Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 848 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.887

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
94
Like
46.449
Πόντοι
17.311
Το γαμαει αβερτα το βρήκες και η αυτοβελτίωση επιασε τοπο το βρηκες,θα σας αναλαβω με λιγες μερες,βαλτε στις κωλοτρυπιδες βαζελινη αλλοι βαλτε λαδακι και παρτε θεση αλλοι στα 4 αλλοι ανάσκελα,εννοω εσενα το σαιντ τη Μάγκι και τον αθηναιο.
:priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest:
1715435216187.png

ναι γιατί τα άλλα δεν τα βρήκα...

Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
438
Like
840
Πόντοι
81
Ε καλά βλέπεις εσύ δηλαδή τους γκόμενους των ελλεινιδων να είναι τίποτα όμορφοι η αδύνατοι?απλά έτυχε να ειναι στην ίδια παρέα και να τους ήρθε το γκομενάκι..στο πιάτο..η να είχε λεφτά ο μπαμπάς τους και να κάνουνε το χορηγό στην ελλεινιδα..εννιά στις δέκα σχέσεις με ελλεινιδες..έτσι εγιναν
εδω καποιοι βλεπουν κατι ελληνιδες γνωστες τους που ειναι του 1984 και λενε οριστε αυτη εδω εχει παντρευτει ντιλιβερα και εχει 2 παιδια μαζι του, και αυτος ουτε λεφτα εχει, ναι οκ τωρα εδω καποιοι γνωριζουν σαρανταρες που δεν προλαβε το ινσταγκραμ και η λιγουριαση των τελευταιων ετων να τις καψει τον εγκεφαλο,
ομως αυτες που ειναι για παραδειγμα το 2004 γενημμενες, δηλαδη που εχουν τα μισα χρονια απο μια σαρανταρα , εχουν φλιπαρει απο αυτες το 99.9%
εδω ξερω μια ομορφη 20 χρονων που οταν πηγαινε λυκειο γουσταρε γκομενους μπατιρηδες αλανιαριδες, και τωρα μου ανεβαζει ολο κατι πορσε, πολυτελη ξενοδοχεια, χλιδατες διακοπες, πανακριβα ρουχα,
σε ολες τις νεες γκομενες εκει τις οδηγει το συστημα,να ειναι μεσα στα λεφτα την χλιδη και την καλοπεραση, για αυτο οσες ωραιες νεαρης ηλικιας δειτε εξω στο δρομο θα ειναι με μετριους ή πατσαβουριδες, τους εχουν να τους αρμεγουν με ανταλλαγμα τα νιατα και την ομορφια τους, ενω καποιος που ειναι ωραιος θα πει κατσε ρε φιλε, ωραιος ειμαι και εγω, για ποιο λογο να μου τρως εσυ η ωραια ενα μηνιατικο, για αυτο δεν βλεπετε ελλαδα εξω ωραια με ωραιο, και βλεπετε ωραιους με μπαζα και ωραιες με πατσαβουριδες
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.703
Like
1.596
Πόντοι
216
σε ολες τις νεες γκομενες εκει τις οδηγει το συστημα,να ειναι μεσα στα λεφτα την χλιδη και την καλοπεραση, για αυτο οσες ωραιες νεαρης ηλικιας δειτε εξω στο δρομο θα ειναι με μετριους ή πατσαβουριδες, τους εχουν να τους αρμεγουν με ανταλλαγμα τα νιατα και την ομορφια τους, ενω καποιος που ειναι ωραιος θα πει κατσε ρε φιλε, ωραιος ειμαι και εγω, για ποιο λογο να μου τρως εσυ η ωραια ενα μηνιατικο, για αυτο δεν βλεπετε ελλαδα εξω ωραια με ωραιο, και βλεπετε ωραιους με μπαζα και ωραιες με πατσαβουριδες
In a few words:

Γίνετε άσχημοι και θα γαμάτε ωραία μουνιά αβέρτα
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
438
Like
840
Πόντοι
81
In a few words:

Γίνετε άσχημοι και θα γαμάτε ωραία μουνιά αβέρτα
να μην εισαι εμφανισιμος αλλα να εχεις λεφτα, τα οποια ομως να δεχεσαι να στα τρωει η αλλη αβερτα,
το να εχει καποιος λεφτα και να ειναι καρμυρης, γκομενα ετσι δεν βρισκει
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
1
Like
626
Πόντοι
96
Ολα στο μυαλο ειναι αλλα να είστε και δίκαιοι σε αυτα που ζητάτε βαση με το τι παρέχετε και μιλαω σαν συνολο..
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.744
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Οχι πάντα...θέλεις νά πείς ?
Αν εννοείς αυτό...φυσικά...τίποτα δέν είναι απόλυτο σέ αυτόν τόν κόσμο!!
Πάντα μιλάμε σέ γενικές γραμμές...
Αυτό πού ονομάζεται κατά προσέγγιση...:sunglasses:
:heavymetalbig:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
94
Like
46.449
Πόντοι
17.311
α ειδα οτι μπηκα και εγω στην κλικα:tooth:
όχι θα γλυτωνες πονηρέ αλεπουδιαρη.
προετοιμάσου, γιατί θα έρθει και δε θα μείνει κολυμπιθροξυλο.
πλενει την τσουτσουνα του σε γάλα κατσίκας και έρχεται με φόρα...
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.699
Like
2.752
Πόντοι
456
εδω καποιοι βλεπουν κατι ελληνιδες γνωστες τους που ειναι του 1984 και λενε οριστε αυτη εδω εχει παντρευτει ντιλιβερα και εχει 2 παιδια μαζι του, και αυτος ουτε λεφτα εχει, ναι οκ τωρα εδω καποιοι γνωριζουν σαρανταρες που δεν προλαβε το ινσταγκραμ και η λιγουριαση των τελευταιων ετων να τις καψει τον εγκεφαλο,
ομως αυτες που ειναι για παραδειγμα το 2004 γενημμενες, δηλαδη που εχουν τα μισα χρονια απο μια σαρανταρα , εχουν φλιπαρει απο αυτες το 99.9%
εδω ξερω μια ομορφη 20 χρονων που οταν πηγαινε λυκειο γουσταρε γκομενους μπατιρηδες αλανιαριδες, και τωρα μου ανεβαζει ολο κατι πορσε, πολυτελη ξενοδοχεια, χλιδατες διακοπες, πανακριβα ρουχα,
σε ολες τις νεες γκομενες εκει τις οδηγει το συστημα,να ειναι μεσα στα λεφτα την χλιδη και την καλοπεραση, για αυτο οσες ωραιες νεαρης ηλικιας δειτε εξω στο δρομο θα ειναι με μετριους ή πατσαβουριδες, τους εχουν να τους αρμεγουν με ανταλλαγμα τα νιατα και την ομορφια τους, ενω καποιος που ειναι ωραιος θα πει κατσε ρε φιλε, ωραιος ειμαι και εγω, για ποιο λογο να μου τρως εσυ η ωραια ενα μηνιατικο, για αυτο δεν βλεπετε ελλαδα εξω ωραια με ωραιο, και βλεπετε ωραιους με μπαζα και ωραιες με πατσαβουριδες
Οι ελλεινιδες δε γουσταρουνε πολύ ωραίους..θέλουν έναν άσχημο και ελεγχόμενο μαλακα από τη παρέα τους..που να ντρέπεται να τη πεφτει σε άγνωστες..ετσι η ελλεινιδα δεν εχει ανταγωνισμό..και μπορεί να του τρώει μόνο αυτή τα λεφτά..αν σε δούνε ότι είσαι γκομενιαρης και ότι κανείς πεσιματα.. έχεις φαει Χ από τις ελλεινιδες..για αυτό το λογο στην Ελλάδα βλέπεις όλο κάτι χαλιες να γαμανε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

In a few words:

Γίνετε άσχημοι και θα γαμάτε ωραία μουνιά αβέρτα
Δεν λέει αυτό σου απαντήσαμε κά εγώ μιλάω πάντα με αποδείξεις..οι ελλεινιδες φοβούνται τα αρσενικά..εγώ την έπεφτα σε μια στα τζάμπο.και χθες την έπεσα σε μια άλλη που δουλεύει εκεί..και μου είπε φύγε από εδώ αμέσως
.νομίζεις δεν τα έχουνε συζητήσει μεταξύ τους?σου λένε..αυτός εδώ είναι κυνηγός..τι να τον κάνουμε?εμείς ένα μαλακακο θέλουμε να του τα τρώμε..
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.703
Like
1.596
Πόντοι
216
Οι ελλεινιδες δε γουσταρουνε πολύ ωραίους..θέλουν έναν άσχημο και ελεγχόμενο μαλακα από τη παρέα τους..που να ντρέπεται να τη πεφτει σε άγνωστες..ετσι η ελλεινιδα δεν εχει ανταγωνισμό..και μπορεί να του τρώει μόνο αυτή τα λεφτά..αν σε δούνε ότι είσαι γκομενιαρης και ότι κανείς πεσιματα.. έχεις φαει Χ από τις ελλεινιδες..για αυτό το λογο στην Ελλάδα βλέπεις όλο κάτι χαλιες να γαμανε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν λέει αυτό σου απαντήσαμε κά εγώ μιλάω πάντα με αποδείξεις..οι ελλεινιδες φοβούνται τα αρσενικά..εγώ την έπεφτα σε μια στα τζάμπο.και χθες την έπεσα σε μια άλλη που δουλεύει εκεί..και μου είπε φύγε από εδώ αμέσως
.νομίζεις δεν τα έχουνε συζητήσει μεταξύ τους?σου λένε..αυτός εδώ είναι κυνηγός..τι να τον κάνουμε?εμείς ένα μαλακακο θέλουμε να του τα τρώμε..
Φαντάσου τι μαλακίες θα είπες και σε σούταρε με τη μία
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.200
Like
1.862
Πόντοι
216
εγώ την έπεφτα σε μια στα τζάμπο.και χθες την έπεσα σε μια άλλη που δουλεύει εκεί..και μου είπε φύγε από εδώ αμέσως
.νομίζεις δεν τα έχουνε συζητήσει μεταξύ τους?σου λένε..αυτός εδώ είναι κυνηγός..τι να τον κάνουμε?εμείς ένα μαλακακο θέλουμε να του τα τρώμε..
Σόρρυ που θα το πω, αλλά αυτή την κίνηση δεν την έκανε ούτε πεντάχρονος μπόμπιρας.
Πας στον ίδιο χώρο και την πέφτεις με τη σειρά σε όλες;
Και σε καμία περίπτωση δεν ισχύει αυτό που λες περί κυνηγού...
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.703
Like
1.596
Πόντοι
216
Σόρρυ που θα το πω, αλλά αυτή την κίνηση δεν την έκανε ούτε πεντάχρονος μπόμπιρας.
Πας στον ίδιο χώρο και την πέφτεις με τη σειρά σε όλες;
Και σε καμία περίπτωση δεν ισχύει αυτό που λες περί κυνηγού...
Αδερφέ,20 προς 1 ότι είπε χοντρή μαλακία στην κοπέλα και τον έδιωξε κακήν κακώς...
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.466
Πόντοι
216
Οι ελλεινιδες δε γουσταρουνε πολύ ωραίους..θέλουν έναν άσχημο και ελεγχόμενο μαλακα από τη παρέα τους..που να ντρέπεται να τη πεφτει σε άγνωστες..ετσι η ελλεινιδα δεν εχει ανταγωνισμό..και μπορεί να του τρώει μόνο αυτή τα λεφτά..αν σε δούνε ότι είσαι γκομενιαρης και ότι κανείς πεσιματα.. έχεις φαει Χ από τις ελλεινιδες..για αυτό το λογο στην Ελλάδα βλέπεις όλο κάτι χαλιες να γαμανε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν λέει αυτό σου απαντήσαμε κά εγώ μιλάω πάντα με αποδείξεις..οι ελλεινιδες φοβούνται τα αρσενικά..εγώ την έπεφτα σε μια στα τζάμπο.και χθες την έπεσα σε μια άλλη που δουλεύει εκεί..και μου είπε φύγε από εδώ αμέσως
.νομίζεις δεν τα έχουνε συζητήσει μεταξύ τους?σου λένε..αυτός εδώ είναι κυνηγός..τι να τον κάνουμε?εμείς ένα μαλακακο θέλουμε να του τα τρώμε..
Εδώ σ αυτό έχεις ένα δίκιο. Κι αυτό δείχνει την μικρότητα αυτών των γυναικών, και πόσο άξεστος είναι ο πολιτισμός τους.

Πάντως βλέπω και κάτι άλλο τα τελευταία χρόνια, και ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω.

Έχω κάποιες φίλες και γνωστές......μιλάμε για αποκρουστικές γυναίκες (δυστυχώς δηλαδή), δε βλέπονται με κανένα κριτήριο. Χοντρές, απεριποίητες, σκατόφατσες, οριακά χρεώνεις εισιτήριο να τις δείξεις στο κοινό ως ειδεχθή αξιοθέατα που είναι....
Για να φανταστείτε, είναι μερικές με τις οποίες δεν μπορω να βγω για φαγητό γιατι πραγματικά μου προκαλούν αηδία.
Μια πχ έχει ελιά στο πηγούνι με τριχίδια γύρω-γύρω!
Πάντα εντύπωση μου έκανε πως δεν είχαν παρατήσει το γκομενικό, και βλέπουν τους εαυτόυς τους ως 'γυναίκες' σε αντίθεση με τον μέσο άνδρα που τις βλέπει σαν ερπετά.

Κι όμως ρε παιδιά, αρκετές από αυτές όχι μόνο βρίσκουν άνδρες να τις γαμούν, αλλά κάποιοι τις επιθυμούν κιόλας! Και δε μιλάμε πάντα για τίποτα λεχρίτες, έχω δει λεβέντη 1.90 γυμνασμένο αθλητικό 27 χρονών να παρακαλάει ένα παντρεμένο κήτος να κάνουν σχεσούλα κι αυτή εν τέλει να τον μπλοκάρει. Μια άλλη που μοιάζει σα θερμοσίφωνας, ζει διπλό έρωτα εναλλάξ με δυο τύπους που είναι κούκλοι! Επίσης κάτι στερημένοι παντρεμένοι γαμάνε κάτι φόλες.
Τέλος, υπάρχουν κλασικά οι μαύροι που λατρεύουν να γαμάνε τις χοντρούλες, να τους τρώνε χρήματα κιόλας και στο τέλος να εξαφανίζονται!

Πριν δυο βδομάδες μου την έπεσε πολύ άγρια τύπισσα τόσο μπάζο που πραγματικά θα προτιμούσα να γινόμουν πούστης παρά να πήγαινα μαζί της. Ένιωσα βαθιά προσβεβλημμένος!
Προφανώς και δεν είμαι κάνα χάρμα οφθαλμών ο ίδιος, αλλά αλήθεια ρε παιδιά, δε θα μου σηκωνόταν ποτέ με αυτά τα όντα...

Κι εμείς εδώ καθόμαστε και αναλύουμε αν θα φορέσουμε μεταξωτά κοστούμια, αν θα πηγαίνουμε 4 ώρες γυμναστήριο την ημέρα, αν πρέπει να βγάζουμε 100κ τον μήνα, κι αν θα πρέπει να αποκτήσουμε πόρσε ή φερράρι......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom