Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Συμφωνώ απολύτως!Η κυρία damavida είναι πραγματικά μια Θεά.Με πανέμορφα χαρακτηριστικά,υπέροχο σώμα και τα πιο όμορφα πατουσάκια.Εκτός από την εξωτερική εμφάνηση είναι πραγματικά απίστευτη στον χώρο κάνοντας την κάθε συνεύρεση τη μια καλύτερη από την άλλη.Είμαι ανυπόμονος κάθε φορά για την επόμενη συνεύρεση, καθώς η κυρία φαίνεται να μην έχει ταβάνι στο πόσο υπέροχη και επαγγελματίας είναι.
Ολα να τα δεχτώ αυτά που γράφεις μιας και δεν εχω εμπείρία μαζί της αλλα αυτό για τις πατουσες , τουλάχιστον με ότι δειχνει στις φωτό που ανεβάζει αστο καλύτερα....
 

serr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Υποταγή Για αυτή την Ναταλία ξέρει κανείς κάτι ? Δεν έχει φωτογραφίες στην αγγελία. Σε μήνυμα που έστειλα θέλει 150 για δύο ώρες και ξενοδοχείο. Αν πήγε κάποιος και έχει εμπειρίες ....
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
106
Like
254
Πόντοι
21
Υποταγή Για αυτή την Ναταλία ξέρει κανείς κάτι ? Δεν έχει φωτογραφίες στην αγγελία. Σε μήνυμα που έστειλα θέλει 150 για δύο ώρες και ξενοδοχείο. Αν πήγε κάποιος και έχει εμπειρίες ....
αγγελιες χωρις φωτο, προπληρωμες και με τηλεφωνα που παιζουν για πολλες κοπελες εγω θα σου πρότεινα μακρυα. Οχι μονο στο βδσμ αλλα γενικα στον αγοραιο ερωτα
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
106
Like
254
Πόντοι
21
Ολα να τα δεχτώ αυτά που γράφεις μιας και δεν εχω εμπείρία μαζί της αλλα αυτό για τις πατουσες , τουλάχιστον με ότι δειχνει στις φωτό που ανεβάζει αστο καλύτερα....
Tη Βιντα την εχω πετυχει εξω σε στυλ συναντησης μελων. Για τα πατουσακια δεν ξερω ηταν καλυμμενα. Απο εμφανιση η κοπελα ειναι παντως κολαση. Σεσσιον δεν προλαβα δεν βολεψαν οι μερες που θα εμενε αθηνα. Ισως την επομενη φορα.
 

Subslave15

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Tη Βιντα την εχω πετυχει εξω σε στυλ συναντησης μελων. Για τα πατουσακια δεν ξερω ηταν καλυμμενα. Απο εμφανιση η κοπελα ειναι παντως κολαση. Σεσσιον δεν προλαβα δεν βολεψαν οι μερες που θα εμενε αθηνα. Ισως την επομενη φορα.
Αδερφέ μην χάσεις ευκαιρία την επόμενη φορά.Θα είναι πραγματικά απίστευτη εμπειρία.Άκουμε και θα με θυμηθείς.
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά. Έχετε άποψη για την Lady Afrodyte που θα μας επισκεφτει απο αύριο; Έχω ακούσει κάποια καλά λόγια και πως είναι έμπειρη. Θα την συστήνατε για κάποιον σχετικά αρχάριο;
 

PavlakisTheKid

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
170
Like
553
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδιά. Έχετε άποψη για την Lady Afrodyte που θα μας επισκεφτει απο αύριο; Έχω ακούσει κάποια καλά λόγια και πως είναι έμπειρη. Θα την συστήνατε για κάποιον σχετικά αρχάριο;
Link???
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
782
Like
262
Πόντοι
26

Καλησπέρα παιδιά. Έχετε άποψη για την Lady Afrodyte που θα μας επισκεφτει απο αύριο; Έχω ακούσει κάποια καλά λόγια και πως είναι έμπειρη. Θα την συστήνατε για κάποιον σχετικά αρχάριο;
Θα σου πρότεινα να περιμένεις μέχρι τις 25 Μαΐου έρχεται πολύ καλύτερη
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
129
Like
312
Πόντοι
21
Καλημερα
Δεν ξερω αν ειναι αληθεια ( καινουργιος ) ομως φιλος μου εχει επισκεφτει , μενει αθηνα οποτε εχει περισοτερες επιλογες
Lady Afrodyte
Αλεξανδρα
Ισιδα Καρρα
Dama vida
μου ειπε οτι με διαφορα αυτες η 4 ειναι οτι το καλυτερο υπαρχει αυτη την στιγμη
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
782
Like
262
Πόντοι
26
Καλημερα
Δεν ξερω αν ειναι αληθεια ( καινουργιος ) ομως φιλος μου εχει επισκεφτει , μενει αθηνα οποτε εχει περισοτερες επιλογες
Lady Afrodyte
Αλεξανδρα
Ισιδα Καρρα
Dama vida
μου ειπε οτι με διαφορα αυτες η 4 ειναι οτι το καλυτερο υπαρχει αυτη την στιγμη
Από προσωπική άποψη είναι τουλάχιστον αστείο
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
129
Like
312
Πόντοι
21
Από προσωπική άποψη είναι τουλάχιστον αστείο
σεβαστή η αποψη σου φιλε μου ..
οπως αναφερα ειμαι καινουργιος και ετσι με ενημερωσαν ....
στο επομενο διαστιμα σκοπευο να επισκεφτο Κυρια Ισιδα και Κυρια νταμα ...
θα ηθελες να με συμβουλεψεις για κατι καλυτερο ?>
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
782
Like
262
Πόντοι
26
σεβαστή η αποψη σου φιλε μου ..
οπως αναφερα ειμαι καινουργιος και ετσι με ενημερωσαν ....
στο επομενο διαστιμα σκοπευο να επισκεφτο Κυρια Ισιδα και Κυρια νταμα ...
θα ηθελες να με συμβουλεψεις για κατι καλυτερο ?>
Ξεκινά την επιλογή σου και είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις αυτό που είπα πιο πριν, η Αλεξάνδρα δυστυχώς Δε δουλεύει πια, ήταν από τις κορυφαίες στην Ελλάδα
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
135
Like
292
Πόντοι
21
Ξεκινά την επιλογή σου και είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις αυτό που είπα πιο πριν, η Αλεξάνδρα δυστυχώς Δε δουλεύει πια, ήταν από τις κορυφαίες στην Ελλάδα
νομίζω πως επέστρεψε στην Αθήνα η Αλεξάνδρα και δουλεύει κανονικά.... απλά ο χώρος της είναι έξω από το κέντρο και θέλει ΙΧ.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
135
Like
292
Πόντοι
21
Καλημερα
Δεν ξερω αν ειναι αληθεια ( καινουργιος ) ομως φιλος μου εχει επισκεφτει , μενει αθηνα οποτε εχει περισοτερες επιλογες
Lady Afrodyte
Αλεξανδρα
Ισιδα Καρρα
Dama vida
μου ειπε οτι με διαφορα αυτες η 4 ειναι οτι το καλυτερο υπαρχει αυτη την στιγμη
με lady afrodyte δεν έχω εμπειρία, από άλλους συναγωνιστές όμως έχω ακούσει ότι δεν το ευχαριστήθηκαν όπως με άλλες....
για τις υπόλοιπες η σειρά που σου πρότεινε ο φίλος σου με βρίσκει σύμφωνο.... (να προσθέσω και την Αριάδνη Κυρίαρχη)
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
129
Like
312
Πόντοι
21
με lady afrodyte δεν έχω εμπειρία, από άλλους συναγωνιστές όμως έχω ακούσει ότι δεν το ευχαριστήθηκαν όπως με άλλες....
για τις υπόλοιπες η σειρά που σου πρότεινε ο φίλος σου με βρίσκει σύμφωνο.... (να προσθέσω και την Αριάδνη Κυρίαρχη)
καλησπερα κιολας ...
Βλεπω αρκετες ''' κακες κριτικές ''' για afrodyte ενω ειχα την εντύπωση πως μιλαμε για μια ΤΟΠ χωρο
Αν και απο θεσσαλονικη δεν γνωριζα την κυρια Αριαδνη και της καλες κριτικες
Σας ευχαριστω ολους για της συμβουλες ...
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
545
Like
1.371
Πόντοι
206
Xωρίς να υποτιμώ καμιά κοπέλα από τις παραπάνω , αξιόλογες όλες, η κάθεμια με τα πλεονεκτήματα και τα "δυνατά της όπλα", παραύτα, θεωρώ ότι η Ίσιδα και η Αλεξάνδρα είναι πιο ολοκληρωμένες αφέντρες και ανήκουν σε άλλο επίπεδο. Επειδή με την Ίσιδα βγάζω απίστευτη χημεία, την θεωρώ πρώτη στη λίστα αυτή.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
302
Like
355
Πόντοι
21
καλησπερα κιολας ...
Βλεπω αρκετες ''' κακες κριτικές ''' για afrodyte ενω ειχα την εντύπωση πως μιλαμε για μια ΤΟΠ χωρο
Αν και απο θεσσαλονικη δεν γνωριζα την κυρια Αριαδνη και της καλες κριτικες
Σας ευχαριστω ολους για της συμβουλες ...
Μιας και είσαι στη Θεσσαλονίκη θα σου πρότεινα να δεις την Vida που είναι κουκλάρα και με καλό χαρακτήρα. Εγώ πχ. από πέρσι που έκανα συνεδρία μαζί της δε μου κάνει αίσθηση να πάω να υποταχθώ σε άλλη και περιμένω πότε θα ξανακατέβει στην Αθήνα.
Βέβαια γούστα είναι αυτά, στο χέρι σου είναι σε ποια αφέντρα θα πας.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
782
Like
262
Πόντοι
26
Xωρίς να υποτιμώ καμιά κοπέλα από τις παραπάνω , αξιόλογες όλες, η κάθεμια με τα πλεονεκτήματα και τα "δυνατά της όπλα", παραύτα, θεωρώ ότι η Ίσιδα και η Αλεξάνδρα είναι πιο ολοκληρωμένες αφέντρες και ανήκουν σε άλλο επίπεδο. Επειδή με την Ίσιδα βγάζω απίστευτη χημεία, την θεωρώ πρώτη στη λίστα αυτή.
Ισχύει
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
782
Like
262
Πόντοι
26
με lady afrodyte δεν έχω εμπειρία, από άλλους συναγωνιστές όμως έχω ακούσει ότι δεν το ευχαριστήθηκαν όπως με άλλες....
για τις υπόλοιπες η σειρά που σου πρότεινε ο φίλος σου με βρίσκει σύμφωνο.... (να προσθέσω και την Αριάδνη Κυρίαρχη)
Την ανέφερα σε προσωπικό μήνυμα για να μην θεωρήσουν κάποιοι ότι κάνω διαφήμιση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom