Νέα

Το καλύτερο κεμπάπ στην Αθήνα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.236
Like
25.315
Πόντοι
5.006
Ένας μια φορά πρέπει να μου έβαλε στο σουβλάκι ένα κιλό πατάτες βέβαια του την είπα του λέω ρε μεγάλε έχεις φυτείες με πατάτες δεν εξηγείται αλλιώς. Τα έχουνε γαμησει όλα δυστυχώς!
:tooth: καργιολες
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.236
Like
25.315
Πόντοι
5.006
Λοιπόν έχουμε και λέμε ιζαμπελα καλή για αρχή λογο Αρμενίας κτλ,Λευτέρης πολύ καλός,Καραμπαμπας πριν 20 χρόνια ήταν τοπ κοντά εκεί εμένα,νερομυλος κτλ μέτριοι,Αβραάμ στέκεται ακόμα όλοι οι άλλοι κωλομπαραδες
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.796
Like
29.451
Πόντοι
6.056
Τα εχουνε σκατεψει τα περισσοτερα μαγαζια,λογω ακρίβειας μειωνουν ποιοτητες,ποσοτητες για να βγουν.Δυσκολα θα βρεις καλο γυραδικο,κεμπαπτζιδικο κ παει λεγοντας.Ασε που κοροιδευουν γεμιζοντας πατατες την πιτα,σου πετανε και δυο δαχτυλα γυρο η ενα κεμπαπακι τοσο δα και στο πουλανε κοντα 4 ευρω. Ειναι για πολλες χριστοπαναγιες.
Ένας μια φορά πρέπει να μου έβαλε στο σουβλάκι ένα κιλό πατάτες βέβαια του την είπα του λέω ρε μεγάλε έχεις φυτείες με πατάτες δεν εξηγείται αλλιώς. Τα έχουνε γαμησει όλα δυστυχώς!

Τυποι παρτε το τυλιχτό χωρις πατάτες, εκει θα δειτε αν αξιζει να παίρνεις τυλιχτό απο αυτο το μαγαζι, εγω οπως έγραψα πιο πισω της εχω κόψει απο το τυλιχτό, ειναι σαν να σε κοροϊδεύουν μεσα στα μουτρα σου.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.209
Like
10.634
Πόντοι
2.256
Τα εχουνε σκατεψει τα περισσοτερα μαγαζια,λογω ακρίβειας μειωνουν ποιοτητες,ποσοτητες για να βγουν.Δυσκολα θα βρεις καλο γυραδικο,κεμπαπτζιδικο κ παει λεγοντας.Ασε που κοροιδευουν γεμιζοντας πατατες την πιτα,σου πετανε και δυο δαχτυλα γυρο η ενα κεμπαπακι τοσο δα και στο πουλανε κοντα 4 ευρω. Ειναι για πολλες χριστοπαναγιες.
Γι αυτό και όσοι είμαστε μερακλήδες τα φτιάχνουμε πλέον σπίτι μας.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
27
Like
17.539
Πόντοι
7.415
Γι αυτό και όσοι είμαστε μερακλήδες τα φτιάχνουμε πλέον σπίτι μας.
Το καλυτερο που εχεις να κανεις βασικα. Και ασε τους μαλακες να τα φανε μονοι τους στα κωλομαγαζα τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom