Νέα

Λάδωσε μου το μουνάκι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
156
Like
150
Πόντοι
1
Μήπως ξέρει κάποιος εάν υπάρχει τρόπος να στέλνεις βιογραφικό για να συμμετάσχει κάποιος σε ταινία;;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Μήπως ξέρει κάποιος εάν υπάρχει τρόπος να στέλνεις βιογραφικό για να συμμετάσχει κάποιος σε ταινία;;
μπορεις να στειλεις απο εδω, πμ σε σιρινα και ζαχαρομωρα και να βοηθησεις με τη σειρα σου την εγχωρια πορνομπιζνα, να παει ενα λεβελ παραπανω.
αν τωρα εσυ δεν εισαι για τετοια τριτοτεταρτα νταραβερια και θες κατευθειαν ιδερνασιοναλ καριερα με βιβιδ, νοτι αμερικα, μπραζερς η' και δορσελ προδαξιονς, μπες στον ιστοτοπο τους να κανεις αιτηση για καστινγκ.
καλη επιτυχια και στειλε μας την εξελιξη της πορειας σου για να σε βοηθησουμε καταλληλα, βλεποντας και ανεβαζοντας τα βιουζ στα σεξι βιδεο σου.
 

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
156
Like
150
Πόντοι
1
μπορεις να στειλεις απο εδω, πμ σε σιρινα και ζαχαρομωρα και να βοηθησεις με τη σειρα σου την εγχωρια πορνομπιζνα, να παει ενα λεβελ παραπανω.
αν τωρα εσυ δεν εισαι για τετοια τριτοτεταρτα νταραβερια και θες κατευθειαν ιδερνασιοναλ καριερα με βιβιδ, νοτι αμερικα, μπραζερς η' και δορσελ προδαξιονς, μπες στον ιστοτοπο τους να κανεις αιτηση για καστινγκ.
καλη επιτυχια και στειλε μας την εξελιξη της πορειας σου για να σε βοηθησουμε καταλληλα, βλεποντας και ανεβαζοντας τα βιουζ στα σεξι βιδεο σου.
Όταν λες απο εδώ εννοείς από το Forum;; πως;;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Αυτό το ξέρω τι σημαίνει το πμ δεν κατάλαβα που να στείλω πμ σε εσένα;;
ρε μαστορα, αφου στο γραφω αναλυτικα :confused:
"μπορεις να στειλεις απο εδω, πμ σε σιρινα και ζαχαρομωρα "
Ελπίδα να μην πήγενε για εμένα αυτό.. Καλησπέρα
οχι μην αγχωνεσαι, δεν κανω τετοια πραγματα εγω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom