Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (6 μέλη και 9 επισκέπτες)

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
693
Like
732
Πόντοι
86
παιδια η ξενια μονο μασαζ κανει ?


Και γιουβαρλάκια μύστη αμα εχει υλικά


Fat Girl Dancing GIF by The Maury Show
 

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Like
70
Πόντοι
0
Μάγκες έχουμε κάποιον άλλο τρόπο επικοινωνίας με Ξένια Δεληγιάννη; Στο ινσταγκραμ δεν απαντάει. Για να κλείσουμε ραντεβού.

Είδα βιντεάκια της στο OF η τύπισσα στάζει καύλα (για τους λάτρεις bbw ειδικά) και θέλω να επισκεφτώ! Αν έχει τηλέφωνο κάποιος συναγωνιστής θα το εκτιμούσα
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
Μάγκες έχουμε κάποιον άλλο τρόπο επικοινωνίας με Ξένια Δεληγιάννη; Στο ινσταγκραμ δεν απαντάει. Για να κλείσουμε ραντεβού.

Είδα βιντεάκια της στο OF η τύπισσα στάζει καύλα (για τους λάτρεις bbw ειδικά) και θέλω να επισκεφτώ! Αν έχει τηλέφωνο κάποιος συναγωνιστής θα το εκτιμούσα
Δεν απαντάει πουθενά, με τίποτα όμως. Ίσως θέλει λίγο το χρόνο της.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
27
Like
17.422
Πόντοι
7.415

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
315
Κριτικές
5
Like
727
Πόντοι
81
Η Θεία Λίτσα ολα τα κανει και συμφέρει , σπανια θα την δείς άκεφη ,οτι της ζητησεις θα πει ναί .Αν παραβλεψεις την ηλικία και το σωματοτυπο της ..... ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ και όμιλητική και παίρνει 25 ευρώ
Σε προσφατη επίσκεψη μου που είχα όρεξη για extreme cult situations καθώς μου τον λαδωνε και έκανε τα τοπικά της κολπα, της λες βάλτον στο στόμα σου λιγάκι, μου λέει είναι extra large o πουτσος σου και θα χτυπάει την αμυγδαλή μου. Δεν πιστευω οτι κάνει κάτι παραπανω, πλεον έστω.
 

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
23
Like
60
Πόντοι
0
Δεν απαντάει πουθενά, με τίποτα όμως. Ίσως θέλει λίγο το χρόνο
Ανέβασε σήμερα story ότι λόγω του μεγάλου αριθμού μνμ (απορώ δλδ με τα γούστα τους) ότι δεν προλαβαίνει να απαντάει και προτιμά καλύτερα μνμ στο βαιμπερ!!!
 

Chrisjr89

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες...Με Δεληγιάννη δοκίμασα εγώ πριν λίγο καιρό....Με ενδιέφερε περισσότερο το μασάζ και για αυτό πήγα!Η φραπεδιά είναι μέσα στο πρόγραμμα χωρίς να είναι αγγαρεία.Αν πιέσεις ίσως πάρεις και κάτι παραπάνω, δεν γνωρίζω και δεν δοκίμασα .Η επικοινωνία από ινστα εύκολη αλλά για ραντεβού δύσκολη...τουλάχιστον 2 μέρες πριν !Για μια φορά οκ αλλά μέχρι εκεί μην το ξεφτιλισουμε κιόλας!Η χρέωση 50 μασάζ φραπέ για αυτό λέω μέχρι εκεί για μια φορα!Δεκτική ευχάριστη κοπέλα αλλά είναι και το βάρος ένα θέμα οπότε μόνο για τους λάτρεις του είδους η αν θες κάπου να ρίξεις τα χοντρά επειδή έχεις βαρεσει κόκκινα!
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
746
Κριτικές
17
Like
1.298
Πόντοι
2.290
Ανέβασε σήμερα story ότι λόγω του μεγάλου αριθμού μνμ (απορώ δλδ με τα γούστα τους) ότι δεν προλαβαίνει να απαντάει και προτιμά καλύτερα μνμ στο βαιμπερ!!!
Εγώ είχα ψηθεί , αλλά διάβασα λίγο πιο πίσω ότι κάνει μόνο μασάζ οπότε όπως γράφτηκα , ξεγραφτηκα.
Θα βρω κάτι άλλο με βυζιά.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
Ανέβασε σήμερα story ότι λόγω του μεγάλου αριθμού μνμ (απορώ δλδ με τα γούστα τους) ότι δεν προλαβαίνει να απαντάει και προτιμά καλύτερα μνμ στο βαιμπερ!!!
Μα δεν απαντάει πουθενά ούτε στο Viber ούτε σηκώνει τηλέφωνο
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
693
Like
732
Πόντοι
86
Μα δεν απαντάει πουθενά ούτε στο Viber ούτε σηκώνει τηλέφωνο

Κάτσε ντε και συ, ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να κρατάς χοιρομερι στο αριστερό και σουβλάκι στο δεξί? Πως να γράψει μύνημα η καψερη
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
693
Like
732
Πόντοι
86
Προχωραει αυτη περα απ το μασαζ ή τζαμπα κουβεντιαζουμε εδω μεσα?

Κάπου διάβασα για μαλακία. Αν το σηκώσει ποτε θα σκάσω με λαχανοντολμάδες να τη σαγηνεψω. Θέλω αυτό το λίπος να αγκαλιάσει τρυφερά τη μαλαπερδα μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom