Νέα

Παιχνίδια προστάτη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.400
Κριτικές
94
Like
46.718
Πόντοι
17.311
Εσύ όχι απλώς έτρεξες, πύραυλος έγινες μόλις διάβασες τον τίτλο ρε δροσερούλη. :gay: :2funny:

ποιος τρεχει μολις δει αναλογα ποστ, το ξερουν ολοι πλεον.
δε χρειαζεται να τα ξαναγραφω :rose::sopase::tooth:
#3,549
 

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
60
Πόντοι
0
Το γλείψιμο στον κώλο (να κάνω και να μου κάνουν) είναι must για μένα, αλλά δάχτυλο δεν γουστάρω. Όχι από κόμπλεξ όμως. Μου έχουν κάνει και δεν με φτιάχνει απλά. Τώρα αν ποτέ η γυναίκα πάνω στο σεξ άρχιζε να τρίβει λίγο την περιοχή με το δάχτυλο, δεν θα έδινα σημασία, αλλά με τον τρόπο μου, χωρίς να πω κάτι, δεν θα άφηνα να βάλει δάχτυλο, αν τυχόν της είχαν μπει τέτοιες ιδέες.

Παρόλα αυτά, ένα έχω να πω: Κανένας άνδρας ποτέ δεν γλίτωσε από το δάχτυλο! Όλοι μα όλοι κάποια στιγμή θα χρειαστούμε ουρολόγο για προστάτη (αν όχι και άλλες ειδικότητες γιατρών για άλλα προβλήματα), οπότε το δάχτυλο είναι μία εμπειρία ζωής που δεν αποφεύγεται! Get it... Επίσης πολλοί άνθρωποι (άνδρες και γυναίκες) που έχουν κάνει χειρουργεία στην κοιλιά, στα έντερα ή στη μέση τους, έχουν υποστεί πολύ δάχτυλο και δεν το ξέρουν! Δεν τους το είπαν ποτέ, όμως όσο ήταν ναρκωμένοι, πάνω στην εγχείρηση, τους έβαζαν δάχτυλο για να υπολογίζουν αποστάσεις από τις εσωτερικές τομές, να κρατάνε κόντρα σε όργανα κλπ. Αλλά άμα δεν το μάθεις, είναι σαν να μην έγινε...:buck2:
 

Billaakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Προσωπικα θα πω πως απο τις πιο ωραιες εμπειριες ειναι δαχτυλο με αρκετο λαδακι και μαλακια οπου η γκομενα σε κοιταζει με εκφυλο υφος στα ματια και γουσταρει
Φιλαράκι αυτό ακριβώς. Το βρίσκεις oasis μασσατζιδικο στην Σινώπης. Πάρε την Ράνια ή την σιντυ. Τα κορίτσια είναι κορυφη
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
494
Κριτικές
23
Like
1.596
Πόντοι
1.071
Φιλαράκι αυτό ακριβώς. Το βρίσκεις oasis μασσατζιδικο στην Σινώπης. Πάρε την Ράνια ή την σιντυ. Τα κορίτσια είναι κορυφη
Με έγγραφη χθες και μόνο αυτό το μήνυμα... Φοβάμαι να σε ακούσω φίλε μπιλλαακο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Προσωπικα θα πω πως απο τις πιο ωραιες εμπειριες ειναι δαχτυλο με αρκετο λαδακι και μαλακια οπου η γκομενα σε κοιταζει με εκφυλο υφος στα ματια και γουσταρει
Έχεις κάποια της δουλειάς να μας προτείνεις?? Γιατί όντως μεγαλύτερη καύλα δεν υπάρχει!
 

John19000

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2022
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Κάποιο μασατζιδικο που να ασχολείται κ με προστάτη ;
 

PETROSANAL1

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2016
Μηνύματα
151
Like
186
Πόντοι
1
Αυτα τα παιχνιδια φιλε ειναι η αρχη για το πεγκινγκ που μετα μετατρεπεται σε αληθηνη πουτσα κτλ...
Αυτα τα παιχνιδια φιλε ειναι η αρχη για το πεγκινγκ που μετα μετατρεπεται σε αληθηνη πουτσα κτλ...ακρ
Αυτα τα παιχνιδια φιλε ειναι η αρχη για το πεγκινγκ που μετα μετατρεπεται σε αληθηνη πουτσα κτλ...
ετσι ακριβωσ
I
 

TaniaCross420

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
8
Like
3
Πόντοι
0
Όταν τυγχάνει να μου κάνει μασάζ στον προστάτη ένα μακρύ και λεπτό γυναικείο κωλοδάχτυλο που ξέρει τι κάνει, έχω τους πιο δυνατούς οργασμούς ✨
Δεν το έχω νιώσει ποτέ αλλά είναι μία από τις μεγαλύτερες φαντασιώσεις μου να έρθω σε οργασμό με αυτό τον τρόπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom