Νέα

Αεροσυνοδοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgepet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 287K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
21
Like
6.079
Πόντοι
2.846
Ωραίες οι αεροσυνοδοί.... Ειδικά η aegean οποτε πετάω βλέπω έχει κάποια καλά κορίτσια ... Παρότι σε σχέση με παλιά, το επίπεδο εχει πέσει, τουλάχιστον συντηρείται κάπως ακόμα...
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
968
Like
2.742
Πόντοι
446
Ωραίο μωρό!
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1674552845202.jpg
    FB_IMG_1674552845202.jpg
    120,8 KB · Εμφανίσεις: 239

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.063
Like
3.997
Πόντοι
456
Πως αναγνωρίζουμε ότι είναι αεροσυνοδός η κυρία και όχι συνοδός εδάφους ας πούμε :glasses:
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.805
Πόντοι
1.710
πτήση με emirates κ η αεροσυνοδός μου φάνηκε γνωστή!
Με τα πολλά ήταν η αδερφή πολύ καλού φίλου η οποία είχε βάσει το Ντουμπάϊ
Τυπε κλεισε το παραθυρο γιατι φυσαει νοτιας και μπαζει....

σου φανηκε γνωστη...η αδερφη
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ!!!

δηλαδη, μας λες, να το παρουμε αμασητο, σαν τον ταραμα,

πολυ καλος φιλος και σου φανηκε ΓΝΩΣΤΗ!!!

συνηθως με τους καλους φιλους βγαινεις 10-20 φορες με τα αδερφια τους για καθε δραστηριοτητα!

Σε καλουν ή τους καλεις στο σπιτι οικογενειακα αρκετες φορες, οι καλοι φιλοι παντα ετσι....!!!

Μερικοι σας σηκωνεται να λετε την παπατζα σας, λες και ειστε Γ´ δημοτικου και περιμενετε απο τον τροπο γραφης σας εμεις να βαρεσουμε παλαμακια αλλα και να τραβηξουμε και μια
ψιλή με την ιστορια σας...!

Το εχετε τεραστια αναγκη να σκαρφαλωσετε ενα σκαλοπατι παραπανω στην καλη φημη του ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ!!!
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.833
Πόντοι
6.186
Τυπε κλεισε το παραθυρο γιατι φυσαει νοτιας και μπαζει....

σου φανηκε γνωστη...η αδερφη
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ!!!

δηλαδη, μας λες, να το παρουμε αμασητο, σαν τον ταραμα,

πολυ καλος φιλος και σου φανηκε ΓΝΩΣΤΗ!!!

συνηθως με τους καλους φιλους βγαινεις 10-20 φορες με τα αδερφια τους για καθε δραστηριοτητα!

Σε καλουν ή τους καλεις στο σπιτι οικογενειακα αρκετες φορες, οι καλοι φιλοι παντα ετσι....!!!

Μερικοι σας σηκωνεται να λετε την παπατζα σας, λες και ειστε Γ´ δημοτικου και περιμενετε απο τον τροπο γραφης σας εμεις να βαρεσουμε παλαμακια αλλα και να τραβηξουμε και μια
ψιλή με την ιστορια σας...!

Το εχετε τεραστια αναγκη να σκαρφαλωσετε ενα σκαλοπατι παραπανω στην καλη φημη του ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ!!!
άλλο καλός φίλος κ άλλο κολλητός, δεν ξέρω για εσένα άλλα εδώ κ 14 χρόνια δεν μένω με την οικογένεια μου όπως κ οι περισσότεροι στην ηλικία μου! οπότε αδύνατον να βρισκόμαστε σε σπίτια με τις οικογένειες του καθενός . Με τον κολλητό μου κάνουμε παρέα σε καθημερινή βάση 10 χρονιά τώρα, του γονείς μου τους έχει δει 2 φορές κ τον έναν αδερφό μου δεν τον έχει γνωρίσει ποτέ, αντίστοιχα εγώ έχω δει τους δικούς του 5-6 φορές κ αυτές στο δρόμο, το να είσαι καλός φίλος με τον άλλον δεν σημαίνει ότι είστε κ οικογενειακοί φίλοι!
Η συγκεκριμένη κοπέλα σπούδαζε πατρα κ μετά είχε φύγει εξωτερικό για να γίνει αεροσυνοδός ζήτημα να την είχα δει 1-2 φορές κ αυτές στο μαγαζί που δούλευα με το αδερφό της τότε!
Κατάλαβες παπάρα? έχετε κάνει το ψέμα προέκταση του εαυτού σας κ νομίζετε πως όλοι είναι σαν τα μούτρα σας! Μαλάκα ε μαλάκα βραδιάτικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nzg

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.805
Πόντοι
1.710
άλλο καλός φίλος κ άλλο κολλητός, δεν ξέρω για εσένα άλλα εδώ κ 14 χρόνια δεν μένω με την οικογένεια μου όπως κ οι περισσότεροι στην ηλικία μου! οπότε αδύνατον να βρισκόμαστε σε σπίτια με τις οικογένειες του καθενός . Με τον κολλητό μου κάνουμε παρέα σε καθημερινή βάση 10 χρονιά τώρα, του γονείς μου τους έχει δει 2 φορές κ τον έναν αδερφό μου δεν τον έχει γνωρίσει ποτέ, αντίστοιχα εγώ έχω δει τους δικούς του 5-6 φορές κ αυτές στο δρόμο, το να είσαι καλός φίλος με τον άλλον δεν σημαίνει ότι είστε κ οικογενειακοί φίλοι!
Η συγκεκριμένη κοπέλα σπούδαζε πατρα κ μετά είχε φύγει εξωτερικό για να γίνει αεροσυνοδός ζήτημα να την είχα δει 1-2 φορές κ αυτές στο μαγαζί που δούλευα με το αδερφό της τότε!
Κατάλαβες παπάρα? έχετε κάνει το ψέμα προέκταση του εαυτού σας κ νομίζετε πως όλοι είναι σαν τα μούτρα σας! Μαλάκα ε μαλάκα βραδιάτικα.
φιλακια ΦΙΔΕΜΠΟΡΑ!!!!
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.980
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.746

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom