Νέα

Νέο ξυράφι της Gillette!!Fusion Proglide

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FanisChristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
mach 3 έχω και εγώ αλλά δεν τραβάει στην ανηφόρα.
είχα αξύριστος από τις εκλογές μέχρι πριν μια βδομάδα και με καινούρια λεπίδα και έκανα 50 λεπτά, εκεί που με το astor κάνω 10 λεπτά.
άσε που θες να κάνεις κανένα περίεργο σχήμα και δεν μπορώ με την καμία.
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
mach 3 έχω και εγώ αλλά δεν τραβάει στην ανηφόρα.
είχα αξύριστος από τις εκλογές μέχρι πριν μια βδομάδα και με καινούρια λεπίδα και έκανα 50 λεπτά, εκεί που με το astor κάνω 10 λεπτά.
άσε που θες να κάνεις κανένα περίεργο σχήμα και δεν μπορώ με την καμία.

ε, για τα περίεργα πάρε το fusion που έχει κόντρα τη μονή λεπίδα  :grin:

αλλά ... έχεις δοκιμάσει να ξυρίσεις μουνάκι με Mach3?  :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
mach 3 έχω και εγώ αλλά δεν τραβάει στην ανηφόρα.
είχα αξύριστος από τις εκλογές μέχρι πριν μια βδομάδα και με καινούρια λεπίδα και έκανα 50 λεπτά, εκεί που με το astor κάνω 10 λεπτά.
άσε που θες να κάνεις κανένα περίεργο σχήμα και δεν μπορώ με την καμία.


Εσείς,οι κομπιουτεράδες κάνετε κάτι περίεργα μουσάκια..... :grin:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Μου γυαλισε πολυ η ξυριστικη της philips, Nivea for men. Αυτες φιλε, έχουν πέραν από βαθύ ξύρισμα, προσαρμογη να μπορει κανεις αν θελει να κουρέψει γενια ή φαβοριτα αφήνοντας mm?
Θα σου πρότεινα τις καλύτερες δύο εναλλακτικές:

1. Αν προτιμάς 3 στρογγυλές κεφαλές, πάρε Philips
www.philips.gr/c/mens-shaving/11887/cat/]http://www.philips.gr/c/mens-shaving/11887/cat/[/url]

2. Αν προτιμάς την ευθεία (ίσως από συνήθεια από τα ξυραφάκια), πάρε Braun
www.braun.com/global/male-grooming/shavers.html]http://www.braun.com/global/male-grooming/shavers.html[/url]

Προσωπικά έχω συνηθίσει τις στρογγυλές και τώρα πια ούτε με ευθεία ούτε με ξυραφάκι μπορώ να ξυριστώ.

Και ναι, ξυρίζουν καλά και κάνουν πολύ βαθύ ξύρισμα, αν αυτό επιθυμείς.
 

Επισκέπτης
Είχα αγοράσει μια Philips ξυριστική κάπου το 1992,διότι ως έφηβος τα σπυράκια της ακμής δεν άντεχαν το ξυράφι.Κάθε φορά που ξυριζόμουν γινόταν αιματοκύλισμα!Είχα βρει την ησυχία μου μέχρι που έφυγε η ακμή.Μετά ξυριζόμουν με Gillete sensor.Όταν πήγα να υπηρετήσω τη μαμά πατρίδα,για να αποφύγω τα κοψίματα πάνω στον πανικό του πρωινού στο κέντρο,είχα αγοράσει μια μηχανή με μπαταρίες της philips και ήμουν όλη την ημέρα άριστα ξυρισμένος!Από την απόλυσή μου και μετά ξυρίζομαι μόνο με ξυραφάκια Gillete,Sensor(excel) στην αρχή και τώρα με mach3 turbo.Έλεγα να πάρω την fusion αλλά δεν ξέρω αν αξίζει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Εγώ σε έχω ικανό να έχεις τέτοια μούρη
τυπε ο κιθαρας θα εχει μουρη ακροβατη
URL]]
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Είχα αγοράσει μια Philips ξυριστική κάπου το 1992,διότι ως έφηβος τα σπυράκια της ακμής δεν άντεχαν το ξυράφι.Κάθε φορά που ξυριζόμουν γινόταν αιματοκύλισμα!Είχα βρει την ησυχία μου μέχρι που έφυγε η ακμή.Μετά ξυριζόμουν με Gillete sensor.Όταν πήγα να υπηρετήσω τη μαμά πατρίδα,για να αποφύγω τα κοψίματα πάνω στον πανικό του πρωινού στο κέντρο,είχα αγοράσει μια μηχανή με μπαταρίες της philips και ήμουν όλη την ημέρα άριστα ξυρισμένος!Από την απόλυσή μου και μετά ξυρίζομαι μόνο με ξυραφάκια Gillete,Sensor(excel) στην αρχή και τώρα με mach3 turbo.Έλεγα να πάρω την fusion αλλά δεν ξέρω αν αξίζει.
Τι μηχανη ειναι αυτη? Για δωσε καμμια φωτο αμα υπαρχει
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Σα το ξυραφακι μιας χρησεως κανενα, ειδικα για κοντρα ξυρισμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom