Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

manwman

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
208
Like
386
Πόντοι
21
Υπομονή έχει ; Η βιάζεται να σε τελειώσει ; Κάτι τέτοιο θυμάμαι όταν την είχα πάρει
 

K21com

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα από ρεθυμνο καλό Πάσχα καπιο τηλ της ζωής που λέτε υπάρχει!
 

manwman

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
208
Like
386
Πόντοι
21
Καλησπέρα από ρεθυμνο καλό Πάσχα καπιο τηλ της ζωής που λέτε υπάρχει!
Στο έστειλα αλλά το έχεις στο έχω ξαναστείλει πριν παρά πολύ καιρό σίγουρα πάνω από χρόνο ! Το είδα στα μυνηματα
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Δάχτυλο πίσω αφήνει, αλλά μέχρι εκεί
Εμείς έχουμε βρεθεί αρκετές φορές πλέον από τότε που ήρθε στην Κρήτη και δεν υπάρχουν περιορισμοί.πιπα κάνει χωρίς προφυλακτικό βάζει δονητη στην κλειτοριδα που της αρέσει πολύ και γενικά της αρέσει η φάση σειρήνακη όπως περιγράφει η ίδια
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
96
Like
92
Πόντοι
0
Καλό Πάσχα αλάνια. Δώστε κανένα τηλεφώνο καμιασ κοπέλας στο Ηράκλειο να περάσουμε καλά
 

nikk2023

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Στο έστειλα αλλά το έχεις στο έχω ξαναστείλει πριν παρά πολύ καιρό σίγουρα πάνω από χρόνο ! Το είδα στα μυνηματα
Καλημέρα και χρόνια πολλά. Μπορώ μα έχω και εγώ το τηλ της Ζωής. Ευχαριστώ
 

locardia45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Στο έστειλα αλλά το έχεις στο έχω ξαναστείλει πριν παρά πολύ καιρό σίγουρα πάνω από χρόνο ! Το είδα στα μυνηματα
Παλικαρι μπηκα για να ρωτησω για την Ζωη. Παρακολουθω πολυ καιρο τα φορουμ (αθηνα και ηρακλειο) να μαθαινω που να πηγαινω αλλα δεν εμπαινα να ποσταρω. Anyway, η Ζωη ειναι μια που ηταν παλαιοτερα στο νιρβανα στην αθηνα? Εχω βρει μια φωτο και ειναι ωραια και εχει πολυ καλες κριτικες ονλαιν. Αυτη που ειχε εδω μεσα το προφιλ zoetantranew? επισης βρηκα ενα τηλ που ειχε ανεβασει εκεινη παλια. Τελειωνει σε 866. Αυτο ειναι? Αν οχι μπορεις να μου στειλεις ενα πμ να μαθω? Πηγα στο προφιλ σου να σου στειλω αλλα δεν ξερω πως να στειλω μυνημα. Παιζει να μην με αφηνει γτ ειμαι καινουργιος.:buck2:
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
277
Πόντοι
21
Παλικαρι μπηκα για να ρωτησω για την Ζωη. Παρακολουθω πολυ καιρο τα φορουμ (αθηνα και ηρακλειο) να μαθαινω που να πηγαινω αλλα δεν εμπαινα να ποσταρω. Anyway, η Ζωη ειναι μια που ηταν παλαιοτερα στο νιρβανα στην αθηνα? Εχω βρει μια φωτο και ειναι ωραια και εχει πολυ καλες κριτικες ονλαιν. Αυτη που ειχε εδω μεσα το προφιλ zoetantranew? επισης βρηκα ενα τηλ που ειχε ανεβασει εκεινη παλια. Τελειωνει σε 866. Αυτο ειναι? Αν οχι μπορεις να μου στειλεις ενα πμ να μαθω? Πηγα στο προφιλ σου να σου στειλω αλλα δεν ξερω πως να στειλω μυνημα. Παιζει να μην με αφηνει γτ ειμαι καινουργιος.:buck2:
Ναι αυτο είναι.
 

manwman

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
208
Like
386
Πόντοι
21
Παλικαρι μπηκα για να ρωτησω για την Ζωη. Παρακολουθω πολυ καιρο τα φορουμ (αθηνα και ηρακλειο) να μαθαινω που να πηγαινω αλλα δεν εμπαινα να ποσταρω. Anyway, η Ζωη ειναι μια που ηταν παλαιοτερα στο νιρβανα στην αθηνα? Εχω βρει μια φωτο και ειναι ωραια και εχει πολυ καλες κριτικες ονλαιν. Αυτη που ειχε εδω μεσα το προφιλ zoetantranew? επισης βρηκα ενα τηλ που ειχε ανεβασει εκεινη παλια. Τελειωνει σε 866. Αυτο ειναι? Αν οχι μπορεις να μου στειλεις ενα πμ να μαθω? Πηγα στο προφιλ σου να σου στειλω αλλα δεν ξερω πως να στειλω μυνημα. Παιζει να μην με αφηνει γτ ειμαι καινουργιος.:buck2:
Αυτό που τελειώνει σε 866 είναι
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
329
Like
396
Πόντοι
21
Εμείς έχουμε βρεθεί αρκετές φορές πλέον από τότε που ήρθε στην Κρήτη και δεν υπάρχουν περιορισμοί.πιπα κάνει χωρίς προφυλακτικό βάζει δονητη στην κλειτοριδα που της αρέσει πολύ και γενικά της αρέσει η φάση σειρήνακη όπως περιγράφει η ίδια
Από την πρώτη φορά που την συνάντησα βάζει δονητή. Στην αρχή ήταν πίπα με προφυλακτικό, αλλά πλέον κάνουμε χωρίς πλέον.

Υ.Γ.: όταν λέει φάση Σειρηνάκη, μπορείς να μου εξηγήσεις τι εννοεί; Το έχει πετάξει και σε μένα, γι’αυτο ρωτάω.
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Εννοεί να την βάλεις στα γόνατα να είδε όρθιος να της τον δίνεις στο στόμα μετά να την τραβήξεις στα 4 να της τον καρφωσεις και γενικά να νοιωθει ότι πρωταγωνιστεί σε ταινία πορνό με έντονο σεξ εναλλαγές και αδιάκοπο σεξ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom