Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.680
Like
16.424
Πόντοι
3.656
Που είσαι ρε σύντροφε ;;;;;;;
ΚΚΕ το κόμμα σου λαε


Είναι μελαγχολικός τύπε ο κατουρημένος στραπονιάρης ....

Δύσκολο να πάρει απόφαση ... ότι θα είναι πάντα ....
ένας Γιόχαν Κρόϊφ .... ένας Μίλλερ .... ένας Ρουμενίνγκε ... ένας Εουσέμπιο της Μαλακίας
επειδή συνέπεσε με τον Πελέ της Μαλακίας Άλεξ71

Οπουδήποτε αλλού, θα ήταν ο No1 Mr Malakas .
Τώρα είναι ο Νο2 Mr Malakas επειδή του έτυχε ο τιτάνας της μαλακίας Αλεξ71 .
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.206
Πόντοι
21.896
Είναι μελαγχολικός τύπε ο κατουρημένος στραπονιάρης σώγαμπρος με το σκουριασμένο τουαρέγκ του 2004 με LPG ....

Δύσκολο να πάρει απόφαση ... ότι θα είναι πάντα ....
ένας Γιόχαν Κρόϊφ .... ένας Μίλλερ .... ένας Ρουμενίνγκε ... ένας Εουσέμπιο της Μαλακίας
επειδή συνέπεσε με τον Πελέ της Μαλακίας Άλεξ71

Οπουδήποτε αλλού, θα ήταν ο No1 Mr Malakas .
Τώρα είναι ο Νο2 Mr Malakas επειδή του έτυχε ο τιτάνας της μαλακίας Αλεξ71 .
Πέφτεις έξω...μπαρόκ κ Άλεξ είναι οι μεγαλύτεροι επικριτές του Κούλη :confused:( έξω από το σαητ αυτό )
Είμαι κάτι σαν drag queen ..άλλο είναι άλλο εμφανίζουν όρος τα έξω
Άλλους θεωρώ μπραβοκουληδες
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.992
Like
11.642
Πόντοι
3.656
Ντολμας είμαι ψυχούλα ....σαν τον Ντολμά υπάρχουν πολλοί τέτοιοι ψηφοφόροι των ελληνικών κομμάτων ...ελαφρύ θα τον έλεγα σε θέματα οικονομίας κ πολιτικής αφού είναι δυ οπότε στον πουτσο του
Δεν ξέρω αν τρολαρει αλλά αν τα εννοεί είναι να τον λυπάσαι ή έστω να απορεί ...
δε τρολάρει είναι αυθεντικό γαλάζιο ναυάγιο :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.578
Like
21.543
Πόντοι
5.506
Πέφτεις έξω...μπαρόκ κ Άλεξ είναι οι μεγαλύτεροι επικριτές του Κούλη :confused:( έξω από το σαητ αυτό )
Είμαι κάτι σαν drag queen ..άλλο είναι άλλο εμφανίζουν όρος τα έξω
Άλλους θεωρώ μπραβοκουληδες
Ο ΙΣΟΒΙΟΣ ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΛΑΚΑΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΣΤΟ ΣΑΙΤ (άτυπα) σε βάζει σε σκοτεινά μονοπάτια επειδή νομίζει ότι θα μου την πει εμένα μόλις ΔΙΑΒΑΣΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ. Το νου σου, ναζιστοειδες είναι ότι σκατα κι αν γράφει κατα καιρούς.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.206
Πόντοι
21.896
δε τρολάρει είναι αυθεντικό γαλάζιο ναυάγιο :confused:
Κλασσικός δεξιός καπιταλιστής είναι
Έχεις δει το παλάτι που μας έδειξε που μένει ;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο ΙΣΟΒΙΟΣ ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΛΑΚΑΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΣΤΟ ΣΑΙΤ (άτυπα) σε βάζει σε σκοτεινά μονοπάτια επειδή νομίζει ότι θα μου την πει εμένα μόλις ΔΙΑΒΑΣΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ. Το νου σου, ναζιστοειδες είναι ότι σκατα κι αν γράφει κατα καιρούς.
Μου υποσχέθηκε θα ψηφίσει Κουτσιούμπα .:confused:
Εσένα σε έχω σιγουρο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.680
Like
16.424
Πόντοι
3.656
Πέφτεις έξω...μπαρόκ κ Άλεξ είναι οι μεγαλύτεροι επικριτές του Κούλη
Εγώ για την κατάταξή τους λέω τύπε.
Σε όλες τις ψηφοφορίες κάνουν το ένα δύο με τεράστια διαφορά.

Κέρβεροι.
Αιθέρες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.015
Κριτικές
1
Like
30.708
Πόντοι
8.006
Γιατί λένε ακολουθεί δωρεάν διαφήμιση στις πολιτικές διαφημίσεις;;:think:
Γιατι ο νομος προβλεπει τα καναλια να παραχωρουν δωρεαν τηλεοπτικο χρονο στα κομματα. Δεν πληρωνουν για τον τηλεοπτικο χρονο.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.992
Like
11.642
Πόντοι
3.656
ζανκλο πως πάει η ξενιτιά? :coffee:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.471
Like
1.460
Πόντοι
266
Εισαι το ίδιο διχασμένο και συχαμενο σκουλίκι όπως αυτοί που σου κάνουν λικε στα ποστ σου
Ούτε ψέματα λέω ούτε βρίζω
Ούτε υποτιμώ
Για κοίτα λίγο τον εαυτό σου
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.471
Like
1.460
Πόντοι
266
Oti με 1900 ευρώ εισόδημα το μήνα με δύο παιδιά που είναι μια κανονική τετραμελής οικογένεια δεν ζει στην Αθήνα Θεσσαλονίκη...κ επίσης με αυτό το εισόδημα δεν έχεις κ κομμουνιστικά κουπόνια του μπασταρδου Κούλη ...
Δεν μας τα λες καλά
Κοίτα ένα παράδειγμα στο τουρισμός για όλους 2024 για οικογένεια με δύο παιδιά μέχρι 34.000 οικογενειακό εισόδημα
Screenshot_2024-05-19-01-23-52-713_com.android.chrome.jpg
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.186
Κριτικές
3
Like
10.638
Πόντοι
3.936
Ούτε ψέματα λέω ούτε βρίζω
Ούτε υποτιμώ
Για κοίτα λίγο τον εαυτό σου
Σκάσε ρε βλάκα. Σε ρωτάω τι είναι μετά την Ελευσίνα κ μου γράφεις τα Μέγαρα από τον παράδρομο χαχα χαχα χαχα
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.471
Like
1.460
Πόντοι
266
Σκάσε ρε αυτά δεν είπες?
Έχει νόημα να τσακώνομαι για γεωγραφία;
Συνέχισε μόνος σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ψηφισα το Μαιο του 2023
Φτανει τοσο
Καλά τότε γιατί λες στον αθηναίο δεν θέλω τέτοια δεν θέλω τέτοια όταν λέει ότι δεν θα ψηφίσει νέα δημοκρατία
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.206
Πόντοι
21.896
Γιατι ο νομος προβλεπει τα καναλια να παραχωρουν δωρεαν τηλεοπτικο χρονο στα κομματα. Δεν πληρωνουν για τον τηλεοπτικο χρονο.
:confused:
Ο νόμος που ψηφίστηκε από τα ίδια τα κόμματα ..
Διότι τα ίδια χρεώθηκαν τόσα χρόνια για τις διαφημίσεις τους κ πλέον δλδ ψήφισαν κ να έχουν τζάμπα διαφημίσεις .
Μάλιστα
Μπορώ να μάθω ποια κόμματα το ψήφισαν αυτό το νομοσχέδιο ;
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.294
Κριτικές
95
Like
12.647
Πόντοι
18.036
Ω ρε ασχετοσυνη.
Να σε πληροφορησω, αν δεν ξερεις, οτι ο Βαρδης Βαρδινογιαννης εμενε απεναντι απο τον Ανδρεα Παπανδρεου στο Καστρι και ηταν σχεδον κολλητοι, ανταλλασσαν επισκεψεις καθε μερα. Και φυσικα οι Βαρδινογιαννηδες στηριζαν ΠΑΣΟΚ.

Και αν δεν το ξερεις επισης, η σχεση Τσιπρα-Βαρδινογιαννη ηταν αριστη οσο κυβερνουσε ο Τσιπρας.

Αλλά εσεις νομιζετε οτι οποιος ειναι πλουσιος σε αυτη τη χωρα, ειναι ΝΔ ή πρεπει να ψηφιζει ΝΔ, τετοια τρικυμια επικρατει στα κεφαλια σας με τα κουτακια των δωδεκαχρονων.
Oι μεγαλοεπιχειρηματίες-αν δεν το εχουν κανει ηδη-πρεπει να ανακηρυξουν σε Αγιο τον Κυριάκο,Άγιο προστάτη των κερδών τους.
Η ΜΟΤΟΡ ΟΙΛ απο 600 εκ κερδη εκτοξευθηκε στα 2,1 ΔΙΣ. Οπως ειπε ο κ.Τζιγγερ,δεν ειναι υπερκερδη αλλά..εκτακτα κέρδη!!

Τα ίδια και Μυτιληναίος Κοπελουζος τράπεζες(η ΠΕΙΡΑΙΩΣ τα μεγαλύτερα κερδη της ιστορίας της απο το...τιποτα,απο προμηθειες ηλεκτρονικών συναλλαγων και τόκους) σουπερ μαρκετ και γενικά η αναδιανομή πλούτου υπέρ των ισχυρών συνεχίζεται αμείωτη.
(τι εγιναν εκεινα τα μπινελίκια Σταικούρα με τους τραπεζίτες,ειδατε καμία μειωση στις προμήθειες;;;)

Οποιοσδήποτε μικρομεσαίος,συνταξιουχος,εργαζομενος, μεροκαματιάρης ψηφίζει Μητσοτάκη ειναι πραγματικά ανεγκέφαλος.Ψηφιζει καποιον με νοοτροπία Μαρίας Αντουανετας,που δεν εχει καμία επαφη με το λαό εχοντας ο ιδιος αμυθητη περιουσία.
Αυξησε λεει τις συνταξεις (κατι ψιχουλα 30-40 ευρω) και τους μισθούς και τους τα πήρε στο 100ΠΛΑΣΙΟ με την ακριβεια και την αισχροκέρδεια.

Τι εγινε νοικοκυρίαοι της δηθεν μεσαία τάξης που ψηφίσατε Μητσοτακη επειδη ....εβγαλε το στόλο στο Αιγαιο το 2020 και επακουμβησε την τουρκική φρεγατα:jerking::jerking:,ποτε ηταν καλυτερα τελικά,το 2019 ή το 2024;;;
Νοικιαζες το 2019 σπίτι;;εμπαινες σε σουπερ μάρκετ;;

ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΜΑΡΙΕΡΑΣ εχουν ανοιξει και σας περιμενουν στα 5αστερα της Γλυφαδας και της Βουλιαγμένης.
Το ONE AND ONLY AESTHISIS ζητάει
ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΙΓΚΑΛ
Καλοπληρωμένες δουλειές σας εταξε,ιδου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom