Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
148
Like
150
Πόντοι
1
Μήπως είδε τη φωτο σου στο βαιμπερ και της φάνηκες γνωστός;
Βέβαια η συγκεκριμένη δεν κάνει και καμιά προσπάθεια για να κρυφτεί απ οτι έχω καταλάβει..
Που μπορώ όμως να βρω αριθμό;; Υπάρχει κάποια αγγελία;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΤΙ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙ ΜΩΡΕ?
ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ?
ΕΧΕΙ ΠΙΠΩΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΟΛΙΧΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!
ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ !
ηρεμια πανω απο ολα !:grin::grin:που θα την βρω;;;
Που θα την βρω;;
 

driverthess

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
85
Like
807
Πόντοι
80
Που μπορώ όμως να βρω αριθμό;; Υπάρχει κάποια αγγελία;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Που θα την βρω;;
Δες πιο πίσω ανέβασε την αγγελία της ο Addict.. Εκεί θα της στείλεις πρώτα και κάνεις τάμα να σου απαντήσει
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.557
Κριτικές
2
Like
5.144
Πόντοι
1.056
Δες πιο πίσω ανέβασε την αγγελία της ο Addict.. Εκεί θα της στείλεις πρώτα και κάνεις τάμα να σου απαντήσει

Τώρα ειδικά μετά από τόση διαφήμιση εδώ θα έχει φουλάρει από μηνύματα
 

driverthess

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
85
Like
807
Πόντοι
80
Τώρα ειδικά μετά από τόση διαφήμιση εδώ θα έχει φουλάρει από μηνύματα
Θα είχε μαζέψει πολύ χαρτί αν ήταν μέλος εδω και δούλευε όπως τα υπόλοιπα κορίτσια του bou.
Αλλά γενικά είναι λίγο κουκουρουκου στα μυαλά
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
31
Like
94
Πόντοι
0
Θα είχε μαζέψει πολύ χαρτί αν ήταν μέλος εδω και δούλευε όπως τα υπόλοιπα κορίτσια του bou.
Αλλά γενικά είναι λίγο κουκουρουκου στα μυαλά
κουκουρουκου ειναι η Λενκα στην Βασ.ΟΛγας αυτη ειναι κλινικα καθυστηρημενη και εγκεφαλικα αμεα!
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
250
Like
512
Πόντοι
81

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
23
Like
58
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα...μήπως έχει κανένας σας επικοινωνία με δαναη από golden πρώην aqua?? Ξαφνικά χάθηκε.....αν έχει κανείς ας στείλει pm
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Επίσκεψη πριν κάποιες εβδομάδες στο Elegance. Ωραίος χώρος και καθαρός με ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο, πρώτος γύρος μασάζ σχετικά καλό σε πόδια και πλάτη από Σοφία και σε δεύτερο γύρο ανέλαβε η Ντάρια. Καλό κορμί δεμένο, ήρθε με εσώρουχα και τα έβγαλε όλα στη συνέχεια, άφησε δάχτυλα, έδειχνε να γουστάρει αυτό που κάνει, τρίφτηκε δυνατά πάνω μου. Συνολικός χρόνος κάνα 45λεπτο με το μπανάκι πριν και μετά. Δυστυχώς έμαθα ότι έφυγε. Δεν ξέρω αν θα επιστρέψει.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
420
Κριτικές
6
Like
1.654
Πόντοι
481
Επίσκεψη πριν κάποιες εβδομάδες στο Elegance. Ωραίος χώρος και καθαρός με ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο, πρώτος γύρος μασάζ σχετικά καλό σε πόδια και πλάτη από Σοφία και σε δεύτερο γύρο ανέλαβε η Ντάρια. Καλό κορμί δεμένο, ήρθε με εσώρουχα και τα έβγαλε όλα στη συνέχεια, άφησε δάχτυλα, έδειχνε να γουστάρει αυτό που κάνει, τρίφτηκε δυνατά πάνω μου. Συνολικός χρόνος κάνα 45λεπτο με το μπανάκι πριν και μετά. Δυστυχώς έμαθα ότι έφυγε. Δεν ξέρω αν θα επιστρέψει.
Είχε έρθει και πέρυσι και έφυγε!Μαλλον πάει Ρωσία και μετά μόλις τελειώσουν τα λεφτά επιστρέφει .
 

AlexThess88

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
16
Like
13
Πόντοι
0
Πόσο βαριέστε να διαβάσετε μερικοί ρε φίλε...πόσο.
Τα έχουν γράψει 500 φορές τα παιδιά.
Δηλαδή φαντάσου, εγώ που ΔΕΝ έχω πάει ποτέ εκεί ξέρω ότι

Η Μαρία επειδή πάντα το έδινε, τώρα δίνει μόνο κώλο.
Η Νικόλ πέρα από το footjob, κάνει τρίο και με τη θεία της.
Η Βασιλεία, μόνο πίπες με φετίχ να της χύνεις τα μαλλιά.

Διαβάστε ρε μερικές σελίδες, αμέσως πετάτε ένα συναθλητές και ρωτάτε.
Και φυσικά, ποτέ μετά δεν ενημερώνετε.
Ρώτησα φίλε επειδή έχω διαβάσει και οι απόψεις διαφέρουν, όπως επίσης μέσα σε μήνες μπορεί να έχουν αλλάξει κάποια δεδομένα, ίσως είσαι ο πρώτος που λέει κάτι για πίπες για την Βασιλεία.
 

olvero1

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είμαι καινούριος στο φόρουμ. Η Νικόλ που έχει δικό της νήμα πλέον, είναι η ίδια που βρισκόταν παλιά στο Κρίσταλ?
 

olvero1

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης, σε περίπτωση που είναι όντως η ίδια, υπάρχει κάπου κάποια κριτική που να αναγράφει και συνοπτικά την εμφάνιση της? (Φαινομενική ηλικία, ύψος κτλ)
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
582
Κριτικές
12
Like
2.536
Πόντοι
736
καλησπερα στην ομαδα νεος στο Bourdela.... Παλιος σχετικα στην πιατσα....καταδρομικη στο Κρυσταλ με Μπελλα
Σε γενικες γραμμες καλο μασαζ... 2 μερος 70-90 ευρω γινεται πολυ καλη δουλεια

Αν πληρώσεις 90 € για να στο παίξουν θα έπρεπε να ντρέπεσαι να το γράψεις

Αν έχεις κάνει κάτι παραπάνω Τότε ακόμα και σε μήνυμα θα είσαι ανόητος αν το πεις γιατί εδώ μιλάμε για τις στάνταρ υπηρεσίες των γυναικών. Όποιος κάνει κάτι παραπάνω μαγκιά του αλλά δεν το λέει γιατί όλοι θα πάνε και θα ζητάνε τις ίδιες υπηρεσίες
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
420
Κριτικές
6
Like
1.654
Πόντοι
481
Επίσης, σε περίπτωση που είναι όντως η ίδια, υπάρχει κάπου κάποια κριτική που να αναγράφει και συνοπτικά την εμφάνιση της? (Φαινομενική ηλικία, ύψος κτλ)
Δεν είναι η ίδια
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
31
Like
94
Πόντοι
0
Αν πληρώσεις 90 € για να στο παίξουν θα έπρεπε να ντρέπεσαι να το γράψεις

Αν έχεις κάνει κάτι παραπάνω Τότε ακόμα και σε μήνυμα θα είσαι ανόητος αν το πεις γιατί εδώ μιλάμε για τις στάνταρ υπηρεσίες των γυναικών. Όποιος κάνει κάτι παραπάνω μαγκιά του αλλά δεν το λέει γιατί όλοι θα πάνε και θα ζητάνε τις ίδιες υπηρεσίες
εγινε ευχαριστω πολυ!
καλημερα σας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom