Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.846
καλημερα παιδια..ενας φιλος θελει να στειλει ενα μικρο ποσο σε ενα κοριτσι στην μπανγκοκ..οχι δεν εχει σκοπο να γινει σπονσοσαρας..και του ειπε μεσο wise..ηθελα να ρωτησω εχει χρησιμοποιησει κανεις wise..ειναι ευκολο να στειλεις γενικα η ολη διαδικασια..χρειαζεται ταυτοποιηση..θα φαινεται η κινηση στην τραπεζα του οτι εστειλε εξωτερικο..γενικα ειναι ασφαλες η διαδικασια.. ευχαριστω πολυ
Όπως και Revolut , ίδια διαδικασία είναι.
Σε ποια τράπεζα να φαίνεται; Μόνο στη wise θα φαίνεται.
 

irond

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
η διαδικασια ειναι ευκολη?χρειαζεται ταυτοποιηση σε μικρα ποσα..δλδ ταυτοτηα ,διπλωμα οδηγησεις η τοπο κατοικιας χαρτι δεκο κτλ
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
403
Like
127
Πόντοι
1
καλημερα παιδια..ενας φιλος θελει να στειλει ενα μικρο ποσο σε ενα κοριτσι στην μπανγκοκ..οχι δεν εχει σκοπο να γινει σπονσοσαρας..και του ειπε μεσο wise..ηθελα να ρωτησω εχει χρησιμοποιησει κανεις wise..ειναι ευκολο να στειλεις γενικα η ολη διαδικασια..χρειαζεται ταυτοποιηση..θα φαινεται η κινηση στην τραπεζα του οτι εστειλε εξωτερικο..γενικα ειναι ασφαλες η διαδικασια.. ευχαριστω πολυ

Δεν γνωρίζω την περίπτωση του φίλου, αλλά ως μια γενική συμβουλή, παιδιά: ΜΗΝ ΜΠΛΕΞΕΤΕ με τα "στείλε μου αγάπη μου λίγα χρήματα" και τα ρέστα, θα σας φύγουν πολλά και θα τα κλαίτε στο τέλος.
Οποιαδήποτε ξεκινάει τα "στείλε μου φράγκα γιατί αχ είμαι κρίμα" από εκεί πέρα, να ξέρετε ότι έχει τουλάχιστον άλλους 5-10 από το εξωτερικό που της στέλνουν αβέρτα. Το κάνουν "επάγγελμα". Μία στο εκατομμύριο να ΜΗΝ ισχύει κάτι τέτοιο. Προσοχή, για να μην αναθεματίζετε την ώρα και τη στιγμή, στο μέλλον.
 

irond

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
ναι σωστο αυτο που λες και καλα κανεις και το λες.. γι αυτο λεω δεν θα γινει σπονσορας..μια φορα θα στειλει και ενα μικρο ποσο..απλως οποιος εχει χρησιμοποιηση την γουαης και ξερει να πει την διαδικασια..πως στελνουν,αν ειναι ευκολη η διαδικασια τι ταυτοποιηση χρειαζεται κτλ..γιατι εγω αλλα ουτε και αυτος δεν εχουμε χρησιμοποιηση τετοιες εφαρμογες
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
327
Κριτικές
4
Like
815
Πόντοι
361
Τι μου στέλνει το καυλακι από CHIANG MAI και με κάνει να ανυπομονώ για το ταξίδι!!

Λίγο ακόμα και θα φανεί διάφανο μουνάκι κάτω στο τριγωνικό.
Με το καλό ρε αλάνι ωραίο εργαλείο
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
ναι σωστο αυτο που λες και καλα κανεις και το λες.. γι αυτο λεω δεν θα γινει σπονσορας..μια φορα θα στειλει και ενα μικρο ποσο..απλως οποιος εχει χρησιμοποιηση την γουαης και ξερει να πει την διαδικασια..πως στελνουν,αν ειναι ευκολη η διαδικασια τι ταυτοποιηση χρειαζεται κτλ..γιατι εγω αλλα ουτε και αυτος δεν εχουμε χρησιμοποιηση τετοιες εφαρμογες
Ρε μάγκες , δικαίωμα σας να κάνετε ότι θέλετε με τα λεφτά σας στην τελική , αλλά μην μπαίνετε σε τέτοια τριπακια. Καμία φορά να μην στείλετε λεφτά , όχι μια , καμία. Πεταμένα λεφτά είναι τα γαμημενα. Εντελώς φιλικά
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.846
Ρε μάγκες , δικαίωμα σας να κάνετε ότι θέλετε με τα λεφτά σας στην τελική , αλλά μην μπαίνετε σε τέτοια τριπακια. Καμία φορά να μην στείλετε λεφτά , όχι μια , καμία. Πεταμένα λεφτά είναι τα γαμημενα. Εντελώς φιλικά
Γιατί τρελαίνεστε βρε παιδιά.
Πού ξέρετε πόσα και γιατί τα στέλνει;
Μπορεί να θέλει να κρατήσει κάποια επαφή ο άνθρωπος.
Μπορεί να πέρασε καλά και να θέλει να πάει σύντομα πάλι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.846
η διαδικασια ειναι ευκολη?χρειαζεται ταυτοποιηση σε μικρα ποσα..δλδ ταυτοτηα ,διπλωμα οδηγησεις η τοπο κατοικιας χαρτι δεκο κτλ
Τύπε δεν έχεις ανοίξει ποτέ Revolut ;
Δεν έχει σημασία το ποσό.
Η διαδικασία εγγραφής είναι μία.
Ζητάει κάποιο επίσημο έγγραφο, πχ ταυτότητα ή διαβατήριο.

Πόσα έχει σκοπό να στείλει ο τύπος και το κάνουμε θέμα;
Πάνω από 2,3χιλ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

irond

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
γιεα σας παιδια..ναι θα παει συντομα και θα συναντηθουνε..τον περιμενει..μιλανε απο το λαιν καθημερινα πολυ καιρο και σε βιντεο κληση..το ποσο ειναι τριαντα ευρω δεν ειναι πολλα..της τρακαραν το αμαξι κατι με την ασφαλεια κατι τετοιο..του εκανε και κληση να το δει..του ειπε αν μπορεις να βοηθησεις και δεν σου ξανα ζηταω..μαλιστα της το εχει ξεκαθαρισει απο μακρια δεν δινει τιποτα μονο οταν βρεθουν απο κοντα..και δεν εχει σκοπο και ο φιλος να γινει και σπονσορας..οχι φιλε μου δεν εχω ανοιξει ουτε ρεβολουτ ουτε γουαης.. το θεμα ειναι εγω ποτε θα μπορεσω να κανω το πρωτο ταξιδι εκει..χαχα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.846
γιεα σας παιδια..ναι θα παει συντομα και θα συναντηθουνε..τον περιμενει..μιλανε απο το λαιν καθημερινα πολυ καιρο και σε βιντεο κληση..το ποσο ειναι τριαντα ευρω δεν ειναι πολλα..της τρακαραν το αμαξι κατι με την ασφαλεια κατι τετοιο..του εκανε και κληση να το δει..του ειπε αν μπορεις να βοηθησεις και δεν σου ξανα ζηταω..μαλιστα της το εχει ξεκαθαρισει απο μακρια δεν δινει τιποτα μονο οταν βρεθουν απο κοντα..και δεν εχει σκοπο και ο φιλος να γινει και σπονσορας..οχι φιλε μου δεν εχω ανοιξει ουτε ρεβολουτ ουτε γουαης.. το θεμα ειναι εγω ποτε θα μπορεσω να κανω το πρωτο ταξιδι εκει..χαχα
Κάτσε να καταλάβω.
Δεν έχουν βρεθεί ποτέ πριν;
Τότε είναι θύμα να δίνει λεφτά χωρίς καν να έχουν βρεθεί από κοντά και δεν έχει πιάσει ούτε μπούτι.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
403
Like
127
Πόντοι
1
Κάτσε να καταλάβω.
Δεν έχουν βρεθεί ποτέ πριν;
Τότε είναι θύμα να δίνει λεφτά χωρίς καν να έχουν βρεθεί από κοντά και δεν έχει πιάσει ούτε μπούτι.

Επειδή κι εγώ υποψιάστηκα κάτι τέτοιο, ότι ο άνθρωπος δεν την έχει συναντήσει καν ακόμη, κι εκείνη ξαφνικά του ζητάει και λεφτά να στείλει, να τον βάλει σε διαδικασία δηλαδή όχι απλά να βάλει το χέρι στην τσέπη αλλά να ψάχνεται και ΠΩΣ θα τα στείλει κλπ, γι'αυτό έγραψα το post χθες... Τέλος πάντων, ο καθένας εννοείται πως κάνει ό,τι θέλει. Απλά, προσέξτε πολύ, παιδιά, όταν σας ζητούν χρήματα από το ίντερνετ επειδή τράκαρε το μοτοσακό ή ράγισε η οθόνη του iPhone ή αρρώστησε το βουβάλι και θέλει κτηνίατρο κλπ, βρείτε ΑΛΛΗ... Κανόνας απαράβατος.
 

irond

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Σωστα τα λετε παιδια..και εγω αυτο του ειπα οτι και εσεις..απο εκει και περα μεγαλος ειναι τριανατπενετε χρονων.. αβγαλτος δεν ειναι..μιλανε καθε μερα..θα την συναντησει οταν παει..δεν θα ξανα της στειλει απο μακρια της ειπε και μου ειπε..ας κανει οτι οελει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.846
Επειδή κι εγώ υποψιάστηκα κάτι τέτοιο, ότι ο άνθρωπος δεν την έχει συναντήσει καν ακόμη, κι εκείνη ξαφνικά του ζητάει και λεφτά να στείλει, να τον βάλει σε διαδικασία δηλαδή όχι απλά να βάλει το χέρι στην τσέπη αλλά να ψάχνεται και ΠΩΣ θα τα στείλει κλπ, γι'αυτό έγραψα το post χθες... Τέλος πάντων, ο καθένας εννοείται πως κάνει ό,τι θέλει. Απλά, προσέξτε πολύ, παιδιά, όταν σας ζητούν χρήματα από το ίντερνετ επειδή τράκαρε το μοτοσακό ή ράγισε η οθόνη του iPhone ή αρρώστησε το βουβάλι και θέλει κτηνίατρο κλπ, βρείτε ΑΛΛΗ... Κανόνας απαράβατος.
Εγώ έχω το άλλο.
Βρέθηκα εκεί πέρυσι με 6 γκόμενες και καμιά δε ζήτησε φράγκα να στείλω. Ούτε αυτές που προχώρησε το πράγμα και που μπορεί να είχαν κάποια απαίτηση.
Αλλά να μην έχεις κάνει τίποτε με κάποια, να μην έχετε βρεθεί καν πριν και να έχει και προσμονή η τύπισσα να της στείλεις χρήματα είναι και θράσος από πλευράς της και ηλιθιότητα από πλευρά του.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Επι covid μιλούσα στο line με μία πιτσιρίκα απο Πατάγια, περισσότερο για να μαθαίνω την κατάσταση που επικρατούσε, κάποια στιγμή μου είπε πως χρειαζόταν 10000 μπατ, περίπου 270€ τότε για να αλλάξει τα σιδεράκια της, με αντάλλαγμα ότι όταν θα πήγαινα πάλι, θα έμενα στο σπίτι/δωμάτιο της για όσο ήθελα, ανεξάρτητα τί θα έκανε εκείνη. Δεν της έστειλα τίποτα με την πρόφαση ότι λόγω καραντίνας κι εδώ υπήρχε οικονομική δυσκολία. Την πέτυχα πέρισι να χορεύει σε ένα gogo στο LK, με bar fine 1000-1500 και short time 3000.....χαιρετηθήκαμε, χαρήκαμε και ΔΕΝ θα τα ξαναπούμε!
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
496
Κριτικές
13
Like
4.644
Πόντοι
731
Γαμιέστε, κάθομαι εδώ και διαβάζω και ζηλεύω, δεν καταφέρνω να μαζέψω χρόνο και χρήμα αρκετό για να κάνω το ταξίδι όπως θα ήθελα, χωρίς μιζέριες, γαμώ τον Μητ.....η τον πούστη, τουλάχιστον μαζεύω πληροφορίες :cheesy:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.846
Γαμιέστε, κάθομαι εδώ και διαβάζω και ζηλεύω, δεν καταφέρνω να μαζέψω χρόνο και χρήμα αρκετό για να κάνω το ταξίδι όπως θα ήθελα, χωρίς μιζέριες, γαμώ τον Μητ.....η τον πούστη, τουλάχιστον μαζεύω πληροφορίες :cheesy:
Πόσο χρονών είσαι;
Εγώ έχω 5.5 μήνες για το επόμενο ταξίδι στην Ταϊλάνδη και μετράω τις μέρες πώς και πώς!
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.229
Like
7.003
Πόντοι
1.056
Ξέρει κάποιος αν αυτή η ιστοσελίδα https://bangkoknightlife.com/nana-plaza/ είναι αξιόπιστη ή όλα τα ποστ της είναι πληρωμένα από τα μαγαζιά;
Η Ασία δεν είναι Ευρώπη να πέσεις σε φεμινίστριες (γελάμε) η ψωνισμένες.

Μπορείς να ενεργοποιήσεις το λεγόμενο πουτσορανταρ και μόλις βγεις έξω να πας όπου σου λέει.

Εξάλλου είτε σε ξενοδοχείο, είτε σε σουπερμάρκετ ,είτε σε καφέ είτε σε κωλαδικο πας ,στο τέλος θα γαμησεις
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.229
Like
7.003
Πόντοι
1.056
Σωστα τα λετε παιδια..και εγω αυτο του ειπα οτι και εσεις..απο εκει και περα μεγαλος ειναι τριανατπενετε χρονων.. αβγαλτος δεν ειναι..μιλανε καθε μερα..θα την συναντησει οταν παει..δεν θα ξανα της στειλει απο μακρια της ειπε και μου ειπε..ας κανει οτι οελει
Ο φίλος σου δεν καταλαβαίνει ότι μόλις πατήσει πόδι ταυλανδη(είναι και μικρός) αν δεν είναι αποκρουστικά κοντός ,χοντρός και άσχημος θα έχει πέντε ντουζίνες μουνια

Μη πυρφοριζει, δε μιλάμε για ελλεηνιδες η ψωνισμένες Ευρωπαιες
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
148
Like
65
Πόντοι
1
Η Ασία δεν είναι Ευρώπη να πέσεις σε φεμινίστριες (γελάμε) η ψωνισμένες.

Μπορείς να ενεργοποιήσεις το λεγόμενο πουτσορανταρ και μόλις βγεις έξω να πας όπου σου λέει.

Εξάλλου είτε σε ξενοδοχείο, είτε σε σουπερμάρκετ ,είτε σε καφέ είτε σε κωλαδικο πας ,στο τέλος θα γαμησεις
Εννοείται ότι θα το ψάξω και μόνος μου, αλλά καλό είναι να έχεις μια ιδέα που να πας για αρχή. Δεν έχω καθόλου εμπειρία από αυτά τα μέρη, οπότε κάθε πληροφορία για καλά μαγαζιά και γενικά πως πάει το πράγμα εκεί βοηθάει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom