Νέα

Savanna (Zuzana)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.612
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.293
Πόντοι
14.565
www.bourdela.tv/content/view/1065/1/]Savanna (Zuzana)[/url]

rozkrotalias
Ιουλίου 24, 2007


Μόλις γύρισα από Savanna (zuzana). Πολύ καλό πρόσωπο (8/10). Σούπερ βυζόμπαλα (9/10). Πόδια χάλια σαν ποδοσφαιριστής (3/10). Από υπηρεσίες μεγάλη μούφα. Δεν είχε καθόλου όρεξη και με το ζόρι έκανε ότι της έλεγα(ίσως ήταν κουρασμένη)(4/10). Συνηστώ σε όσους την έχουν κλείσει να την ακυρώσουν. Με τίποτα δεν αξίζει τα 250




jon69
Αυγούστου 22, 2007


Για να συμβάλλω και εγώ με την μοναδική εμπειρία μου από CT να σας πω ότι η Savanna που είχα δεί την τελευταία φορά που ήταν εδώ, είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ! Μπορεί να έχει το πιό σφιχτό κορμί που έχω αγγίξει! Πολύ απαλό δέρμα και σαρκώδη χείλη! Οι φωτό της στη ζουζανα την αδικούν! Και τώρα, όσον αφορά τη συνουσία, έκανε πολύ καλό doggie, φοβερό OWO και τέλειο HJ! Έμεινα SUPER ευχαριστημένος!




AdamSmith
Νοεμβρίου 16, 2007


Eίχα πάρει την Savanna στο τελευταίο της tour.
Είναι αρκετα κιλά ++ σε σχέση με φωτό(όχι όμως χοντρή πολύ)
Ηλικία 26+
Σιλικόνη βυζί,σιλικόνη χείλη(τα έχει φουσκόσει κι άλλο από τις φωτό),εμφυτεύματα στον κώλο και λιπαναρροφήσεις,εντελώς πλαστική
Εντελώς moneyhunter,κοιτά την ώρα συνέχεια και είναι σαν να σου λέει αντε ακόμα με την όλη στάση της?
Δεν σ'αφήνει να την ακουμπήσεις καθόλου.Μη το ένα,μη το άλλο,εντελώς σπασαρχίδο.Αϊ στα τσακίδια.Σηκώθηκα κι έφυγα πριν την ώρα μου αν είναι να με τσαντίζεις έτσι!Είναι και λίγο ψευδούλα.
Στην Ιταλία και στις άλλες χώρες γιατί δεν έχει δουλειά δηλαδή?Να φανταστείς στις 3 μέρες να έχει 3-4 ώρες ραντεβού συνολικά!Ειδικά στην Ιταλία που έχει και κάργα αρνητικές!Και έκοψε το tour στα μισά
Τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί στέλνει και τις άλλες 2 τις άκυρες το γραφείο αυτό
Που σαι ρε Julia,Gabriella,Sheila
Για να στελνε τις παραπάνω κι αυτήν μαζί να δούμε τι δουλειά θα έκανε...




Kostaslaw
Νοεμβρίου 19, 2007


επιβεβαιώνω από επίσκεψη στο προηγούμενο τουρ της Savanna ότι πρόκειται για ψυχρή επαγγελματία με την κακή όμως έννοια του όρου. πράγματι δεν αφήνει να την ακουμπήσεις και σε απωθεί έντελώς άκομψα. μάλλον καρταλήγω ότι είναι με τις ...μέρες της. δεν θα ξαναέπαιρνα, αν και από εμφάνιση είναι αρκετά καλή!!




STARFIGHTER
Νοεμβρίου 22, 2007


...παιδες καλημερα σε ολους...ειμαι γραμμενος αρκετο καιρο αλλα ειναι η πρωτη φορα που γραφω οτιδηποτε...
....θα γραψω λοιπον καταρχην  για τις προσωπικες μου εντυπωσεις για την savana απο το zuzana (εφοσον ειναι και σε τουρ στην ελλαδα αυτη την στιγμη)
...εχουμε και λεμε...
...απο εμφανιση...πανεμορφα ματια,εξαιρετικο στηθος,αλλα μερικα κιλακια παραπανω σε σχεση με τις φωτο τα εχει...
...απο συμπεριφορα...αρκετα κοινωνικη και ευχαριστη...
...απο service...στα+..αρκετα ενεργητικη και με συμμετοχη...καλο στοματικο
στα-....καπου διαβασα παραπανω οτι η κοπελα ηταν οχι αυτο και οχι εκεινο...αληθευει απολυτα...δεν σε αφηνει να της κανεις στοματικο,και ουτε να χρησιμοποιησεις τα δαχτυλα σου..
.η γενικη εντυπωση...?...δεν ηταν ασχημη...αλλα δεν θα τη επελεγα δευτερη φορα....δεν ξερω ελπιζω να βοηθησα οσο μπορουσα....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom