Νέα

SDNA, ό,τι πιο σιχαμερό έχει γεννήσει η αθλητική δημοσιογραφία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giorgio(3)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.047
Κριτικές
1
Like
3.162
Πόντοι
456
ο Μαρινάκης είναι ιδιοκτήτης σε 8? ή 9 αθλητικά site? κι έχει πόσες εφημερίδες σε ιδιοκτησία? 5? 6? το SDNA πως και δεν το αγόρασε? Γιατί έτσι ?

ειναι του Σαββιδη τυπε
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
μονο sdna διαβαζουμε τυπε ειμαστε αριστεροι και αντιολιμπιακοι αυτο μας ελειπε να διαβαζουμε τα υπολοιπα σκουπιδια

SDNARΑ
Οχι πως εχω κατι με την ιδεολογια της Αριστεράς...ισα ισα αγαπω και σέβομαι...αλλα για να δηλώνεις Αριστερός ετσι οπως έχει καταντήσει ο χώρος με πούστηδες καμαρωτούς (Κασσελάκης),ψυχοπαθολογικές περιπτώσεις (Κωνσταντοπούλου) και γραφικούς παλαιοκομμουνιστές (Βαρουφάκης) ,πρέπει να σε διακατέχουν καλπάζουσες τάσεις ουρολαγνίας-κοπρολαγνιάς..οποτε εμενα ασε με απ εξω απο την παρούσα φάση!!!!Αντυολυμπιακος μπορει να ειμαι εγω εσυ και οι περισσοτεροι...αλλα δεν είμαστε δημοσιογράφοι σε δήθεν ανεξάρτητο μέσον ενημέρωσης...αυτοι εκει μέσα ειναι...αλλα δεν τους φαίνεται!!!!
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.047
Κριτικές
1
Like
3.162
Πόντοι
456
Οχι πως εχω κατι με την ιδεολογια της Αριστεράς...ισα ισα αγαπω και σέβομαι...αλλα για να δηλώνεις Αριστερός ετσι οπως έχει καταντήσει ο χώρος με πούστηδες καμαρωτούς (Κασσελάκης),ψυχοπαθολογικές περιπτώσεις (Κωνσταντοπούλου) και γραφικούς παλαιοκομμουνιστές (Βαρουφάκης) ,πρέπει να σε διακατέχουν καλπάζουσες τάσεις ουρολαγνίας-κοπρολαγνιάς..οποτε εμενα ασε με απ εξω απο την παρούσα φάση!!!!Αντυολυμπιακος μπορει να ειμαι εγω εσυ και οι περισσοτεροι...αλλα δεν είμαστε δημοσιογράφοι σε δήθεν ανεξάρτητο μέσον ενημέρωσης...αυτοι εκει μέσα ειναι...αλλα δεν τους φαίνεται!!!!

τυπε γενικα αντιδεξια.... αυτες τις τασεις τις εκδηλωνω μονο ενεργητικα και σε δεξιους :piss::shit:
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
τυπε γενικα αντιδεξια.... αυτες τις τασεις τις εκδηλωνω μονο ενεργητικα και σε δεξιους :piss::shit:
Δεν ξοδεύω ουτε το κάτουρο μου γι αυτους...ουτε αριστερά ούτε δεξια ουτε κέντρο....η χέστρα μου αξιζει πολλά περισσότερα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom