Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

irond

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια..ενας φιλος θελει να στειλει ενα μικρο ποσο σε ενα κοριτσι στην μπανγκοκ..οχι δεν εχει σκοπο να γινει σπονσοσαρας..και του ειπε μεσο wise..ηθελα να ρωτησω εχει χρησιμοποιησει κανεις wise..ειναι ευκολο να στειλεις γενικα η ολη διαδικασια..χρειαζεται ταυτοποιηση..θα φαινεται η κινηση στην τραπεζα του οτι εστειλε εξωτερικο..γενικα ειναι ασφαλες η διαδικασια.. ευχαριστω πολυ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.803
Κριτικές
15
Like
11.453
Πόντοι
3.846
καλημερα παιδια..ενας φιλος θελει να στειλει ενα μικρο ποσο σε ενα κοριτσι στην μπανγκοκ..οχι δεν εχει σκοπο να γινει σπονσοσαρας..και του ειπε μεσο wise..ηθελα να ρωτησω εχει χρησιμοποιησει κανεις wise..ειναι ευκολο να στειλεις γενικα η ολη διαδικασια..χρειαζεται ταυτοποιηση..θα φαινεται η κινηση στην τραπεζα του οτι εστειλε εξωτερικο..γενικα ειναι ασφαλες η διαδικασια.. ευχαριστω πολυ
Όπως και Revolut , ίδια διαδικασία είναι.
Σε ποια τράπεζα να φαίνεται; Μόνο στη wise θα φαίνεται.
 

irond

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
η διαδικασια ειναι ευκολη?χρειαζεται ταυτοποιηση σε μικρα ποσα..δλδ ταυτοτηα ,διπλωμα οδηγησεις η τοπο κατοικιας χαρτι δεκο κτλ
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
401
Like
115
Πόντοι
1
καλημερα παιδια..ενας φιλος θελει να στειλει ενα μικρο ποσο σε ενα κοριτσι στην μπανγκοκ..οχι δεν εχει σκοπο να γινει σπονσοσαρας..και του ειπε μεσο wise..ηθελα να ρωτησω εχει χρησιμοποιησει κανεις wise..ειναι ευκολο να στειλεις γενικα η ολη διαδικασια..χρειαζεται ταυτοποιηση..θα φαινεται η κινηση στην τραπεζα του οτι εστειλε εξωτερικο..γενικα ειναι ασφαλες η διαδικασια.. ευχαριστω πολυ

Δεν γνωρίζω την περίπτωση του φίλου, αλλά ως μια γενική συμβουλή, παιδιά: ΜΗΝ ΜΠΛΕΞΕΤΕ με τα "στείλε μου αγάπη μου λίγα χρήματα" και τα ρέστα, θα σας φύγουν πολλά και θα τα κλαίτε στο τέλος.
Οποιαδήποτε ξεκινάει τα "στείλε μου φράγκα γιατί αχ είμαι κρίμα" από εκεί πέρα, να ξέρετε ότι έχει τουλάχιστον άλλους 5-10 από το εξωτερικό που της στέλνουν αβέρτα. Το κάνουν "επάγγελμα". Μία στο εκατομμύριο να ΜΗΝ ισχύει κάτι τέτοιο. Προσοχή, για να μην αναθεματίζετε την ώρα και τη στιγμή, στο μέλλον.
 

irond

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ναι σωστο αυτο που λες και καλα κανεις και το λες.. γι αυτο λεω δεν θα γινει σπονσορας..μια φορα θα στειλει και ενα μικρο ποσο..απλως οποιος εχει χρησιμοποιηση την γουαης και ξερει να πει την διαδικασια..πως στελνουν,αν ειναι ευκολη η διαδικασια τι ταυτοποιηση χρειαζεται κτλ..γιατι εγω αλλα ουτε και αυτος δεν εχουμε χρησιμοποιηση τετοιες εφαρμογες
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
320
Κριτικές
4
Like
803
Πόντοι
361
Τι μου στέλνει το καυλακι από CHIANG MAI και με κάνει να ανυπομονώ για το ταξίδι!!

Λίγο ακόμα και θα φανεί διάφανο μουνάκι κάτω στο τριγωνικό.
Με το καλό ρε αλάνι ωραίο εργαλείο
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
ναι σωστο αυτο που λες και καλα κανεις και το λες.. γι αυτο λεω δεν θα γινει σπονσορας..μια φορα θα στειλει και ενα μικρο ποσο..απλως οποιος εχει χρησιμοποιηση την γουαης και ξερει να πει την διαδικασια..πως στελνουν,αν ειναι ευκολη η διαδικασια τι ταυτοποιηση χρειαζεται κτλ..γιατι εγω αλλα ουτε και αυτος δεν εχουμε χρησιμοποιηση τετοιες εφαρμογες
Ρε μάγκες , δικαίωμα σας να κάνετε ότι θέλετε με τα λεφτά σας στην τελική , αλλά μην μπαίνετε σε τέτοια τριπακια. Καμία φορά να μην στείλετε λεφτά , όχι μια , καμία. Πεταμένα λεφτά είναι τα γαμημενα. Εντελώς φιλικά
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.803
Κριτικές
15
Like
11.453
Πόντοι
3.846
Ρε μάγκες , δικαίωμα σας να κάνετε ότι θέλετε με τα λεφτά σας στην τελική , αλλά μην μπαίνετε σε τέτοια τριπακια. Καμία φορά να μην στείλετε λεφτά , όχι μια , καμία. Πεταμένα λεφτά είναι τα γαμημενα. Εντελώς φιλικά
Γιατί τρελαίνεστε βρε παιδιά.
Πού ξέρετε πόσα και γιατί τα στέλνει;
Μπορεί να θέλει να κρατήσει κάποια επαφή ο άνθρωπος.
Μπορεί να πέρασε καλά και να θέλει να πάει σύντομα πάλι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.803
Κριτικές
15
Like
11.453
Πόντοι
3.846
η διαδικασια ειναι ευκολη?χρειαζεται ταυτοποιηση σε μικρα ποσα..δλδ ταυτοτηα ,διπλωμα οδηγησεις η τοπο κατοικιας χαρτι δεκο κτλ
Τύπε δεν έχεις ανοίξει ποτέ Revolut ;
Δεν έχει σημασία το ποσό.
Η διαδικασία εγγραφής είναι μία.
Ζητάει κάποιο επίσημο έγγραφο, πχ ταυτότητα ή διαβατήριο.

Πόσα έχει σκοπό να στείλει ο τύπος και το κάνουμε θέμα;
Πάνω από 2,3χιλ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom