Νέα

Πιάτσες στα Γιάννενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sosat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 23K
  • Ετικέτες
    γιάννενα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μπουλακο ευτυχως που κρατατε το επιπεδο εκτος των αθλητικων θρεντ..
κατα τ' αλλα εμεις που βριζουμε στα αθλητικα σας καταδυναστευουμε & δεν μπορειτε να εκφραστειτε ελευθερα..
αααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
ποσο νουμερα εισαστε ρε???
αντε κλαψε με τον μεγιστο μετρ της μαλακιας vaso frap a dar τωρα..
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
μπουλακο ευτυχως που κρατατε το επιπεδο εκτος των αθλητικων θρεντ..
κατα τ' αλλα εμεις που βριζουμε στα αθλητικα σας καταδυναστευουμε & δεν μπορειτε να εκφραστειτε ελευθερα..
αααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
ποσο νουμερα εισαστε ρε???
αντε κλαψε με τον μεγιστο μετρ της μαλακιας vaso frap a dar τωρα..
Είσαι off topic...αλλού έπρεπε να μου απαντήσεις...
Τώρα αν σ'ενοχλεί που στο συγκεκριμένο θέμα συμφωνώ με τον βάσο...πρόβλημά σου... ;)
Αλλά δεν μου αρέσει να μπαίνω σε αθλητικά θρεντ και να βλέπω να βρίζουν μάνες...δεν μιλάω ούτε για λαγούς,κοτούλες κ.λ.π,ούτε για καζούρα...αλλά όταν χοντραίνει ένθεν και ένθεν εκεί τρελένομαι...


 

klia

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ακόμα εδώ είσαι ρε μπαγλαμά...??? :2funny: :2funny: :2funny: δεν παλεύεσαι με τίποτα εσύ... :jerking:
η βλακεία σου είναι όντως ανίκητη!!!!
Κάτι τελευταίο...η Φλώρινα προς τα που πέφτει..??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
bull οσον αφορα τη Φλωρινα και τη Φλωρεντια εγω ενα εχω να σου πω:"Diahane, la tu' mamma maiala fa le pompe a' cavalli edI TU' babbo buhaiolo"
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110
Ρε παιδιά γιατί τον αποπαίρνετε τον bull??
'Εχει απίστευτο χιούμορ το άτομο!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κλαίω από τα γέλια με το τόπικ όπως εξελίχτηκε!!!!!!!!!
Ήμουν Γιάννενα για 4 χρόνια και με τόσες γκόμενες να κυκλοφορούν,δεν πιστεύω ότι είναι και τόσο δύσκολο να καβατζωθείς.....
Ακόμα και αν δεν την παλεύει κάποιος Γιαννιώτης,το μόνο που έχει να κάνει είναι να περάσει Κέρκυρα το ΣΚ,εκεί παίζει η ακριβώς αντίθετη κατάσταση,ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ.
Έτσι παλεύεται ο χειμώνας σε περιοχές που δεν υπάρχει κάλυψη!!!!!!!!!!!! :2funny:

Diahane, la tu' mamma maiala fa le pompe a' cavalli edI TU' babbo buhaiolo
=παίρνει πίπες σε άλογα?
Αυτό ΠΛΗΡΩΝΩ να το δω!!!!!!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ρε παιδιά γιατί τον αποπαίρνετε τον bull??
'Εχει απίστευτο χιούμορ το άτομο!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κλαίω από τα γέλια με το τόπικ όπως εξελίχτηκε!!!!!!!!!
Ήμουν Γιάννενα για 4 χρόνια και με τόσες γκόμενες να κυκλοφορούν,δεν πιστεύω ότι είναι και τόσο δύσκολο να καβατζωθείς.....
Ακόμα και αν δεν την παλεύει κάποιος Γιαννιώτης,το μόνο που έχει να κάνει είναι να περάσει Κέρκυρα το ΣΚ,εκεί παίζει η ακριβώς αντίθετη κατάσταση,ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ.
Έτσι παλεύεται ο χειμώνας σε περιοχές που δεν υπάρχει κάλυψη!!!!!!!!!!!! :2funny:

Diahane, la tu' mamma maiala fa le pompe a' cavalli edI TU' babbo buhaiolo
=παίρνει πίπες σε άλογα?
Αυτό ΠΛΗΡΩΝΩ να το δω!!!!!!!
Ρε φίλε,που το ξέθαψες το συγκεκριμένο θέμα και με έπιασε μια νοσταλγία για τον sosat... :grin:
Καλώς ήρθες στην παρέα μας καταρχήν και όπως θα λεγε και ο μέγιστος Λάλακ..."καλά χιλιόμετρα στον στίβο της ηδονής και της απόλαυσης" :tooth:
()πέρνα μια βόλτα κι από εδώ... ;)
Τώρα αυτό που λές για Κέρκυρα και αναλογία γυναικών και ανδρών κι εδώ οι γυναίκες είναι εν αφθονία...ιερόδουλες και κόκκινα σπιτάκια δεν έχει..
Απ'οτι ξέρω ούτε στην Κέρκυρα έχει...μόνο κολάδικα όπως κι εδώ άλλωστε...γενικά από δω μεριά ο αγοραίος έρωτας είναι μια πονεμένη ιστορία... :'(
Θα τα ξαναπούμε...
Καληνύχτα...με παίρνει τηλ. το μαξιλάρι μου... :P
 

GreenMan3000

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξερεις κανεις πιάτσες με φοιτήτριες στα Γιάννενα;
 

BurningBeard

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Προσπαθώ δύο χρόνια να την "πιάσω" αλλά, το μέιλ της είναι στο αυτόματο μποτ. Ότι είναι ανενεργή.
Αναμονή.
 

endo mike

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Αν ξέρει κάποιος κάποιο στοιχείο επικοινωνίας με αυτή την Αλίκη η οποιαδήποτε εμφανίσιμη στα Γιάννενα θα με βοηθούσε πολύ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom