Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 650
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
239
Πόντοι
21
Πριν 20+ χρόνια είχε στη Σιθωνία Χαλκιδικής ωραίες παραλίες για γυμνισμό: Καβουρότρυπες, Καλαμίτσι και κάποιες μεταξύ Νέου Μαρμαρά και Τορώνης. Ποιος ξέρει τι να γίνεται σήμερα...
Οπως το ειπες πριν 20 χρονια ναι υπηρχαν τωρα πουθενα δεν εχει Χαλκιδικη εχει γινει καταληψη παντου απο ορδες τουριστων....
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
239
Πόντοι
21
Οπως το ειπες πριν 20 χρονια ναι υπηρχαν τωρα πουθενα δεν εχει Χαλκιδικη εχει γινει καταληψη παντου απο ορδες τουριστων....
Θυμαμαι ακομα και και στο Εθνικ στην Τριστινικα το βραδυ που ειχαμε τις σκηνες καναμε γυμνισμο.....
 

Stanley8

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
34
Like
110
Πόντοι
0
IMG_2031.jpeg
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Χρόνια πολλά σε όλους. Η παραλία γυμνισμού είναι κάτι τυχαίο και όχι κατά παραγγελία. Ίσως τα 50 χλ που σε επαρχιακό δρόμο είναι 30-40 λεπτά δρόμος να είναι κοντά. Εγώ είμαι από άλλη περιοχή και η ποιο κοντινή «μαρκαρισμένη» παραλία γυμνιστών (γιατί δεν είναι επίσημη) είναι 45 λεπτά δρόμος. Μετά από αυτό μπορείς να δεις στο maps κάποια ερημική παραλία με κάποιο είδους πρόσβαση. Όσο για τον κυπαρισσιακο κόλπο είναι τόσο μεγάλος που μπορείς άνετα να βρεις ησυχία να απολαύσεις την παραλία και την θάλασσα. Ποιο συγκεκριμένα από το καλό νερό μέχρι τον καιαφα είναι 30-40 Χμ προσβάσιμης παραλίας. Καλή ανάσταση σε όλους!
ούτε 1 στους 50 δεν ψάχνει ερημική παραλία για να κάνει γυμνισμό, παραλία για μάτι και φαντασίωση οργίου αναζητούν
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Μόλις τώρα έλαβα ενημέρωση για το ΚΑΠΕ.Η παραλία είναι μια χαρά,και η πρόσβαση επίσης άνετη,χωρίς κανένα πρόβλημα.Όπως ήταν και πέρσι.Ήταν καμια 10αρια ατομα κατά τις 1 το μεσημέρι,και μαντέψτε ποιος ήταν!Ναι,καλά μαντέψατε,ο κοκκινοτρίχης με το μούσι :2funny:

Επίσης μου είπε κατά λέξη "Αν σκέφτεσαι να έρθεις Σ/Κ,να είσαι στην παραλία κατά τις 6 το πρωί.Για Ιούλιο και Αύγουστο Σ/Κ προβλέπω να έρχονται από τις 3 τη νύχτα...Έχουν βάλει γλάστρες στο χωράφι με τις ελιές και παρκάρεις μόνο στη μία πλευρά,οπότε αν αργήσεις θα πρέπει να παρκάρεις στο ανοιχτό μέρος πάνω από τη δεύτερη παραλία και μετά περπάτημα.Και με τη μηχανή δεν είναι σίγουρο ότι θα βρεις κενό χώρο να την παρκάρεις.Οπότε κανόνισε την πορεία σου ΓΑΜΩ το ΜΑΛΑΚΑ που είχε την ιδέα με τις γλάστρες"
Αντεγραμμένο από το μήνυμα που μου έστειλε!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
35
Like
49
Πόντοι
0
Μόλις τώρα έλαβα ενημέρωση για το ΚΑΠΕ.Η παραλία είναι μια χαρά,και η πρόσβαση επίσης άνετη,χωρίς κανένα πρόβλημα.Όπως ήταν και πέρσι.Ήταν καμια 10αρια ατομα κατά τις 1 το μεσημέρι,και μαντέψτε ποιος ήταν!Ναι,καλά μαντέψατε,ο κοκκινοτρίχης με το μούσι :2funny:

Επίσης μου είπε κατά λέξη "Αν σκέφτεσαι να έρθεις Σ/Κ,να είσαι στην παραλία κατά τις 6 το πρωί.Για Ιούλιο και Αύγουστο Σ/Κ προβλέπω να έρχονται από τις 3 τη νύχτα...Έχουν βάλει γλάστρες στο χωράφι με τις ελιές και παρκάρεις μόνο στη μία πλευρά,οπότε αν αργήσεις θα πρέπει να παρκάρεις στο ανοιχτό μέρος πάνω από τη δεύτερη παραλία και μετά περπάτημα.Και με τη μηχανή δεν είναι σίγουρο ότι θα βρεις κενό χώρο να την παρκάρεις.Οπότε κανόνισε την πορεία σου ΓΑΜΩ το ΜΑΛΑΚΑ που είχε την ιδέα με τις γλάστρες"
Αντεγραμμένο από το μήνυμα που μου έστειλε!
φιλε τι θα γινει με αυτον μπεσα περσι ηταν 3 κοπελες χαλαρες παρεα και τους επιανε την κουβεντα και αυτες προσπαθουσαν να τον αποφυγουν τις προτινει να τις κερασει ουζο και του ειπαν δεν πεινουμε και λεει γιατι ρε κοριτσια χανετε και τετοια ποτε θα φαει ξυλο καμια μερα μπας και δεν ξαναπατησει ?
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Εγώ το γράφω στα παπάρια μου πάντως,δεν του έχω μιλήσει ποτέ.Σιγά μη χαλάσω τη ζαχαρένια μου για τον κόπανο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Ο κοκκινοτριχης απλά πιάνει κουβέντα, είναι διακριτικός μ@λακας και δεν την παίζει φάτσα κάρτα όπως άλλοι :confused::confused:. Επίσης δεν κάθεται μέχρι αργά αφού πιάνει θέση από το πρωί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom