Νέα

Παρτούζα με την σχέση μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zdoganos82

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2023
Μηνύματα
4
Like
5
Πόντοι
0
Καλημέρα,
Θα απαντήσω εγώ από προσωπική εμπειρία με την σύζυγό μου, πριν παντρευτούμε.
Όχι από κοντινό περιβάλλον,εκτός αν είσαι 100% σίγουρος για το ποιόν του και ότι δεν θα νιώσετε άβολα μετά. Αν είστε πολύ κοντινοί και έχετε συχνά επαφές παρέα θα ζηλέψεις 100%.
Εμείς το είχαμε συζητήσει, με γυναίκα ήταν κάθετη ότι δεν θέλει.
Η γνωριμία έγινε εντελώς τυχαία μέσω ενός game που παίζαμε online.
Βρεθήκαμε στα λουτρά Πόζαρ, εκεί πρώτα ήπιαμε καφέ φάγαμε κάτι ελαφρύ, πήγαμε στα ζεστά λουτρά στην εσωτερική πισίνα και εκεί είδαμε ότι υπήρχε χημεία. Οτι είχαν βγει τα ρούχα νωρίτερα εστω και με μαγιό έσπασε τον πρώτο πάγο μεταξύ τους.Μετά συνεχίστηκε στο δωμάτιο όπου αυτός την πήρε στα 4 και εγώ στο στόμα τής. Μέχρι εδώ όλα καλά.

Θα σου που ζήλεψα πολύ και έσκασα και έγινα κόκκινος από νεύρα. 7 το πρωί είδα την γυναίκα μου στα 4 με τον κώλο τούρλα να τον παίρνει πίπα χωρίς προφυλακτικό και μάλιστα με μανία,με είχαν πετάξει ξεκάθαρα από έξω από τη φάση εκείνη την ώρα. Και τις να της πεις; 6-7 ώρες νωρίτερα γαμιοταν μαζί του με τη συναίνεση μου.

Έσκασα για αρκετές μέρες και δεν το επαναλάβαμε ποτέ,αν είχε μείνει στην αρχική φάση οι 3 μας θα σου έλεγα ότι ήταν μια πολύ δυνατή εμπειρία.

Αυτά και προσοχή
 

SweetypussygiiiRL

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2023
Μηνύματα
3
Like
1
Πόντοι
0
Αν και μονο η σκεψη σε χαλαει φαντασου την στιγμη της πραξης ,βεβαια αν εκεινη το κανει για εσενα και μονο χωρις να το επιθυμει ιδιαιτερα ισως πρεπει να το δεις κ εσυ ετσι ... Το παν ειναι το ΜΕΤΑ να ειστε ετοιμοι και για τις θετικες και για τις αρνητικες αλλαγες μπορει να πατε στα ουρανια ή στα ταρταρα , ενα ρισκο ειναι
 

zdoganos82

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2023
Μηνύματα
4
Like
5
Πόντοι
0
Εμένα δεν με χάλασε η σκέψη,ότι με άφησαν απ' έξω μετά
 

Sotomayor

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
109
Like
451
Πόντοι
21
Καλημέρα,
Θα απαντήσω εγώ από προσωπική εμπειρία με την σύζυγό μου, πριν παντρευτούμε.
Όχι από κοντινό περιβάλλον,εκτός αν είσαι 100% σίγουρος για το ποιόν του και ότι δεν θα νιώσετε άβολα μετά. Αν είστε πολύ κοντινοί και έχετε συχνά επαφές παρέα θα ζηλέψεις 100%.
Εμείς το είχαμε συζητήσει, με γυναίκα ήταν κάθετη ότι δεν θέλει.
Η γνωριμία έγινε εντελώς τυχαία μέσω ενός game που παίζαμε online.
Βρεθήκαμε στα λουτρά Πόζαρ, εκεί πρώτα ήπιαμε καφέ φάγαμε κάτι ελαφρύ, πήγαμε στα ζεστά λουτρά στην εσωτερική πισίνα και εκεί είδαμε ότι υπήρχε χημεία. Οτι είχαν βγει τα ρούχα νωρίτερα εστω και με μαγιό έσπασε τον πρώτο πάγο μεταξύ τους.Μετά συνεχίστηκε στο δωμάτιο όπου αυτός την πήρε στα 4 και εγώ στο στόμα τής. Μέχρι εδώ όλα καλά.

Θα σου που ζήλεψα πολύ και έσκασα και έγινα κόκκινος από νεύρα. 7 το πρωί είδα την γυναίκα μου στα 4 με τον κώλο τούρλα να τον παίρνει πίπα χωρίς προφυλακτικό και μάλιστα με μανία,με είχαν πετάξει ξεκάθαρα από έξω από τη φάση εκείνη την ώρα. Και τις να της πεις; 6-7 ώρες νωρίτερα γαμιοταν μαζί του με τη συναίνεση μου.

Έσκασα για αρκετές μέρες και δεν το επαναλάβαμε ποτέ,αν είχε μείνει στην αρχική φάση οι 3 μας θα σου έλεγα ότι ήταν μια πολύ δυνατή εμπειρία.

Αυτά και προσοχή

Εμένα δεν με χάλασε η σκέψη,ότι με άφησαν απ' έξω μετά
Αφού δε σε χάλασε που σε άφησαν μετά απέξω, τότε γιατί λες ότι "ζήλεψα πολύ και έσκασα και έγινα κόκκινος από νεύρα"...??
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εδώ δεν ξέρεις να γράψεις ένα ρήμα σωστά αλλά την εξυπνάδα σου την πέταξες.
Και λίγα σου λέει μπαίνεις σε ένα νήμα που είναι καθαρά για πληρωμένο σεξ και μας λες θέλεις να κάνεις παρτουζα με τη ξενερωτη Ελληνίδα σου.Δε είναι σάιτ αυτό για μαλακοζευγαρακια σα και το δικό σου που έχουν βαρεθεί από τη πλήξη και θέλουν και παρτουζα τρομάρα τους.Εδω είμαστε όλοι μοναχικοί άντρες που παμε από ανάγκη σε πουτανες,τα θέματα της σχέσης σου δε έχουν δουλειά σε αυτό εδώ το σάιτ.
 

Xprivate

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ θα σου έλεγα να μην το κάνεις, από εμπειρία μου θα χαλάσει η σχέση..
 

zdoganos82

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2023
Μηνύματα
4
Like
5
Πόντοι
0
Εγώ θα σου έλεγα να μην το κάνεις, από εμπειρία μου θα χαλάσει η σχέση..
Εμείς το ξανακάναμε αυτό το σαββατοκύριακο με έναν από το περιβάλλον μου και ήταν 10 φορές ποιο ωραία εμπειρία απ ότι με άγνωστο. Πιστεύω είναι θέμα αν αισθάνεσαι άνετα η όχι
 

Koursaros16

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2023
Μηνύματα
79
Like
294
Πόντοι
20
Εγω παντός όταν συζητήσαμε για πρώην με την δικιά μου , πολλά χρόνια σχέσης καυλωσα παρά πολύ να μου λέει πως την γαμαγαν , αλλά να το δω live δεν ξέρω αν μου αρέσει .Εγω εννοείται με άλλη γκομενα είμαι μέσα
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
468
Πόντοι
21
Δε θα σου πω μη το κάνεις ή καν'το.
Αν αυτό σας φτιάχνει ως φαντασίωση είτε με άντρα είτε με γυναίκα δεν θα πρέπει καμία απ' τις 2 πλευρές (δική σου και δική της) να το δει ανταγωνιστικά.ο,τι κι αν καλέσετε για να πραγματοποιήσετε μια φαντασίωση χρειάζεται να το δείτε ως αποκλειστικά δικό σας παιχνίδι. Είναι καθαρά θέμα εγκεφάλου...
Αλλά για να φτάσετε εκεί κατά τη γνώμη μου θέλει πρώτα αλλά πρακτικά βήματα για να σας γίνει πιο εύκολο το τρίο. Αυτά τα λίγα από μένα που δε θα σου πω ότι είναι τα σωστά ή λάθος .Θα σου πω όμως ότι εγώ υιοθέτησα αυτό τον τρόπο ο οποίος αποδείχτηκε πετυχημένος .
 

sebue

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
Με την σχεση μου, και οι δυο 45+, θελουμε να δοκιμασουμε τριο. Για αρχη με γυναικα. Ξεκινησαμε με πριβε χορο με γκομενακι σε στριπ και πηγε καλα και θελουμε να το παμε all the way.
Να βρουμε μια να κανει παιχνιδι και με τους δυο. Αλλα φυσικα καποια που να μας βοηθησει καθως ειμαστε ουσιαστικα πρωταρηδες. Έχει κανεις να προτεινει καμια συγκεκριμενη ή κανενα γραφειο που να ανταποκρινεται στις απαιτησεις; Δεν ψαχνω κατι εξτριμ τυπου PSE αλλα πιο αισθησιακη κατασταση για να νοιωσει ομορφα και η δικια μου. Αλλα δεν θελω να δω και περιορισμους σε φιλια δαχτυλακια και γλυψιματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom