Νέα

Συχνότητα σεξ παντρεμένων…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lostv
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
926
Like
1.194
Πόντοι
206
Μην υποτιμούμε και το κοινό των χωρισμένων γυναικών που...με μεγάλη του χαρά θα ήθελε κι άλλες χωρισμένες.Ή τις ελεύθερες ανύπαντρες γεροντοκόρες που επίσης έχουν πολλα ωφέλη να ξεψαρώσουν μια παραδοσιακή και να την φέρουν με την πλευρά των γυναικών που θέλει "λίγα απλά πραγματάκια για να είναι κάθε μέρα ευτυχισμένη:" ελευθερο χρόνο, όχι μαγείρεμα, αρκετούς καφέδες , πολύ βόλτα, όχι πολλές υποχρεώσεις στο σπιτι με δουλειές κλπ αυτα τα κάνουν οι δούλες....όχι κριτική απο κανεναν άνδρα....ντύσιμο να έχουμε βέβαια...και γενικά άπειρη ελευθερία....Αυτα τα ολίγα....
Μιλάμε φυσικά για παντρεμένες γυναίκες....που...προφανώς σε όλο αυτό μόνο με υπενθύμιση μπορει να θυμηθούν ότι έχουν και έναν σύζυγο...μπορει και παιδιά...
Όσο γι αυτα? εε δεν θα τρελαθούμε για τα παιδιά μας....Φαγητό? απ έξω....απαιτήσεις? σφαλιάρα...." Έχουμε και έναν ευατό να προσέξουμε...με τα κουτσούβελα θα ασχολούμαστε τώρα ? "
Δεν θα μπορουσα να διορθωσω ουτε λεξη.Πλεον δεν τις ενδιαφερει να πανε 35-40-45 κ τοτε αν θα βρουνε τον πριγκηπα να της κανει ενα παιδι κ να ακολουθησουν οσα γραφεις.
Οσες λογω προελευσης απο παραδοσιακη οικογενεια ή καταγωγη απο επαρχια επεσαν στη λουμπα να παντρευτουν κ να κανουν παιδι μικροτερες ακολουθουν πιστα το δογμα που περιεγραψες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lostv

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
Μαγείρεμα μηδεν.Δεν θα βρεις παντρεμένη κάτω των 45 να ξέρει απο μαγείρεμα.Σπάνια !!!!! Το μυαλό τους στο ντιλίβερυ!!!! Ευκολία λέμε....
Ακολουθεί υποθετικός μονόλογος γυναικών : " Τι λες τώρα? θα κάθομαι να μαγειρεύω για ποιόν? για τον Πασα? Δεν κατάλαβε καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Νύχια ναι!!! έχουμε να κάνουμε νυχια!!!! Και μάλιστα πολύ συχνα.... !!!! Τι? νομίσατε οτι ενα απλό κομμωτήριο αρκεί ? είστε άσχετοι !!!!!
Παιδιά ? χμ....ο Θεός...ναι ! Ο Θεός τα προστατεύει !!!!! Εμεις τι μπορουμε να κάνουνε? τα αφήνουμε ελευθερα...στο άγνωστο γιατι.....χμμμμ έχουμε και κάτι like να κάνουμε...Τι? περιμένατε οτι θα τα ταισουμε? φροντισουμε? διαβάσουμε? μάλακες ψάχνεται? οχι αγόρια....Να λέτε κι ευχαριστω...Η Μαρία του Γιώργου εκτος των άλλων πάει και γυμναστήριο και θα πάει και για καφέ με τις φίλες της...αυτή περναει καλά... χμ..... όχι τι..."
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
391
Like
710
Πόντοι
81
Τι βλέπω: Η πλειοψηφία των παντρεμένων ζευγαριών είναι μια διαρκής αναρρίχηση των γυναικών ώστε να παρουν τα ηνία του γάμου.(Για όσες δεν τα έχουν ήδη πάρει με το καλημέρα).
Η πλειοψηφία των γυναικών το έχει πετύχει.Αυτή λέει η μόδα ,η τάση της εποχής...τα πρότυπα της εποχής.....Όσες λίγες γυναίκες παντρεμένες είναι ακόμα...υποτακτικές στους άνδρες τους ή ειναι παραδοσιακές και μαγειρεύουν ακόμα...(εξαφανίζεται πλεόν και αυτο )...ή γενικά κάθονται ακόμα νορμαλ στο σπίτι τους...Θεωρούνται καθυστερημένες ,οπισθοδρομικές, κορόϊδα, ακοινώνητες και τους χαλάνε τη πιάτσα....Μια γυναίκα παραδοσιακή που μπορεί να θέλει να έχει τον άνδρα κορώνα στο κεφάλι της.....θα δεχθεί ,είμαι σίγουρος :Μπούλινγκ από φιλες ,αδερφές ,ξαδέρφες ,συναδέρφισσες της στη δουλεια κλπ....-Κορόϊδο ξύπνα...όλες κάνουμε ότι θέλουμε...ακόμα ακους τον άνδρα σου? Κοίτα την ευτυχία σου...την προσωπική....Το να είσαι συνέχεια με τον άνδρα σου ειναι τοξικό !!!! Το σωστό ειναι να βγαίνεις με φίλες...κλπ κλπ.....
Σε αυτο κλίμα που σταθεροποιείται και γιγαντώνεται....έλα εσυ άνδρακλα...να πάρεις θέση...να ζήσεις ...να πεις τι? Τίποτε!!! Σου τη φέρανε !!!
Υγ.
βίαιος επιθετικός και επικίνδυνος για τις σύγχρονες αυτές γυναίκες είναι όποιος απλα τις κοιτάξει αυστηρα...όποιος απλά σηκώσει τον τόνο της φωνής του....Έναν άνδρα που σηκώνει την ένταση της φωνής του τον θεωρουν......Κίλερ....φονιά....σκληρό δυνάστη !!!!
Τα είπες όλα αλλά να ξέρεις ότι κι εδώ έχει αρκετους white knights όπως και εκεί έξω βέβαια.Παρεμπιπτοντως,μόλις πρόσφατα συνειδητοποίησα παρακολουθώντας παλιές ελληνικές ταινίες του 60 στην τηλεόραση-το μόνο παρακολουθώ γιατί τα άλλα είναι σκουπίδια -οτι η χειραφέτηση είχε ξεκινήσει από τότε.Προτυπο οι Μπιμπο με τα κάμπριο,μπουζούκια,τριήμερα με σκάφη στις Σπέτσες,Πόρτο Ύδρα όλα πληρωμένα,υπηρετικό προσωπικό και εννοείται η λέξη κατσαρόλα,τηγάνι άγνωστη λέξη.Παλια νεότερος άκουγα τους διαλόγους και γελαγα αλλά τώρα συνειδητοποιώ ότι αυτές οι τάσεις που φύτρωναν στα σενάρια των ταινιών σιγά σιγά ρίζωναν βαθιά στη συνείδηση και στο υποσυνείδητο των Ελληνίδων."Φέρε το παλτό μου,άνοιξε την πόρτα,σήκω πάνω κάτσε κάτω,αναψε το τσιγάρο μου και άλλες σοκαριστικές γλοιώδεις απαιτήσεις" φυσικά γελουσες αλλά εμελε να φέρουν ριζοσπαστικές αλλαγές στην ελληνική κοινωνία.Εφεραν νέα ατζέντα με την γυναίκα παντελονατη και τον άντρα αδύναμο κρίκο,όπου παντελονατη ίσον εξουσια,δυνατότητα επιλογής άντρα και χωρίς προίκα,πάνω χέρι στο απιτι.Και αναρωτιέμαι αν ζούσαν σήμερα οι τότε κινηματογραφικές αστέρες με την πολυτέλεια του ίντερνετ και των σοσιαλ ίσως την είχαν ψωνίσει πολύ περισσότερο από τις σημερινές καθημερινές κοπέλες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lostv

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.741
Like
2.081
Πόντοι
456
Παιδιά ? χμ....ο Θεός...ναι ! Ο Θεός τα προστατεύει !!!!! Εμεις τι μπορουμε να κάνουνε? τα αφήνουμε ελευθερα...στο άγνωστο γιατι.....χμμμμ έχουμε και κάτι like να κάνουμε...Τι? περιμένατε οτι θα τα ταισουμε? φροντισουμε? διαβάσουμε? μάλακες ψάχνεται? οχι αγόρια....Να λέτε κι ευχαριστω...Η Μαρία του Γιώργου εκτος των άλλων πάει και γυμναστήριο και θα πάει και για καφέ με τις φίλες της...αυτή περναει καλά... χμ..... όχι τι..."
Εμένα μου λένε ότι θέλουν ο άντρας να αναλάβει τα παιδιά και τις δουλειές του σπιτιού. Έχεις μείνει πίσω. :2funny:
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
Μήπως ανακάλυψαν οι γυναίκες στο γάμο....ένα κρυμμένο μυστικό που βιώνουν πολλοί εσωτερικά σε πονεμένους γάμους? χμ...Το εξωτερικεύω και πέστε μου αν πέφτω μέσα :
Πολλές γυναίκες στο γάμο τους ...με έκπληξη τους διαπίστωσαν ότι οι άνδρες για τα παιδιά τους καταπίνουν και σίδερα...Υπομένουν τα πάντα... ή σχεδόν τα πάντα...ότι προκειμένου να μην στεναχωρεθούν τα παιδιά ανέχονται πολλά !!! Κι αυτές ....εκει πατάνε !!! '" μμμμμ για να μην διαλύσουμε το σπιτι μας.....θέλω αυτο κι αυτό κι αυτο και ίσως κι εκεινο....."....Καταπινε μικρέ....
 

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
50
Like
128
Πόντοι
0
Τα είπες όλα αλλά να ξέρεις ότι κι εδώ έχει αρκετους white knights όπως και εκεί έξω βέβαια.Παρεμπιπτοντως,μόλις πρόσφατα συνειδητοποίησα παρακολουθώντας παλιές ελληνικές ταινίες του 60 στην τηλεόραση-το μόνο παρακολουθώ γιατί τα άλλα είναι σκουπίδια -οτι η χειραφέτηση είχε ξεκινήσει από τότε.Προτυπο οι Μπιμπο με τα κάμπριο,μπουζούκια,τριήμερα με σκάφη στις Σπέτσες,Πόρτο Ύδρα όλα πληρωμένα,υπηρετικό προσωπικό και εννοείται η λέξη κατσαρόλα,τηγάνι άγνωστη λέξη.Παλια νεότερος άκουγα τους διαλόγους και γελαγα αλλά τώρα συνειδητοποιώ ότι αυτές οι τάσεις που φύτρωναν στα σενάρια των ταινιών σιγά σιγά ρίζωναν βαθιά στη συνείδηση και στο υποσυνείδητο των Ελληνίδων."Φέρε το παλτό μου,άνοιξε την πόρτα,σήκω πάνω κάτσε κάτω,αναψε το τσιγάρο μου και άλλες σοκαριστικές γλοιώδεις απαιτήσεις" φυσικά γελουσες αλλά εμελε να φέρουν ριζοσπαστικές αλλαγές στην ελληνική κοινωνία.Εφεραν νέα ατζέντα με την γυναίκα παντελονατη και τον άντρα αδύναμο κρίκο,όπου παντελονατη ίσον εξουσια,δυνατότητα επιλογής άντρα και χωρίς προίκα,πάνω χέρι στο απιτι.Και αναρωτιέμαι αν ζούσαν σήμερα οι τότε κινηματογραφικές αστέρες με την πολυτέλεια του ίντερνετ και των σοσιαλ ίσως την είχαν ψωνίσει πολύ περισσότερο από τις σημερινές καθημερινές κοπέλες.
Φωτογραφίζεις τη Βουγιουκλάκη η είναι ιδέα μου;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.950
Κριτικές
14
Like
3.784
Πόντοι
2.777
δεν υπάρχει φόρμουλα μαθηματικών σε αυτά τα θέματα.

άλλος κάνει μια φορά το 2μηνο
άλλος μια φορά τη μέρα

τι σημαίνει;
αν βαριέται ο ένας τον άλλο αυτό δε θα είναι μόνο στο σεξ.
αν γουστάρει ο ένας τον άλλο αυτό δε θα είναι μόνο στο σεξ.
 

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
397
Πόντοι
300
Συμφωνώ με την πλειοψηφία. Μετά από την γέννηση των παιδιών δεν θέλει καν να με ακουμπάει.
Κέρατο δεν παίζει (τσεκαρισμένο) είναι ολη ήμερα μέσα με την ανατροφή των μωρών.
Αν είναι ορμονικά δεν γνωρίζω. 1 φορά σεξ τον μηνα με το ζόρι.
Κάνεις το μαλάκα γιατί έχεις παιδιά να μεγαλώσεις.
Αν ψαχτείς για παράνομη σχέση δεν έχεις χρόνο. Αν πας σε βίζιτα δε βγαίνεις οικονομικά.
Αναγκαστικά μένεις με το καβλί στο χέρι.
δεν ειμαι ειδικος, αλλα δεν πιστεύω οτι ειναι και φυσιολογικο αυτο. οκ εχεις μωρα αλλα οι ορμες δεν σταματανε απο την μια στιγμη στην αλλη. Οπως εχεις εσυ την ιδια πανω κατω συχνότητα θα εχει και η γυναίκα σου.
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
Να είμαστε ειλικρινείς..Μάθαμε όλοι μας μετά λύπης βέβαια, την δυσάρεστη κανονικότητα. Δεν υπάρχει πολύ σεξ στο γάμο.Είναι η κανονικότητα.
Καλώς ή κακώς μοιάζει δεδομένο.
Ποιοί ξαφνιάζονται πολύ? Ποιοί στεναχωριούνται πολύ ? Αυτοί που δεν το ήξεραν !!!!
Αυτοί που γαμούσαν πολύ πριν το γάμο!Ποιοί κοντεύουν να τρελαθούν απ την αγαμία ? Όσοι νοιώθουν αρρενωποί υγιείς και νέοι !!!!
Δυστυχώς για όλους αυτούς....η αγαμία...η μαλακία...οι πόρνες ή η κατάθλιψη είναι οι εναλλακτικές.
Νομίζω ότι η επιστημονική ομάδα του bou ...αρχίζει και καταλήγει σε αποκρυσταλλωμένα συμπεράσματα ....
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Τι λέει ο τίτλος ;
Συχνότητα σεξ των παντρεμένων…
Τι διαβάζω ;
Αερολογίες και μαλακιες στις 2 τελευταίες σελίδες…
Γιατί ;
Στα ΠΑΠΑΡΙΑ μου η γνώμη σας, όπως το έχετε κάνει 9000 σελίδες στο τι τρέχει με τις Ελλεηνιδες
Εδώ γράφουν μόνο όσοι έχουν παντρεύτη
Άμα είναι να διαβάζω τα ψυχολογικά τους κάθε ενός, ας διαβάζω το Cosmopolitan
Και by the way γατάκια, άμα έχεις γερή δεξιά τσέπη, και γαμας και σε όλα ναι σου λένε….
Ξεχνάνε τα φεμινιστικά και όλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Συμφωνώ με την πλειοψηφία. Μετά από την γέννηση των παιδιών δεν θέλει καν να με ακουμπάει.
Κέρατο δεν παίζει (τσεκαρισμένο) είναι ολη ήμερα μέσα με την ανατροφή των μωρών.
Αν είναι ορμονικά δεν γνωρίζω. 1 φορά σεξ τον μηνα με το ζόρι.
Κάνεις το μαλάκα γιατί έχεις παιδιά να μεγαλώσεις.
Αν ψαχτείς για παράνομη σχέση δεν έχεις χρόνο. Αν πας σε βίζιτα δε βγαίνεις οικονομικά.
Αναγκαστικά μένεις με το καβλί στο χέρι.
γαμα αλλες
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
391
Like
710
Πόντοι
81
Φωτογραφίζεις τη Βουγιουκλάκη η είναι ιδέα μου;
Βουγιουκλάκη ακούω την φωνή της,βλέπω σποτ Αλίκη στο ναυτικό και τρέχω με ταχυτητα φωτος να αλλάξω κανάλι....ξερναω.
Μιλάω Κοντού,Λάσκαρη, Καραγιάννη.Κυριες επιπέδου που όχι μόνο ξεβλαχεψαν την πλεμπα αλλά την έφτασαν εδώ που είναι σήμερα.Προδιεγραμμενο βέβαια,αν δεν ήταν αυτές θα ήταν κάποιες άλλες εφόσον οι επιρροές από την Αμερική και την Ευρώπη ήταν ξεκάθαρες και ο δυτικός τρόπος ζωής ήταν το όνειρο του κάθε Έλληνα του 50 και του 60 που δεν είχε δεύτερο τσιγάρο πάνω του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom