Νέα

Aφαίρεση τατουάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 177
  • Εμφανίσεις 12K
  • Ετικέτες
    τατουάζ
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
ηξερα ταμια σε τραπεζα με μανικι λιγο πανω απο τον καρπο τελειωνε....φυσικα με πουκαμισα κλπ δε φαινοταν τιποτα εν ωρα δουλειας...βεβαια το θεμα ειναι τι εργασια εχεις αν εισαι μπαρμαν ας πουμε δεν εχεις θεμα
Ε ναι.πανω από τον καρπό μαζεύεται η κατάσταση άμα φτάσει καρπό έχει δυσκολία.Στη δουλειά μας νοιάζει να έχουμε επαγγελματικό αποτέλεσμα.Σε μερικά πόστα μπορεί μια καρα μουναρα γκόμενα να είναι ακατάλληλη όσο έξυπνη και καλή να είναι στη δουλειά της γιατί μπορεί ο περίγυρος να είναι άντρες και αυτό να δημιουργεί τόσο πρόβλημα στην ίδια όσο και στους άλλους με αποτέλεσμα να υπάρχει πρόβλημα παραγωγικότητας.Κλισε αλλά συμβαίνει.Παιζει ρόλο και ο χαρακτήρας βέβαια.Και εσύ πχ αν το ντύσιμο μου,ο τρόπος που στέκεσαι που μιλάς είναι κυριλέ ας πούμε αυτό μπορεί να επισκιάζει τελείως τα τατουάζ.Δηλαδη ο τρόπος που μιλάς,κοιτάς συμπεριφέρεσαι μπορεί να έχει σαν αποτέλεσμα να παρακολουθώ το πρόσωπο σου και να μη κοιτάω καν το χέρι σου.Παιζουν πολλά.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.236
Like
10.702
Πόντοι
2.256
.τα φυλακοβια απο τα κανονικα τατου ξεχωριζουν απο πολλα μετρα
Σωστά φιλε. Μονο τα χειροποιητα φυλακοβια και τα απωανατολίτοκα μετράνε για μενα πλέον.

Τα κανονικά με το μηχάνημα, είναι για μοδατους πλεον.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
ναι ρε μαν πλακα κανουμε σεβαστες ολες οι αποψεις....προσωπικα δεν εχω θεμα με τα τατου κανενα αναγνωριζω ομως και το κανω οτι σε καποιες περιπτωσεις δεν ειναι αναγκη να φαινονται...εχω βρεθει στην δουλεια μου κυριως σ επεριπτωσεις που δεν επρεπε να φαινονται καθολου..πουκαμισακι,μπλουζα και ολα καλα
Και λίγο μακιγιάζ και είσαι σένιος. :smiling-face-with-heart-eyes:
ton-arapah-kai-an-ton-pleneis.jpg
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.691
Like
1.444
Πόντοι
216
αυτοι που εχουν αρχιδια κανουν tattoo στο προσωπο, αυτους τους παραδεχομαι,
οι αλλοι είναι να τους κλαινε οι ρεγγες
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
Είναι μεγάλη και παγκόσμια η εταιρεία που χρειάζομαι να καλύψω το τατουάζ γι'αυτό και με ενδιαφέρει και ψάχνω εδώ και μέρες τη λύση + ότι θέλω να είναι αδιάβροχη η λυση
 

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
εμ ηθελες να μοστραρεις το ταττου σου λες και ειναι λαβαρο πολεμου, τυχερος να λες που δεν το εκανες στο κουτελο.
Δεν καταλαβαινω ομως, γιατι μια μπλουζα/πουκαμισο με μακρυ μανικι να μην μπορει να το κρυψει
Διότι στην δουλειά αυτή θα χρειάζεται να είμαι με κοντομανικο ορισμένες περιπτώσεις
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Ναι θα κάνω και μερεμετια σε λίγο πιάσε κάνα Μυστρί και ξεκινά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και εγώ για εργασιακό λόγο το χρειάζομαι αυτο
καλα ρε μουτρο οταν τ εκανες δ σ περασε ποτε απ τ μιαλο οτυ οι εποχες θ αλαξουν???>
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.531
Like
46.344
Πόντοι
6.256
Σωστά φιλε. Μονο τα χειροποιητα φυλακοβια και τα απωανατολίτοκα μετράνε για μενα πλέον.

Τα κανονικά με το μηχάνημα, είναι για μοδατους πλεον.
Τζαπανιζ,λιγο με τεμπορι κλπ:smiling-face-with-heart-eyes:
 

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
καλα ρε μουτρο οταν τ εκανες δ σ περασε ποτε απ τ μιαλο οτυ οι εποχες θ αλαξουν???>
Έχει 5 χρόνια που το έχω κάνει δεν φαντάζομουν ποτε ότι θα μπορούσε να μου δημιουργήσει πρόβλημα
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.531
Like
46.344
Πόντοι
6.256

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
μουτρο τραβα κανε μια πλαστικη ν τ βγαλεις αχριστο θα σ ειναι απο δω κ περα κ μερικη θ σ κυταν κ καπως ..
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Διότι στην δουλειά αυτή θα χρειάζεται να είμαι με κοντομανικο ορισμένες περιπτώσεις
Δύσκολο βάλε το άλλο τότε που βάζουν οι αθλητές του μπάσκετ όταν έχουν πρόβλημα με το χέρι τους και το θέλουν ζεστό και να τους το κρατάει στη θέση τους.που πιανει όλο το χέρι.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Ε πχ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα και αν ο άλλος είναι και καλός στη δουλειά του θα τον υποστηρίξω και θα τον υπερασπιστώ προσωπικά. Αλλά πρακτικά μιλώντας τα τατού μανίκι είναι δύσκολες περιπτώσεις είναι έντονα πως να το κάνουμε όσο γαμάτη ζωγραφιά και να έχεις κάνει. Το ίδιο θα σου έλεγα και για μια γκομενα με σιλικονατα βυζιά 4 νούμερα πάνω από το φυσιολογικό της.
Στην δουλειά μετράει η ικανότητα και η προθυμία. Τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα.
Με εξαίρεση κάτι πραγματικά προκλητικό π.χ. να έχει κανένα Fuck You στο κούτελο. Αυτός θα απορρίπτονταν λόγω βλακείας και όχι για το τατου.
Πρόσφατα μου ήρθε για δουλειά παλικαράκι που το αυτί του κρέμονταν σαν τσαμπί.
Οταν τον ρώτησα μου είπε οτι κανονικά φοράει στρετς και το έβγαλε για τη συνέντευξη.
Κάλυπτε τις προδιαγραφές για τη θέση οπότε τον πήρα.
Φυσικά του είπα να μην γυρίζει στην εταιρεία σαν θύμα τροχαίου και να φορέσει κανονικά τον κρίκο στον λοβό.
Το οτι εγώ δεν θα έβαζα τέτοιες παπαριές δεν σημαίνει οτι με ενοχλούν κιόλας.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Διότι στην δουλειά αυτή θα χρειάζεται να είμαι με κοντομανικο ορισμένες περιπτώσεις
τελος παντων. Το πιο ευκολο θα ειναι να μπλεξεις με διαφορα μεικ απ και να καθεσαι να βαφεσαι σα γκομενα πριν πιασεις βαρδια.

Αν θες μας λες και τι δουλεια ειναι στο περιπου να καταλαβουμε ποσο σημαντικο ειναι. Γιατι να μην μπορεις να φορας πουκαμισο ή λεπτο μακρυμανικο; Το αντιθετο το καταλαβαινω (να σου "επιβαλουν" να μη φορας κοντομανικα κτλ), αλλα να πρεπει με το ζορι να φορας κοντομανικο....
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Στην δουλειά μετράει η ικανότητα και η προθυμία. Τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα.
Με εξαίρεση κάτι πραγματικά προκλητικό π.χ. να έχει κανένα Fuck You στο κούτελο. Αυτός θα απορρίπτονταν λόγω βλακείας και όχι για το τατου.
Πρόσφατα μου ήρθε για δουλειά παλικαράκι που το αυτί του κρέμονταν σαν τσαμπί.
Οταν τον ρώτησα μου είπε οτι κανονικά φοράει στρετς και το έβγαλε για τη συνέντευξη.
Κάλυπτε τις προδιαγραφές για τη θέση οπότε τον πήρα.
Φυσικά του είπα να μην γυρίζει στην εταιρεία σαν θύμα τροχαίου και να φορέσει κανονικά τον κρίκο στον λοβό.
Το οτι εγώ δεν θα έβαζα τέτοιες παπαριές δεν σημαίνει οτι με ενοχλούν κιόλας.
Δηλαδή αν τον είχες μπροσταρη σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας με κρίκους αυτιά,μύτες και τίποτα άλλο σε κανένα φρύδι θα τον έβαζες να εξυπηρετεί και να πουλάει σε πελάτες τρίτης ηλικίας.Η μήπως θα τον έβαζες στην οικοδομή να φτιαριζει.Ξερεις πόσα ατυχήματα έχουν γίνει γιατί πιάστηκε ένας κρίκος και τραβήχτηκε και σκίστηκε μετά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom