα λες εσυ πάντως:

Είδα κόκκινο στην καπότα
(στα ΑΚΑ δε το βλέπεις).

Χαλάρωσα, πέρασε κανα εξάωρο και τράβηξα μια μαλακία στον άσπρο νιπτήρα. Πάλι είχε κόκκινο, λιγότερο όμως.

Την άλλη μέρα πάλι μαλακία. Σχεδόν καθαρό.

Είχα όμως πρόγραμμα να πάω σε γιατρό ουρολόγο (για άλλο λόγο), και μια που πήγα τον ρώτησα και γι' αυτό.
Έμαθα τα εξής:
Στο 50% των περιπτώσεων "αίμα στο σπέρμα" το γεγονός είναι τυχαίο, δεν επαναλαμβάνεται (η περίπτωσή μου), δεν αξιολογείται ιατρικώς, και δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα.
Προφανώς σπάει κάποιο αγγείο στη διαδρομή του σπέρματος από τ' αρχίδια μέχρι την έξοδο, και χύνεται λίγο αίμα στη σωλήνωση. Δε με έστειλε να κάνω καμία εξέταση, ούτε μου είπε να προσέχω κάτι.

Άρα δες αν σταμάτησε σε 1-2 μέρες, κι αν σταμάτησε γράψε την περίπτωση στ' αρχίδια σου.
Αν το ξαναδεις όμως, πήγαινε και ρώτα.
δηλαδη εσυ του προτεινεις να καθεται να την  :jerking: 2 ημερες και μετα να παει στο γιατρο??? :think:
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
Ακουσε η αλλη σπερμα και πεταχτηκε.
Για να πει το θεϊκό "ειναι τρομακτικο αλλά δεν θελω να σε τρομαξω".
Προσκυνω.

και γιατί σου έκανε τόση εντύπωση αλεκάκι μου?
πάντα θεικά δε λέω?
:-* :-* :-* :-*
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
:pipa1:

Αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα πριν αρκετά χρόνια. Αφού ταλαιπωρήθηκα αφάνταστα με ένα μαλάκα ουρολόγο, κορυφή και καλά, ο οποίος με παίδευε για κανένα μήνα και μου τα έπαιρνε χοντρά, το πρόβλημα ήταν απλός έρπης που κόλλησα από μια Γαλλίδα στη Ρόδο την οποία σημειωτέων πήδηξα με προφυλακτικό αλλά της είχα βάλει δάκτυλο και φόρεσα το προφυλακτικό χωρίς να πλυθώ.
Πάντως επειδή όλες οι περιπτώσεις δεν είναι ίδιες πήγαινε αμέσως σε γιατρό γιατί μπορεί να μην είναι τίποτα έως κάτι πολύ σοβαρό.
Προσοχή στο γιατρό όμως...     
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom