Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πώς βρίσκετε την ενέργειά του

  • Απαράδεκτη. Προδοσία.

  • Καλά έκανε.

  • Οι προδοσίες γίνονται μουλωχτά. Δεν έπρεπε να το πει.

  • Τα βυζιά της μπακοδήμου πακέτο με βραζιλιάνικη κωλάρα


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.830
Like
3.641
Πόντοι
456
Καπου εκει θα ειναι
Για το πούτσον η Ελλάδα αν πάρει ο σύριζα τέτοιο ποσοστό. Για γέλια.
Επίσης όλοι οι ''σοβαροί΄΄ βουλευτές την έχουν κάνει. Απορώ πραγματικά.
Άντε και το πάρει. Από τις επόμενες βλέπω Πασοκ να είναι 2ο.
Δήμαρχος βγήκε ο Δούκας από το πουθενά. Δεν είναι ανύπαρκτοι πλέον.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
225
Like
128
Πόντοι
1
Σίγα μην είναι εκεί.

Πάνω από 20% θα είναι ο ΣΥΡΙΖΑ. Κάνει μπαμ όποιος βγεί έξω λίγο στην κοινωνία και ακούσει τον κόσμο.

Απλά η παπάτζα που θα μας πουν τώρα οι δημοσκόποι είναι ''αχ δε μπορέσαμε να πιάσουμε εύκολα τα κοινά που τραβάει ο Κασσελάκης''.

Στην ίδια διαχρονική λούμπα υποεκτίμησης του ΣΥΡΙΖΑ θα πέσουν. Όπως έκαναν ανελλιπώς πλην του 2023.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.109
Κριτικές
1
Like
29.795
Πόντοι
8.006
Για το πούτσον η Ελλάδα αν πάρει ο σύριζα τέτοιο ποσοστό. Για γέλια.
Επίσης όλοι οι ''σοβαροί΄΄ βουλευτές την έχουν κάνει. Απορώ πραγματικά.
Άντε και το πάρει. Από τις επόμενες βλέπω Πασοκ να είναι 2ο.
Δήμαρχος βγήκε ο Δούκας από το πουθενά. Δεν είναι ανύπαρκτοι πλέον.
Ζελές ειναι η κεντροαριστερα, ολα πιθανα ειναι.
Δεν μπορει να ειναι ανυπαρκτη αιωνίως.
Αν και οπως παμε, η επομενη αξιωματικη αντιπολιτευση παιζει να ειναι ο Βελοπουλος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σίγα μην είναι εκεί.

Πάνω από 20% θα είναι ο ΣΥΡΙΖΑ. Κάνει μπαμ όποιος βγεί έξω λίγο στην κοινωνία και ακούσει τον κόσμο.

Απλά η παπάτζα που θα μας πουν τώρα οι δημοσκόποι είναι ''αχ δε μπορέσαμε να πιάσουμε εύκολα τα κοινά που τραβάει ο Κασσελάκης''.

Στην ίδια διαχρονική λούμπα υποεκτίμησης του ΣΥΡΙΖΑ θα πέσουν. Όπως έκαναν ανελλιπώς πλην του 2023.
Αλλο οι επιθυμιες μας, και αλλο η πραγματικοτητα.
Με τον Κασσελακη γελαει ο κοσμος τύπε, δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.830
Like
3.641
Πόντοι
456
Ζελές ειναι η κεντροαριστερα, ολα πιθανα ειναι.
Δεν μπορει να ειναι ανυπαρκτη αιωνίως.
Αν και οπως παμε, η επομενη αξιωματικη αντιπολιτευση παιζει να ειναι ο Βελοπουλος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αλλο οι επιθυμιες μας, και αλλο η πραγματικοτητα.
Με τον Κασσελακη γελαει ο κοσμος τύπε, δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα
αυτό ακριβώς, γελάει ο κόσμος.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
225
Like
128
Πόντοι
1
Από τις επόμενες βλέπω Πασοκ να είναι 2ο.

πάει το πασοκ.

Θα το εξαυλωσει ο κασσελάκης σταδιακά μέχρι τις βουλευτικές. Ειδικά αν ο ΣΥΡΙΖΑ πιάσει πάνω από 20%. Που θα πιάσει στάνταρ από όσα βλέπω παντού τριγύρω οτι λάσπη να ρίχνουν τα κουλικά μίντια.

Σου είπα την σελήνη της λάμψης βάλτε για αρχηγό στο πασοκ. Πιο πολλές πιθανότητες να πιάσετε το 7% στις επόμενες βουλευτικές

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.109
Κριτικές
1
Like
29.795
Πόντοι
8.006
Καλά καλά. Να είσαι μέσα την μέρα των εκλογών λίγο να σε γλεντήσω όμως.
Τύπε,
Ξερεις ποσοι ελεγαν το ιδιο το 2019 και το 2023 και μετα τούς εψαχνα εγω και ηταν αφαντοι?
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
225
Like
128
Πόντοι
1
Αλλο οι επιθυμιες μας, και αλλο η πραγματικοτητα.
Με τον Κασσελακη γελαει ο κοσμος τύπε, δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα


Καλά καλά. Να είσαι μέσα την μέρα των εκλογών λίγο να σε γλεντήσω όμως.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.830
Like
3.641
Πόντοι
456
πάει το πασοκ.

Θα το εξαυλωσει ο κασσελάκης σταδιακά μέχρι τις βουλευτικές. Ειδικά αν ο ΣΥΡΙΖΑ πιάσει πάνω από 20%. Που θα πιάσει στάνταρ από όσα βλέπω παντού τριγύρω οτι λάσπη να ρίχνουν τα κουλικά μίντια.

Σου είπα την σελήνη της λάμψης βάλτε για αρχηγό στο πασοκ. Πιο πολλές πιθανότητες να πιάσετε το 7% στις επόμενες βουλευτικές
Δεν είμαι πασοκ ρε τύπε. Απλά το βλέπω πιο ''λογικό'' να γίνε κάτι τέτοιο. Και όχι με βάση τα κανάλια. Αλλά ο τύπος Κασελ είναι ανέκδοτο τελείως.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
225
Like
128
Πόντοι
1
Τύπε,
Ξερεις ποσοι ελεγαν το ιδιο το 2019 και το 2023 και μετα τούς εψαχνα εγω και ηταν αφαντοι?

Ποιός τα γαμεί μωρέ τι έλεγε η κάθε τυχάρπαστη.

Το θέμα είναι τι φαίνεται σήμερα.

Όσο στοίχημα θες οτι ο Κασσελάκης θα είναι πάνω από 20%. Κ γω λέω αρκετά πάνω. Ίσως στο 22-23%
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
225
Like
128
Πόντοι
1
Δεν είμαι πασοκ ρε τύπε. Απλά το βλέπω πιο ''λογικό'' να γίνε κάτι τέτοιο. Και όχι με βάση τα κανάλια. Αλλά ο τύπος Κασελ είναι ανέκδοτο τελείως.

Α κατάλαβα από τους τύπους που προσεύχονται κάθε μέρα να βγει ο ΣΥΡΙΖΑ 3ος γιατί τρέμουν μήπως πάρει τον μπούλο ο κούλης από τον γκέι πρόεδρα μελλοντικά.

Τα αρχίδια του θα πάρετε. Με πρώτό βήμα τις ευρωεκλογές.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.830
Like
3.641
Πόντοι
456
Α κατάλαβα από τους τύπους που προσεύχονται κάθε μέρα να βγει ο ΣΥΡΙΖΑ 3ος γιατί τρέμουν μήπως πάρει τον μπούλο ο κούλης από τον γκέι πρόεδρα μελλοντικά.

Τα αρχίδια του θα πάρετε. Με πρώτό βήμα τις ευρωεκλογές.
Τύπε έχεις πάρει πολύ σοβαρά τη κατάσταση. Κουβέντα κάνουμε. Μακάρι να είχε καλύτερο αρχηγό ο συριζα, ίσως με κέρδιζε να ρίξω καμιά ψήφο παρά την αμπαλοσύνη και το παρακμιακό καμμένο στυλ που έχουν συνολικά τα στελέχη του. Γενικά στο παπάρι μου, δεν περιμένω να σωθώ από κανέναν πολιτικό, έχω άλλες σκοτούρες στο κεφάλι μου.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
225
Like
128
Πόντοι
1
Τύπε έχεις πάρει πολύ σοβαρά τη κατάσταση. Κουβέντα κάνουμε. Μακάρι να είχε καλύτερο αρχηγό ο συριζα, ίσως με κέρδιζε να ρίξω καμιά ψήφο παρά την αμπαλοσύνη και το παρακμιακό καμμένο στυλ που έχουν συνολικά τα στελέχη του. Γενικά στο παπάρι μου, δεν περιμένω να σωθώ από κανέναν πολιτικό, έχω άλλες σκοτούρες στο κεφάλι μου.

Μα είναι ο καλύτερος αρχηγός μπρο. Δεν έχει απολύτως τπτ άλλο ο ΣΥΡΙΖΑ αυτή τη στιγμή πέρα του Κασσελάκη.

Το γεγονός οτι ουδετεροποίησε τον Τσίπρα κανείς άλλος δε θα μπορούσε να το κάνει μέσα στον ΣΥΡΙΖΑ.

Οτι εσύ κοροιδεύεις επειδή είσαι καμιά κομπλεξάρα ομοφοβικιά χωριάταρα (δε ξέρω αν είσαι λέω το προφίλ όσων κοροιδεύουν Κασσελάκη) δεν λέει τπτ. Ο Κασσελάκης πολιτικά μπορεί να τραβήξει όλο το μετακινούμενο κέντρο. Σταδιακά όμως
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.830
Like
3.641
Πόντοι
456
Μα είναι ο καλύτερος αρχηγός μπρο. Δεν έχει απολύτως τπτ άλλο ο ΣΥΡΙΖΑ αυτή τη στιγμή πέρα του Κασσελάκη.

Το γεγονός οτι ουδετεροποίησε τον Τσίπρα κανείς άλλος δε θα μπορούσε να το κάνει μέσα στον ΣΥΡΙΖΑ.

Οτι εσύ κοροιδεύεις επειδή είσαι καμιά κομπλεξάρα ομοφοβικιά χωριάταρα (δε ξέρω αν είσαι λέω το προφίλ όσων κοροιδεύουν Κασσελάκη) δεν λέει τπτ. Ο Κασσελάκης πολιτικά μπορεί να τραβήξει όλο το μετακινούμενο κέντρο. Σταδιακά όμως
Τι να σου πω. Καλή τύχη τότε στο μαν.
Αφήνω τον @alex71 να συνεχίσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom